Training group


Seznam tréninkových skupin obsahuje pouze veřejné skupiny. Tréninkové skupiny označené při registraci jako neveřejné nejsou v seznamu uvedeny.
Id Name of training group City Partner Occupancy
114 ACT leraK Blansko --- 5/5 Occupied
151 ACT leraK Blansko --- 5/5 Occupied
269 ACT Lerak Blansko --- 5/5 Occupied
580 ACTIVITY Lanškroun Lanškroun --- 3/3 Occupied
49 Apokalypsa Opava Opava --- 5/5 Occupied
484 Aquatlon Hořovice Hořovice --- 4/4 Occupied
510 Aquatlon Jindřichův Hradec Jindřichův Hradec --- 4/4 Occupied
451 ATK Šlapanice Šlapanice --- 3/5 Free
413 Baby Jagy Kojetice Kojetice --- 2/2 Occupied
301 Bándroušové Ústí nad Labem - Chlumec --- 2/5 Free
523 Basket Horní Počernice Praha --- 3/3 Occupied
277 BERUSKY ÚSTÍ NAD LABEM --- 2/3 Free
99 Berušky Ústí nad Labem --- 2/5 Free
66 BH TT České Budějovice --- 2/2 Occupied
354 Blesci Červený Kostelec --- 5/5 Occupied
455 Blue boy team J.Hradec Jindřichův Hradec --- 5/5 Occupied
456 Blue mix team J.Hradec Jindřichův Hradec --- 4/5 Free
386 Boukalík,Lampert České Budějovice --- 2/2 Occupied
156 Brdonoš Podlesí Podlesí --- 3/3 Occupied
492 Břeclav Slovácká 1 Břeclav --- 4/4 Occupied
495 BS Rajska Zahrada Praha --- 2/2 Occupied
448 CAPRA team Rožnov p.R. Rožnov p.R. --- 2/2 Occupied
15 CEKA České Budějovice --- 2/2 Occupied
146 COPR TJ Přeštice Přeštice --- 5/5 Occupied
255 Čmeláci Litoměřice Litoměřice --- 4/4 Occupied
420 ČVK - Praha Praha --- 4/4 Occupied
202 DDS 2 Horní Maršov Horní Maršov --- 3/3 Occupied
124 DDS Horní Maršov Horní Maršov --- 2/2 Occupied
357 Delfíni Červený Kostelec --- 5/5 Occupied
384 Dětský triatlon Třebíč Třebíč --- 4/4 Occupied
505 Devítky Jindřichův Hradec --- 5/5 Occupied
140 Dobřanské komando Dobřany, Plzeň --- 3/4 Free
16 DP 345 Jindřichův Hradec --- 2/2 Occupied
353 Draci Červený Kostelec --- 5/5 Occupied
313 Dráčci Vrbno Vrbno pod Pradědem --- 5/5 Occupied
230 Dravci Bruntál --- 3/3 Occupied
314 Dymo Dymokury --- 5/5 Occupied
219 Elitní skupina z Krče Praha 4 --- 5/5 Occupied
109 Exit Team Kamenice, Praha východ --- 8/10 Free
312 Extrem Team Vystrkov Humpolec --- 2/2 Occupied
136 Ghostrace team Bolatice --- 2/2 Occupied
278 Gumídci Ústí nad Labem --- 3/5 Free
351 Hedelix Ústí nad Labem --- 3/5 Free
408 Hloubětínská Praha 14 --- 5/5 Occupied
307 Horalové z Krkonoš Jilemnice --- 5/5 Occupied
418 Horní Planá Horní Planá --- 4/4 Occupied
233 Hradecká lvíčata Hradec Králové --- 4/4 Occupied
176 Hvězdy Pardubice --- 3/4 Free
95 Chebáčci Cheb --- 2/2 Occupied
284 InTriatlon Jičín Jičín --- 4/4 Occupied
320 Jasani --- 5/5 Occupied
343 Jasanky --- 5/5 Occupied
506 Jedničky Jindřichův Hradec --- 4/4 Occupied
511 Jiskra Ostrava --- 4/4 Occupied
43 Jiskra Otrokovice Otrokovice --- 4/4 Occupied
406 Jony Beny České Budějovice --- 3/3 Occupied
548 Junáci Ústí nad Labem --- 2/4 Free
397 KADAN FALCONS Kadaň --- 5/5 Occupied
393 KADAN PREDATORS Kadaň --- 5/5 Occupied
139 KL-SPORT mini A Benešov nad Ploučnici --- 4/5 Free
422 KL-SPORT mini B Benešov nad Ploučnicí --- 4/5 Free
630 KOLARNA1 Olomouc --- 5/6 Free
122 KOLOKROUŽEK Zlín Zlín --- 7/7 Occupied
250 Kousci Malenice, Trhové Sviny --- 2/2 Occupied
571 Kunické Berušky Kunice --- 4/4 Occupied
242 lerak Ráječko Blansko --- 5/5 Occupied
58 Liberecká tréninková skupina Liberec --- 2/2 Occupied
298 Lipováček Lipová --- 3/3 Occupied
443 Lítací Jelen A Frýdlant nad Ostravicí --- 4/4 Occupied
444 Lítací jelen II Frýdlant nad Ostravicí --- 4/4 Occupied
541 Malý Titan SC Zlín --- 3/3 Occupied
469 Matom budišovský triatlon Budišov u Třebíče --- 4/4 Occupied
288 Minas budišovský triatlon Budišov u Třebíče --- 3/3 Occupied
352 Minion Ústí nad Labem --- 3/5 Free
583 MM triatlon Planá --- 3/3 Occupied
458 MMT Trutnov --- 2/3 Free
414 Mrazíci Kojetice Kojetice --- 2/2 Occupied
562 Multi sport team Slušovice Slušovice --- 4/4 Occupied
153 MUTANTI Pardubice --- 2/2 Occupied
186 Myšáci Jindřichův Hradec --- 3/3 Occupied
516 N.A.Max Ostrava --- 4/4 Occupied
14 NĚMCI Jindřichův Hradec --- 2/2 Occupied
586 Niki - Renata Tábor --- 3/4 Free
315 Niki Kášková Tábor --- 4/4 Occupied
31 ONE TEAM Jindřichův Hradec --- 4/4 Occupied
491 ONE TEAM II Jindřichův Hradec --- 2/2 Occupied
606 Opava Lichnov II Opava --- 5/5 Occupied
607 Opava Lichnov III Opava --- 2/2 Occupied
65 PEMA STAR TT Prostějov --- 2/2 Occupied
317 Pilsen Predators Plzeň --- 5/5 Occupied
503 PiOp Písek --- 4/4 Occupied
538 Plzeňští draci Plzeň --- 2/2 Occupied
268 Policejní sportovní klub Klatovy Klatovy --- 2/2 Occupied
273 Port Team Ústí nad Labem --- 3/5 Free
37 PV976 Jindřichův Hradec --- 2/2 Occupied
442 Racing Department Olomouc Racing Department 3/4 Free
625 RaFa team Valašské Meziříčí --- 2/2 Occupied
508 Rainbow Dragons Milevsko-Chyšky --- 3/5 Free
128 Repáci Borovany --- 2/2 Occupied
399 Rokycany Rokycany --- 2/2 Occupied
514 Rondo X Hlučín,Ludgeřovice --- 4/4 Occupied
232 Roztocká lvíčata Semily --- 4/4 Occupied
8 SA+ České Budějovice --- 2/2 Occupied
415 Simionky Liberec --- 3/3 Occupied
85 SK Boží Dar Boží Dar --- 4/5 Free
598 SKI-TRI Praha --- 5/5 Occupied
197 SkiTri Jablonné Jablonné nad Orlicí VAKSTAV 2/2 Occupied
67 Skokanky Praha 5 --- 2/3 Free
564 Skupina Haná Náměšť na Hané --- 3/3 Occupied
285 Skyhouse Újezd nad lesy Skyhouse 3/3 Occupied
441 Sorry Trik Černočice --- 2/4 Free
447 Soses Senohraby --- 5/5 Occupied
463 SPARTAK HOŘOVICE 1 Hořovice --- 5/5 Occupied
464 Spartak Hořovice 2 Hořovice --- 5/5 Occupied
311 Sportboys Chodová Planá Chodová Planá --- 2/2 Occupied
613 Sportcentrum Dolní Benešov Dolní Benešov --- 2/2 Occupied
81 Sporton Šumperk --- 2/2 Occupied
547 Sportovní klub Srch Srch --- 2/2 Occupied
489 Sportovní klub Suadra Stráž nad Nisou --- 2/5 Free
532 sportovní kroužek ekis Praha --- 5/5 Occupied
513 Střelci Ostrava --- 4/4 Occupied
349 Supi Bruntál --- 2/2 Occupied
300 SVČ Rožnov Rožnov pod Radhoštěm --- 2/5 Free
44 Svišti Karlovy Vary --- 2/2 Occupied
260 ŠEMÍCI Ústí nad Labem --- 3/5 Free
362 Šipky Praha Šipky 2/3 Free
76 Škola Triatlonu Brno, Šlapanice --- 2/2 Occupied
409 Štěpi Beny České Budějovice --- 3/3 Occupied
6 Šutrata Prachatice --- 5/5 Occupied
211 Tclubaci Ústí nad Labem --- 2/3 Free
534 TER team Žďár nad Sázavou --- 3/3 Occupied
432 TJ Spartak Třebíč mladší chlapci Třebíč --- 5/5 Occupied
431 TJ Spartak Třebíč starší dívky Třebíč --- 5/5 Occupied
558 Tri Club ZŠ Komenského, Světlá n. Sázavou Světlá nad Sázavou --- 4/4 Occupied
480 TRI Jihlava 3 Jihlava --- 5/5 Occupied
482 TRI Jihlava 5 Jihlava --- 4/5 Free
38 Tri Klub Příbram děti Příbram --- 3/3 Occupied
395 Tri klub Příbram děti 1 Příbram --- 3/3 Occupied
236 Tri Ondřejník Kunčice pod Ondřejníkem --- 3/5 Free
77 TRIAteam Postoloprty Postoloprty --- 8/10 Free
527 Triatlet Karlovy Vary - Lucka Karlovy Vary --- 4/4 Occupied
528 Triatlet Karlovy Vary - Petr Karlovy Vary --- 4/4 Occupied
473 TRiatlet Karlovy Vary Olda Dvořák II Karlovy Vary --- 3/3 Occupied
467 Triatlet Ústí nad Olricí Ústí nad Orlicí --- 3/5 Free
348 Triatlon - žáci Klobuky --- 5/5 Occupied
227 triatlon Čel.A. Čelákovice --- 2/2 Occupied
105 Triatlon Elypso Zš Jince Jince --- 5/5 Occupied
519 Triatlon Frogs Frýdlant Frýdlant v Čechách --- 5/5 Occupied
520 Triatlon Frogs Frýdlant 2 Frýdlant v Čechách --- 2/5 Free
572 Triatlon Frýdlant nad Ostravicí Frýdlant nad Ostravicí --- 5/5 Occupied
374 Triatlon Hejnice1 Hejnice --- 5/5 Occupied
261 Triatlon Hejnice2 Hejnice --- 4/4 Occupied
529 Triatlon Hlušice Hlušice --- 5/5 Occupied
40 Triatlon Hrádek nad Nisou Liberec, Hrádek nad Nisou --- 3/3 Occupied
62 Triatlon Jablonecké Paseky Jablonec nad Nisou --- 2/2 Occupied
287 Triatlon Jičín Jičín --- 3/3 Occupied
417 Triatlon Jihlava Jihlava --- 7/10 Free
509 Triatlon Jindřichův Hradec Jindřichův Hradec --- 4/4 Occupied
401 Triatlon Klobuky mladší žáci Klobuky --- 5/5 Occupied
84 Triatlon klub KONA Kladno Kladno --- 5/5 Occupied
283 Triatlon Kobylisy Praha Kobylisy --- 5/5 Occupied
405 Triatlon Kostelní Hlavno 99 Kostelní Hlavno --- 0/6 Free
539 Triatlon Kuřim Kuřim --- 5/5 Occupied
404 Triatlon Liberec Liberec --- 5/5 Occupied
387 Triatlon Lutín Lutín --- 4/4 Occupied
389 Triatlon mládeži Olomouc Lutín --- 4/4 Occupied
568 Triatlon Morávka Morávka --- 5/5 Occupied
563 TRIATLON MRSKLESY Mrsklesy --- 3/3 Occupied
289 Triatlon Nová Paka Nová Paka --- 3/3 Occupied
330 Triatlon od Hrádku Třebíč Třebíč --- 4/4 Occupied
388 Triatlon Olomouc Olomouc --- 3/3 Occupied
552 Triatlon SKMVM Valašské Meziříčí --- 5/5 Occupied
168 Triatlon Štoky Štoky --- 5/10 Free
293 Triatlon Šubrt Nahořany --- 3/3 Occupied
291 Triatlon Újezd Praha 9 - Újezd nad Lesy --- 2/2 Occupied
190 TRIATLON VELKÉ POPOVICE Velké Popovice --- 4/4 Occupied
191 TRIATLON VELKÉ POPOVICE Velké Popovice --- 4/4 Occupied
231 TRIATLON VELKÉ POPOVICE I. Velké Popovice --- 4/4 Occupied
270 TRIATLON VELKE POPOVICE IV Velké Popovice --- 4/5 Free
53 Triatlon Vylanta Fryšták Fryšták --- 3/5 Free
575 Triatlon.FM Frýdek-Místek --- 5/5 Occupied
460 Triatlonová skupina Žluťásci II Žlutice Žlutice --- 3/5 Free
461 Triatlonová skupina Žluťásci Žlutice Žlutice --- 3/5 Free
611 Triatlonový klub Moravské Budějovice Moravské Budějovice --- 4/4 Occupied
627 Triatlonový oddíl Špindlerova Mlýna Spindleruv Mlyn --- 2/2 Occupied
566 TRIATLONVITU Telč Studnice --- 3/3 Occupied
39 Triguns Plzeň --- 4/5 Free
71 TRILIFE KIDS Zlín --- 3/3 Occupied
631 TRIMOLA Triathlon & Bike team Česká Lípa --- 4/4 Occupied
502 TrisportKarlovyVary Karlovy Vary --- 3/3 Occupied
275 Tristars Ústí nad Labem --- 3/5 Free
419 TS Pchery Pchery --- 5/5 Occupied
358 TS TKO Ostrava --- 2/2 Occupied
11 TSPříbram Příbram TSPříbram 3/3 Occupied
297 tt CYKLOCHLUBNA big Žďár nad Sázavou --- 1/4 Free
296 tt CYKLOCHLUBNA young Žďár nad Sázavou --- 2/4 Free
104 TT Draci Varnsdorf Varnsdorf --- 5/5 Occupied
445 TT Hracec Hradec Králové - Nový Hradec --- 5/5 Occupied
263 TT Liberec 1 Liberec --- 4/5 Free
98 TT Lipová Lipová u Chebu, Cheb --- 3/5 Free
89 TT Nová Paka Nová Paka --- 2/5 Free
295 TT TRIVIS Jihlava Jihlava --- 2/4 Free
213 TT ZIKI České Budějovice --- 2/2 Occupied
51 TT1 Praha --- 2/2 Occupied
144 TT2 Sezemice --- 4/4 Occupied
396 TTS Sokolovská Svitavy Svitavy --- 6/6 Occupied
342 Tučňáci Poděbrady --- 2/2 Occupied
477 Tučňáci – Dřísy Dřísy --- 4/4 Occupied
258 TUTKOVÉ Ústí nad Labem --- 3/5 Free
274 Tygři Ústí nad Labem --- 3/5 Free
356 Vendelíni Červený Kostelec --- 4/5 Free
155 Veselé volno Sezemice Sezemice --- 4/4 Occupied
466 VESNIČANI Chomutov --- 2/2 Occupied
350 VIKINGS Ústí nad Labem --- 3/5 Free
292 Viktoria Liberec --- 2/4 Free
241 Vodníci Zlín Zlín --- 2/2 Occupied
416 Vony Beny Praha --- 2/2 Occupied
177 vpteam1 Pardubice --- 3/4 Free
17 Vrbičky Jindřichův Hradec --- 3/3 Occupied
355 Xterráci Červený Kostelec --- 5/5 Occupied
100 Zákolany triatlon Zákolany --- 5/5 Occupied
115 ZŠ a MŠ T.G.Masaryka Fulnek --- 3/5 Free
218 ZŠ a MŠ T.G.Masaryka Fulnek --- 5/5 Occupied
148 ZŠ Benešov Dukelská 1818 Benešov u Prahy --- 5/5 Occupied
149 ZŠ Benešov Dukelská 1818 Benešov u Prahy --- 5/5 Occupied
150 ZŠ Benešov Dukelská 1818 Benešov u Prahy --- 5/5 Occupied
159 ZŠ Benešov Dukelská 1818 Benešov u Prahy --- 4/4 Occupied
161 ZŠ Benešov Dukelská 1818 Benešov u Prahy --- 5/5 Occupied
549 Z-Team Karlovy Vary --- 2/2 Occupied
229 records