Competition rating TUFO Moraviaman triatlon, 22. 6. 2013

Hodnocení závodníků

Gregora Milan, 18. 7. 2013
Outrata Jan, 28. 6. 2013
Velmi dobře zvládnutá organizace, ale slabší expo před a chybějící poukázka na jídlo po závodě.
Petlach Richard, 27. 6. 2013
Lácha Radek, 26. 6. 2013
Kuchynka Aleš, 26. 6. 2013
Šebek Michal, 26. 6. 2013
no comment
Oppolzer Jan, 26. 6. 2013
Na cyklistické části by byla lepší voda z klasických bidonů než v PET lahvi se složitě otevíracím víčkem, jinak skvělé.
Šneberger Jan, 26. 6. 2013
Všechno ok :)...výsledky byly zkreslené jen v reportu ČT4.
Šneberger Jan, 26. 6. 2013
Opět nesrovnalosti ve výsledkové listině!!!!!!! Jako na Czechmanovi. Kazí to dojem z jinak hezky uspořádaného závodu. Prosím pořadatele ať si to s tou firmou přes časomíru vyříká.
Kropáček Jan, 26. 6. 2013
Závod byl fajn, občerstvovačky super, pořadatelé makali, tolik lidí tam snad ještě nebylo a konečně se fandilo a povzbuzovalo. Co mi chybělo, byl stan se sprchou na běhu u občerstvovačky v depu a taky jídlo po závodě.
Duba Kamil, 25. 6. 2013
Závod jsem absolvoval již po páté a stále si drží skvělou úroveň po stánce organizace. Letošní pasta-party po závodě byl výborný krok a doporučuji jej i do budoucích ročníků. S mravenci na louce depa asi nic udělat nelze:-) ale doporučil bych zvýšení množství mobilních toalet kolem trati, neboť kohokoliv mohou při takovémto závodu postihnout žaludeční a střevní potíže a pozorovat fronty před jedinou toy-toykou v polovině běhu bylo pro pozorovatele zábavné, ale pro potřebné asi dost stresující.... Mockrát děkuji a těším se na příští ročník. Kamil Duba
Trxler Arnošt , 25. 6. 2013
Těžké podmínky: 1. plavání bez neoprenu, ale voda byla fakt hodně teplá 2. vítr na kole 3. horko na běh Skoro jak na Havaji :-). Arnošt Traxler
Soudek Lukáš, 25. 6. 2013
Skřeček Aleš, 25. 6. 2013
Opět super závod, vše probíhalo jak mělo, rok od roku je to lepší a lepší. Občerstvovačky v pohodě. Jen je pravda, že o jídle po závodě věděl málokdo :-(. Já se, ale zeptal a jídlo našel :-). Holt jak se říká líná huba hotový neštěstí :-).
Steinbauer Jan, 25. 6. 2013
spokojenost, výborná trať, skvělé občerstvovací stanice a perfektní "obsluha". výborná organizace.
Lištinský Ján, 25. 6. 2013
Pretek takmer nemal chybu. Len je mi luto, ze oficialny fotograf bol len jeden a prakticky nefotil v cielovej rovinke. Za peknu fotku v cieli by som dal aj daleko viac nez tych 50,-Kc ale to by ju musel niekto spravit. Snad priste. Jo a este mozno toasty na kole (inak vyborny napad) nemuseli byt natrete zrovna horcicou :-) Inak dakujem za skvele zorganizovany pretek a tesim sa na dalsi rocnik! JL --
Nývlt Michal, 25. 6. 2013
Kolařík Miroslav, 25. 6. 2013
Colosso Valentino, 24. 6. 2013
Well organized, my compliments to all the staff. I liked the race very much, and hope to join again in future. The only thing I didn't like was keeping the run and bike sharing the same course. The contemporary presence of biker and runner competitors, joined by a lot of extra-race bikers/skaters/children going everywhere could have been proven very dangerous.
Dušek Tomáš, 24. 6. 2013
Janečka Jiří, 24. 6. 2013
Rád bych popřál pořadatelům do dalších ročníků oblačnou oblohu,vítr maximálně 0,0001m/s a teplotu do 20 stupňů !!! Bohužel to bývají tropy-budeme se muset víc modlit........ Z mého pohledu jim patří plné uznání a díky. J.Janečka
Švarc Petr, 24. 6. 2013
Parádní závod s velkou účastí a nasazením všech pořádajících
Čečrle Stanislav, 24. 6. 2013
Moraviamana jsem jel podruhé a nemám co bych vytknul.Velkou poklonu pořadatelům a dobrovolníkům, kteří se na všem podíleli.Moc děkuji i za pořad pro děti. A také velký dík Petru Vabrouškovi za darování poháru pro dětské vítěze. A za podporu pro amatéri při průběhu závodu, určitě to podpoří .Také moc děkujem za ubytování v prostoru startu. Ještě jednou moc děkujem a příští rok zase na startu.
Hejdrych Martin, 24. 6. 2013
Černý Martin, 24. 6. 2013
Závod se mi líbil, určitě se vrátím příští rok. ale výhrady by byly : závod absolutně nezajištěn Policií ČR, poslední závodníci běžící po tmě nikdo nedoprovázel, podotýkám, že na trati v noci byl i závodník stáří 70let, a v cíli chybělo základní občerstvení, které bývá v ceně startovného. Tričko víceméně nevhodné pro nošení díky své barvě - oranžová. A nakonec se mi nelíbilo, že v cyklistickém depu se mohl jakkoli a kdykoliv pohybovat i civilista, který nemá se závodem co společného...takže kolo si klidně mohl odvést skoro kdoliv....
Tripes Stanislav, 24. 6. 2013
Nedvídek Pavel, 24. 6. 2013
V porovnání s cyklomaratony hodně vysoké startovné. Ale věřím, že náklady jsou asi velké. Jinak organizace perfektní, všechno jasně nalajnované a na občerstvovačkách dobře zorganizované.
Stehlík Pavel, 24. 6. 2013
Tvrzník Tomáš, 24. 6. 2013
Hezké prostředí, pěkné tratě, výborné zajištění občerstvovaček. Maličko mi scházelo více programu pro doprovod v areálu depa.
Šubrt Michal, 24. 6. 2013
Slouka Matěj, 24. 6. 2013
Ceral Michal, 24. 6. 2013
Závod se mi líbil až na činnost pořadatelů na křižovatkách. Nejenže bych u takového závodu očekával na frekventovaných úsecích součinnost s policií, ale alespoň by bylo vhodné, aby pořadatelé na daném úseku skutečně regulovali dopravu. Bohužel tomu tak všude nebylo a projíždění některých křižovatek hraničilo s hazardem. Jinak jsem si závod pěkně užíval.
Feda Roman, 24. 6. 2013
Byl jsem poprvé na plném Ironmenovi, a byl to pro mně masakr. Líbila se mně atmosféra a vtipný reportér, milí byli lidé, kteří fandili i na občerstvovačkách, což si vysoce cením :-). Občerstvovačky na běh skvělé zásobené na kolo to tak slavné nebylo... Nelíbil se mně silný automobilový provoz při cyklistické trati a měl jsem problémy se vyhýbat na kole již běžícím spolubojovníkům :-). Potěšila by rozdělena trat beh kolo.
Hejna Marek, 24. 6. 2013
Díky za pěkně udělaný závod (ta půlhvězdička tam chybí za ten vítr :-)). Snad se mi někdy příště podaří vylepšit čas
Zušťák Vladislav, 24. 6. 2013
Všem co připravovali závod skládám poklonu. Prostě parádní závod. Dík
Trubelík Jiří, 24. 6. 2013
Procházková Pavlína, 24. 6. 2013
Byl to můj 1. triatlon, takže se mi moc líbil. Občerstvovačky na kole i běhu luxusní, milí dobrovolníci. Akorát mi chybělo pozávodní občerstvení v cíli, kdy jsem byla hodně unavená a uvítala bych něco normálního do žaludku (těstoviny, rýži, ...). Jinak všechno super!
Keprt Jan, 24. 6. 2013
Opletal Ondřej, 24. 6. 2013
Jako minuly rok panovala skvela atmosfera. Organizace byla kvalitni. Jedine minus byl country festival u Sterkace noc pred zavodem, kvuli kteremu jsem do dvou do rana neusnul. To ale nema se zavodem nic spolecneho.
Soutner Daniel, 24. 6. 2013
Škoda, že nebyla zcela uzavřená cyklistická část trati (bylo by to mnohem příjemnější). Chybělo mi pár cedulek, které by označovaly orientaci v zázemí, abych se nemusel doptávat (registrace, "pasta party",...). Samotný průběh závodu hladký a dobře zvládnutý - moc díky všem organizátorům!
Rejman Jiří, 24. 6. 2013
VELKÝ PROŽITEK - DÍKY !!!!
Jedlička Jaroslav, 24. 6. 2013
Moraviamanu nemám co vytknout! Čtyři cyklistické okruhy místo šesti jsou super krok. Účast štafet přivádí na trať hodně sportovců, kteří mají možnost zajezdit si např. s Petrem Vabrouškem a další elitou. Zároveň je podél trati hodně fanoušků. Přátelská atmosféra a obecně duch tohoto závodu se mi velice líbí. Díky všem organizátorům za skvělou práci! J. Jedlička
Kurečka Radomír, 24. 6. 2013
Závod byl super a zřejmě pojedu příští rok zase. Pokud by pořadatelé přemýšleli, čím ho zlepšit, mám pár námětů. Předem upozorňuji, že jsem IM distanci jel poprvé, takže spíše srovnávám s "bratříčkem" Czechmanem. Předně - v diskusi na behej.com na téma výše startovného uživatel Moraviaman tvrdil 15.11.2012 toto: "depo mit z lešení , misto funkčního trička ( http://www.klimatex.cz/…n-aneta.html ) mit obyčejné bavlněne, místo dvouchodove večeře kde si závodník muže vybrat ze sedmi druhu jidel, dat v cíli gulaš, ale bylo by toto spravne ? Ja mam pocit že ne, ja to tak urcite nechci a toho se drzim." Když to retrospektivně hodnotím, tak depo z lešení bych docela uvítal - do těch držáků se kolo nedalo zastrčit a jen se zoufale opíralo. Funkční tričko jsem nedostal - dostal jsem polokošili. A také mě překvapilo, že není finisherské. Na funkčním triku netrvám, na Czechmanovi bylo obyčejné, jejich design se mi ale líbí více - ale to je každého osobní věc vkusu. Na Czechmanovi jsme navíc dostali solidní tašku/batoh. Loni zase kšilt, ve kterém spousta lidí letos běžela. Prostě docela solidní propagace Czechmana. Večeře? Ona byla nějaká dvouchodová večeře s výběrem ze sedmi druhů jídla? Co se týče trati - já vím, že je to už léta zaběhlé. Osobně mi však nevyhovuje, když se kříží obousměrná běžecká trať s cyklistickou. Myslím si, že to není příjemné pro nikoho a zbytečně dochází k více či méně kolizním situacím. Obecně ta běžecká část není ani příliš záživná, zvlášť úsek mezi 2. a 3. občerstvovačkou na sluníčku stojí za to. Šampaňské po doběhu je super, ale více bych přivítal třeba masáž. Nechci, aby to vyznělo negativně. Tak to opravdu nebylo míněno. Závod jsem si užil, bylo to skvělé a organizace také šlapala. Výše uvedené tedy, prosím, berte jen jako náměty, pokud chcete růst a dál závod vylepšovat.
Sladký Petr, 24. 6. 2013
perfektní závod, děkuji všem pořadatelům ale nemůžu si odpustit: petky na kolo nebyl dobrý nápad, blbě se z toho pije a ještě hůř drží, na běhu došly gely. Naopak super počin bylo nealko pivo, na zpravení žaludku úplně super. Ještě jednou díky všem co se podíleli na skvělém závodu.
Tesar Vaclav, 24. 6. 2013
Celkově super. Jen bych víc motivoval lidi na občertvovačce kola, pač ve 3. jsem ho přejel a při 4. jsem se vrátil (přestože jsem řval voda jak šílenec) chlapec tam seděl a moc aktivní nebyl. Příští rok se vrátím :-)
Hrabuška Jaroslav, 24. 6. 2013
Jen se mi nedostalo slibované hodnotné ceny za 3 místo. Podmínku zůčestnit jse vyhlášení jsem splnil!!! Můžete mi ji poslat na adresu. Jaroslav Hrabuška Francouzské 6023 70800 Ostrava
Fazekas János, 24. 6. 2013
Hi, I like this race very much. The venue is nice with the little lake surrounded by little restaurants. Refreshment during the race are wealthy, staff are helpful. The only drawback of the racecourse is the common part of running and cycling. This part is a bit crowded when the last bikers need to slaloom around the runners. I was at the back of the race and in the last round had a police car (coming opposite to me) almost pushing me off the road when it was overtaking runners. Thank you and hope to see you next year again! János
Sedláček Roman, 24. 6. 2013
Super organizace, velká pochvala pro všechny pořadatele, občerstvovačky +++, možná to počasí se mohlo objednat trochu přijatelnější / pro běh /.
Tvarůžek Tomáš, 24. 6. 2013
Bylo to opět krásně náročné. Poděkování organizátorům, spíkrům až po posledního dobrovolníka. A osobně: snad se mi jednou podaří ušetřit síly i na párty po závodě :)) Díky Tt
Schneider Kamil, 24. 6. 2013
Děkuji za nádherný závod!!! Perfektní organizace, dokonalé zajištěné občerstvení a super atmosféra. Velká pochvala pro moderátory závadu a závěrečného vyhodnocení!!!
Mezík Erik, 24. 6. 2013
Bylo to super. Příští rok přijdu zas :-)
Nosek Dalibor, 24. 6. 2013
Cibulka Stanislav, 24. 6. 2013
Polan Lukáš, 23. 6. 2013
no comment