Slavnostní vyhlašení Českého poháru 2018

Termín: 3. 11. 2018 - 3. 11. 2018 Místo: Praha

Slavnostní vyhlášení Českého poháru 2018 (Aquatlon, Olympijský/Sprint, FORD CZECHMAN Tour, Terénní triatlon), Král triatlonu 2018.

Registrace pouze pro zvané. Do vzkazu pro pořadatele zadejte jméno a příjmení osoby, která Vás bude doprovázet. V případě, že nevyužijete možnost doprovodu, nechte pole prázdné.


Applications

Andrlova Veronika (1990)
Andrš Vladimíra (1957) Praha
Bauer Antonín (1974)
bayer miloslav (1947) boskovice
bayer miloslav (1947) boskovice
Bednarský Vojtěch (1997) Šumperk
Bednářová Pavlína (1969) České Budějovice
Beránková Libuše (1973) Teplice
Berka Jan (1989)
Bláha Jiří (1976) Praha
Brantlová Jana (1995) Domažlice
BULAVA František (1966) Chýně
Cajda Michal (1989) Brno
Candrová Jana (1975)
cibulka Stanislav (1981)
Cibulkova Marketa (1983) Horovice
Cibulková Lenka (1980) Mladá Boleslav
Cmunt Petr (1996) Provodin
Cogan Rudolf (1971) Nová Paka
Červenka Lukáš (1995)
Dvořák Josef (1986)
Dvořák Oldřich (1952) Karlovy Vary
Eliáš Radek (1971) Příbram
Fairaislová Iveta (1998)
Fanturova Lenka (1978) Praha
Farda Petr (1973) Teplice
Fraňková Natálie (2004) Příbram
Gajdošová Romana (1994)
Garlewicz Joanna (1972) Krakov
Grebik Radim (2001)
Hájek Karel (1979)
Harvey Kevin (1967) Novy Jicin
Háša Michal (1981)
Hendrych Milan (1968) České Budějovice
Holeček Petr (1961) Odolena Voda
Holub Václav (1983)
Homola Jakub (2005) Tábor
Hotový Martin (1979) Tábor
Hradecký Jan (1983) Příbram
Hrdlička Hynek (2005) Jindřichův Hradec
Hrdlička Hynek (2005) Jindřichův Hradec
Hrušková Anežka (1999)
Hrušková Alžběta (2000) Brno
Hylák Ivo (1962) Vyškov
Hyláková Dana (1961) Vyškov
Charvát Matyáš (2005)
Charvát Bohdan (1973) Boskovice
Charvátová Tereza (2002) Boskovice
Chren Pavel (1974) Františkovy Lázně
Janouchová Jana (1963) Hradec Králové
Jedličková Barbora (2006)
Jiránek Tomáš (1973) Mlada Boleslav
Kališ Přemysl (1952) Znojmo
Kalus Jiří (1993) Brno
Kašpárek Petr (1959) Opatovice nad Labem
Kesl Jiří (1995) Cheb
Kirschová Nicol (2006) Trutnov
Klement Jiří (1988) Kroměříž
Kobližek Šimon (1999) Ústí nad labem
Kolářová Hana (1988)
Korous Martin (1974)
Kostlán Robert (2003) Tábor
Košťálová Kristýna (2000) Říčany
Kotopulu Helena (1980) Zlín želechovice
Kovářová Lenka (1979)
Kozojed Martin (2004)
Krátký Štěpán (1995) Praha 3
Krátký Štěpán (1995) Praha 3
krejci ivo (1957) unicov
Krejčí Ivo (1957) Unicov
Kučera Karel (1965) Jedovnice
Kučerová Lucie (2001) Jedovnice
Kučerová Eliška (2005) Karlovy Vary
Langhammer Tomáš (1971) Litvínov
Malinský Petr (1995) Lánov
Malý Vladimír (1985) Karlovy Vary
Marek Jakub (2003) Svitavy
Marková Ladislava (1978) Svitavy
Maruška Jindřich (1979) Jablonec nad Nisou
Maruška Jindřich (1979) Jablonec nad Nisou
Matera Rostislav (1962) Dobroslavice
Mička Jan (1976)
Mičková Kateřina (2004)
Michálek Filip (2001)
Michálek Šimon (2005)
Mikula Miroslav (1968) Beroun
Mitisková Michaela (2005) Třebíč
Müller Petr (1964) Nymburk
Mužíček Josef (1957)
Mužíček Petr (1980)
Nydrle Filip (2005) Nová Paka
Ondreičková Veronika (1990)
Ospalý Filip (1976) Lelekovice
Paták Pavel (1971) Praha
Pavlíčková Silvie (1987)
Pech Roman (1962) Vimperk
Pekárek Milan (1965)
Petr Ondřej (1997) Nový Bor
Pluhař David (2003) Kroměříž
Procházková Michaela (1995) Praha
Přikrylová Dana (2003) Praha
Půstová Šárka (2002)
Radová Ludmila (1989) České Budějovice
Rajtr Josef (1965)
Rudolfová Jitka (1986) Říčany
ŘEHULA JAN (1973) PLZEŃ
Řenč Tomáš (1990) Jedomělice
Santo Pavel (1962) Cheb
Semerád Martin (1999) Liberec
Schoval František (1988) Praha
Skuhrová Tereza (1994) Praha
Slaninová Radka (1976) Cheb
Slatinský Lukáš (1983)
Snopková Jana (1969)
Soukup Petr (1987) Jičín
Srbecký Filip (1999) Rumburk
Srch Jiří (1998) Prachatice
Srch Jiří (1998) Prachatice
Stolarcikova Julie Sandra (1980) Praha
Střihavka Jindřich (2000) Choceň
Stupková Barbora (2002) Sokolov
Svobodová Tereza (2000)
Špičák Roman (1993) Olomouc
Švarc Petr (1966)
Švecová Lenka (2001)
Teplá Magdaléna (2005) Úvaly
Teplý Ondřej (1978) Úvaly
Tourková Jarmila (1977)
Urbanova Michaela (2003) Kromeriz
Václavík Filip (1995) Zlín
Valdová Marie (1977)
Vaněk Tomáš (2000) Jindřichův Hradec
Vaňková Agáta (1965) Teplice
Vargová Pavlína (1999) Plzeň
Včeliš Michal (1987)
Velíšek Petr (1999)
Veselá Petra (1989) Jihlava
Vimmerová Nikola (2003) Plzeň
Vladyka Jan (1958) P-9, Klánovice
Volár Jan (1992)
Vopálenský Tomáš (1972)
Wainer Jan (1976) Dobroměřice
Wainer Jan (1976) Dobroměřice
Zadák Karel (1978)
Zdráhal Jaroslav (1963) Osek nad Becvou
Zeman Zbyněk (1954) Litvínov