Czech Power Ranking - Olympijsky/Sprint Triatlon 2018

1. INTERTECH TRIATHLON SUPERPRESTIGE Brno, 27. 5. 2018
2. Triatlon Příbram, 9. 6. 2018
3. TRIATHLON MĚLNÍK 2018, 21. 7. 2018
4. Velká cena Tábora v triatlonu 2018, 29. 7. 2018
5. CITY TRIATHLON Velká cena Sokolova, 11. 8. 2018
6. CITY TRIATHLON Karlovy Vary 2018, 1. 9. 2018
VT Name Team Prof. team # Plavání Kolo Běh Total Gap
1. Mičková Kateřina (2004 | CZE) Triathlon Team Tábor --- 1. 0:05:58.6 (3.) 0:15:42.8 (6.) 0:10:50.3 (1.) 0:32:31.8 0:00:00.0 »
1. Urbanová Michaela (2003 | CZE) Individuální --- 2. 0:05:37.5 (2.) 0:15:07.1 (2.) 0:12:12.0 (4.) 0:32:56.8 0:00:24.9 »
1. Fraňková Natálie (2004 | CZE) TT Příbram, z. s. --- 3. 0:06:22.0 (8.) 0:15:12.1 (4.) 0:11:52.8 (3.) 0:33:27.0 0:00:55.1 »
1. Bedrníková Karolína (2003 | CZE) SK Slavia Praha --- 4. 0:06:29.5 (10.) 0:15:04.7 (1.) 0:12:16.7 (6.) 0:33:51.0 0:01:19.2 »
1. Balcarová Julie (2003 | CZE) TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 5. 0:06:19.9 (6.) 0:15:08.8 (3.) 0:12:36.9 (8.) 0:34:05.7 0:01:33.8 »
1. Chmátalová Adéla (2004 | CZE) TJ Sokol Senohraby --- 6. 0:06:54.0 (15.) 0:15:34.9 (5.) 0:12:23.8 (7.) 0:34:52.8 0:02:20.9 »
1. Ptáčková Anna (2004 | CZE) CzechTRI K. Team --- 7. 0:06:26.1 (9.) 0:15:50.2 (7.) 0:13:18.1 (14.) 0:35:34.4 0:03:02.6 »
1. Kušová Anna (2004 | CZE) KONRAD TOOLS TEAM --- 8. 0:06:22.0 (7.) 0:16:32.0 (14.) 0:12:41.0 (9.) 0:35:35.0 0:03:03.1 »
1. Vesecká Nicol (2004 | CZE) TRI KLUB Příbram --- 9. 0:07:02.2 (18.) 0:16:28.3 (11.) 0:12:14.4 (5.) 0:35:45.0 0:03:13.2 »
2. Srogoňová Alena (2003 | CZE) --- --- 10. 0:08:20.7 (23.) 0:15:56.7 (8.) 0:11:35.0 (2.) 0:35:52.5 0:03:20.7 »
2. Šmídová Adéla (2003 | CZE) Triatlon Plzeň --- 11. 0:06:52.4 (14.) 0:16:29.8 (12.) 0:13:12.3 (13.) 0:36:34.6 0:04:02.7 »
2. Piknerová Zuzana (2003 | CZE) Triatlon Plzeň --- 12. 0:06:38.0 (11.) 0:16:11.0 (9.) 0:13:50.0 (17.) 0:36:39.0 0:04:07.1 »
2. Barvínková Adéla (2003 | CZE) Loko Trutnov --- 13. 0:06:03.5 (5.) 0:17:51.5 (21.) 0:12:57.0 (11.) 0:36:52.1 0:04:20.2 »
2. Marciánová Hana (2003 | CZE) KONRAD TOOLS TEAM --- 14. 0:05:30.3 (1.) 0:17:34.7 (19.) 0:13:59.3 (18.) 0:37:04.4 0:04:32.6 »
2. Boháčová Tereza (2004 | CZE) TT Příbram, z. s. --- 15. 0:06:54.0 (16.) 0:17:16.8 (17.) 0:13:00.8 (12.) 0:37:11.7 0:04:39.9 »
2. Kuchařová Karolína (2004 | CZE) Triatlon Plzeň --- 16. 0:06:44.2 (12.) 0:16:17.5 (10.) 0:14:32.9 (22.) 0:37:34.7 0:05:02.9 »
2. Maixnerová Eliška (2004 | CZE) CzechTRI K. Team --- 17. 0:06:46.7 (13.) 0:16:44.6 (15.) 0:14:17.1 (20.) 0:37:48.5 0:05:16.7 »
2. Duchková Tereza (2003 | CZE) TCV Jindřichův Hradec --- 18. 0:07:28.0 (20.) 0:16:51.1 (16.) 0:13:30.3 (15.) 0:37:49.5 0:05:17.7 »
2. VESECKÁ Renáta (2004 | CZE) --- --- 19. 0:07:02.1 (17.) 0:18:34.1 (23.) 0:12:50.3 (10.) 0:38:26.6 0:05:54.8 »
2. Bělinová Rozálie (2003 | CZE) TJ BIŽU JBC --- 20. 0:06:03.0 (4.) 0:17:34.0 (18.) 0:14:51.0 (23.) 0:38:28.0 0:05:56.1 »
3. Teplá Tereza (2004 | CZE) TJ Spartak Třebíč --- 21. 0:07:32.2 (21.) 0:17:42.3 (20.) 0:14:28.4 (21.) 0:39:42.9 0:07:11.1 »
3. Ondráčková Barbora (2003 | CZE) Loko Trutnov --- 22. 0:07:09.5 (19.) 0:19:08.3 (24.) 0:13:37.8 (16.) 0:39:55.6 0:07:23.8 »
Chytilová Adéla (2004 | CZE) Triatlon Plzeň --- 23. 0:08:31.8 (24.) 0:17:54.9 (22.) 0:16:18.4 (25.) 0:42:45.2 0:10:13.4 »
Vinklárková Marie (2004 | CZE) --- --- 24. 0:07:55.9 (22.) 0:16:30.9 (13.) 0:18:30.8 (26.) 0:42:57.7 0:10:25.9 »
Faltova Eliška (2004 | CZE) Tri club Česká Lípa --- 25. 0:09:10.0 (26.) 0:19:58.0 (26.) 0:14:16.0 (19.) 0:43:24.0 0:10:52.1 »
Dvořáková Karla (2004 | CZE) X-team BaNo --- 26. 0:09:05.0 (25.) 0:19:15.0 (25.) 0:15:48.0 (24.) 0:44:08.0 0:11:36.1 »
>