Czech Power Ranking - Olympijsky/Sprint Triatlon 2019

1. SUPERPRESTIGE Brno, 25. 5. 2019
2. CZECHMAN Kid's Triatlon, 2. 6. 2019
3. Příbramský triatlon, 8. 6. 2019
4. CITY TRIATHLON Sokolov, 13. 7. 2019
5. TRIATHLON MĚLNÍK, 20. 7. 2019
6. Velká cena Tábora v triatlonu 2019, 4. 8. 2019
7. CITY TRIATHLON Karlovy Vary 2019, 24. 8. 2019
VT Name Team Prof. team # Plavání Kolo Běh Total Gap
1. Fanturová Lenka (1978 | CZE) VSK FTVS Praha --- 1. 0:10:51.7 (1.) 0:33:53.8 (1.) 0:19:23.4 (1.) 1:04:09.0 0:00:00.0 »
2. Marková Ladislava (1978 | CZE) 4SPORTS TEAM --- 2. 0:14:39.0 (4.) 0:36:56.8 (3.) 0:24:06.5 (6.) 1:15:42.4 0:11:33.4 »
2. Raková Gabriela (1975 | CZE) Individuální --- 3. 0:12:47.1 (2.) 0:42:40.5 (15.) 0:21:08.6 (2.) 1:16:36.3 0:12:27.3 »
3. Marková Miroslava (1978 | CZE) --- --- 4. 0:16:33.4 (14.) 0:34:41.4 (2.) 0:26:15.9 (11.) 1:17:30.7 0:13:21.7 »
3. Ficová Radka (1973 | CZE) STS Chvojkovice Brod "B" --- 5. 0:15:51.2 (9.) 0:39:53.2 (6.) 0:22:40.8 (3.) 1:18:25.2 0:14:16.2 »
3. Kaldová Vendula (1974 | CZE) TJ Spartak Třebíč --- 6. 0:16:56.0 (15.) 0:39:13.5 (4.) 0:24:49.2 (8.) 1:20:58.8 0:16:49.8 »
3. Beránková Libuše (1973 | CZE) GLASSMAN TT --- 7. 0:15:34.8 (6.) 0:39:44.9 (5.) 0:25:41.8 (10.) 1:21:01.6 0:16:52.6 »
3. Šimková Pavlína (1976 | CZE) Individuální --- 8. 0:15:48.2 (8.) 0:40:15.0 (7.) 0:25:10.0 (9.) 1:21:13.2 0:17:04.2 »
3. Valdová Marie (1977 | CZE) TCV Jindřichův Hradec --- 9. 0:17:04.3 (18.) 0:41:07.9 (9.) 0:23:48.3 (5.) 1:22:00.7 0:17:51.7 »
3. Fraňková Michaela (1970 | CZE) TT Příbram, z. s. --- 10. 0:17:00.4 (16.) 0:42:24.7 (12.) 0:23:45.9 (4.) 1:23:11.0 0:19:02.0 »
3. Teplá Jana (1979 | CZE) TTT --- 11. 0:16:07.6 (11.) 0:42:35.4 (14.) 0:24:35.5 (7.) 1:23:18.7 0:19:09.6 »
Pánková Ivana (1976 | CZE) VOKOLOPOLE --- 12. 0:16:14.9 (13.) 0:40:15.9 (8.) 0:28:08.3 (14.) 1:24:39.2 0:20:30.2 »
Zloská Eva (1978 | CZE) KPMěl --- 13. 0:13:30.6 (3.) 0:44:27.6 (19.) 0:28:09.6 (15.) 1:26:08.0 0:21:59.0 »
Süsserová Lucie (1976 | CZE) Krušnoman TT Litvínov --- 14. 0:15:43.2 (7.) 0:41:37.5 (10.) 0:29:28.2 (21.) 1:26:49.0 0:22:40.0 »
Kvasničková Radka (1976 | CZE) --- --- 15. 0:15:34.7 (5.) 0:42:27.3 (13.) 0:29:05.1 (19.) 1:27:07.2 0:22:58.2 »
Šatavová Petra (1979 | CZE) --- --- 16. 0:15:54.3 (10.) 0:43:14.0 (17.) 0:28:52.3 (18.) 1:28:00.7 0:23:51.7 »
Hašlarová Alena (1978 | CZE) VOKOLOPOLE --- 17. 0:18:17.6 (20.) 0:42:00.0 (11.) 0:29:11.8 (20.) 1:29:29.5 0:25:20.5 »
Pagáčová Irena (1974 | CZE) TITAN TRILIFE --- 18. 0:19:18.1 (22.) 0:43:56.8 (18.) 0:27:20.3 (13.) 1:30:35.2 0:26:26.2 »
Dobiášova Šárka (1979 | CZE) --- --- 19. 0:16:13.6 (12.) 0:42:45.8 (16.) 0:32:31.4 (24.) 1:31:30.8 0:27:21.8 »
Topinková Barbora (1979 | CZE) RUNGO.CZ --- 20. 0:17:29.2 (19.) 0:45:28.8 (20.) 0:28:45.9 (17.) 1:31:44.0 0:27:35.0 »
Musilová Pavla (1976 | CZE) --- --- 21. 0:17:02.7 (17.) 0:50:28.5 (23.) 0:26:21.8 (12.) 1:33:53.1 0:29:44.1 »
Martincová Lucie (1974 | CZE) Individuální --- 22. 0:22:59.0 (24.) 0:46:40.0 (21.) 0:28:17.0 (16.) 1:37:56.0 0:33:46.9 »
Budínová Jana (1975 | CZE) Individuální --- 23. 0:22:44.0 (23.) 0:47:52.0 (22.) 0:31:36.0 (22.) 1:42:12.0 0:38:02.9 »
Mikšovská Kamila (1972 | CZE) --- --- 24. 0:18:41.8 (21.) 0:57:35.5 (24.) 0:32:01.7 (23.) 1:48:19.0 0:44:10.0 »
>