Czech Power Ranking - Olympijsky/Sprint Triatlon 2019

1. SUPERPRESTIGE Brno, 25. 5. 2019
2. CZECHMAN Kid's Triatlon, 2. 6. 2019
3. Příbramský triatlon, 8. 6. 2019
4. CITY TRIATHLON Sokolov, 13. 7. 2019
5. TRIATHLON MĚLNÍK, 20. 7. 2019
6. Velká cena Tábora v triatlonu 2019, 4. 8. 2019
7. CITY TRIATHLON Karlovy Vary 2019, 24. 8. 2019
VT Name Team Prof. team # Plavání Kolo Běh Total Gap
1. Linduška František (1994 | CZE) TCV Jindřichův Hradec --- 1. 0:09:21.7 (2.) 0:29:24.9 (4.) 0:15:51.7 (1.) 0:54:38.3 0:00:00.0 »
1. Volár Jan (1992 | CZE) Etriatlon Team --- 2. 0:09:28.1 (4.) 0:28:44.0 (2.) 0:16:26.7 (3.) 0:54:38.8 0:00:00.5 »
1. Kočař Lukáš (1992 | CZE) KONRAD TOOLS TEAM --- 3. 0:10:02.5 (12.) 0:28:30.8 (1.) 0:16:53.2 (6.) 0:55:26.6 0:00:48.2 »
1. Martin David (1998 | CZE) Individuální --- 4. 0:09:31.3 (5.) 0:28:55.5 (3.) 0:17:32.4 (19.) 0:55:59.3 0:01:20.9 »
1. Červenka Lukáš (1995 | CZE) Triathlon Team Tábor --- 5. 0:09:00.9 (1.) 0:29:47.2 (5.) 0:17:26.3 (13.) 0:56:14.5 0:01:36.1 »
1. Čelůstka Jan (1982 | CZE) KONRAD TOOLS TEAM --- 6. 0:09:33.0 (7.) 0:30:42.0 (9.) 0:16:53.0 (5.) 0:57:08.0 0:02:29.6 »
1. Zikmund Tomáš (1999 | CZE) TT Příbram, z. s. --- 7. 0:09:32.3 (6.) 0:31:04.3 (15.) 0:16:50.1 (4.) 0:57:26.9 0:02:48.5 »
1. Dušek Karel (1996 | CZE) X-team BaNo --- 8. 0:09:53.0 (10.) 0:30:13.6 (6.) 0:17:30.0 (17.) 0:57:36.7 0:02:58.3 »
1. Václavík Filip (1995 | CZE) TITAN TRILIFE --- 9. 0:09:42.5 (8.) 0:31:10.0 (16.) 0:17:05.5 (8.) 0:57:58.1 0:03:19.7 »
1. Soukup Petr (1987 | CZE) TJ Nová Paka --- 10. 0:09:56.1 (11.) 0:30:40.2 (8.) 0:17:24.1 (12.) 0:58:00.4 0:03:22.0 »
1. Kubíček Jan (1980 | CZE) Individuální --- 11. 0:10:09.8 (14.) 0:30:45.3 (11.) 0:17:14.4 (10.) 0:58:09.6 0:03:31.2 »
1. Krátký Štěpán (1995 | CZE) SK Slavia Praha --- 12. 0:10:16.1 (17.) 0:30:35.2 (7.) 0:17:31.4 (18.) 0:58:22.8 0:03:44.4 »
1. Semerád Martin (1999 | CZE) TJ BIŽU JBC --- 13. 0:10:21.0 (18.) 0:32:08.0 (29.) 0:16:11.0 (2.) 0:58:40.0 0:04:01.6 »
1. Hradecký Jan (1983 | CZE) TT Příbram, z. s. --- 14. 0:10:10.0 (15.) 0:31:00.6 (14.) 0:17:45.9 (21.) 0:58:56.5 0:04:18.1 »
1. Trutna Jan (1999 | CZE) KONRAD TOOLS TEAM --- 15. 0:09:51.2 (9.) 0:32:15.6 (31.) 0:16:57.4 (7.) 0:59:04.3 0:04:26.0 »
1. Fencl Jiří (1999 | CZE) TCV Jindřichův Hradec --- 16. 0:10:02.9 (13.) 0:31:13.7 (17.) 0:17:47.8 (22.) 0:59:04.5 0:04:26.1 »
1. Šneberger Jan (1985 | CZE) TT Příbram, z. s. --- 17. 0:11:06.3 (22.) 0:30:42.0 (10.) 0:17:28.4 (15.) 0:59:16.8 0:04:38.4 »
1. Powada Jakub (1993 | CZE) Kerberos TRIATLONOVÁ AKADEMIE PLZEŇ 18. 0:09:25.4 (3.) 0:31:43.7 (20.) 0:18:31.0 (26.) 0:59:40.2 0:05:01.8 »
2. Ottenschläger Oto (1995 | CZE) Krušnoman TT Litvínov --- 19. 0:11:13.1 (24.) 0:31:37.0 (18.) 0:17:19.3 (11.) 1:00:09.5 0:05:31.1 »
2. Hradil Pavel (1998 | CZE) TITAN TRILIFE --- 20. 0:10:52.7 (21.) 0:31:55.4 (25.) 0:17:28.8 (16.) 1:00:17.0 0:05:38.6 »
2. Bednarský Vojtěch (1997 | CZE) TITAN TRILIFE --- 21. 0:12:16.4 (40.) 0:31:00.4 (13.) 0:17:10.7 (9.) 1:00:27.7 0:05:49.3 »
2. Ploc Jaroslav (1984 | CZE) SK Kola Víšek --- 22. 0:10:37.3 (19.) 0:31:48.2 (21.) 0:18:02.1 (23.) 1:00:27.7 0:05:49.3 »
2. Müller Philipp-Johannes (1986 | CZE) EGZ Triathlon Görlitz --- 23. 0:11:41.9 (33.) 0:31:53.1 (22.) 0:17:28.2 (14.) 1:01:03.3 0:06:24.9 »
2. Franěk Jan (1998 | CZE) TT Příbram, z. s. --- 24. 0:11:27.1 (28.) 0:32:08.1 (30.) 0:17:40.0 (20.) 1:01:15.3 0:06:36.9 »
2. Kučera Jan (1981 | CZE) Individuální --- 25. 0:11:07.5 (23.) 0:32:16.9 (33.) 0:18:49.6 (29.) 1:02:14.1 0:07:35.7 »
2. Schoval František (1988 | CZE) TRIEXPERT MILT racing team --- 26. 0:11:36.3 (30.) 0:32:04.4 (27.) 0:18:39.5 (27.) 1:02:20.3 0:07:41.9 »
2. Andrš Martin (1988 | CZE) TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 27. 0:11:13.4 (25.) 0:32:51.3 (36.) 0:18:23.7 (25.) 1:02:28.6 0:07:50.2 »
2. Mach František (1986 | CZE) Individuální --- 28. 0:12:17.3 (42.) 0:32:22.2 (34.) 0:18:42.2 (28.) 1:03:21.9 0:08:43.5 »
2. Štourač Nikola (1985 | CZE) KONRAD TOOLS TEAM --- 29. 0:12:06.8 (37.) 0:32:05.6 (28.) 0:19:35.7 (37.) 1:03:48.1 0:09:09.8 »
2. Cibulka Stanislav (1981 | CZE) IRON STARS BEROUN --- 30. 0:12:56.0 (50.) 0:31:39.9 (19.) 0:19:20.0 (35.) 1:03:56.0 0:09:17.6 »
2. Mařík Antonín (1993 | CZE) TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 31. 0:11:41.0 (32.) 0:32:34.5 (35.) 0:19:51.8 (38.) 1:04:07.4 0:09:29.0 »
2. Čarňanský Ondřej (1981 | CZE) TSK PRAHA --- 32. 0:11:55.9 (35.) 0:33:00.0 (38.) 0:19:13.3 (34.) 1:04:09.4 0:09:31.0 »
2. Kynický Lukáš (1997 | CZE) KONRAD TOOLS TEAM --- 33. 0:12:17.0 (41.) 0:32:54.0 (37.) 0:19:02.0 (31.) 1:04:13.0 0:09:34.6 »
2. Jordán Daniel (1997 | CZE) Tri club Česká Lípa --- 34. 0:12:10.1 (38.) 0:32:16.5 (32.) 0:19:56.9 (39.) 1:04:23.6 0:09:45.3 »
2. Černohorský Tomáš (1997 | CZE) TT Příbram, z. s. --- 35. 0:11:40.6 (31.) 0:32:01.3 (26.) 0:21:04.7 (57.) 1:04:46.7 0:10:08.3 »
2. Dvořák Jindřich (1981 | CZE) Individuální --- 36. 0:12:22.9 (43.) 0:34:02.6 (45.) 0:19:02.4 (32.) 1:05:28.0 0:10:49.6 »
3. Palider Jan (1991 | CZE) Triatlon klub Ostrava --- 37. 0:12:37.0 (47.) 0:34:47.0 (51.) 0:18:16.0 (24.) 1:05:40.0 0:11:01.6 »
3. Kubín Jaromír (1987 | CZE) X-team BaNo --- 38. 0:11:49.4 (34.) 0:33:45.9 (44.) 0:20:06.4 (41.) 1:05:41.7 0:11:03.4 »
3. Rádl Jakub (1992 | CZE) LK Slovan --- 39. 0:15:58.9 (89.) 0:30:58.5 (12.) 0:19:10.6 (33.) 1:06:08.1 0:11:29.7 »
3. Ihnačinec Jakub (1999 | CZE) Krušnoman TT Litvínov --- 40. 0:12:14.3 (39.) 0:33:13.3 (40.) 0:20:51.4 (51.) 1:06:19.1 0:11:40.7 »
3. Kala Jiří (1987 | CZE) CK Příbram Fany Gastro --- 41. 0:12:23.8 (44.) 0:35:31.7 (65.) 0:18:50.7 (30.) 1:06:46.4 0:12:08.0 »
3. Hosnedl Marek (1991 | CZE) Café racers --- 42. 0:13:06.2 (54.) 0:33:05.7 (39.) 0:20:56.2 (54.) 1:07:08.1 0:12:29.8 »
3. Novák František (1998 | CZE) TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 43. 0:13:05.0 (53.) 0:31:54.2 (23.) 0:22:14.5 (71.) 1:07:13.8 0:12:35.4 »
3. Nekoranec Matěj (1997 | CZE) TITAN TRILIFE --- 44. 0:12:58.1 (51.) 0:34:45.4 (49.) 0:19:35.4 (36.) 1:07:19.0 0:12:40.6 »
3. Svoboda Marek (1995 | CZE) AD team --- 45. 0:13:25.0 (58.) 0:33:43.0 (43.) 0:20:24.0 (47.) 1:07:32.0 0:12:53.6 »
3. Nosek Kryštof (1998 | CZE) TJ BIŽU JBC --- 46. 0:10:14.4 (16.) 0:34:58.1 (52.) 0:22:21.8 (75.) 1:07:34.4 0:12:56.0 »
3. Zadražil Filip (1998 | CZE) TJ BIŽU JBC --- 47. 0:12:46.5 (48.) 0:35:02.7 (56.) 0:20:15.8 (45.) 1:08:05.1 0:13:26.7 »
3. Lemberka Jakub (1990 | CZE) Triathlon Team Tábor --- 48. 0:10:45.6 (20.) 0:35:21.9 (59.) 0:22:08.3 (68.) 1:08:16.0 0:13:37.6 »
3. Bonk Roman (1993 | CZE) internetPB --- 49. 0:12:58.1 (52.) 0:35:12.7 (58.) 0:20:12.9 (44.) 1:08:23.7 0:13:45.3 »
3. Sůsa Jakub (1988 | CZE) TJ Tatran Sedlčany --- 50. 0:14:17.8 (67.) 0:33:40.5 (42.) 0:20:35.8 (49.) 1:08:34.3 0:13:55.9 »
3. Vondra Tomáš (1992 | CZE) Loko Trutnov --- 51. 0:12:01.3 (36.) 0:34:58.1 (53.) 0:21:41.6 (62.) 1:08:41.1 0:14:02.7 »
3. Mužátko Pavel (1989 | CZE) Individuální --- 52. 0:14:02.1 (65.) 0:34:06.1 (46.) 0:20:51.4 (52.) 1:08:59.7 0:14:21.4 »
3. Pilc Daniel (1998 | CZE) TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 53. 0:12:54.4 (49.) 0:34:58.8 (54.) 0:21:27.7 (58.) 1:09:21.0 0:14:42.6 »
3. Zmeškal Ondřej (1991 | CZE) Individuální --- 54. 0:15:10.5 (74.) 0:31:55.2 (24.) 0:22:21.2 (74.) 1:09:27.0 0:14:48.6 »
3. Steiner Jan (1985 | CZE) Café racers --- 55. 0:15:16.3 (75.) 0:33:25.2 (41.) 0:20:54.5 (53.) 1:09:36.1 0:14:57.7 »
3. Strnad David (1991 | CZE) TriSK ČB --- 56. 0:13:07.5 (55.) 0:35:37.3 (68.) 0:21:02.2 (56.) 1:09:47.1 0:15:08.7 »
3. Kahánek Stanislav (1981 | CZE) Visual Unity --- 57. 0:12:30.9 (46.) 0:35:09.6 (57.) 0:22:12.9 (69.) 1:09:53.5 0:15:15.1 »
3. Váňa Jan (1996 | CZE) TCV Jindřichův Hradec --- 58. 0:11:34.5 (29.) 0:35:27.4 (63.) 0:22:57.4 (84.) 1:09:59.4 0:15:21.0 »
3. Immer Tomáš (1980 | CZE) Krušnoman TT Litvínov --- 59. 0:12:27.6 (45.) 0:35:02.5 (55.) 0:22:43.9 (81.) 1:10:14.2 0:15:35.8 »
3. Urban Filip (1998 | CZE) Hopman Team Žatec --- 60. 0:11:16.7 (27.) 0:38:08.8 (88.) 0:21:00.4 (55.) 1:10:25.9 0:15:47.6 »
3. Kumšta Pavel (1991 | CZE) --- --- 61. 0:13:53.8 (62.) 0:34:34.4 (47.) 0:22:06.1 (67.) 1:10:34.4 0:15:56.0 »
Zeman Václav (1984 | CZE) --- --- 62. 0:14:48.5 (70.) 0:35:35.5 (67.) 0:20:42.8 (50.) 1:11:06.8 0:16:28.5 »
Hrubý Jan (1982 | CZE) --- --- 63. 0:16:02.9 (91.) 0:35:29.2 (64.) 0:19:58.0 (40.) 1:11:30.2 0:16:51.8 »
Dvořák Jakub (1999 | CZE) --- --- 64. 0:11:16.7 (26.) 0:35:42.5 (69.) 0:24:46.4 (97.) 1:11:45.7 0:17:07.3 »
Linhart Tomáš (1991 | CZE) TT Příbram, z. s. --- 65. 0:14:07.3 (66.) 0:36:17.6 (72.) 0:21:27.9 (59.) 1:11:52.9 0:17:14.5 »
Šůcha Jan (1981 | CZE) Individuální --- 66. 0:13:41.9 (59.) 0:35:52.4 (70.) 0:22:31.8 (78.) 1:12:06.1 0:17:27.7 »
Hrabě Pavel (1983 | CZE) Etriatlon Team --- 67. 0:13:52.2 (61.) 0:35:25.6 (61.) 0:22:52.0 (82.) 1:12:09.9 0:17:31.6 »
Grüner Pavel (1980 | CZE) Triatlet Karlovy Vary --- 68. 0:15:29.1 (80.) 0:35:25.4 (60.) 0:21:45.2 (63.) 1:12:39.8 0:18:01.4 »
Jahn Bohumil (1980 | CZE) Individuální --- 69. 0:13:22.0 (56.) 0:35:26.0 (62.) 0:24:01.0 (93.) 1:12:49.0 0:18:10.6 »
Navrátil Josef (1981 | CZE) KLEMPEX Team --- 70. 0:13:23.4 (57.) 0:36:05.0 (71.) 0:23:41.3 (90.) 1:13:09.9 0:18:31.5 »
Uličník Tomáš (1983 | CZE) TRIEXPERT MILT racing team --- 71. 0:16:20.7 (97.) 0:34:40.7 (48.) 0:22:25.5 (76.) 1:13:27.1 0:18:48.7 »
Maxian Boris (1991 | SVK) --- --- 72. 0:15:03.1 (72.) 0:36:55.2 (77.) 0:21:28.7 (60.) 1:13:27.1 0:18:48.7 »
Mucha Pavel (1980 | C) --- --- 73. 0:15:33.2 (82.) 0:35:35.0 (66.) 0:22:31.8 (79.) 1:13:40.1 0:19:01.7 »
Bezyk Serhiy (1980 | CZE) --- --- 74. 0:17:07.8 (104.) 0:37:07.6 (79.) 0:20:11.0 (43.) 1:14:26.4 0:19:48.1 »
Mlčkovský Petr (1984 | CZE) --- --- 75. 0:15:38.7 (83.) 0:37:04.3 (78.) 0:22:13.8 (70.) 1:14:56.9 0:20:18.5 »
Goncalves Ricardo (1982 | PRT) --- --- 76. 0:17:43.2 (109.) 0:37:13.7 (80.) 0:20:09.1 (42.) 1:15:06.2 0:20:27.8 »
Černý Milan (1982 | CZE) --- --- 77. 0:16:42.6 (100.) 0:36:39.5 (74.) 0:22:18.4 (72.) 1:15:40.6 0:21:02.2 »
Svoboda Václav (1993 | CZE) 1na1 --- 78. 0:14:58.4 (71.) 0:38:49.1 (92.) 0:21:53.9 (65.) 1:15:41.5 0:21:03.1 »
Špičák Roman (1993 | CZE) TITAN TRILIFE --- 79. 0:13:54.0 (63.) 0:41:21.0 (108.) 0:20:33.0 (48.) 1:15:48.0 0:21:09.6 »
Kotlín Matěj (1983 | CZE) Individuální --- 80. 0:15:16.3 (76.) 0:37:27.4 (84.) 0:23:28.5 (87.) 1:16:12.3 0:21:33.9 »
Kroulík Jiří (1988 | CZE) --- --- 81. 0:15:58.9 (88.) 0:38:24.2 (89.) 0:21:55.2 (66.) 1:16:18.5 0:21:40.1 »
Horáček Zdeněk (1983 | CZE) --- --- 82. 0:17:26.7 (106.) 0:34:46.6 (50.) 0:24:05.8 (95.) 1:16:19.2 0:21:40.8 »
Chlumský Petr (1985 | CZE) H-H Smíchov --- 83. 0:15:45.2 (84.) 0:37:28.8 (85.) 0:23:14.5 (86.) 1:16:28.6 0:21:50.2 »
VYSTRČIL Pavel (1982 | CZE) --- --- 84. 0:17:43.5 (110.) 0:37:20.9 (81.) 0:22:19.3 (73.) 1:17:23.7 0:22:45.4 »
Vůjtek Karel (1985 | CZE) Triatlon TJ Praha Háje --- 85. 0:15:32.9 (81.) 0:39:20.1 (97.) 0:22:35.2 (80.) 1:17:28.2 0:22:49.8 »
Hroch Martin (1994 | CZE) --- --- 86. 0:16:33.4 (98.) 0:39:20.2 (98.) 0:21:36.0 (61.) 1:17:29.7 0:22:51.3 »
Adam Zdenek (1984 | CZE) --- --- 87. 0:14:38.1 (68.) 0:37:21.7 (82.) 0:25:38.6 (99.) 1:17:38.5 0:23:00.1 »
Zloský Ondřej (1980 | CZE) --- --- 88. 0:15:04.3 (73.) 0:38:35.8 (90.) 0:24:00.7 (92.) 1:17:41.0 0:23:02.6 »
Kocík Vojtěch (1981 | CZE) Individuální --- 89. 0:13:57.9 (64.) 0:42:04.4 (111.) 0:21:51.6 (64.) 1:17:54.0 0:23:15.6 »
Ożóg Tomasz (1980 | CZE) --- --- 90. 0:15:17.6 (77.) 0:39:03.1 (96.) 0:23:37.6 (88.) 1:17:58.4 0:23:20.1 »
Šinský Peter (1988 | CZE) --- --- 91. 0:16:15.2 (94.) 0:38:06.4 (87.) 0:24:31.9 (96.) 1:18:53.7 0:24:15.3 »
Esteves Joao (1986 | CZE) --- --- 92. 0:13:46.7 (60.) 0:37:23.4 (83.) 0:27:51.9 (110.) 1:19:02.2 0:24:23.8 »
Rod Jakub (1981 | CZE) --- --- 93. 0:15:46.3 (86.) 0:36:54.5 (76.) 0:26:22.2 (103.) 1:19:03.1 0:24:24.7 »
Mäčko Anton (1988 | CZE) Elab --- 94. 0:16:06.5 (92.) 0:36:45.8 (75.) 0:26:47.9 (106.) 1:19:40.3 0:25:01.9 »
Horký Karel (1990 | CZE) --- --- 95. 0:15:21.2 (78.) 0:40:22.8 (104.) 0:24:02.7 (94.) 1:19:46.8 0:25:08.4 »
Vybíral Jan (1996 | CZE) --- --- 96. 0:16:16.3 (95.) 0:40:00.7 (100.) 0:23:39.3 (89.) 1:19:56.4 0:25:18.0 »
Kadlec Ota (1982 | CZE) --- --- 97. 0:18:33.3 (116.) 0:38:54.9 (93.) 0:22:30.9 (77.) 1:19:59.1 0:25:20.7 »
Kankrlík Tomáš (1986 | CZE) --- --- 98. 0:15:26.8 (79.) 0:38:55.6 (94.) 0:26:11.4 (102.) 1:20:33.9 0:25:55.5 »
Kobík Martin (1987 | CZE) --- --- 99. 0:15:49.6 (87.) 0:41:53.8 (110.) 0:22:53.8 (83.) 1:20:37.3 0:25:58.9 »
Guillaud Romain (1991 | CZE) --- --- 100. 0:16:53.4 (101.) 0:36:31.0 (73.) 0:27:52.3 (111.) 1:21:16.8 0:26:38.4 »
Horký Ondřej (1989 | CZE) --- --- 101. 0:17:20.2 (105.) 0:40:16.7 (103.) 0:23:52.3 (91.) 1:21:29.3 0:26:50.9 »
Koráb Ondřej (1986 | CZE) Individuální --- 102. 0:15:45.9 (85.) 0:41:43.3 (109.) 0:24:48.1 (98.) 1:22:17.4 0:27:39.0 »
Trčka David (1984 | CZE) --- --- 103. 0:17:01.5 (103.) 0:37:50.7 (86.) 0:27:31.2 (109.) 1:22:23.5 0:27:45.1 »
Franko Jan (1983 | CZE) Individuální --- 104. 0:16:08.2 (93.) 0:40:06.4 (102.) 0:26:54.3 (107.) 1:23:09.0 0:28:30.6 »
Zítko Vojtěch (1982 | CZE) --- --- 105. 0:18:03.7 (114.) 0:38:59.4 (95.) 0:26:45.2 (105.) 1:23:48.4 0:29:10.0 »
SVATOŠ Lukáš (1996 | CZE) --- --- 106. 0:20:32.6 (117.) 0:43:01.7 (114.) 0:20:16.4 (46.) 1:23:50.9 0:29:12.5 »
Černý Michal (1984 | CZE) --- --- 107. 0:18:01.9 (113.) 0:40:01.3 (101.) 0:25:49.0 (100.) 1:23:52.3 0:29:13.9 »
Střecha Martin (1990 | CZE) --- --- 108. 0:17:36.1 (108.) 0:40:33.2 (106.) 0:26:24.7 (104.) 1:24:34.1 0:29:55.7 »
Musil Jakub (1984 | CZE) --- --- 109. 0:17:27.4 (107.) 0:38:48.0 (91.) 0:28:52.3 (115.) 1:25:07.8 0:30:29.4 »
Bárta David (1984 | CZE) SK Svárov --- 110. 0:18:01.8 (112.) 0:41:14.2 (107.) 0:25:55.8 (101.) 1:25:11.9 0:30:33.5 »
Šorm Daniel (1985 | CZE) --- --- 111. 0:14:39.0 (69.) 0:42:27.4 (113.) 0:28:22.8 (113.) 1:25:29.2 0:30:50.9 »
Zatloukal Petr (1988 | CZE) Individuální --- 112. 0:16:18.5 (96.) 0:42:18.5 (112.) 0:26:58.9 (108.) 1:25:36.0 0:30:57.6 »
Turek Jan (1995 | CZE) --- --- 113. 0:18:22.2 (115.) 0:39:39.4 (99.) 0:28:47.3 (114.) 1:26:49.0 0:32:10.6 »
Dobiš Jakub (1983 | CZE) --- --- 114. 0:17:50.4 (111.) 0:40:26.8 (105.) 0:29:05.4 (116.) 1:27:22.7 0:32:44.3 »
Majercak Vladimir (1990 | CZE) - --- 115. 0:16:59.4 (102.) 0:46:05.2 (115.) 0:28:20.2 (112.) 1:31:24.9 0:36:46.5 »
Bártl Kamil (1984 | CZE) --- --- 116. 0:16:37.1 (99.) 0:50:25.2 (119.) 0:30:05.5 (117.) 1:37:07.9 0:42:29.5 »
Quentin Jorus (1995 | FRA) --- --- 117. 0:16:02.1 (90.) 0:47:45.8 (118.) 0:33:20.9 (119.) 1:37:08.9 0:42:30.5 »
Marek Tomáš (1996 | CZE) --- --- 118. 0:22:28.1 (119.) 0:46:07.5 (116.) 0:31:37.9 (118.) 1:40:13.6 0:45:35.2 »
Přáda Jan (1990 | CZE) --- --- 119. 0:22:29.9 (120.) 0:55:04.8 (120.) 0:23:04.7 (85.) 1:40:39.6 0:46:01.2 »
Marek Ondřej (1999 | CZE) --- --- 120. 0:22:28.1 (118.) 0:46:50.7 (117.) 0:33:48.7 (120.) 1:43:07.5 0:48:29.1 »
>