Czech Power Ranking - Olympijský/ sprint triatlon 2015

1. MODEL Triatlon Opava, 18. 7. 2015
2. Triatlon Interval Ostrá, 31. 5. 2015
3. Kilpi Triatlon Račice , 21. 6. 2015
4. Triathlon Mělník, 25. 7. 2015
5. Velká cena E.ON, 2. 8. 2015
6. CITY TRIATHLON Karlovy Vary 2015, 22. 8. 2015
7. Triatlon Jablonec nad Nisou, 29. 8. 2015
8. LODM Plzeň, 16. 6. 2015
VT Name Team Prof. team # Plavání Kolo Běh Total Gap
1. Řehula Šimon (2002 | CZE) TCV Jindřichův Hradec --- 1. 0:04:20.5 (15.) 0:08:24.5 (8.) 0:07:09.7 (1.) 0:19:54.8 0:00:00.0 »
1. Hanyk Michal (2002 | CZE) AC Turnov --- 2. 0:04:18.5 (12.) 0:08:31.0 (9.) 0:07:18.0 (2.) 0:20:07.5 0:00:12.7 »
1. Macháček Michal (2002 | CZE) E.ON Triathlon Team --- 3. 0:04:15.2 (9.) 0:08:10.4 (5.) 0:07:46.7 (4.) 0:20:12.3 0:00:17.5 »
1. Hrdlička Jakub (2002 | CZE) TCV Jindřichův Hradec --- 4. 0:03:47.9 (1.) 0:08:02.0 (1.) 0:08:28.5 (14.) 0:20:18.5 0:00:23.7 »
1. Marek Matěj (2002 | CZE) Author team Stupno --- 5. 0:03:54.5 (2.) 0:08:32.3 (12.) 0:07:52.0 (6.) 0:20:18.9 0:00:24.0 »
1. Lukeš Matěj (2002 | CZE) TJ Sokol Senohraby LBS sport 6. 0:04:15.5 (10.) 0:08:15.5 (6.) 0:07:59.2 (7.) 0:20:30.2 0:00:35.4 »
1. Juránek Lukáš (2002 | CZE) X-team BaNo --- 7. 0:04:25.5 (18.) 0:08:23.9 (7.) 0:08:15.7 (11.) 0:21:05.1 0:01:10.3 »
1. Pajtl Matěj (2002 | CZE) --- --- 8. 0:04:04.0 (5.) 0:09:13.0 (17.) 0:08:00.0 (8.) 0:21:17.0 0:01:22.1 »
1. Macek David (2002 | CZE) E.ON Triathlon Team --- 9. 0:04:07.5 (6.) 0:08:08.1 (4.) 0:09:03.3 (18.) 0:21:19.1 0:01:24.2 »
1. Štolba Jakub (2003 | CZE) TJ Sokol Senohraby --- 10. 0:04:50.0 (22.) 0:08:31.6 (11.) 0:08:14.6 (10.) 0:21:36.3 0:01:41.5 »
1. Marek Jakub (2003 | CZE) EKOL TEAM --- 11. 0:04:15.0 (8.) 0:09:36.0 (20.) 0:07:49.0 (5.) 0:21:40.0 0:01:45.1 »
1. Matějovič Filip (2002 | CZE) SC Černý --- 12. 0:04:42.4 (20.) 0:08:33.3 (13.) 0:08:27.1 (13.) 0:21:42.9 0:01:48.0 »
1. Kříž Matěj (2003 | CZE) CzechTRI K. Team --- 13. 0:04:16.0 (11.) 0:09:15.0 (18.) 0:08:16.0 (12.) 0:21:47.0 0:01:52.1 »
1. Kazda Tomáš (2002 | CZE) Budišov Triatlon --- 14. 0:04:56.0 (25.) 0:08:03.7 (2.) 0:08:52.2 (16.) 0:21:51.9 0:01:57.1 »
2. Všetička Jaroslav (2002 | CZE) Diana Sport --- 15. 0:04:20.3 (14.) 0:08:49.0 (15.) 0:08:45.2 (15.) 0:21:54.5 0:01:59.7 »
2. Zamazal Oliver (2002 | CZE) MOUNTAINTIME.CZ --- 16. 0:05:15.0 (28.) 0:09:12.0 (16.) 0:07:43.0 (3.) 0:22:10.0 0:02:15.1 »
2. Marek Jakub (2002 | CZE) Author team Stupno --- 17. 0:03:59.5 (4.) 0:08:42.6 (14.) 0:09:34.0 (24.) 0:22:16.3 0:02:21.4 »
2. Červenka Petr (2002 | CZE) E.ON Triathlon Team --- 18. 0:03:57.3 (3.) 0:08:05.9 (3.) 0:10:18.6 (28.) 0:22:21.8 0:02:27.0 »
2. Němec Matyáš (2003 | CZE) TCV Jindřichův Hradec --- 19. 0:04:41.5 (19.) 0:08:31.1 (10.) 0:09:18.7 (21.) 0:22:31.3 0:02:36.5 »
2. Burian Vojtěch (2003 | CZE) SK Slavia Praha --- 20. 0:04:50.4 (23.) 0:09:56.9 (23.) 0:08:02.2 (9.) 0:22:49.6 0:02:54.8 »
2. Veverka Václav (2003 | CZE) TRIJA --- 21. 0:04:22.2 (16.) 0:09:25.6 (19.) 0:09:28.2 (23.) 0:23:16.1 0:03:21.3 »
2. Krása Ondřej (2003 | CZE) Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 22. 0:04:11.0 (7.) 0:10:22.9 (26.) 0:09:01.9 (17.) 0:23:35.9 0:03:41.0 »
3. Horák Vojtěch (2003 | CZE) Diana Sport ORGSU 23. 0:04:50.5 (24.) 0:10:02.2 (24.) 0:09:09.2 (19.) 0:24:02.1 0:04:07.3 »
3. Kalivoda Lukáš (2003 | CZE) Ski Raple Šumava --- 24. 0:05:24.3 (29.) 0:09:41.8 (21.) 0:09:11.1 (20.) 0:24:17.3 0:04:22.4 »
3. Hála Lukáš (2002 | CZE) --- --- 25. 0:04:45.6 (21.) 0:09:50.8 (22.) 0:09:53.1 (27.) 0:24:29.6 0:04:34.8 »
3. Ott Dalibor (2003 | CZE) --- --- 26. 0:04:18.6 (13.) 0:10:34.0 (27.) 0:09:48.8 (26.) 0:24:41.5 0:04:46.7 »
3. Mielke Dawid (2002 | DEU) --- --- 27. 0:05:55.0 (30.) 0:10:12.0 (25.) 0:09:20.0 (22.) 0:25:27.0 0:05:32.1 »
KUDRNA Ladislav (2002 | CZE) Červené Pečky --- 28. 0:06:55.8 (31.) 0:10:34.3 (28.) 0:09:38.9 (25.) 0:27:09.1 0:07:14.3 »
Táborský Vladimír (2003 | CZE) --- --- 29. 0:04:24.4 (17.) 0:12:19.4 (31.) 0:10:51.5 (30.) 0:27:35.4 0:07:40.6 »
Šnajdr Šimon (2002 | CZE) --- --- 30. 0:05:09.8 (27.) 0:11:42.6 (29.) 0:11:36.0 (32.) 0:28:28.5 0:08:33.7 »
Vyskočil Roman (2003 | CZE) SKI CLUB Brandýs n.L. --- 31. 0:05:05.6 (26.) 0:12:26.3 (32.) 0:11:36.0 (31.) 0:29:08.0 0:09:13.1 »
Koller Šimon (2003 | CZE) --- --- 32. 0:07:50.0 (32.) 0:11:46.0 (30.) 0:10:50.0 (29.) 0:30:26.0 0:10:31.1 »
Švagr Jáchym (2002 | CZE) Tréninková skupina T... --- 33. 0:08:14.9 (33.) 0:18:02.9 (33.) 0:13:58.1 (33.) 0:40:16.1 0:20:21.2 »
>