Czech Power Ranking - Olympijský/ sprint triatlon 2015

1. MODEL Triatlon Opava, 18. 7. 2015
2. Triatlon Interval Ostrá, 31. 5. 2015
3. Kilpi Triatlon Račice , 21. 6. 2015
4. Triathlon Mělník, 25. 7. 2015
5. Velká cena E.ON, 2. 8. 2015
6. CITY TRIATHLON Karlovy Vary 2015, 22. 8. 2015
7. Triatlon Jablonec nad Nisou, 29. 8. 2015
8. LODM Plzeň, 16. 6. 2015
VT Name Team Prof. team # Plavání Kolo Běh Total Gap
1. Čelůstka Jan (1982 | CZE) BKP --- 1. 0:16:28.2 (9.) 1:04:08.0 (2.) 0:34:50.9 (3.) 1:55:27.2 0:00:00.0 »
1. Ospalý Filip (1976 | CZE) KONRAD TOOLS TEAM --- 2. 0:16:56.0 (12.) 1:03:30.0 (1.) 0:35:11.0 (4.) 1:55:37.0 0:00:09.7 »
1. Volár Jan (1992 | CZE) OMT --- 3. 0:16:21.0 (5.) 1:04:38.7 (5.) 0:35:37.2 (6.) 1:56:37.1 0:01:09.8 »
1. Kubínek František (1988 | CZE) KONRAD TOOLS TEAM --- 4. 0:16:30.0 (10.) 1:04:19.8 (4.) 0:36:02.5 (9.) 1:56:52.3 0:01:25.1 »
1. Linduška František (1994 | CZE) TCV Jindřichův Hradec --- 5. 0:16:16.1 (4.) 1:04:54.5 (8.) 0:36:00.5 (8.) 1:57:11.2 0:01:44.0 »
1. Kalus Jiří (1993 | CZE) KONRAD TOOLS TEAM --- 6. 0:16:26.4 (8.) 1:06:24.9 (19.) 0:34:38.3 (2.) 1:57:29.7 0:02:02.4 »
1. Dvořák Ladislav (1982 | CZE) KONRAD TOOLS TEAM --- 7. 0:17:10.0 (16.) 1:04:15.0 (3.) 0:36:07.0 (10.) 1:57:32.0 0:02:04.7 »
1. Bryukhankov Andrey (1991 | RUS) MOSCOW TRIATHLON --- 8. 0:16:07.3 (2.) 1:05:45.4 (16.) 0:36:11.5 (11.) 1:58:04.2 0:02:36.9 »
1. Řenč Tomáš (1990 | CZE) LABE TRI CLUB --- 9. 0:16:24.6 (7.) 1:04:41.0 (6.) 0:37:03.5 (13.) 1:58:09.2 0:02:41.9 »
1. Moiseenko Andrey (1994 | RUS) --- --- 10. 0:16:23.6 (6.) 1:05:51.5 (17.) 0:36:13.7 (12.) 1:58:28.9 0:03:01.7 »
1. Powada Jakub (1993 | CZE) JulboWay --- 11. 0:16:03.4 (1.) 1:05:11.0 (10.) 0:37:49.4 (16.) 1:59:03.9 0:03:36.6 »
1. Neumann Max (1995 | AUS) --- --- 12. 0:18:31.0 (31.) 1:07:40.0 (27.) 0:34:10.6 (1.) 2:00:21.6 0:04:54.4 »
1. Krátký Štěpán (1995 | CZE) OT SK SPORTPRESTIŽ --- 13. 0:17:03.0 (13.) 1:05:23.0 (12.) 0:38:33.0 (19.) 2:00:59.0 0:05:31.7 »
1. Mika Tomáš (1987 | CZE) Etriatlon Team --- 14. 0:18:20.8 (28.) 1:04:41.4 (7.) 0:38:37.4 (21.) 2:01:39.7 0:06:12.5 »
1. Olšan Martin (1987 | CZE) Individuální --- 15. 0:18:48.5 (34.) 1:06:51.2 (23.) 0:37:19.5 (14.) 2:02:59.3 0:07:32.0 »
1. Václavík Filip (1995 | CZE) TITAN TRILIFE --- 16. 0:16:31.7 (11.) 1:06:24.9 (20.) 0:40:06.5 (35.) 2:03:03.2 0:07:35.9 »
1. Martínek Tomáš (1982 | CZE) LEFFI TEAM --- 17. 0:17:09.7 (15.) 1:05:22.0 (11.) 0:40:37.0 (41.) 2:03:08.8 0:07:41.6 »
1. Wainer Jan (1976 | CZE) OMT --- 18. 0:18:03.2 (24.) 1:06:32.4 (21.) 0:38:33.8 (20.) 2:03:09.5 0:07:42.2 »
1. Majer Jan (1994 | CZE) TTK Slavia VŠ Plzeň --- 19. 0:18:01.1 (23.) 1:05:33.0 (15.) 0:39:35.4 (29.) 2:03:09.6 0:07:42.3 »
1. Červenka Lukáš (1995 | CZE) Triathlon Team Tábor --- 20. 0:16:15.7 (3.) 1:05:03.1 (9.) 0:41:58.2 (56.) 2:03:17.2 0:07:49.9 »
1. Maiwaelder Lukáš (1991 | CZE) KONRAD TOOLS TEAM --- 21. 0:17:45.3 (21.) 1:05:23.6 (13.) 0:40:29.8 (40.) 2:03:38.7 0:08:11.4 »
1. Krpec Lukáš (1979 | CZE) ROCKTECHNIK TRIATLON --- 22. 0:19:10.0 (40.) 1:05:28.0 (14.) 0:39:30.0 (27.) 2:04:08.0 0:08:40.7 »
1. Kroupa Tomáš (1987 | CZE) KONRAD TOOLS TEAM --- 23. 0:17:43.7 (20.) 1:08:21.2 (34.) 0:39:03.2 (22.) 2:05:08.2 0:09:40.9 »
1. Urbánek Michal (1977 | CZE) Tri LAMY Brno --- 24. 0:19:23.0 (43.) 1:06:52.0 (24.) 0:39:11.0 (23.) 2:05:26.0 0:09:58.7 »
1. Jasenský Lukáš (1992 | CZE) TITAN TRILIFE --- 25. 0:18:27.6 (30.) 1:07:33.8 (26.) 0:39:43.9 (33.) 2:05:45.4 0:10:18.2 »
1. Ottenschläger Oto (1995 | CZE) Krušnoman TT Litvínov --- 26. 0:19:33.7 (46.) 1:10:51.5 (55.) 0:35:24.6 (5.) 2:05:49.9 0:10:22.6 »
1. Kyral Václav (1979 | CZE) HISPORT Team --- 27. 0:17:37.4 (19.) 1:07:55.3 (28.) 0:40:20.7 (38.) 2:05:53.5 0:10:26.2 »
1. Langhammer Jakub (1992 | CZE) Krušnoman TT Litvínov --- 28. 0:18:05.0 (25.) 1:06:35.9 (22.) 0:41:28.2 (51.) 2:06:09.2 0:10:41.9 »
1. Rybáček Miroslav (1987 | CZE) Individuální --- 29. 0:17:32.4 (18.) 1:09:40.7 (48.) 0:39:22.3 (24.) 2:06:35.5 0:11:08.2 »
1. Janoušek Jakub (1991 | CZE) TTK Slavia VŠ Plzeň --- 30. 0:18:09.3 (26.) 1:10:00.1 (50.) 0:38:31.6 (18.) 2:06:41.2 0:11:13.9 »
2. Schoval František (1988 | CZE) Elab --- 31. 0:21:34.5 (69.) 1:08:06.7 (30.) 0:37:39.4 (15.) 2:07:20.7 0:11:53.4 »
2. Polesný Martin (1980 | CZE) TRI-SPACE --- 32. 0:19:04.3 (39.) 1:06:24.6 (18.) 0:42:09.4 (60.) 2:07:38.4 0:12:11.1 »
2. Procházka Tomáš (1989 | CZE) Krušnoman TT Litvínov --- 33. 0:21:14.0 (65.) 1:07:19.0 (25.) 0:39:29.0 (25.) 2:08:02.0 0:12:34.7 »
2. Berka Martin (1987 | CZE) SK OMT Pardubice --- 34. 0:19:55.7 (52.) 1:09:21.3 (41.) 0:39:37.2 (31.) 2:08:54.3 0:13:27.0 »
2. Vrobel Lukáš (1977 | CZE) JulboWay --- 35. 0:20:32.8 (59.) 1:09:10.4 (38.) 0:39:31.6 (28.) 2:09:14.9 0:13:47.6 »
2. Andrš Martin (1988 | CZE) TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 36. 0:18:49.4 (35.) 1:09:11.2 (39.) 0:41:38.5 (52.) 2:09:39.2 0:14:11.9 »
2. Žoha Jan (1988 | CZE) TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 37. 0:20:35.6 (60.) 1:09:37.5 (43.) 0:39:52.7 (34.) 2:10:05.9 0:14:38.6 »
2. Jirků Petr (1997 | CZE) TCV Jindřichův Hradec --- 38. 0:19:26.8 (44.) 1:10:14.8 (52.) 0:40:43.9 (44.) 2:10:25.6 0:14:58.3 »
2. Tkáč Daniel (1979 | CZE) TITAN TRILIFE --- 39. 0:20:00.2 (53.) 1:09:43.4 (49.) 0:40:43.8 (43.) 2:10:27.5 0:15:00.2 »
2. Veselý Petr (1990 | CZE) GLASSMAN TT --- 40. 0:17:50.2 (22.) 1:12:14.0 (74.) 0:40:25.4 (39.) 2:10:29.8 0:15:02.5 »
2. Nekoranec Matěj (1997 | CZE) TITAN TRILIFE --- 41. 0:19:46.2 (48.) 1:11:17.4 (61.) 0:39:41.2 (32.) 2:10:44.9 0:15:17.6 »
2. Toul Filip (1980 | CZE) Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 42. 0:19:50.2 (50.) 1:08:16.1 (33.) 0:43:00.4 (67.) 2:11:06.9 0:15:39.6 »
2. Veselý Vít (1995 | CZE) Děčín --- 43. 0:21:20.0 (66.) 1:08:45.6 (37.) 0:41:04.9 (49.) 2:11:10.6 0:15:43.3 »
2. Kalivoda Tomáš (1998 | CZE) PSK Klatovy --- 44. 0:20:58.1 (61.) 1:08:10.9 (32.) 0:42:07.8 (59.) 2:11:17.0 0:15:49.7 »
2. Teplý Ondřej (1978 | CZE) HISPORT Team --- 45. 0:21:36.5 (70.) 1:09:40.1 (47.) 0:40:08.0 (36.) 2:11:24.7 0:15:57.4 »
2. Knedla Dennis (1995 | CZE) TITAN TRILIFE --- 46. 0:19:38.6 (47.) 1:11:03.3 (58.) 0:40:56.2 (45.) 2:11:38.2 0:16:10.9 »
2. Brzobohatý Václav (1998 | CZE) Bike&Ski Bakajda --- 47. 0:19:50.5 (51.) 1:09:39.7 (45.) 0:42:31.8 (62.) 2:12:02.1 0:16:34.8 »
2. Fencl Jiří (1999 | CZE) TCV Jindřichův Hradec --- 48. 0:19:20.1 (42.) 1:10:37.5 (54.) 0:42:07.8 (58.) 2:12:05.5 0:16:38.2 »
2. Cívela Petr (1992 | CZE) JulboWay --- 49. 0:19:00.0 (37.) 1:08:22.0 (35.) 0:44:56.0 (86.) 2:12:18.0 0:16:50.7 »
2. Walter Jan (1992 | CZE) TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 50. 0:21:39.1 (72.) 1:08:10.2 (31.) 0:42:42.7 (64.) 2:12:32.1 0:17:04.8 »
2. Gerych David (1977 | CZE) CK KUPKOLO DKnL --- 51. 0:23:11.4 (97.) 1:13:33.1 (83.) 0:35:50.7 (7.) 2:12:35.3 0:17:08.0 »
2. Kopřiva Petr (1981 | CZE) BKP --- 52. 0:20:10.0 (55.) 1:09:32.0 (42.) 0:43:46.0 (75.) 2:13:28.0 0:18:00.7 »
2. Kesl Jiří (1995 | CZE) USK Akademik Cheb --- 53. 0:22:28.0 (86.) 1:10:10.3 (51.) 0:40:56.2 (47.) 2:13:34.7 0:18:07.4 »
2. Šroubek Vlastimil (1992 | CZE) TTK Slavia VŠ Plzeň --- 54. 0:23:35.4 (103.) 1:11:06.4 (59.) 0:39:36.7 (30.) 2:14:18.6 0:18:51.3 »
2. Šimon Jan (1991 | CZE) In trener --- 55. 0:19:02.0 (38.) 1:09:38.0 (44.) 0:46:04.0 (101.) 2:14:44.0 0:19:16.7 »
2. Urban Filip (1998 | CZE) Hopman Team Žatec --- 56. 0:17:03.9 (14.) 1:14:12.0 (89.) 0:43:32.6 (71.) 2:14:48.6 0:19:21.3 »
2. Škobrtal Michal (1982 | CZE) CYKLOADAM RACING --- 57. 0:23:25.3 (99.) 1:10:14.8 (53.) 0:41:39.1 (53.) 2:15:19.2 0:19:51.9 »
2. Pavelka Marek (1988 | CZE) OMT --- 58. 0:19:47.8 (49.) 1:11:53.0 (70.) 0:43:40.0 (72.) 2:15:20.9 0:19:53.6 »
2. Tejchman Jakub (1988 | CZE) --- --- 59. 0:26:08.4 (135.) 1:11:17.6 (62.) 0:38:16.0 (17.) 2:15:42.1 0:20:14.8 »
2. Koranda David (1983 | CZE) TriSK ČB --- 60. 0:21:03.2 (63.) 1:11:29.1 (66.) 0:43:12.6 (68.) 2:15:45.0 0:20:17.7 »
2. Myšička David (1998 | CZE) SK Slavia Praha --- 61. 0:18:58.0 (36.) 1:11:55.2 (71.) 0:45:03.1 (87.) 2:15:56.4 0:20:29.1 »
2. Jiráň Aleš (1983 | CZE) L.A.M.y --- 62. 0:22:10.8 (80.) 1:09:15.1 (40.) 0:45:49.3 (98.) 2:17:15.3 0:21:48.0 »
2. Salaj Lukáš (1985 | SVK) BKP --- 63. 0:18:20.8 (27.) 1:15:50.7 (104.) 0:43:12.8 (69.) 2:17:24.5 0:21:57.2 »
2. Kubičík Tomáš (1993 | CZE) TTC Olomouc --- 64. 0:20:07.0 (54.) 1:12:06.0 (73.) 0:45:34.0 (95.) 2:17:47.0 0:22:19.7 »
2. Zušťák Vladislav (1980 | CZE) Triatlon TJ Praha Háje --- 65. 0:19:12.2 (41.) 1:13:15.9 (81.) 0:45:28.7 (92.) 2:17:56.9 0:22:29.7 »
2. Buri Vojtěch (1978 | CZE) HAVEN Extreme --- 66. 0:25:24.7 (126.) 1:10:57.2 (56.) 0:41:47.4 (54.) 2:18:09.4 0:22:42.1 »
3. Černohorský Tomáš (1997 | CZE) Triathlon Team Tábor --- 67. 0:21:02.4 (62.) 1:14:49.5 (93.) 0:42:49.7 (66.) 2:18:41.7 0:23:14.4 »
3. Kudrna David (1977 | CZE) TJ Slavoj Čáslav --- 68. 0:24:58.1 (122.) 1:12:02.4 (72.) 0:41:49.5 (55.) 2:18:50.1 0:23:22.8 »
3. Peřinka Filip (1988 | CZE) Individuální --- 69. 0:22:11.6 (82.) 1:15:46.6 (103.) 0:40:56.2 (46.) 2:18:54.5 0:23:27.2 »
3. Kuśka Adam (1992 | POL) WLKS KMICIC Czestochowa --- 70. 0:23:32.0 (102.) 1:15:25.0 (99.) 0:40:10.0 (37.) 2:19:07.0 0:23:39.7 »
3. Mikoláš Miroslav (1995 | CZE) TriSK ČB --- 71. 0:22:58.0 (93.) 1:07:59.6 (29.) 0:48:22.6 (120.) 2:19:20.3 0:23:53.0 »
3. Pátek Miroslav (1976 | CZE) TJ Lokomotiva Krnov --- 72. 0:23:08.0 (96.) 1:13:15.0 (80.) 0:44:01.0 (79.) 2:20:24.0 0:24:56.7 »
3. Váňa Jan (1996 | CZE) TCV Jindřichův Hradec --- 73. 0:18:26.8 (29.) 1:18:17.7 (122.) 0:43:40.0 (73.) 2:20:24.6 0:24:57.3 »
3. Kempa Jan (1979 | CZE) JulboWay --- 74. 0:23:54.0 (108.) 1:13:05.0 (77.) 0:43:44.0 (74.) 2:20:43.0 0:25:15.7 »
3. Svoboda Milan (1983 | CZE) --- --- 75. 0:26:28.4 (137.) 1:14:45.5 (92.) 0:39:29.5 (26.) 2:20:43.5 0:25:16.2 »
3. Vilas Ignacio (1980 | ESP) X3M --- 76. 0:24:52.2 (121.) 1:13:12.8 (79.) 0:42:45.7 (65.) 2:20:50.7 0:25:23.4 »
3. Souček Jiří (1993 | CZE) HISPORT Team --- 77. 0:23:01.5 (95.) 1:17:12.0 (115.) 0:41:00.6 (48.) 2:21:14.2 0:25:46.9 »
3. Hejna Marek (1980 | CZE) Triatlon TJ Praha Háje --- 78. 0:22:04.2 (78.) 1:13:55.0 (88.) 0:45:36.0 (96.) 2:21:35.2 0:26:07.9 »
3. Hengerič Ondřej (1998 | CZE) Elab --- 79. 0:21:25.2 (68.) 1:15:01.7 (95.) 0:45:22.1 (88.) 2:21:49.1 0:26:21.8 »
3. Mecko Peter (1987 | SVK) Individuální --- 80. 0:21:59.0 (76.) 1:13:18.5 (82.) 0:46:43.7 (110.) 2:22:01.2 0:26:34.0 »
3. Hajewski Tomasz (1976 | POL) TKKF Triathlon DG --- 81. 0:23:52.0 (107.) 1:12:26.0 (75.) 0:45:46.0 (97.) 2:22:04.0 0:26:36.7 »
3. Vansteenkiste Maxime (1991 | BEL) - --- 82. 0:23:11.4 (98.) 1:11:32.7 (67.) 0:47:24.7 (112.) 2:22:08.8 0:26:41.6 »
3. Prokop Tomáš (1996 | CZE) TJ BIŽU JBC --- 83. 0:18:44.5 (33.) 1:18:03.3 (121.) 0:45:29.3 (93.) 2:22:17.3 0:26:50.0 »
3. Thoma Jiří (1983 | CZE) Cork Tri (Ireland) --- 84. 0:26:53.9 (141.) 1:14:45.5 (91.) 0:41:07.4 (50.) 2:22:46.9 0:27:19.6 »
3. Joachymstál Vít (1981 | CZE) Amulet-KickRide Team --- 85. 0:23:55.1 (109.) 1:11:24.8 (65.) 0:47:33.7 (115.) 2:22:53.7 0:27:26.5 »
3. Nováček Ivan (1976 | CZE) TEAM LOUNY --- 86. 0:24:50.2 (120.) 1:09:40.1 (46.) 0:48:26.3 (122.) 2:22:56.7 0:27:29.4 »
3. Jalovecký Michal (1977 | CZE) LABE TRI CLUB --- 87. 0:21:46.4 (73.) 1:16:18.9 (107.) 0:44:54.3 (85.) 2:22:59.6 0:27:32.4 »
3. Kočí Martin (1992 | CZE) BKP --- 88. 0:24:29.8 (117.) 1:14:38.0 (90.) 0:43:53.7 (76.) 2:23:01.5 0:27:34.2 »
3. Zadok Arbel (1998 | ISR) --- --- 89. 0:20:29.6 (58.) 1:20:29.9 (132.) 0:42:03.0 (57.) 2:23:02.5 0:27:35.2 »
3. Oertel Cornelius (1984 | DEU) --- --- 90. 0:22:44.6 (88.) 1:14:49.8 (94.) 0:45:53.6 (99.) 2:23:28.0 0:28:00.7 »
3. Nosek Lukáš (1989 | CZE) Velká Dobrá --- 91. 0:22:02.5 (77.) 1:17:06.1 (114.) 0:44:23.2 (80.) 2:23:31.8 0:28:04.5 »
3. Šulc Petr (1993 | CZE) Individuální --- 92. 0:23:31.7 (101.) 1:13:50.4 (87.) 0:46:23.3 (108.) 2:23:45.6 0:28:18.3 »
3. Prachař Roman (1985 | CZE) --- --- 93. 0:25:47.5 (132.) 1:13:48.7 (86.) 0:44:30.7 (81.) 2:24:07.1 0:28:39.8 »
3. Malošík Jan (1985 | CZE) SK Fuga --- 94. 0:24:35.0 (119.) 1:13:07.0 (78.) 0:47:14.0 (111.) 2:24:56.0 0:29:28.7 »
3. Pytlík Jiří (1991 | CZE) MK Seitl Ostrava --- 95. 0:23:31.0 (100.) 1:19:14.0 (128.) 0:42:18.0 (61.) 2:25:03.0 0:29:35.7 »
3. Demčák Martin (1978 | SVK) 3NT --- 96. 0:25:15.0 (125.) 1:16:45.0 (110.) 0:43:27.0 (70.) 2:25:27.0 0:29:59.7 »
3. Bednář Petr (1980 | CZE) Individuální --- 97. 0:22:20.0 (85.) 1:13:34.0 (84.) 0:49:36.0 (126.) 2:25:30.0 0:30:02.7 »
3. Zikmund Jan (1990 | CZE) TRI KLUB Příbram --- 98. 0:20:11.5 (56.) 1:18:02.1 (120.) 0:47:31.9 (114.) 2:25:45.6 0:30:18.3 »
3. Soldátek Jaroslav (1995 | CZE) Most --- 99. 0:23:00.7 (94.) 1:08:29.1 (36.) 0:54:18.1 (152.) 2:25:48.0 0:30:20.7 »
3. Pasuto Grzegorz (1979 | POL) --- --- 100. 0:27:03.0 (142.) 1:16:17.0 (106.) 0:42:32.0 (63.) 2:25:52.0 0:30:24.7 »
3. Voves Jakub (1986 | CZE) TJ Jana Vovese --- 101. 0:23:57.9 (111.) 1:11:00.0 (57.) 0:51:08.1 (139.) 2:26:06.1 0:30:38.8 »
3. Szabó Tibor (1988 | SVK) inQool.cz TriTeam --- 102. 0:22:17.0 (83.) 1:11:19.0 (64.) 0:52:33.0 (148.) 2:26:09.0 0:30:41.7 »
3. Svoboda Josef (1978 | CZE) Ironstars Beroun --- 103. 0:22:37.8 (87.) 1:16:28.2 (108.) 0:47:26.5 (113.) 2:26:32.6 0:31:05.3 »
3. Roman Martin (1983 | CZE) --- --- 104. 0:24:09.7 (115.) 1:17:43.3 (117.) 0:45:23.7 (90.) 2:27:16.8 0:31:49.5 »
3. Bican Stanislav (1979 | CZE) TJ Packa Praha C --- 105. 0:25:46.5 (131.) 1:20:54.3 (134.) 0:40:38.4 (42.) 2:27:19.4 0:31:52.1 »
3. Holý Michal (1977 | CZE) --- --- 106. 0:28:19.7 (150.) 1:15:24.1 (98.) 0:43:54.5 (77.) 2:27:38.4 0:32:11.1 »
3. Zapletal Martin (1985 | CZE) SK Vyhlídka Šternberk --- 107. 0:24:34.0 (118.) 1:18:26.0 (123.) 0:44:42.0 (83.) 2:27:42.0 0:32:14.7 »
3. Glinz Jakub (1988 | CZE) JakubGlinz.com --- 108. 0:25:10.0 (124.) 1:17:46.4 (118.) 0:44:47.1 (84.) 2:27:43.5 0:32:16.3 »
3. Lazar Marek (1977 | CZE) NOVIS TK Praha --- 109. 0:23:48.1 (106.) 1:18:37.8 (125.) 0:45:23.2 (89.) 2:27:49.2 0:32:22.0 »
3. Aust Benjamin (1988 | DEU) --- --- 110. 0:25:59.3 (133.) 1:15:38.4 (101.) 0:46:12.2 (105.) 2:27:50.0 0:32:22.7 »
3. Prchal David (1979 | CZE) --- --- 111. 0:22:46.2 (89.) 1:19:24.7 (129.) 0:46:07.7 (102.) 2:28:18.7 0:32:51.4 »
3. Drga Marek (1981 | CZE) Praha 5 --- 112. 0:21:54.3 (74.) 1:15:02.2 (96.) 0:51:27.5 (143.) 2:28:24.1 0:32:56.8 »
3. Zadražil Filip (1998 | CZE) TJ BIŽU JBC --- 113. 0:21:54.6 (75.) 1:22:41.6 (144.) 0:44:00.0 (78.) 2:28:36.3 0:33:09.0 »
3. Vítů Josef (1993 | CZE) Triathlon Team Tábor --- 114. 0:21:22.4 (67.) 1:17:38.7 (116.) 0:49:36.9 (127.) 2:28:38.0 0:33:10.8 »
3. Fořt Vítězslav (1983 | CZE) --- --- 115. 0:22:10.1 (79.) 1:16:12.6 (105.) 0:50:16.8 (131.) 2:28:39.6 0:33:12.3 »
3. Janeček Petr (1979 | CZE) Hejvy´s Intimmate Te... --- 116. 0:26:36.9 (139.) 1:16:47.0 (111.) 0:45:25.1 (91.) 2:28:49.1 0:33:21.9 »
3. Chotěborský Jan (1981 | CZE) Jan Chotěborský --- 117. 0:24:08.8 (114.) 1:11:17.7 (63.) 0:54:00.3 (151.) 2:29:26.8 0:33:59.6 »
3. Černý Martin (1983 | CZE) TITAN TRILIFE --- 118. 0:28:18.0 (149.) 1:11:12.0 (60.) 0:50:13.0 (129.) 2:29:43.0 0:34:15.7 »
3. Valošek Adam (1979 | CZE) SK Fuga --- 119. 0:26:45.0 (140.) 1:18:35.0 (124.) 0:44:41.0 (82.) 2:30:01.0 0:34:33.7 »
FLORA Michal (1992 | CZE) --- --- 120. 0:17:21.0 (17.) 1:23:40.0 (148.) 0:49:26.0 (124.) 2:30:27.0 0:34:59.7 »
Hallmann Christian (1977 | DEU) --- --- 121. 0:27:28.3 (146.) 1:11:49.5 (69.) 0:51:09.2 (140.) 2:30:27.2 0:34:59.9 »
Žáček Jaroslav (1985 | CZE) TRI SKI Horní Počern... --- 122. 0:29:26.9 (156.) 1:12:47.7 (76.) 0:48:17.2 (119.) 2:30:32.0 0:35:04.7 »
Saulich Dan (1988 | CZE) --- --- 123. 0:20:21.9 (57.) 1:24:01.8 (152.) 0:46:12.5 (106.) 2:30:36.3 0:35:09.0 »
Vaněk Jan (1979 | CZE) --- --- 124. 0:31:02.4 (162.) 1:11:38.9 (68.) 0:47:55.9 (118.) 2:30:37.4 0:35:10.1 »
Ihnačinec Jakub (1999 | CZE) Krušnoman TT Litvínov --- 125. 0:24:14.3 (116.) 1:15:05.8 (97.) 0:51:24.3 (142.) 2:30:44.5 0:35:17.2 »
Šimeček Václav (1995 | CZE) TriSK ČB --- 126. 0:25:45.6 (130.) 1:13:39.1 (85.) 0:51:50.6 (144.) 2:31:15.5 0:35:48.2 »
Karabinoš Tomáš (1983 | SVK) Individuální --- 127. 0:24:04.7 (113.) 1:16:58.0 (113.) 0:50:31.3 (135.) 2:31:34.1 0:36:06.8 »
Palider Jan (1991 | CZE) Triatlon klub Ostrava --- 128. 0:21:38.8 (71.) 1:21:47.3 (138.) 0:48:23.4 (121.) 2:31:49.6 0:36:22.4 »
Dietrich Jakub (1996 | CZE) Krušnoman TT Litvínov --- 129. 0:18:31.2 (32.) 1:25:51.9 (156.) 0:47:52.3 (116.) 2:32:15.4 0:36:48.1 »
Kešner Adam (1981 | CZE) --- --- 130. 0:23:57.7 (110.) 1:23:47.7 (150.) 0:45:30.4 (94.) 2:33:15.9 0:37:48.6 »
Medlík Zdeněk (1986 | CZE) Diana Sport --- 131. 0:25:33.7 (127.) 1:22:01.3 (141.) 0:46:08.6 (103.) 2:33:43.7 0:38:16.4 »
Šrajbr Petr (1981 | CZE) TJ Lokomotiva Krnov --- 132. 0:23:38.0 (104.) 1:16:57.0 (112.) 0:53:40.0 (150.) 2:34:15.0 0:38:47.7 »
Mužíček Petr (1980 | CZE) TJ BIŽU JBC --- 133. 0:19:28.3 (45.) 1:22:03.9 (142.) 0:52:43.8 (149.) 2:34:16.1 0:38:48.8 »
Svoboda Josef (1977 | CZE) IRON STARS BEROUN --- 134. 0:22:51.7 (91.) 1:21:54.4 (140.) 0:50:31.3 (134.) 2:35:17.5 0:39:50.2 »
Prokop Matěj (1991 | CZE) --- --- 135. 0:22:48.0 (90.) 1:23:39.4 (147.) 0:49:12.4 (123.) 2:35:39.9 0:40:12.6 »
Mrnka Martin (1996 | CZE) Krušnoman TT Litvínov --- 136. 0:22:17.6 (84.) 1:21:09.1 (135.) 0:52:21.8 (146.) 2:35:48.6 0:40:21.3 »
Szabó Ivan (1980 | SVK) Hrom do piecky! --- 137. 0:25:08.0 (123.) 1:22:54.5 (145.) 0:47:53.7 (117.) 2:35:56.3 0:40:29.0 »
Kalina Bohumil (1976 | CZE) Kardašova Řečice --- 138. 0:30:55.1 (161.) 1:18:59.0 (126.) 0:46:17.3 (107.) 2:36:11.5 0:40:44.2 »
Sochor Milan (1978 | CZE) --- --- 139. 0:27:52.0 (147.) 1:21:54.0 (139.) 0:46:38.0 (109.) 2:36:24.0 0:40:56.7 »
Wiórek Szymon (1983 | POL) Tychy --- 140. 0:26:32.0 (138.) 1:20:10.0 (131.) 0:50:25.0 (133.) 2:37:07.0 0:41:39.7 »
Bílý Zdeněk (1976 | CZE) --- --- 141. 0:27:22.9 (145.) 1:19:02.3 (127.) 0:50:55.9 (137.) 2:37:21.1 0:41:53.9 »
Mazur Marcin (1979 | POL) TKKF Triathlon DG --- 142. 0:24:01.0 (112.) 1:16:36.0 (109.) 0:57:06.0 (158.) 2:37:43.0 0:42:15.7 »
Svatoň David (1977 | CZE) Ceska Lipa --- 143. 0:30:42.5 (160.) 1:15:45.4 (102.) 0:51:23.6 (141.) 2:37:51.6 0:42:24.3 »
Michovský Marek (1976 | CZE) --- --- 144. 0:27:12.2 (144.) 1:21:26.9 (137.) 0:50:19.1 (132.) 2:38:58.3 0:43:31.0 »
Černý Vladimír (1981 | CZE) Holecbekele --- 145. 0:26:25.7 (136.) 1:21:22.6 (136.) 0:52:05.9 (145.) 2:39:54.3 0:44:27.0 »
Švec Luděk (1978 | CZE) TK DUKO Rýmařov --- 146. 0:32:12.0 (164.) 1:17:51.0 (119.) 0:51:00.0 (138.) 2:41:03.0 0:45:35.7 »
Navrátil Jakub (1991 | CZE) --- --- 147. 0:23:42.0 (105.) 1:15:34.0 (100.) 1:03:10.0 (167.) 2:42:26.0 0:46:58.7 »
Kučera Martin (1983 | CZE) Kolín --- 148. 0:28:21.7 (151.) 1:23:43.0 (149.) 0:50:34.9 (136.) 2:42:39.7 0:47:12.4 »
Lapeš Jaromír (1976 | CZE) Individuální --- 149. 0:29:24.9 (155.) 1:23:27.4 (146.) 0:50:15.0 (130.) 2:43:07.4 0:47:40.1 »
Zeman Daniel (1983 | CZE) WT Hradec Králové --- 150. 0:26:03.3 (134.) 1:27:17.2 (160.) 0:49:53.3 (128.) 2:43:13.9 0:47:46.6 »
Surwiło Sandro (1985 | POL) --- --- 151. 0:22:52.0 (92.) 1:25:55.0 (157.) 0:55:20.0 (155.) 2:44:07.0 0:48:39.7 »
Vůjtek Karel (1985 | CZE) Triatlon TJ Praha Háje --- 152. 0:28:30.5 (154.) 1:26:06.1 (158.) 0:49:32.4 (125.) 2:44:09.1 0:48:41.8 »
Drozd Marek (1980 | CZE) L.A.M.y --- 153. 0:21:11.8 (64.) 1:28:00.1 (161.) 0:55:06.8 (154.) 2:44:18.9 0:48:51.6 »
Škorvánek Jiří (1982 | CZE) Hukvaldy --- 154. 0:27:58.0 (148.) 1:20:48.0 (133.) 0:56:02.0 (157.) 2:44:48.0 0:49:20.7 »
Bukała Marcin (1994 | POL) --- --- 155. 0:22:11.0 (81.) 1:25:01.0 (153.) 0:57:46.0 (160.) 2:44:58.0 0:49:30.7 »
Flak David (1979 | CZE) --- --- 156. 0:28:25.3 (153.) 1:32:10.2 (164.) 0:45:57.8 (100.) 2:46:33.4 0:51:06.1 »
Kužel Václav (1983 | CZE) ARBES Technologies --- 157. 0:35:54.3 (167.) 1:25:13.7 (155.) 0:46:10.4 (104.) 2:47:18.5 0:51:51.2 »
Doleček Igor (1983 | CZE) --- --- 158. 0:32:15.0 (165.) 1:19:50.0 (130.) 0:55:31.0 (156.) 2:47:36.0 0:52:08.7 »
Lukášek Jiří (1983 | CZE) Individuální --- 159. 0:25:33.8 (128.) 1:23:55.7 (151.) 0:59:19.8 (164.) 2:48:49.4 0:53:22.1 »
Beneš Pavel (1986 | CZE) SK VEHA Team --- 160. 0:29:50.0 (158.) 1:22:25.0 (143.) 0:58:30.0 (161.) 2:50:45.0 0:55:17.7 »
Pláteník Zbyněk (1982 | CZE) RACE SPACE --- 161. 0:36:02.2 (168.) 1:26:10.0 (159.) 0:52:29.1 (147.) 2:54:41.4 0:59:14.1 »
Slupina Maciej (1984 | POL) --- --- 162. 0:25:45.0 (129.) 1:33:35.0 (165.) 0:58:44.0 (162.) 2:58:04.0 1:02:36.7 »
Duda Daniel (1979 | CZE) Hupnakolo-El-diablo --- 163. 0:29:50.0 (157.) 1:25:12.0 (154.) 1:06:35.0 (169.) 3:01:37.0 1:06:09.7 »
Hasala Pavel (1986 | CZE) Etnetera Etdorfin --- 164. 0:31:29.0 (163.) 1:36:07.3 (168.) 0:54:37.2 (153.) 3:02:13.7 1:06:46.4 »
Bouček Jan (1976 | CZE) PolemNepolem --- 165. 0:28:23.5 (152.) 1:33:56.4 (167.) 1:00:01.3 (165.) 3:02:21.3 1:06:54.0 »
DAMAŠEK Jan (1988 | CZE) --- --- 166. 0:36:47.8 (170.) 1:31:48.5 (163.) 0:57:28.5 (159.) 3:06:04.9 1:10:37.7 »
schifferling thomas (1978 | FRA) --- --- 167. 0:27:08.5 (143.) 1:41:37.5 (169.) 0:58:57.5 (163.) 3:07:43.6 1:12:16.3 »
Čížek Petr (1984 | CZE) Poděbrady --- 168. 0:36:06.1 (169.) 1:31:05.6 (162.) 1:02:05.3 (166.) 3:09:17.1 1:13:49.8 »
Poduška Patrik (1976 | CZE) Praha --- 169. 0:29:56.5 (159.) 1:33:43.5 (166.) 1:06:08.1 (168.) 3:09:48.2 1:14:21.0 »
Endel Petr (1985 | CZE) --- --- 170. 0:34:00.0 (166.) 1:43:11.0 (170.) 1:11:06.0 (170.) 3:28:17.0 1:32:49.7 »
>