Czech Power Ranking - Olympijský/ sprint triatlon 2015

1. MODEL Triatlon Opava, 18. 7. 2015
2. Triatlon Interval Ostrá, 31. 5. 2015
3. Kilpi Triatlon Račice , 21. 6. 2015
4. Triathlon Mělník, 25. 7. 2015
5. Velká cena E.ON, 2. 8. 2015
6. CITY TRIATHLON Karlovy Vary 2015, 22. 8. 2015
7. Triatlon Jablonec nad Nisou, 29. 8. 2015
8. LODM Plzeň, 16. 6. 2015
VT Name Team Prof. team # Plavání Kolo Běh Total Gap
1. Olšar Ondřej (1997 | CZE) TT Cyklorenova Cvikov --- 1. 0:08:01.8 (1.) 0:32:43.9 (1.) 0:18:16.7 (1.) 0:59:02.5 0:00:00.0 »
1. Sommer Vojtěch (1996 | CZE) SK Slavia Praha --- 2. 0:08:28.0 (3.) 0:33:42.4 (4.) 0:19:08.5 (2.) 1:01:19.0 0:02:16.4 »
1. Novák Lukáš (1996 | CZE) TJ BIŽU JBC --- 3. 0:08:37.9 (4.) 0:33:22.9 (3.) 0:19:26.3 (3.) 1:01:27.2 0:02:24.7 »
1. Houra Tomáš (1996 | CZE) SK Slavia Praha --- 4. 0:09:40.3 (9.) 0:32:59.3 (2.) 0:19:52.9 (4.) 1:02:32.7 0:03:30.1 »
1. Váňa Jan (1996 | CZE) TCV Jindřichův Hradec --- 5. 0:08:52.1 (7.) 0:34:44.6 (5.) 0:20:12.8 (7.) 1:03:49.6 0:04:47.0 »
2. Jirků Petr (1997 | CZE) TCV Jindřichův Hradec --- 6. 0:09:43.3 (11.) 0:35:25.3 (8.) 0:20:01.3 (5.) 1:05:10.0 0:06:07.4 »
2. Nekoranec Matěj (1997 | CZE) TITAN TRILIFE --- 7. 0:09:40.9 (10.) 0:35:26.3 (9.) 0:20:19.8 (9.) 1:05:27.2 0:06:24.6 »
2. Petr Ondřej (1997 | CZE) LASVIT BIKERS --- 8. 0:09:44.5 (12.) 0:35:32.7 (10.) 0:20:10.4 (6.) 1:05:27.7 0:06:25.1 »
2. Zahradník Štěpán (1997 | CZE) TriSK ČB --- 9. 0:08:09.0 (2.) 0:38:36.0 (12.) 0:20:19.0 (8.) 1:07:04.0 0:08:01.4 »
2. Blahut Jiří (1996 | CZE) JulboWay --- 10. 0:11:06.0 (19.) 0:35:02.0 (7.) 0:22:01.0 (11.) 1:08:09.0 0:09:06.4 »
2. Černohorský Tomáš (1997 | CZE) Triathlon Team Tábor --- 11. 0:10:26.4 (17.) 0:37:39.3 (11.) 0:21:24.1 (10.) 1:09:30.0 0:10:27.4 »
3. Šimeček Michal (1997 | CZE) TriSK ČB --- 12. 0:08:38.0 (5.) 0:35:00.3 (6.) 0:27:26.0 (20.) 1:11:04.4 0:12:01.9 »
3. Röhlich Robert (1996 | CZE) KPS Opava --- 13. 0:08:40.0 (6.) 0:38:52.0 (13.) 0:25:18.0 (18.) 1:12:50.0 0:13:47.4 »
3. Mrnka Martin (1996 | CZE) Krušnoman TT Litvínov --- 14. 0:10:09.5 (15.) 0:39:01.1 (14.) 0:24:54.4 (16.) 1:14:05.1 0:15:02.5 »
3. Dietrich Jakub (1996 | CZE) Krušnoman TT Litvínov --- 15. 0:09:03.5 (8.) 0:40:16.1 (15.) 0:24:48.7 (15.) 1:14:08.4 0:15:05.8 »
3. Čížek Jan (1996 | CZE) Individuální --- 16. 0:09:49.8 (13.) 0:40:32.0 (16.) 0:25:00.0 (17.) 1:15:21.8 0:16:19.3 »
Goj Tomáš (1997 | CZE) --- --- 17. 0:16:33.6 (20.) 0:41:01.2 (17.) 0:24:43.8 (14.) 1:22:18.8 0:23:16.2 »
Dragoun Michal (1996 | CZE) Mladá Boleslav --- 18. 0:10:18.8 (16.) 0:42:39.6 (18.) 0:29:36.9 (21.) 1:22:35.3 0:23:32.7 »
Gągol Przemysław (1996 | POL) TRIATHLON Dąbrowa Górnicza --- 19. 0:11:04.0 (18.) 0:49:51.0 (20.) 0:23:38.0 (12.) 1:24:33.0 0:25:30.4 »
Borčin Vladimír (1996 | CZE) TCV Jindřichův Hradec --- 20. 0:10:07.0 (14.) 0:44:29.0 (19.) 0:30:33.0 (25.) 1:25:09.0 0:26:06.4 »
Hendrich David (1997 | CZE) --- --- 21. 0:23:48.1 (24.) 0:53:40.9 (22.) 0:25:32.8 (19.) 1:43:02.0 0:43:59.4 »
Čáp Jakub (1997 | CZE) --- --- 22. 0:24:48.5 (26.) 0:54:38.5 (23.) 0:24:42.6 (13.) 1:44:09.7 0:45:07.1 »
Tomanec Jan (1997 | CZE) --- --- 23. 0:17:51.8 (23.) 0:57:35.3 (24.) 0:30:49.4 (26.) 1:46:16.7 0:47:14.1 »
Jeníček Lukáš (1997 | CZE) --- --- 24. 0:23:53.1 (25.) 0:53:13.7 (21.) 0:30:20.7 (24.) 1:47:27.6 0:48:25.1 »
Hub Adam (1997 | CZE) --- --- 25. 0:17:28.1 (21.) 1:05:36.7 (25.) 0:29:42.5 (22.) 1:52:47.4 0:53:44.8 »
Jakob Sebastian (1997 | CZE) --- --- 26. 0:17:33.0 (22.) 1:12:47.9 (26.) 0:29:44.9 (23.) 2:00:05.9 1:01:03.3 »
>