Czech Power Ranking - Olympijský/ sprint triatlon 2015

1. MODEL Triatlon Opava, 18. 7. 2015
2. Triatlon Interval Ostrá, 31. 5. 2015
3. Kilpi Triatlon Račice , 21. 6. 2015
4. Triathlon Mělník, 25. 7. 2015
5. Velká cena E.ON, 2. 8. 2015
6. CITY TRIATHLON Karlovy Vary 2015, 22. 8. 2015
7. Triatlon Jablonec nad Nisou, 29. 8. 2015
8. LODM Plzeň, 16. 6. 2015
VT Name Team Prof. team # Plavání Kolo Běh Total Gap
1. Vaicová Markéta (2000 | CZE) --- --- 1. 0:00:00.0 (1.) 0:00:00.0 (1.) 0:00:00.0 (1.) 0:00:00.0 0:00:00.0 »
1. Hrušková Alžběta (2000 | CZE) KONRAD TOOLS TEAM --- 2. 0:05:12.6 (2.) 0:20:49.5 (2.) 0:13:40.6 (4.) 0:39:42.9 0:39:42.9 »
1. Hrdličková Anna (2001 | CZE) TCV Jindřichův Hradec --- 3. 0:05:37.5 (9.) 0:21:09.3 (3.) 0:14:12.9 (6.) 0:40:59.8 0:40:59.8 »
1. Bělinová Natálie (2000 | CZE) TJ BIŽU JBC --- 4. 0:05:23.0 (4.) 0:22:10.7 (5.) 0:13:39.5 (3.) 0:41:13.3 0:41:13.3 »
1. Bartošová Sabina (2001 | CZE) SK Slavia Praha --- 5. 0:05:29.4 (6.) 0:21:34.6 (4.) 0:14:19.7 (7.) 0:41:23.9 0:41:23.9 »
1. Kmoníčková Pavla (2000 | CZE) CzechTRI K. Team --- 6. 0:05:48.7 (11.) 0:22:28.9 (8.) 0:14:01.8 (5.) 0:42:19.5 0:42:19.5 »
1. Kučerová Lucie (2001 | CZE) ACT leraK --- 7. 0:06:19.0 (21.) 0:22:38.0 (10.) 0:13:24.0 (2.) 0:42:21.0 0:42:21.0 »
1. Vojtěchová Josefína (2001 | CZE) SK Slavia Praha --- 8. 0:05:27.1 (5.) 0:22:27.0 (6.) 0:15:06.8 (10.) 0:43:01.0 0:43:01.0 »
1. Ondrášková Adriana (2000 | CZE) TCV Jindřichův Hradec --- 9. 0:05:20.1 (3.) 0:23:29.4 (12.) 0:14:30.1 (9.) 0:43:19.6 0:43:19.6 »
1. Antošová Barbora (2000 | CZE) TJ BIŽU JBC --- 10. 0:05:52.6 (13.) 0:22:34.9 (9.) 0:15:19.0 (12.) 0:43:46.7 0:43:46.7 »
1. Korytarová Eliška (2000 | CZE) Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 11. 0:06:14.8 (17.) 0:23:15.8 (11.) 0:15:43.4 (13.) 0:45:14.0 0:45:14.0 »
1. Lišková Barbora (2000 | CZE) Krušnoman TT Litvínov --- 12. 0:06:04.1 (16.) 0:24:11.5 (17.) 0:15:14.1 (11.) 0:45:29.8 0:45:29.8 »
1. Pičmanová Vendula (2001 | CZE) SK Slavia Praha --- 13. 0:05:59.5 (15.) 0:22:27.3 (7.) 0:17:15.3 (19.) 0:45:42.2 0:45:42.2 »
1. Ciprušová Tereza (2000 | CZE) TJ Spartak Třebíč --- 14. 0:05:38.0 (10.) 0:23:50.0 (15.) 0:16:19.0 (15.) 0:45:47.0 0:45:47.0 »
1. Šišková Barbora (2001 | CZE) TITAN TRILIFE --- 15. 0:06:18.9 (20.) 0:23:35.6 (13.) 0:16:24.3 (16.) 0:46:18.9 0:46:18.9 »
1. Kotěšovcová Pavla (2000 | CZE) TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 16. 0:05:35.7 (7.) 0:23:43.0 (14.) 0:17:44.1 (22.) 0:47:02.8 0:47:02.8 »
1. Švecová Lenka (2001 | CZE) Individuální --- 17. 0:06:43.0 (24.) 0:23:51.0 (16.) 0:16:31.0 (18.) 0:47:05.0 0:47:05.0 »
1. Svobodová Tereza (2000 | CZE) CzechTRI K. Team --- 18. 0:06:18.6 (19.) 0:26:32.4 (24.) 0:14:20.6 (8.) 0:47:11.7 0:47:11.7 »
1. Ficencová Zuzana (2000 | CZE) --- --- 19. 0:06:46.9 (25.) 0:24:22.3 (18.) 0:16:27.0 (17.) 0:47:36.4 0:47:36.4 »
1. Košťálová Kristýna (2000 | CZE) SK Slavia Praha --- 20. 0:05:52.7 (14.) 0:25:45.5 (22.) 0:17:49.0 (23.) 0:49:27.3 0:49:27.3 »
1. Šterbová Adéla (2000 | CZE) --- --- 21. 0:05:37.2 (8.) 0:24:25.0 (19.) 0:19:39.6 (27.) 0:49:41.9 0:49:41.9 »
1. Pokorná Pavlína (2000 | CZE) OT SK SPORTPRESTIŽ --- 22. 0:06:17.3 (18.) 0:26:30.9 (23.) 0:17:27.1 (20.) 0:50:15.4 0:50:15.4 »
1. Soumarová Adéla (2001 | CZE) Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 23. 0:06:23.6 (22.) 0:25:05.2 (21.) 0:19:25.3 (25.) 0:50:54.1 0:50:54.1 »
1. Rogala Justyna (2001 | POL) TRIATHLON Dąbrowa Górnicza --- 24. 0:06:29.0 (23.) 0:28:57.0 (26.) 0:16:07.0 (14.) 0:51:33.0 0:51:33.0 »
1. ADÉLA Štěrbová (2000 | CZE) --- --- 25. 0:05:52.0 (12.) 0:28:22.1 (25.) 0:17:41.9 (21.) 0:51:56.0 0:51:56.0 »
1. Hradilová Johana (2000 | CZE) --- --- 26. 0:08:39.2 (27.) 0:24:56.1 (20.) 0:19:20.9 (24.) 0:52:56.3 0:52:56.3 »
1. Vyskočilová Iva (2001 | CZE) SKI CLUB Brandýs n.L., z.s. --- 27. 0:07:38.0 (26.) 0:31:37.8 (27.) 0:19:27.6 (26.) 0:58:43.6 0:58:43.6 »
>