Czech Power Ranking - Olympijský triatlon, 2014

1. ČEZ Triatlon Račice 2014, 15. 6. 2014
2. City Triathlon Bratislava, 18. 5. 2014
3. 22. EKOL Superprestige 2014, 24. 5. 2014
4. Model Triatlon Opava, 12. 7. 2014
5. Triatlon Telč, 19. 7. 2014
6. Triathlon Mělník, 26. 7. 2014
7. Velká cena E.ON, Triatlon Tábor, 3. 8. 2014
8. Triatlon Jablonec nad Nisou, 9. 8. 2014
9. City Triathlon, Olympic Hopes Race, 16. 8. 2014
10. Triatlon Sokolov, 30. 8. 2014
VT Name Team Prof. team # Plavání Kolo Běh Total Gap
1. Krátký Štěpán (1995 | CZE) OT SK SPORTPRESTIŽ --- 1. 0:09:52.2 (8.) 0:31:38.5 (2.) 0:18:31.5 (2.) 1:00:02.4 0:00:00.0 »
1. Fazekaš Tadeáš (1996 | SVK) ŠK Atóm Levice --- 2. 0:09:33.0 (6.) 0:32:11.4 (4.) 0:18:47.0 (4.) 1:00:31.5 0:00:29.1 »
1. Houra Tomáš (1996 | CZE) SK Slavia Praha --- 3. 0:10:42.6 (18.) 0:31:30.1 (1.) 0:18:31.7 (3.) 1:00:44.5 0:00:42.1 »
1. Sommer Vojtěch (1996 | CZE) SK Slavia Praha --- 4. 0:09:10.0 (4.) 0:32:25.3 (7.) 0:19:12.1 (8.) 1:00:47.5 0:00:45.1 »
1. Novák Lukáš (1996 | CZE) TJ BIŽU JBC --- 5. 0:09:46.5 (7.) 0:32:20.3 (5.) 0:19:13.3 (9.) 1:01:20.3 0:01:17.9 »
1. Márton Elöd (1995 | HUN) hungarian team --- 6. 0:09:01.7 (2.) 0:33:12.0 (13.) 0:19:44.3 (11.) 1:01:58.0 0:01:55.6 »
1. Ottenschläger Oto (1995 | CZE) Krušnoman TT Litvínov --- 7. 0:11:02.6 (21.) 0:32:24.9 (6.) 0:19:01.7 (7.) 1:02:29.3 0:02:26.9 »
1. Zékány-Nagy Patrik (1996 | HUN) hungarian team --- 8. 0:08:59.6 (1.) 0:33:09.0 (12.) 0:20:21.3 (15.) 1:02:29.9 0:02:27.5 »
1. Roa-Pölöskei Dénes (1996 | HUN) hungarian team --- 9. 0:10:42.9 (19.) 0:32:50.1 (11.) 0:18:59.0 (6.) 1:02:32.1 0:02:29.7 »
1. Dubaj Ondrej (1996 | SVK) SMTA NITRA --- 10. 0:10:03.0 (11.) 0:32:32.0 (9.) 0:20:06.0 (13.) 1:02:41.0 0:02:38.5 »
1. Václavík Filip (1995 | CZE) TITAN TRILIFE --- 11. 0:09:27.0 (5.) 0:32:27.5 (8.) 0:21:07.0 (17.) 1:03:01.6 0:02:59.2 »
1. Neuman Marcin (1995 | POL) KS AZS-AWF Katowice --- 12. 0:10:32.2 (17.) 0:34:15.6 (17.) 0:18:16.7 (1.) 1:03:04.7 0:03:02.3 »
1. Červenka Lukáš (1995 | CZE) Triathlon Team Tábor --- 13. 0:09:03.3 (3.) 0:32:10.7 (3.) 0:22:28.8 (24.) 1:03:42.9 0:03:40.5 »
1. Veselý Vít (1995 | CZE) Děčín --- 14. 0:11:24.1 (24.) 0:34:43.2 (20.) 0:19:13.3 (10.) 1:05:20.7 0:05:18.3 »
1. Robert Niestrój (1996 | POL) KS AZS-AWF Katowice --- 15. 0:10:06.5 (12.) 0:32:32.7 (10.) 0:22:43.6 (25.) 1:05:22.9 0:05:20.5 »
1. Knedla Dennis (1995 | CZE) TITAN TRILIFE --- 16. 0:11:04.0 (23.) 0:34:01.4 (16.) 0:20:47.3 (16.) 1:05:52.8 0:05:50.4 »
1. Vigláš Pavol (1996 | SVK) ŠK Atóm Levice --- 17. 0:10:18.0 (13.) 0:33:59.0 (15.) 0:21:42.0 (20.) 1:05:59.0 0:05:56.5 »
2. Neuman Marcin (1995 | POL) TRIATHLON Dąbrowa Górnicza --- 18. 0:10:47.3 (20.) 0:36:53.1 (28.) 0:18:57.3 (5.) 1:06:37.8 0:06:35.4 »
2. Kesl Jiří (1995 | CZE) usk akademik cheb --- 19. 0:12:47.8 (30.) 0:34:28.6 (18.) 0:20:13.4 (14.) 1:07:29.9 0:07:27.5 »
2. Dietrich Jakub (1996 | CZE) Krušnoman TT Litvínov --- 20. 0:10:02.1 (10.) 0:36:08.9 (23.) 0:21:52.3 (21.) 1:08:03.5 0:08:01.1 »
2. Prokop Tomáš (1996 | CZE) TJ BIŽU JBC --- 21. 0:10:26.5 (16.) 0:36:14.7 (24.) 0:22:26.4 (23.) 1:09:07.7 0:09:05.3 »
2. Sliacky Matuš (1995 | SVK) Realiz sport team --- 22. 0:12:23.0 (28.) 0:35:26.0 (22.) 0:21:19.0 (19.) 1:09:08.0 0:09:05.5 »
2. Váňa Jan (1996 | CZE) TCV Jindřichův Hradec --- 23. 0:10:18.1 (14.) 0:37:51.8 (30.) 0:21:17.7 (18.) 1:09:27.7 0:09:25.3 »
2. Blahut Jiří (1996 | CZE) Opava --- 24. 0:13:34.5 (32.) 0:36:19.8 (25.) 0:19:49.3 (12.) 1:09:43.6 0:09:41.2 »
2. Mikoláš Miroslav (1995 | CZE) TRISK --- 25. 0:12:25.6 (29.) 0:34:34.9 (19.) 0:23:19.9 (28.) 1:10:20.5 0:10:18.1 »
2. Borčin Vladimír (1996 | CZE) TCV Jindřichův Hradec --- 26. 0:11:02.8 (22.) 0:34:52.8 (21.) 0:24:30.4 (30.) 1:10:26.1 0:10:23.7 »
3. Kovacik Patrik (1996 | SVK) Realiz sport team --- 27. 0:14:05.5 (34.) 0:36:26.1 (26.) 0:21:55.2 (22.) 1:12:26.9 0:12:24.5 »
3. Mrnka Martin (1996 | CZE) Krušnoman TT Litvínov --- 28. 0:11:25.1 (25.) 0:36:29.7 (27.) 0:24:34.9 (32.) 1:12:29.8 0:12:27.4 »
3. Šimeček Václav (1995 | CZE) --- --- 29. 0:14:20.3 (35.) 0:33:47.7 (14.) 0:25:11.5 (33.) 1:13:19.7 0:13:17.3 »
3. Pechar Matyáš (1995 | CZE) OT SK SPORTPRESTIŽ --- 30. 0:12:01.4 (26.) 0:38:34.9 (32.) 0:23:11.3 (27.) 1:13:47.7 0:13:45.3 »
3. Horák Daniel (1996 | SVK) ŠK RAJA --- 31. 0:13:12.2 (31.) 0:37:49.0 (29.) 0:22:49.9 (26.) 1:13:51.1 0:13:48.7 »
3. Kuncl Šimon (1995 | CZE) Triathlon Team Tábor --- 32. 0:12:08.1 (27.) 0:38:33.3 (31.) 0:23:25.5 (29.) 1:14:07.0 0:14:04.6 »
3. Soukup Miroslav (1995 | CZE) Krušnoman TT Litvínov --- 33. 0:10:24.1 (15.) 0:41:19.3 (34.) 0:25:30.2 (34.) 1:17:13.7 0:17:11.3 »
3. Urban David (1995 | CZE) Hopman Team Žatec --- 34. 0:09:58.0 (9.) 0:41:45.1 (35.) 0:26:13.1 (35.) 1:17:56.3 0:17:53.9 »
Klabouch Martin (1996 | SVK) Triatlon KPS Nereus --- 35. 0:14:00.0 (33.) 0:40:38.0 (33.) 0:24:34.0 (31.) 1:19:12.0 0:19:09.5 »
Figura Tomáš (1996 | SVK) Realiz sport team --- 36. 0:14:39.0 (36.) 0:41:55.0 (36.) 0:26:15.0 (36.) 1:22:49.0 0:22:46.5 »
>