Czech Power Ranking - Olympijský triatlon, 2014

1. ČEZ Triatlon Račice 2014, 15. 6. 2014
2. City Triathlon Bratislava, 18. 5. 2014
3. 22. EKOL Superprestige 2014, 24. 5. 2014
4. Model Triatlon Opava, 12. 7. 2014
5. Triatlon Telč, 19. 7. 2014
6. Triathlon Mělník, 26. 7. 2014
7. Velká cena E.ON, Triatlon Tábor, 3. 8. 2014
8. Triatlon Jablonec nad Nisou, 9. 8. 2014
9. City Triathlon, Olympic Hopes Race, 16. 8. 2014
10. Triatlon Sokolov, 30. 8. 2014
VT Name Team Prof. team # Plavání Kolo Běh Total Gap
1. Fuchs Dóra (1997 | HUN) Uniqa Team Újbuda SE., Budapest --- 1. 0:10:10.5 (3.) 0:36:59.2 (3.) 0:21:12.5 (1.) 1:08:22.4 0:00:00.0 »
1. Trčková Eva (1997 | CZE) KONRAD TOOLS TEAM --- 2. 0:10:22.5 (6.) 0:37:22.9 (5.) 0:21:19.1 (2.) 1:09:04.6 0:00:42.1 »
1. Fairaislová Iveta (1998 | CZE) TCV Jindřichův Hradec --- 3. 0:10:08.7 (2.) 0:37:32.2 (6.) 0:21:51.2 (5.) 1:09:32.2 0:01:09.7 »
1. Šimůnková Simona (1997 | CZE) TriSK ČB --- 4. 0:09:53.9 (1.) 0:38:06.3 (10.) 0:22:50.3 (6.) 1:10:50.6 0:02:28.2 »
1. Fekete Sára (1997 | HUN) hungarian team --- 5. 0:11:41.4 (16.) 0:37:22.1 (4.) 0:21:48.3 (4.) 1:10:51.9 0:02:29.4 »
1. Sebök Klaudia (1997 | HUN) hungarian team --- 6. 0:11:23.6 (14.) 0:37:43.9 (8.) 0:21:45.9 (3.) 1:10:53.6 0:02:31.1 »
1. Zelená Eliška (1998 | CZE) OT SK SPORTPRESTIŽ --- 7. 0:10:26.2 (8.) 0:38:07.7 (11.) 0:23:40.4 (10.) 1:12:14.5 0:03:52.0 »
1. Bajerová Žaneta (1997 | CZE) TITAN TRILIFE --- 8. 0:11:01.7 (11.) 0:37:43.9 (7.) 0:23:36.9 (9.) 1:12:22.6 0:04:00.1 »
1. Klimková Adriana (1997 | CZE) TRIKLUB OLOMOUC 2005, z.s. --- 9. 0:10:11.6 (4.) 0:36:27.0 (1.) 0:25:44.1 (18.) 1:12:22.8 0:04:00.3 »
1. Obermannová Lucie (1998 | CZE) KONRAD TOOLS TEAM --- 10. 0:11:04.6 (12.) 0:37:52.7 (9.) 0:24:00.0 (11.) 1:12:57.5 0:04:35.0 »
1. Giet Magda (1997 | POL) KS AZS-AWF Katowice --- 11. 0:13:31.5 (22.) 0:36:47.0 (2.) 0:23:23.5 (8.) 1:13:42.1 0:05:19.6 »
1. Szegedi Sára (1998 | HUN) hungarian team --- 12. 0:10:26.2 (9.) 0:39:12.2 (12.) 0:24:16.2 (14.) 1:13:54.8 0:05:32.3 »
1. Tóthová Iveta (1997 | SVK) TTKE --- 13. 0:10:22.0 (5.) 0:39:24.2 (14.) 0:24:12.6 (13.) 1:13:58.9 0:05:36.4 »
1. Jakab Ilka (1998 | HUN) hungarian team --- 14. 0:10:24.1 (7.) 0:39:49.0 (15.) 0:24:22.2 (15.) 1:14:35.4 0:06:12.9 »
1. Gajdošová Ivana (1997 | SVK) Triathlon klub Košice --- 15. 0:12:16.1 (18.) 0:39:17.6 (13.) 0:23:10.9 (7.) 1:14:44.6 0:06:22.2 »
2. Třebická Diana (1998 | CZE) Triathlon Team Tábor --- 16. 0:11:07.8 (13.) 0:40:01.7 (16.) 0:24:34.9 (16.) 1:15:44.6 0:07:22.1 »
2. Macková Barbora (1997 | CZE) Triathlon Team Tábor --- 17. 0:11:38.0 (15.) 0:40:25.0 (17.) 0:24:02.0 (12.) 1:16:05.0 0:07:42.5 »
2. Maloušková Klára (1998 | CZE) TJ Spartak Třebíč --- 18. 0:10:58.0 (10.) 0:43:50.9 (21.) 0:26:34.7 (20.) 1:21:23.7 0:13:01.2 »
3. MIGILOVÁ Martina (1998 | SVK) --- --- 19. 0:13:40.0 (23.) 0:43:30.0 (20.) 0:25:06.0 (17.) 1:22:16.0 0:13:53.5 »
3. Koubková Jana (1998 | CZE) --- --- 20. 0:12:19.7 (20.) 0:41:31.5 (18.) 0:28:56.1 (23.) 1:22:47.3 0:14:24.8 »
3. Kunclová Tereza (1998 | CZE) Triathlon Team Tábor --- 21. 0:12:18.9 (19.) 0:45:41.3 (22.) 0:26:16.7 (19.) 1:24:17.0 0:15:54.5 »
3. Reindlová Michaela (1998 | CZE) Krušnoman TT Litvínov --- 22. 0:12:22.7 (21.) 0:43:23.2 (19.) 0:28:33.1 (22.) 1:24:19.1 0:15:56.6 »
3. Krpcová Zuzana (1998 | CZE) Bohumín --- 23. 0:11:56.1 (17.) 0:45:49.3 (23.) 0:28:30.0 (21.) 1:26:15.5 0:17:53.0 »
>