Czech Power Ranking - Olympijský triatlon, 2014

1. ČEZ Triatlon Račice 2014, 15. 6. 2014
2. City Triathlon Bratislava, 18. 5. 2014
3. 22. EKOL Superprestige 2014, 24. 5. 2014
4. Model Triatlon Opava, 12. 7. 2014
5. Triatlon Telč, 19. 7. 2014
6. Triathlon Mělník, 26. 7. 2014
7. Velká cena E.ON, Triatlon Tábor, 3. 8. 2014
8. Triatlon Jablonec nad Nisou, 9. 8. 2014
9. City Triathlon, Olympic Hopes Race, 16. 8. 2014
10. Triatlon Sokolov, 30. 8. 2014
VT Name Team Prof. team # Plavání Kolo Běh Total Gap
1. Hrdličková Anna (2001 | CZE) TCV Jindřichův Hradec --- 1. 0:04:32.2 (7.) 0:08:31.5 (1.) 0:06:47.8 (1.) 0:19:51.6 0:00:00.0 »
1. Sanecka Julia (2001 | POL) DELF Gryfino --- 2. 0:04:33.1 (8.) 0:08:49.4 (5.) 0:06:58.5 (3.) 0:20:21.1 0:00:29.4 »
1. Vojtěchová Josefína (2001 | CZE) SK Slavia Praha --- 3. 0:04:25.5 (3.) 0:08:42.6 (3.) 0:07:16.7 (6.) 0:20:24.9 0:00:33.2 »
1. Bartošová Sabina (2001 | CZE) SK Slavia Praha --- 4. 0:04:26.5 (4.) 0:08:38.7 (2.) 0:07:20.4 (7.) 0:20:25.8 0:00:34.1 »
1. Půstová Šárka (2002 | CZE) CzechTRI K. Team --- 5. 0:04:39.6 (10.) 0:09:01.4 (6.) 0:06:50.3 (2.) 0:20:31.4 0:00:39.7 »
1. Pičmanová Vendula (2001 | CZE) SK Slavia Praha --- 6. 0:04:32.2 (6.) 0:08:43.9 (4.) 0:07:22.7 (8.) 0:20:38.9 0:00:47.3 »
2. Zdražilová Zoe (2002 | CZE) Triatlon klub Ostrava --- 7. 0:04:34.7 (9.) 0:09:29.3 (10.) 0:07:50.9 (13.) 0:21:55.0 0:02:03.3 »
2. Burdová Anežka (2001 | CZE) TCV Jindřichův Hradec --- 8. 0:05:06.0 (16.) 0:09:13.0 (8.) 0:07:37.0 (11.) 0:21:56.0 0:02:04.3 »
2. Rogala Justyna (2001 | POL) TRIATHLON Dąbrowa Górnicza --- 9. 0:04:50.5 (12.) 0:09:43.8 (13.) 0:07:27.0 (9.) 0:22:01.5 0:02:09.8 »
2. Hartmanová Barbora (2002 | CZE) Moderní pětiboj Dukla Praha --- 10. 0:04:56.6 (15.) 0:10:32.1 (19.) 0:07:15.8 (4.) 0:22:44.7 0:02:53.0 »
2. Mynářová Natálie Laura (2001 | CZE) Tri Ondřejník --- 11. 0:06:35.6 (24.) 0:09:04.3 (7.) 0:07:15.9 (5.) 0:22:55.9 0:03:04.2 »
2. Kučerová Lucie (2001 | CZE) ACT Lerak --- 12. 0:05:50.6 (21.) 0:09:29.1 (9.) 0:07:39.6 (12.) 0:22:59.4 0:03:07.7 »
2. Ficenecová Zuzana (2001 | CZE) --- --- 13. 0:05:28.3 (19.) 0:09:34.2 (11.) 0:08:03.5 (15.) 0:23:06.1 0:03:14.4 »
2. Šišková Barbora (2001 | CZE) TITAN TRILIFE --- 14. 0:04:53.0 (13.) 0:10:24.3 (18.) 0:07:56.0 (14.) 0:23:13.4 0:03:21.7 »
2. Lepičová Adéla (2001 | CZE) PK JH --- 15. 0:04:24.6 (2.) 0:09:37.0 (12.) 0:09:18.8 (21.) 0:23:20.4 0:03:28.8 »
2. Maloušková Eliška (2002 | CZE) TJ Spartak Třebíč --- 16. 0:05:54.0 (22.) 0:10:02.0 (15.) 0:07:33.0 (10.) 0:23:29.0 0:03:37.3 »
2. Skudlik Marta (2001 | POL) UKS MANTA RUDA ŚLĄSKA --- 17. 0:04:28.6 (5.) 0:11:01.8 (22.) 0:08:09.7 (16.) 0:23:40.2 0:03:48.5 »
3. Tužová Barbora (2002 | CZE) Dukla Liberec --- 18. 0:05:07.8 (17.) 0:10:18.5 (17.) 0:08:33.9 (18.) 0:24:00.2 0:04:08.5 »
3. Majewska Weronika (2001 | POL) UKS MANTA RUDA ŚLĄSKA --- 19. 0:04:49.3 (11.) 0:10:53.2 (21.) 0:08:33.6 (17.) 0:24:16.2 0:04:24.5 »
3. Matošková Kateřina (2001 | CZE) Author Xterra Team --- 20. 0:04:20.7 (1.) 0:10:41.9 (20.) 0:09:15.2 (20.) 0:24:17.9 0:04:26.2 »
3. Soumarová Adéla (2001 | CZE) ŠUTRI Prachatice --- 21. 0:04:53.6 (14.) 0:10:17.4 (16.) 0:09:42.0 (22.) 0:24:53.0 0:05:01.3 »
3. Švecová Lenka (2001 | CZE) Jihlava --- 22. 0:06:05.4 (23.) 0:09:46.5 (14.) 0:09:05.8 (19.) 0:24:57.9 0:05:06.2 »
Vyskočilová Iva (2001 | CZE) Kostelní Hlavno --- 23. 0:05:22.9 (18.) 0:12:51.7 (24.) 0:10:19.0 (23.) 0:28:33.7 0:08:42.0 »
Hudečková Nela (2002 | CZE) Slezan Opava --- 24. 0:05:38.2 (20.) 0:12:10.2 (23.) 0:11:23.4 (24.) 0:29:11.9 0:09:20.2 »
>