Czech Power Ranking - Zimní triatlon 2013

1. K3 Zimní triatlon, 26. 1. 2013
2. ZTT Hlinsko, 2. 2. 2013
3. Zimní duatlon Praha - Chuchle, 9. 2. 2013
4. Vimperk, 17. 2. 2013
5. Viessmann -Jesenický zimní triatlon 2013, 2. 3. 2013
6. Jablonec nad Nisou, 19. 1. 2013
VT Name Team Prof. team # Běh MTB Lyže Total Gap
1. Jindra Pavel (1978 | CZE) Eleven Mercedes-Benz Mitas Team --- 1. 0:14:30.3 (4.) 0:32:13.4 (1.) 0:28:43.3 (2.) 1:15:27.1 0:00:00.0 »
1. Erben Libor (1983 | CZE) Eleven Mercedes-Benz Mitas Team --- 2. 0:14:27.5 (3.) 0:33:39.0 (2.) 0:30:37.2 (7.) 1:18:43.9 0:03:16.7 »
1. Hušek Martin (1990 | CZE) BIG SHOCK TEAM --- 3. 0:15:28.1 (20.) 0:34:37.3 (3.) 0:29:47.9 (3.) 1:19:53.4 0:04:26.2 »
1. Janda David (1987 | CZE) Bike Gallery --- 4. 0:15:03.5 (9.) 0:34:48.4 (5.) 0:31:00.7 (9.) 1:20:52.7 0:05:25.5 »
1. Jurečka Matúš (1979 | SVK) Realiz Sport Team Bratislava --- 5. 0:14:07.0 (1.) 0:37:07.0 (11.) 0:30:30.0 (5.) 1:21:44.0 0:06:16.8 »
1. Vojtěch Jonáš (1989 | CZE) HISPORT Team --- 6. 0:15:04.9 (11.) 0:34:46.0 (4.) 0:32:47.6 (16.) 1:22:38.6 0:07:11.4 »
2. Mayer Bronislav (1990 | CZE) SK PRIMA POLIČKA --- 7. 0:15:04.0 (10.) 0:36:55.0 (8.) 0:31:15.0 (12.) 1:23:14.0 0:07:46.8 »
2. Francke Jan (1984 | CZE) TJ BIŽU JBC --- 8. 0:15:12.5 (14.) 0:38:12.0 (17.) 0:30:27.5 (4.) 1:23:52.0 0:08:24.8 »
2. Štryncl Pavel (1977 | CZE) Salomon Suunto --- 9. 0:15:51.7 (23.) 0:37:00.9 (10.) 0:31:08.9 (11.) 1:24:01.6 0:08:34.4 »
2. Hýbl Jaroslav (1993 | CZE) KKL Hlinsko --- 10. 0:15:26.7 (18.) 0:40:10.1 (24.) 0:28:30.8 (1.) 1:24:07.7 0:08:40.5 »
2. Vlček Petr (1989 | CZE) SK PRIMA POLIČKA --- 11. 0:16:12.0 (25.) 0:37:45.0 (14.) 0:30:35.0 (6.) 1:24:32.0 0:09:04.8 »
2. Sýkora Jan (1993 | CZE) Nissan Dolák --- 12. 0:15:32.4 (21.) 0:36:45.0 (7.) 0:32:39.4 (14.) 1:24:56.9 0:09:29.7 »
2. STRNAD Václav (1983 | CZE) Inkospor-team --- 13. 0:14:49.0 (6.) 0:36:44.0 (6.) 0:33:38.0 (23.) 1:25:11.0 0:09:43.8 »
2. Krotký Rostislav (1976 | CZE) Vysočina cycling --- 14. 0:16:17.0 (27.) 0:36:58.0 (9.) 0:32:29.0 (13.) 1:25:44.0 0:10:16.8 »
2. Čelůstka Jan (1982 | CZE) LABE TRI CLUB --- 15. 0:14:07.1 (2.) 0:38:26.7 (18.) 0:34:13.4 (26.) 1:26:47.3 0:11:20.1 »
2. Škobrtal Michal (1982 | CZE) CYKLOADAM RACING --- 16. 0:14:52.2 (7.) 0:39:05.2 (19.) 0:33:12.3 (19.) 1:27:09.8 0:11:42.6 »
2. Benda Michal (1983 | CZE) BKP --- 17. 0:17:11.9 (34.) 0:37:09.3 (12.) 0:33:16.8 (20.) 1:27:38.1 0:12:10.9 »
2. Svoboda Jan (1979 | CZE) CykloDres.cz --- 18. 0:16:16.8 (26.) 0:37:35.8 (13.) 0:33:51.9 (25.) 1:27:44.6 0:12:17.4 »
2. Kopřiva Petr (1981 | CZE) Triatlon Team Opava z. s. --- 19. 0:15:00.0 (8.) 0:40:22.0 (25.) 0:32:45.0 (15.) 1:28:07.0 0:12:39.8 »
2. Sláma Jaroslav (1990 | CZE) Botas Inkospor --- 20. 0:15:11.0 (12.) 0:37:51.0 (16.) 0:35:45.0 (29.) 1:28:47.0 0:13:19.8 »
2. Teplý Ondřej (1978 | CZE) HISPORT Team --- 21. 0:15:59.8 (24.) 0:42:21.1 (30.) 0:31:03.1 (10.) 1:29:24.1 0:13:56.9 »
2. Jílek David (1987 | CZE) Individuální --- 22. 0:15:27.0 (19.) 0:39:46.0 (23.) 0:34:30.0 (27.) 1:29:43.0 0:14:15.8 »
2. Křivánek Josef (1979 | CZE) ROCKTECHNIK TRIATLON --- 23. 0:15:24.0 (17.) 0:41:42.0 (28.) 0:32:55.0 (17.) 1:30:01.0 0:14:33.8 »
2. Procházka Zdeněk (1976 | CZE) ARSENAL FC --- 24. 0:17:33.0 (36.) 0:41:57.0 (29.) 0:30:53.0 (8.) 1:30:23.0 0:14:55.8 »
3. Lemberka Jakub (1990 | CZE) E.ON Triathlon Team --- 25. 0:15:12.0 (13.) 0:39:46.0 (22.) 0:35:39.0 (28.) 1:30:37.0 0:15:09.8 »
3. Oppolzer Jan (1984 | CZE) HISPORT Team --- 26. 0:14:48.3 (5.) 0:43:07.2 (31.) 0:33:01.7 (18.) 1:30:57.3 0:15:30.1 »
3. Kučera Jan (1985 | CZE) Inkospor-Team.cz --- 27. 0:17:17.0 (35.) 0:37:45.0 (15.) 0:36:44.0 (33.) 1:31:46.0 0:16:18.8 »
3. Mužíček Pavel (1984 | CZE) BKP --- 28. 0:16:50.1 (33.) 0:39:14.7 (20.) 0:35:49.8 (30.) 1:31:54.7 0:16:27.5 »
3. Juráň Karel (1974 | CZE) TK Č.Krumlov --- 29. 0:16:46.4 (32.) 0:39:26.2 (21.) 0:36:22.6 (32.) 1:32:35.3 0:17:08.1 »
3. Gabla Martin (1976 | CZE) Etriatlon Team --- 30. 0:16:18.0 (28.) 0:43:39.0 (34.) 0:33:30.0 (21.) 1:33:27.0 0:17:59.8 »
3. Foltys Jiří (1976 | CZE) Triatlon Team Opava z. s. --- 31. 0:16:44.0 (31.) 0:40:48.0 (26.) 0:36:20.0 (31.) 1:33:52.0 0:18:24.8 »
3. Valtr Matěj (1977 | CZE) TRIVA Praha --- 32. 0:15:22.5 (16.) 0:45:53.5 (38.) 0:33:33.1 (22.) 1:34:49.2 0:19:22.0 »
3. Havlíček Tomáš (1983 | CZE) AXIOM OrBiTt --- 33. 0:17:50.0 (39.) 0:43:21.0 (33.) 0:33:45.0 (24.) 1:34:56.0 0:19:28.8 »
3. Svoboda Petr (1991 | CZE) Botas Inkospor --- 34. 0:16:33.0 (29.) 0:41:34.0 (27.) 0:36:49.0 (34.) 1:34:56.0 0:19:28.8 »
BOŘIL Vojtěch (1990 | CZE) Lowepro Biking Team --- 35. 0:15:16.0 (15.) 0:44:36.0 (36.) 0:39:14.0 (36.) 1:39:06.0 0:23:38.8 »
Hons Michal (1977 | CZE) SNS Smržovka --- 36. 0:17:44.4 (38.) 0:43:14.5 (32.) 0:38:46.7 (35.) 1:39:45.6 0:24:18.5 »
Burdych Tomáš (1982 | CZE) Etriatlon Team --- 37. 0:16:36.8 (30.) 0:44:24.4 (35.) 0:41:59.8 (38.) 1:43:01.1 0:27:33.9 »
MALÝ Jiří (1981 | CZE) --- --- 38. 0:17:33.6 (37.) 0:44:38.8 (37.) 0:47:25.2 (40.) 1:49:37.6 0:34:10.4 »
Šutera Josef (1979 | CZE) SK PRIMA POLIČKA --- 39. 0:15:35.0 (22.) 0:47:44.0 (39.) 0:50:11.0 (43.) 1:53:30.0 0:38:02.8 »
Břenda Martin (1988 | CZE) HISPORT Team --- 40. 0:19:36.2 (42.) 0:54:26.6 (44.) 0:40:08.2 (37.) 1:54:11.1 0:38:43.9 »
Taufer Jan (1976 | CZE) CzechTRI K. Team --- 41. 0:19:03.7 (41.) 0:48:38.6 (40.) 0:47:49.8 (41.) 1:55:32.2 0:40:05.0 »
Strakoš Jaroslav (1986 | CZE) Bike sport team Mohelnice --- 42. 0:18:11.0 (40.) 0:48:49.0 (41.) 0:48:55.0 (42.) 1:55:55.0 0:40:27.8 »
Pešík Michal (1977 | CZE) Liberec --- 43. 0:21:21.5 (44.) 0:52:30.0 (42.) 0:46:14.5 (39.) 2:00:06.0 0:44:38.8 »
ŠERÝ Pavel (1981 | CZE) --- --- 44. 0:20:29.1 (43.) 0:54:21.7 (43.) 0:54:10.4 (44.) 2:09:01.3 0:53:34.1 »
>