Triatlon Pardubice-ČP žactva

Cancel
Name St. No. Gender Year Country Cat. Team Prof. team Var. s. Paid
Adam Petr 70 M 2007 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 157577 No
Adamová Tereza 160 F 2005 CZE 14-15 TCV Jindřichův Hradec --- 157578 No
Anděl David 71 M 2008 CZE 12-13 Tri club Česká Lípa --- 157334 Yes
Ardelt Václav 72 M 2007 CZE 12-13 CzechTRI K. Team --- 157824 Yes
Auf Jakub 161 M 2005 CZE 14-15 TJ Spartak Třebíč --- 156133 Yes
Auf Jan 1 M 2009 CZE 10-11 TJ Spartak Třebíč --- 157441 Yes
Augusta Ondřej 162 M 2005 CZE 14-15 SK Slavia Praha --- 157507 Yes
Bača Jáchym 73 M 2007 CZE 12-13 CzechTRI K. Team --- 155597 Yes
Bakoč Hynek 2 M 2009 CZE 10-11 Loko Trutnov --- 156969 Yes
Bakočová Ema 3 F 2009 CZE 10-11 Loko Trutnov --- 156970 Yes
Bednářová Nela 74 F 2008 CZE 12-13 TJ Spartak Třebíč --- 156603 Yes
Benda Vladimír 41 M 2011 CZE 8-9 Triatlet Karlovy Vary --- 157325 Yes
Bezdíček Lukáš M 2009 CZE 10-11 CzechTRI K. Team --- 157417 Yes
Bíba Mikuláš 75 M 2007 CZE 12-13 Triatlon Plzeň --- 157301 Yes
Bíba Tadeáš 5 M 2010 CZE 10-11 Triatlon Plzeň --- 157302 Yes
Blažek Cyril 76 M 2007 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 157404 Yes
Blažek Vojtěch 6 M 2010 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 157448 Yes
Blažek David 77 M 2007 CZE 12-13 TUFO Pardus Prostějov --- 157670 Yes
Bludský Matěj 7 M 2010 CZE 10-11 TITAN TRILIFE --- 157238 Yes
Böse Patricie 42 F 2012 CZE 8-9 LACHMÁNEK z.s. - Triatlonový oddíl --- 156683 Yes
Böse Adam 78 M 2007 CZE 12-13 LACHMÁNEK z.s. - Triatlonový oddíl --- 156684 Yes
Bradáčová Nikola 79 F 2007 CZE 12-13 ACT leraK --- 157214 Yes
Bradáčová Aneta 8 F 2010 CZE 10-11 ACT leraK --- 157215 Yes
Března Matěj 163 M 2005 CZE 14-15 TJ Spartak Třebíč --- 156069 Yes
Capl Kryštof 164 M 2005 CZE 14-15 TriSK ČB --- 157533 Yes
Coufalová Tereza 80 F 2008 CZE 12-13 TJ Spartak Třebíč --- 156586 No
Černý Jakub 9 M 2009 CZE 10-11 Triatlon Plzeň --- 157372 Yes
Čunátová Tereza 81 F 2007 CZE 12-13 Tri club Česká Lípa --- 157326 Yes
DIDOVÁ Elena F 2010 CZE 10-11 --- --- 157825 No
Dlouhý Vítek 82 M 2008 CZE 12-13 Triatlon Plzeň --- 157367 Yes
Duba Lucas M 2006 CZE 14-15 2BWINNER TEAM --- 155976 Yes
Duba Lucas 165 M 2006 CZE 14-15 2BWINNER TEAM --- 157957 No
Dvořáková Pavlína 83 F 2008 CZE 12-13 4SPORTS TEAM --- 156553 Yes
Dvořáková Petra 166 F 2005 CZE 14-15 KONRAD TOOLS TEAM --- 156554 Yes
Dvořáková Kateřina 84 F 2007 CZE 12-13 Triathlon Team Tábor --- 157224 Yes
Filip Tadeáš M 2008 CZE 12-13 SPSHK --- 157369 Yes
Filip Tadeáš 85 M 2008 CZE 12-13 SPSHK --- 157953 No
Gončaruk Kyrill M 2006 CZE 14-15 TCV Jindřichův Hradec --- 157403 No
Gröschl Vojtěch 86 M 2007 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 157292 Yes
Gröschl Václav 87 M 2007 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 157293 Yes
Hadravová Kateřina 169 F 2005 CZE 14-15 Triathlon Team Tábor --- 157228 Yes
Hadravová Adéla 11 F 2010 CZE 10-11 Triathlon Team Tábor --- 157229 Yes
Hamata Lukas 170 M 2005 CZE 14-15 Triatlet Karlovy Vary --- 156065 Yes
Hansl Matěj 88 M 2008 CZE 12-13 SK TRI CYKLOCHLUBNA --- 157803 No
Hašlar Přemysl 89 M 2007 CZE 12-13 VOKOLOPOLE --- 156991 Yes
Havlík Lukáš 90 M 2008 CZE 12-13 SK TRI CYKLOCHLUBNA --- 157802 No
Hellier Bruce 91 M 2008 CZE 12-13 Tri club Česká Lípa --- 157310 Yes
Heřman Jakub 12 M 2009 CZE 10-11 TJ Sokol Bílovice nad Svitavou --- 156516 Yes
Heřmanová Lucie 92 F 2007 CZE 12-13 AK Olymp Brno --- 156518 Yes
Hofman Marek 93 M 2007 CZE 12-13 Loko Trutnov --- 156975 Yes
Holá Aneta 13 F 2010 CZE 10-11 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 155933 Yes
Homola Jakub 171 M 2005 CZE 14-15 Triathlon Team Tábor --- 157222 Yes
Homola Matěj 94 M 2007 CZE 12-13 Triathlon Team Tábor --- 157227 Yes
Horák Václav 96 M 2008 CZE 12-13 Individuální ORGSU.com 157786 Yes
Horáková Natálie 172 F 2005 CZE 14-15 Elite Sport Boskovice --- 157294 Yes
Houška Matyáš 43 M 2011 CZE 8-9 Individuální --- 155866 Yes
Hrazdilová Tereza 44 F 2011 CZE 8-9 Elite Sport Boskovice --- 155656 Yes
Hrdlička Hynek 173 M 2005 CZE 14-15 PK JH T.A. PLZEŇ 156891 Yes
Hudák Kryštof 45 M 2011 CZE 8-9 Tri club Česká Lípa --- 157389 Yes
HUDSKÝ Kryštof 59 M 2009 CZE 10-11 KAJMAN RUN --- 157951 No
Chalupníková Valerie 57 F 2010 CZE 10-11 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 157949 No
Charvát Matyáš 174 M 2005 CZE 14-15 Elite Sport Boskovice --- 157244 Yes
Chmátal David 175 M 2005 CZE 14-15 TJ Sokol Senohraby --- 157083 Yes
Chovanečková Nikola 176 F 2005 CZE 14-15 SK Kopřivnice --- 157378 Yes
Churavá Veronika 177 F 2005 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 156914 Yes
Chytilová Kateřina 97 F 2008 CZE 12-13 Triatlon Plzeň --- 156963 Yes
Ihn Tobiáš 98 M 2008 CZE 12-13 4SPORTS TEAM --- 157354 Yes
Ihn Ondřej M 2000 CZE Triatlon klub Ostrava --- 157630 No
Jadrníčková Šárka 178 F 2006 CZE 14-15 SK Kopřivnice --- 155970 Yes
Jarošová Karolína 179 F 2006 CZE 14-15 ArtSport Team --- 157514 Yes
Jarošová Eliška 99 F 2008 CZE 12-13 ArtSport Team --- 157515 Yes
Jedličková Barbora 180 F 2006 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 157051 Yes
Jelínek Pavel 181 M 2005 CZE 14-15 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 155785 Yes
Jiruška Matyáš 14 M 2009 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 157582 Yes
Kábrt Aleš 182 M 2005 CZE 14-15 Loko Trutnov --- 156973 Yes
Kadlec Šimon M 2006 CZE 14-15 Individuální --- 155985 No
Kamenická Karolína F 2006 CZE 14-15 TCV Jindřichův Hradec --- 157581 No
Káňová Kateřina F 2007 CZE 12-13 Loko Trutnov --- 156967 No
Karásek Jonáš 46 M 2012 CZE 8-9 TJ BIŽU JBC --- 157489 Yes
Karbanová Marie 101 F 2008 CZE 12-13 TJ Nová Paka --- 157361 Yes
Kmoch Štěpán 15 M 2009 CZE 10-11 Tri club Česká Lípa --- 157355 Yes
Knejzlík Tomáš 185 M 2005 CZE 14-15 Tri club Česká Lípa --- 157338 Yes
Knejzlíková Tereza 102 F 2007 CZE 12-13 Tri club Česká Lípa --- 157343 Yes
Knespl Kristian M 2009 CZE 10-11 Tri club Česká Lípa --- 157313 Yes
Kolář Matěj M 2008 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 157571 No
Kolman Matěj M 2008 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 157570 No
Kotopulos Nikos 58 M 2010 CZE 10-11 TITAN TRILIFE --- 157947 No
Kotopulos Mikis 219 M 2006 CZE 14-15 TITAN TRILIFE --- 157958 No
Koudelka Matyáš M 2006 CZE 14-15 Elite Sport Boskovice --- 157245 Yes
Koudelka Matyáš 186 M 2006 CZE 14-15 Elite Sport Boskovice --- 157959 No
Koudelková Lucie F 2008 CZE 12-13 Elite Sport Boskovice --- 157246 Yes
Koudelková Lucie 105 F 2008 CZE 12-13 Elite Sport Boskovice --- 157954 No
Kozojed Ondřej 106 M 2007 CZE 12-13 Triathlon Team Tábor --- 157221 Yes
Krátká Kateřina 187 F 2006 CZE 14-15 ArtSport Team --- 155706 Yes
Krátký Marek 107 M 2008 CZE 12-13 ArtSport Team --- 155732 Yes
Kratochvíl Marek 188 M 2006 CZE 14-15 TJ Spartak Třebíč --- 156045 Yes
Kratochvílová Šárka 189 F 2006 CZE 14-15 TJ Spartak Třebíč --- 156044 Yes
Kraus Filip 108 M 2007 CZE 12-13 Elite Sport Boskovice --- 156873 Yes
Krausová Sofie 47 F 2012 CZE 8-9 Elite Sport Boskovice --- 156874 Yes
Krůtová Eliška 190 F 2006 CZE 14-15 TT Příbram, z. s. --- 157547 Yes
Kříž David 17 M 2010 CZE 10-11 Triathlon Team Tábor --- 157388 Yes
Křížová Kristýna 55 F 2009 CZE 10-11 Sportovní Akademie Šp. Mlýn --- 157948 No
Kubias Matěj 109 M 2008 CZE 12-13 Triatlon Plzeň --- 157397 Yes
Kučerová Beáta 191 F 2006 CZE 14-15 TCV Jindřichův Hradec --- 157405 Yes
Kůrková Karolína 110 F 2007 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 157406 Yes
Lahoda David 192 M 2005 CZE 14-15 SK Slavia Praha --- 157320 Yes
Lemberka Ondřej 193 M 2005 CZE 14-15 Triathlon Team Tábor --- 157226 Yes
Lojková Tina F 2007 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 157579 No
Lukeš Šimon 18 M 2010 CZE 10-11 Triatlon Plzeň --- 157331 Yes
Lukeš Jan 48 M 2012 CZE 8-9 Triatlon Plzeň --- 157332 Yes
Malá Anna F 2007 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 157580 No
Maloch Václav 113 M 2008 CZE 12-13 CzechTRI K. Team --- 157237 Yes
Malochová Alžběta 49 F 2011 CZE 8-9 --- --- 157235 Yes
Marek Lukáš 114 M 2007 CZE 12-13 4SPORTS TEAM --- 155457 Yes
Marešová Magdaléna 194 F 2006 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 157409 Yes
Marinkova Viktorie 195 F 2005 CZE 14-15 PROFI SPORT Cheb --- 157049 Yes
Marková Nela 19 F 2009 CZE 10-11 Triatlon Plzeň --- 156618 Yes
Mařík Jakub 115 M 2007 CZE 12-13 TJ Sokol Senohraby --- 157663 Yes
Mazánková Klára 196 F 2005 CZE 14-15 VOKOLOPOLE --- 156992 Yes
Mezlíková Zuzana 20 F 2009 CZE 10-11 TJ Spartak Třebíč --- 157557 Yes
Michálek Šimon 197 M 2005 CZE 14-15 TRI KLUB Příbram --- 155412 Yes
Mitisková Michaela 198 F 2005 CZE 14-15 TJ Spartak Třebíč --- 155652 Yes
Mitisková Lucie 116 F 2007 CZE 12-13 TJ Spartak Třebíč --- 155653 Yes
Mittner Jakub 199 M 2006 CZE 14-15 SCP --- 156163 Yes
Mládenková Josefína F 2007 CZE 12-13 Elite Sport Boskovice --- 157601 Yes
Mojžíšková Ema 148 F 2007 CZE 12-13 KP Pardubice --- 157956 No
Navrátilová Kateřina 118 F 2008 CZE 12-13 4SPORTS TEAM --- 156613 Yes
Němečková Eliška 200 F 2006 CZE 14-15 TT Příbram, z. s. --- 157546 Yes
Nováková Jarmila 119 F 2007 CZE 12-13 Tri club Česká Lípa --- 157344 Yes
Nováková Viktorie 21 F 2009 CZE 10-11 Tri club Česká Lípa --- 157345 Yes
Nýdrle Filip 201 M 2005 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 155526 Yes
Oborný Daniel 120 M 2007 CZE 12-13 TJ Spartak Třebíč --- 156571 Yes
Olšar Robert M 2009 CZE 10-11 Tri club Česká Lípa --- 157401 Yes
Pánková Emma 121 F 2007 CZE 12-13 VOKOLOPOLE --- 156993 Yes
Parezová Anna 23 F 2009 CZE 10-11 TT Příbram, z. s. --- 157548 Yes
Paták David 50 M 2012 CZE 8-9 ELAB team --- 157754 No
Pechová Apolena 24 F 2010 CZE 10-11 --- --- 157542 Yes
Petr Pavel 25 M 2010 CZE 10-11 --- --- 157705 No
Petráček Milan 26 M 2009 CZE 10-11 Loko Trutnov --- 156968 Yes
Petráčková Anna 122 F 2008 CZE 12-13 Loko Trutnov --- 156971 Yes
Plic Lukáš 202 M 2006 CZE 14-15 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 156881 No
Plic Ondřej 27 M 2009 CZE 10-11 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 156882 No
Pňovský Sebastian 51 M 2011 CZE 8-9 Silvini team --- 157656 Yes
Popelková Aneta 28 F 2009 CZE 10-11 4SPORTS TEAM --- 157273 Yes
Pozlerová Edita 123 F 2007 CZE 12-13 OMT --- 157454 Yes
Procházka Matěj 124 M 2007 CZE 12-13 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 155705 Yes
Rutarová Karolína 125 F 2007 CZE 12-13 Triatlon Plzeň --- 156957 Yes
Rutarová Magdalena 29 F 2010 CZE 10-11 Triatlon Plzeň --- 156958 Yes
Ryashko Stepan M 2006 CZE 14-15 Individuální --- 155612 No
Ryšavá Anna F 2008 CZE 12-13 Elite Sport Boskovice --- 157299 Yes
Ryšavá Anna 126 F 2008 CZE 12-13 Elite Sport Boskovice --- 157955 No
Ryšávka Jáchym 127 M 2007 CZE 12-13 4SPORTS TEAM --- 157271 Yes
Ryšávková Emma 204 F 2005 CZE 14-15 KONRAD TOOLS TEAM --- 157270 Yes
Řepa Vilém 205 M 2005 CZE 14-15 PROFI SPORT Cheb --- 157050 Yes
Řezníček Václav 206 M 2006 CZE 14-15 Loko Trutnov --- 157054 Yes
Řezníček Josef 128 M 2008 CZE 12-13 Loko Trutnov --- 157055 Yes
Řezníčková Agáta Viktorie 207 F 2005 CZE 14-15 SK Slavia Praha --- 157794 Yes
Schneiderová Vanda 129 F 2008 CZE 12-13 SK TRI CYKLOCHLUBNA --- 157804 No
Slezák Adam 208 M 2006 CZE 14-15 --- --- 157236 No
Souček Jakub 209 M 2005 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 156265 Yes
STÁDNÍK Filip 30 M 2009 CZE 10-11 TJ BIŽU JBC --- 155778 Yes
Starý Jakub 52 M 2012 CZE 8-9 TJ BIŽU JBC --- 157504 Yes
Straňák Tomáš M 1982 CZE AC GOMANGO HOGNER --- 157089 No
Šafránek Jáchym 130 M 2007 CZE 12-13 Elite Sport Boskovice --- 157265 Yes
Šafránková Anna 31 F 2010 CZE 10-11 Elite Sport Boskovice --- 157264 Yes
Šimonová Anežka F 2005 CZE 14-15 TCV Jindřichův Hradec --- 157572 No
Šiška Adam 53 M 2011 CZE 8-9 Triathlon Team Tábor --- 157225 Yes
Šmídová Anna 211 F 2005 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 156913 Yes
Šoula Václav 32 M 2009 CZE 10-11 Triathlon Team Tábor --- 157231 Yes
Šoulová Alžběta 54 F 2012 CZE 8-9 Triathlon Team Tábor --- 157232 Yes
Šrollová Viktorie 131 F 2007 CZE 12-13 Loko Trutnov --- 156966 Yes
Štolba Tomáš 212 M 2006 CZE 14-15 TJ Sokol Senohraby --- 157759 Yes
Štolba Marek 33 M 2009 CZE 10-11 TJ Sokol Senohraby --- 157760 Yes
Štramberská Dorota 147 F 2007 CZE 12-13 TITAN TRILIFE --- 157952 No
Šubrtová Šárka 132 F 2007 CZE 12-13 SK TRI CYKLOCHLUBNA --- 157726 Yes
Šulák Marek 133 M 2008 CZE 12-13 TITAN TRILIFE --- 157274 Yes
Šuláková Lucie 213 F 2006 CZE 14-15 TITAN TRILIFE --- 157276 Yes
Švarc Michak 134 M 2007 CZE 12-13 TRI KLUB Příbram --- 157262 Yes
Švecová Andrea 214 F 2005 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 156894 Yes
Tabulka Štěpán 135 M 2007 CZE 12-13 TJ Sokol Senohraby --- 157775 No
Tabulková Barbora 34 F 2009 CZE 10-11 TJ Sokol Senohraby --- 157776 No
Talacko Oskar 136 M 2007 CZE 12-13 Aquathlon Twins Ústí n/L --- 157385 Yes
Talacková Olivie 137 F 2007 CZE 12-13 Aquathlon Twins Ústí n/L --- 157384 Yes
Tischlerová Linda F 2009 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 157573 No
Toul Filip 138 M 2007 CZE 12-13 TriSK ČB --- 157289 Yes
Tourková Julie 139 F 2008 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 157574 Yes
Tučková Tereza 140 F 2007 CZE 12-13 TriSK ČB --- 157288 Yes
Valda Antonín M 2009 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 157575 No
Valda Josef M 2005 CZE 14-15 TCV Jindřichův Hradec --- 157576 No
Večeřa Matyáš 37 M 2009 CZE 10-11 TJ Spartak Třebič --- 156190 Yes
Voda Jan 141 M 2007 CZE 12-13 TJ Spartak Třebíč --- 155524 Yes
Vodová Nikola 142 F 2008 CZE 12-13 TJ Spartak Třebíč --- 155525 Yes
Vokrouhlecká Sára 56 F 2010 CZE 10-11 --- --- 157950 No
Vokurková Adéla F 2007 CZE 12-13 VOKOLOPOLE --- 156994 Yes
Vokurková Zuzana 38 F 2009 CZE 10-11 VOKOLOPOLE --- 156995 Yes
Volf Štěpán 144 M 2008 CZE 12-13 VOKOLOPOLE --- 156996 Yes
Všetička Jan 145 M 2007 CZE 12-13 TC DOBRUŠKA --- 157111 Yes
Zavřel Jiří 39 M 2009 CZE 10-11 Elite Sport Boskovice --- 157016 Yes
Zavřelová Adéla 146 F 2007 CZE 12-13 Elite Sport Boskovice --- 157017 Yes
Zón Jakub 40 M 2010 CZE 10-11 SK Slavia Praha --- 157269 Yes
Žirovnický Jan 216 M 2005 CZE 14-15 Triathlon Team Tábor --- 157223 Yes

201 registered racers
>