Triatlon Pardubice 2020

Cancel
Name Gender Year Country Cat. Team Prof. team Var. s. Paid
Adamec Milan M 1964 CZE 50-59 TRI CLUB Česká Lípa --- 155358 No
Bača Jan M 1976 CZE 40-49 CzechTRI K. Team --- 155595 Yes
Bača Matyáš M 2004 CZE 16-17 CzechTRI K. Team --- 155596 Yes
Bednář Tomáš M 1980 CZE 40-49 RC Raiba Kosmopiloten Zwettl --- 155650 No
Benčová Renáta F 1977 CZE 40-49 LB-training --- 156049 No
Beňo Richard M 1968 CZE 50-59 --- --- 156194 No
Bergmann David M 1974 CZE 40-49 Individuální --- 155754 Yes
Bis Dalibor M 1975 CZE 40-49 Triathlon Team Chrudim --- 155661 Yes
Brabec Tomáš M 1982 CZE 30-39 Pežoták --- 156120 No
Brzek Pavel M 1987 CZE 30-39 ELEVEN MERCEDES MITAS --- 155649 Yes
Čepková Hana M 1980 CZE 40-49 Český běžecký klub --- 155408 Yes
Čermák Jan M 1966 CZE 50-59 Alset Racing Team --- 155891 Yes
Černý Vladimír M 1981 SVK 30-39 HolecBekele --- 155710 No
Esner Filip M 1959 CZE 60+ --- --- 155459 No
Filip Petr M 1987 CZE 30-39 --- --- 156107 No
Glaubauf Aleš M 1989 CZE 30-39 Triatlon Slaný --- 155678 No
Gremlicová Lucie F 1969 CZE 50-59 Liga 100 Olomouc --- 155556 No
Grubner Tomáš M 1967 CZE 50-59 TRI Chrudim --- 155789 Yes
Hebelka Jan M 1988 CZE 30-39 Vícebojaři Blansko --- 155753 No
Holý Jakub M 1978 CZE 40-49 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 155934 No
Horník Jan M 1971 CZE 40-49 TJ Sokol Pražské Předměstí --- 155646 Yes
Hudský Kamil M 1973 CZE 40-49 KAJMAN RUN --- 156228 No
Charbuský Jiří M 1998 CZE 20-29 --- --- 155499 Yes
Jakubíčková Hana M 1986 CZE 30-39 --- --- 156071 No
Janyšková Radka F 1988 CZE 30-39 Runsport Team --- 155700 No
Jelínek Petr M 1978 CZE 40-49 Kostelec u HM --- 155880 Yes
Jirásko Lubomír M 1971 CZE 40-49 SK SRCH --- 155445 Yes
Kaplan Jiří M 1981 CZE 30-39 OMT --- 156078 No
Kesner Radek M 1970 CZE 50-59 --- --- 156096 No
KESNEROVÁ Natálie F 2004 CZE 16-17 --- --- 156097 No
Klírová Jana F 1967 CZE 50-59 SATT --- 156122 No
Košín Roman M 1975 CZE 40-49 Triathlon Team Chrudim --- 155664 Yes
Košínová Gabriela F 1977 CZE 40-49 Triathlon Team Chrudim --- 155665 Yes
Koudelka Jan M 1970 CZE 50-59 --- --- 155987 Yes
Koudelka David M 1999 CZE 20-29 SK Slavia Praha --- 156218 No
Kovanda Boris M 1967 CZE 50-59 TITAN TRILIFE --- 156052 No
Krátká Lucie F 1978 CZE 40-49 ArtSport Team --- 155726 Yes
Kratochvílová Lucie F 1995 CZE 20-29 OMT --- 155741 Yes
Kroupa Štěpán M 1975 CZE 40-49 Café racers --- 155644 Yes
Krpata Martin M 1984 CZE 30-39 2BWINNER TEAM --- 155675 No
Laur Zbyněk M 1962 CZE 50-59 Praha 6 --- 156219 No
Marek Jakub M 2003 CZE 16-17 KONRAD TOOLS TEAM --- 155999 No
Marholdová Klára F 1992 CZE 20-29 --- --- 155452 No
Martincová Lucie F 1974 CZE 40-49 Individuální --- 155426 Yes
Mejzlík Petr M 1959 CZE 60+ TJ Spartak Třebíč --- 155384 Yes
Nádhera Petr M 1967 CZE 50-59 --- --- 155522 Yes
Nádherová Hana F 1968 CZE 50-59 --- --- 155566 Yes
Navrátil Michal M 1977 CZE 40-49 Auto Mito team --- 155517 Yes
Nosek Petr M 1979 CZE 40-49 --- --- 155663 No
Novák Viktor M 1976 CZE 40-49 kalirna.cz --- 155791 No
Nováková Olga F 1960 CZE 60+ --- --- 155628 No
Opletal Robert M 1970 CZE 50-59 Individuální --- 155668 No
Opletalová Jana F 1969 CZE 50-59 Individuální --- 155669 No
Ostrenskyi Oleksii M 1994 CZE 20-29 Elab --- 155651 No
Pečinka Libor M 1970 CZE 50-59 --- --- 156060 Yes
Preisler Michal M 1971 CZE 40-49 Jablonecké Mattonky --- 156142 No
Prinz Jiří M 1971 CZE 40-49 --- --- 155965 Yes
Prokop Dominik M 1990 CZE 30-39 --- --- 155655 Yes
Prokopec Leoš M 1957 CZE 60+ --- --- 155936 No
Prokopec Leoš M 1988 CZE 30-39 --- --- 156175 No
Quentin Jorus M 1995 FRA 20-29 --- --- 155895 No
Rejda Jan M 1970 CZE 50-59 OMT --- 155427 Yes
Rohlík Václav M 1980 CZE 40-49 --- --- 155691 Yes
Roman Martin M 1983 CZE 30-39 CZECHMAN team --- 155435 Yes
Ryashko Boris M 1974 CZE 40-49 Individuální --- 155603 Yes
Ryzner Jan M 1959 CZE 60+ TT Pardubice --- 155892 Yes
Ryzner Míra M 1961 CZE 50-59 Sk Srch --- 156185 No
Scheuer Jan M 1966 CZE 50-59 Individuální --- 155774 No
Skořepa Adam M 2004 CZE 16-17 Loko Trutnov --- 155694 No
Stádník Daniel M 1972 CZE 40-49 TJ BIŽU JBC --- 155779 Yes
Stádník Jakub M 2003 CZE 16-17 TJ BIŽU JBC --- 155781 Yes
Sušický Jan M 1992 CZE 20-29 2BWINNER TEAM --- 156105 No
Šubrt David M 1992 CZE 20-29 TT LOKO Beroun --- 155443 No
Teplý Ondřej M 1978 CZE 40-49 HISPORT Team --- 155988 Yes
Tylšová Daniela F 1978 CZE 40-49 Loko Trutnov --- 156256 No
Urban Michal M 1985 CZE 30-39 Triathlon Team Chrudim --- 156140 No
Valach Martin M 1971 CZE 40-49 --- --- 155666 Yes
Valent Viliam M 1994 CZE 20-29 Individuální --- 155657 Yes
Vavrochová Jaroslava F 1976 CZE 40-49 Individuální --- 155932 Yes
Vesecká Nicol F 2004 CZE 16-17 TRI KLUB Příbram --- 155432 No
Vesecká Renáta F 1973 CZE 40-49 Individuální --- 155433 No
Vesecký Jiří M 1973 CZE 40-49 Individuální --- 155434 No
Vodehnal Jan M 1973 CZE 40-49 OMT --- 155528 Yes
Vojtková Marie F 1961 CZE 50-59 --- --- 156193 No
Vokroj Petr M 1976 CZE 40-49 HISPORT Team --- 156028 No
Vůjtek Karel M 1985 CZE 30-39 Triatlon TJ Praha Háje --- 155755 No
Werdan Pavel M 1968 CZE 50-59 - --- 155969 Yes
Žáček Michal M 1970 CZE 50-59 TITAN TRILIFE --- 156025 Yes

88 registered racers
>