Triathlon Fest Račice - Dětský aquatlon

Cancel
Name St. No. Gender Year Country Cat. Team Prof. team Čas plav. Var. s. Paid
Auf Jan 20 M 2009 CZE 10-11 TJ Spartak Třebíč --- 01:40 155335 No
Bíba Tadeáš 22 M 2010 CZE 10-11 Triatlon Plzeň --- 01:50 154123 Yes
Bludský Matěj 6 M 2010 CZE 10-11 TITAN TRILIFE --- 01:30 155293 Yes
Bradáčová Aneta 1003 F 2010 CZE 10-11 ACT leraK --- 02:00 154379 Yes
Černý Jakub 2 M 2009 CZE 10-11 Triatlon Plzeň --- 01:30 153984 Yes
Diartová Ella 1010 F 2011 CZE 8-9 Tri club Česká Lípa --- 03:00 155724 No
Hrazdilová Tereza 1013 F 2011 CZE 8-9 Elite Sport Boskovice --- 01:30 155654 Yes
Hudák Kryštof 21 M 2011 CZE 8-9 Tri club Česká Lípa --- 02:43 155817 No
Ihn Šimon 15 M 2010 CZE 10-11 4SPORTS TEAM --- 01:30 154249 Yes
Kaltnerová Nikoleta 1016 F 2011 CZE 8-9 TJ BIŽU JBC --- 01:30 155939 Yes
Karásek Jonáš 25 M 2012 CZE 8-9 TJ BIŽU JBC --- 01:30 155902 Yes
Kmoch Štěpán 17 M 2009 CZE 10-11 Tri club Česká Lípa --- 01:30 154344 No
Knespl Kristian 18 M 2009 CZE 10-11 Tri club Česká Lípa --- 01:56 155567 No
Koptíková Kristýna 1004 F 2009 CZE 10-11 TriSK ČB --- 01:50 155990 No
Kotopulos Nikos 16 M 2010 CZE 10-11 TITAN TRILIFE --- 01:20 155952 Yes
Kovář Antonín 9 M 2011 CZE 8-9 TCV Jindřichův Hradec --- 01:30 155845 Yes
Kraumanová Lucie 1009 F 2009 CZE 10-11 Tri club Česká Lípa --- 02:00 155268 No
Krausová Sofie 1015 F 2012 CZE 8-9 Elite Sport Boskovice --- 01:00 154309 Yes
Michálek Antonín 1 M 2009 CZE 10-11 TRI KLUB Příbram --- 01:30 155862 Yes
Michálková Daniela 1001 F 2012 CZE 8-9 TRI KLUB Příbram --- 01:50 155874 Yes
Musil František 7 M 2009 CZE 10-11 TJ BIŽU JBC --- 03:00 155928 Yes
Nováková Viktorie 1008 F 2009 CZE 10-11 Tri club Česká Lípa --- 02:00 155226 No
Olšar Robert 19 M 2009 CZE 10-11 Tri club Česká Lípa --- 01:30 155250 No
Paták David 26 M 2012 CZE 8-9 ELAB team --- 00:45 156037 No
Petráček Milan 14 M 2009 CZE 10-11 Loko Trutnov --- 02:00 153968 Yes
Plic Ondřej 11 M 2009 CZE 10-11 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 01:10 153916 Yes
Rutarová Magdalena 1006 F 2010 CZE 10-11 Triatlon Plzeň --- 02:00 155941 Yes
Řepka Miroslav M 2012 CZE 8-9 Tri club Česká Lípa --- 01:30 155883 Yes
Starý Jakub 24 M 2012 CZE 8-9 TJ BIŽU JBC --- 01:30 155904 Yes
Stuchlíková Denisa 1014 F 2012 CZE 8-9 Triathlon Team Tábor --- 01:00 155915 Yes
Svoboda Vojtěch M 2005 CZE TJ Sokol Senohraby --- 03:49 155734 No
Šafránková Anna 1017 F 2010 CZE 10-11 Elite Sport Boskovice --- 01:40 154229 Yes
Šiška Adam 4 M 2011 CZE 8-9 Triathlon Team Tábor --- 01:33 155362 Yes
ŠKODA Ludvík 23 M 2014 CZE --- --- --- 156239 No
ŠKODOVÁ Denisa 1012 F 2010 CZE 10-11 SK ASC --- 01:35 155981 No
ŠKODOVÁ Daniela 1011 F 2011 CZE 8-9 SK ASC --- 00:50 155982 No
Šmehlík Timm 3 M 2010 CZE 10-11 Triatlon Plzeň --- 01:40 154175 Yes
Táborská Julie 1002 F 2011 CZE 8-9 TRIATHLON Mělník --- 00:45 156039 No
Uhlík Vojtěch 5 M 2010 CZE 10-11 Triathlon Team Tábor --- 01:56 155363 Yes
Večeřa Matyáš 8 M 2009 CZE 10-11 TJ Spartak Třebič --- 01:25 155483 Yes
VOKROUHLEZKÁ Sára 1005 F 2010 CZE 10-11 Ac Mladá Boleslav --- --- 156240 No
Vokurková Zuzana 1007 F 2009 CZE 10-11 VOKOLOPOLE --- 01:40 156038 Yes
Vrobel Jan 13 M 2012 CZE 8-9 Kerberos --- 00:52 155868 Yes
Vrobel Richard 12 M 2010 CZE 10-11 Kerberos --- 01:24 155869 Yes
Zavřel Jiří 10 M 2009 CZE 10-11 Elite Sport Boskovice --- 01:30 154352 Yes

45 registered racers
>