Triathlon Fest Račice - INTERVAL

Cancel
Name St. No. Gender Year Country Cat. Team Prof. team Var. s. Paid
Auf Jan 0109 M 2009 CZE 10-11 TJ Spartak Třebíč --- 155336 No
Balcarová Julie 1088 F 2003 CZE 16-17 Here To Win team --- 153961 Yes
Bednarský Václav 2 M 2001 CZE 18-19 TITAN TRILIFE --- 155306 Yes
Bednarský Vojtěch 3 M 1997 CZE 20-29 TITAN TRILIFE --- 155307 Yes
Bíba Tadeáš 0104 M 2010 CZE 10-11 Triatlon Plzeň --- 154099 Yes
Bičanová Margaréta 1017 F 2001 SVK 18-19 KPŠ nereus žilina --- 154165 No
Bludský Matěj 0106 M 2010 CZE 10-11 TITAN TRILIFE --- 155318 Yes
Boháčová Tereza 1092 F 2004 CZE 16-17 TT Příbram, z. s. --- 155340 Yes
Böse Patricie 01053 F 2012 CZE 8-9 LACHMÁNEK z.s. - Triatlonový oddíl --- 155878 Yes
Burdych Adam 106 M 2004 CZE 16-17 Loko Trutnov --- 153831 Yes
Caha Jan 105 M 2003 CZE 16-17 TJ Spartak Třebíč --- 156076 No
Cihlář Jakub 82 M 2003 CZE 16-17 TRI KLUB Příbram --- 156080 No
Coufal Lukáš 25 M 2001 CZE 18-19 TJ Spartak Třebíč --- 155847 No
Čelůstka Jan 11 M 1982 CZE 30-39 KONRAD TOOLS TEAM --- 155770 Yes
Černý Jakub 0107 M 2009 CZE 10-11 Triatlon Plzeň --- 154072 Yes
Červenka Lukáš 64 M 1995 CZE 20-29 Triathlon Team Tábor --- 155501 Yes
Diartová Ella 01057 F 2011 CZE 8-9 Tri club Česká Lípa --- 155679 No
Dlabaja Roman 28 M 1970 CZE 50-59 TITAN TRILIFE --- 155308 Yes
Fäh Ben 18 M 2002 SUI 18-19 National Leistung Zentrum Wallisellen --- 155920 Yes
Fairaislová Iveta 1011 F 1998 CZE 20-29 TCV Jindřichův Hradec --- 155438 Yes
Faltova Eliška 1090 F 2004 CZE 16-17 Tri club Česká Lípa --- 155788 No
Fencl Jiří 15 M 1999 CZE 20-29 TCV Jindřichův Hradec --- 155576 Yes
Fencl Marek 14 M 1997 CZE 20-29 TCV Jindřichův Hradec --- 155577 Yes
Fiala Aleš 57 M 1966 CZE 50-59 SK Slavia Praha --- 153906 Yes
Fic Martin 49 M 1974 CZE 40-49 TT Příbram, z. s. --- 155617 Yes
Ficová Markéta 1093 F 2004 CZE 16-17 TT Příbram, z. s. --- 155343 Yes
Foukal Libor 26 M 1977 CZE 40-49 Individuální --- 155930 Yes
Fraňková Natálie 1082 F 2004 CZE 16-17 TRI KLUB Příbram --- 155844 Yes
Frintová Vendula 1029 F 1983 CZE 30-39 KONRAD TOOLS TEAM --- 155760 Yes
Gajdoš Ondřej 96 M 2004 CZE 16-17 --- --- 154106 Yes
Gajdošová Romana 1009 F 1994 SVK 20-29 KONRAD TOOLS TEAM --- 155761 Yes
Ginzel Petr M 1972 CZE 40-49 CykloVAPE --- 156089 No
Gmür Nora 1012 F 2001 SUI 18-19 National Leistung Zentrum Wallisellen. --- 155916 Yes
Grebík Radim 4 M 2001 CZE 18-19 TITAN TRILIFE --- 155309 Yes
Grossová Petra 1003 F 1999 CZE 20-29 --- --- 154312 No
Grulich Ondřej 51 M 2001 CZE 18-19 TJ Spartak Třebíč --- 155547 Yes
Hadravová Adéla 01064 F 2010 CZE 10-11 Triathlon Team Tábor --- 155453 Yes
Hájek Tomáš M 2000 CZE 20-29 TCV Jindřichův Hradec --- 155578 No
Hašlar Přemysl 31 M 1975 CZE 40-49 VOKOLOPOLE --- 153797 Yes
Hašlar Matyáš 91 M 2004 CZE 16-17 VOKOLOPOLE --- 153798 Yes
Holá Aneta 01062 F 2010 CZE 10-11 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 154230 Yes
Holomoucký Adam 62 M 1999 CZE 20-29 Elab --- 153949 No
Holý Jakub 37 M 1978 CZE 40-49 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 154232 Yes
Horák Vilém 50 M 2001 CZE 18-19 Individuální ORGSU.com 155532 Yes
Horák Vojtěch 104 M 2003 CZE 16-17 Individuální ORGSU.com 155780 Yes
Horňová Adriana 1021 F 2000 CZE 20-29 Elite Sport Boskovice --- 155659 Yes
Hradil Pavel 9 M 1998 CZE 20-29 TITAN TRILIFE --- 155310 Yes
Hrazdilová Tereza 01055 F 2011 CZE 8-9 Elite Sport Boskovice --- 155853 Yes
Hrušková Alžběta 1010 F 2000 CZE 20-29 KONRAD TOOLS TEAM --- 155762 Yes
Hudák Kryštof 098 M 2011 CZE 8-9 Tri club Česká Lípa --- 155818 No
Chalupníková Valerie 01067 F 2010 CZE 10-11 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 155537 Yes
Chmátal David M 2005 CZE TJ Sokol Senohraby --- 154103 No
Chmátalová Adéla 1083 F 2004 CZE 16-17 TJ Sokol Senohraby --- 154102 Yes
Ihn Ondřej 12 M 2000 CZE 20-29 Triatlon klub Ostrava --- 154064 Yes
Ihn Šimon 0103 M 2010 CZE 10-11 4SPORTS TEAM --- 155431 Yes
Jahoda Vojtěch 87 M 2004 CZE 16-17 Triathlon Team Tábor --- 155373 Yes
Janák Karel 13 M 1957 CZE 60+ TITAN TRILIFE --- 155311 Yes
Janoušek Martin 100 M 2003 CZE 16-17 TJ Nová Paka --- 155557 Yes
Jaroš Zbyšek 20 M 1974 CZE 40-49 ArtSport Team --- 154212 No
Jócsik Ondřej 46 M 2001 CZE 18-19 Triatlon Plzeň --- 153908 Yes
Kalivoda Lukáš 92 M 2003 CZE 16-17 TTK Slavia VŠ Plzeň --- 153843 No
Kaltnerová Nikoleta 01054 F 2011 CZE 8-9 TJ BIŽU JBC --- 155940 Yes
Karásek Jonáš 097 M 2012 CZE 8-9 TJ BIŽU JBC --- 155903 Yes
Kirsch Radomír 53 M 2002 CZE 18-19 Loko Trutnov --- 153830 Yes
Klante Lucas 19 M 2001 SUI 18-19 National Leistung Zentrum Wallisellen --- 155919 Yes
Kmoch Štěpán 0117 M 2009 CZE 10-11 Tri club Česká Lípa --- 155558 No
Knespl Kristian 0118 M 2009 CZE 10-11 Tri club Česká Lípa --- 155568 No
Knobloch Florian 108 M 2003 CZE 16-17 VOKOLOPOLE --- 153801 Yes
Kočař Lukáš 10 M 1992 CZE 20-29 KONRAD TOOLS TEAM --- 155763 Yes
Kolářová Hana 1020 F 1988 CZE 30-39 Triathlon Team Tábor --- 155364 Yes
Komárková Kateřina 1027 F 1995 CZE 20-29 SK Slavia Praha --- 155906 Yes
König Alissa 1013 F 1995 SUI 20-29 National Leistung Zentrum Wallisellen. --- 155917 Yes
Korous Martin 44 M 1974 CZE 40-49 Triathlon Team Tábor --- 154068 Yes
Korous David 85 M 2004 CZE 16-17 Triathlon Team Tábor --- 155370 Yes
Kostlán Robert 81 M 2003 CZE 16-17 Triathlon Team Tábor --- 155367 Yes
Kotopulos Nikos 0112 M 2010 CZE 10-11 TITAN TRILIFE --- 155956 Yes
Kotopulu Helena 1014 F 1980 CZE 40-49 TITAN TRILIFE --- 155809 Yes
Koutný Roman 101 M 2003 CZE 16-17 TT Příbram, z. s. --- 155339 Yes
Kozlová Kateřina F 1999 CZE 20-29 TCV Jindřichův Hradec --- 155579 No
Kozojed Martin 86 M 2004 CZE 16-17 Triathlon Team Tábor --- 155366 Yes
Krátká Lucie 1002 F 1978 CZE 40-49 ArtSport Team --- 155993 Yes
Kraumanová Lucie 01071 F 2009 CZE 10-11 Tri club Česká Lípa --- 154339 No
Krausová Sofie 01056 F 2012 CZE 8-9 Elite Sport Boskovice --- 154348 Yes
Krobová Eliška F 2003 CZE 16-17 BTT Libochovice --- 155819 No
Kříž Tomáš 8 M 2000 CZE 20-29 KONRAD TOOLS TEAM --- 155764 Yes
Kříž Matěj 84 M 2003 CZE 16-17 CzechTRI K. Team --- 155797 Yes
Kubec Filip 48 M 2001 CZE 18-19 Triatlon Plzeň --- 153910 Yes
Kuchařová Karolína 1091 F 2004 CZE 16-17 Triatlon Plzeň --- 155494 Yes
Kuříková Petra 1023 F 1991 CZE 20-29 TJ BIŽU JBC --- 153868 Yes
Mach František 58 M 1986 CZE 30-39 Individuální --- 155225 Yes
Macháčová Jana F 1996 CZE 20-29 TITAN TRILIFE --- 153966 Yes
Maixnerová Eliška 1084 F 2004 CZE 16-17 CzechTRI K. Team --- 155798 Yes
Malochová Alžběta 01052 F 2011 CZE 8-9 --- --- 155908 Yes
Marek Matěj 39 M 2002 CZE 18-19 Triatlon Plzeň --- 153981 Yes
Marek Jakub 42 M 2002 CZE 18-19 Triatlon Plzeň --- 155481 Yes
Marek Daniel 40 M 1971 CZE 40-49 Triatlon Plzeň --- 155530 Yes
Marek Jakub 83 M 2003 CZE 16-17 KONRAD TOOLS TEAM --- 155769 Yes
Marková Nela 01070 F 2009 CZE 10-11 Triatlon Plzeň --- 153902 Yes
Marková Ladislava 1016 F 1978 CZE 40-49 4SPORTS TEAM --- 154284 Yes
Matějovič Martin 56 M 1969 CZE 50-59 Triatlon Plzeň --- 153991 Yes
Matějovič Filip 54 M 2002 CZE 18-19 Triatlon Plzeň --- 153992 Yes
Matula Michal M 2000 CZE 20-29 Mika training --- 153953 No
Mejzlík Petr 41 M 1959 CZE 60+ TJ Spartak Třebíč --- 153907 Yes
Mezlíková Klára 1094 F 2004 CZE 16-17 TJ Spartak Třebíč --- 155260 Yes
Mezlíková Zuzana 01066 F 2009 CZE 10-11 TJ Spartak Třebíč --- 155262 Yes
Mičková Kateřina 1089 F 2004 CZE 16-17 2BWINNER TEAM --- 155931 No
Mígl Vojtěch 102 M 2003 CZE 16-17 TT Příbram, z. s. --- 155342 Yes
Michálek Filip 17 M 2001 CZE 18-19 TRI KLUB Příbram --- 153825 Yes
Michálek Antonín 0101 M 2009 CZE 10-11 TRI KLUB Příbram --- 155864 Yes
Michálek Martin 32 M 1975 CZE 40-49 TRI KLUB Příbram --- 156017 Yes
Michálková Daniela 01051 F 2012 CZE 8-9 TRI KLUB Příbram --- 155875 Yes
Miklišová Lucie 1005 F 2002 CZE 18-19 TITAN TRILIFE --- 155312 Yes
Moravcová Lenka F 1988 CZE 30-39 --- --- 154171 No
Musil František 0116 M 2009 CZE 10-11 TJ BIŽU JBC --- 155929 Yes
Musilová Nikola 1024 F 1989 CZE 30-39 TCV Jindřichův Hradec --- 155580 Yes
Mužíček Josef 33 M 1957 CZE 60+ TJ BIŽU JBC --- 155893 Yes
Nekoranec Matěj 22 M 1997 CZE 20-29 TITAN TRILIFE --- 155313 Yes
Nosek Kryštof 34 M 1998 CZE 20-29 TJ BIŽU JBC --- 155428 Yes
Nosek Martin 97 M 2004 CZE 16-17 Triatlon Plzeň --- 156254 No
Nováková Viktorie 01072 F 2009 CZE 10-11 Tri club Česká Lípa --- 155625 No
Novotný Jindřich M 2001 CZE 18-19 TCV Jindřichův Hradec --- 155581 No
Olšar Ondřej 29 M 1997 CZE 20-29 Kerberos T.A. PLZEŇ 153941 Yes
Olšar Robert 0119 M 2009 CZE 10-11 Tri club Česká Lípa --- 155251 No
Orner Zdeněk 5 M 1956 CZE 60+ TITAN TRILIFE --- 155314 Yes
Palider Jan 68 M 1991 CZE 20-29 Triatlon klub Ostrava --- 154026 Yes
Pánek Šimon 90 M 2004 CZE 16-17 VOKOLOPOLE --- 153799 Yes
Parez Jan 103 M 2004 CZE 16-17 TT Příbram, z. s. --- 155341 Yes
Parezová Anna 01063 F 2009 CZE 10-11 TT Příbram, z. s. --- 155346 Yes
Pásler Kryštof 94 M 2003 CZE 16-17 Loko Trutnov --- 153829 Yes
Pásler Jakub 93 M 2003 CZE 16-17 Loko Trutnov --- 153833 Yes
Paták David 093 M 2012 CZE 8-9 ELAB team --- 156036 No
Pekárek Milan 67 M 1965 CZE 50-59 Etriatlon Team --- 155850 Yes
Perriard Estelle F 1995 SUI 20-29 National Leistung Zentrum Wallisellen. --- 155918 Yes
Petiška Ondřej 61 M 1997 CZE 20-29 SK RN HK --- 153946 No
Petráček Milan 0110 M 2009 CZE 10-11 Loko Trutnov --- 153828 Yes
Pičmanová Zuzana 1025 F 1999 CZE 20-29 TCV Jindřichův Hradec --- 155582 Yes
Pitrmanová Kateřina 1087 F 2004 CZE 16-17 Loko Trutnov --- 153832 Yes
Plic Ondřej 0113 M 2009 CZE 10-11 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 153917 Yes
Poláčková Pavlína 1007 F 1996 CZE 20-29 KONRAD TOOLS TEAM --- 155765 Yes
Procházka Dušan M 1972 CZE 40-49 TJ Spartak Třebíč --- 155946 No
Procházková Nikola 1018 F 2002 CZE 18-19 TJ Spartak Třebíč --- 155876 No
Prokop Evžen 70 M 1968 CZE 50-59 TJ BIŽU JBC --- 156027 Yes
Přikrylová Dana 1086 F 2003 CZE 16-17 Triatlon Plzeň --- 154372 Yes
Ptáčková Anna F 2004 CZE 16-17 CzechTRI K. Team --- 156063 Yes
Půstová Šárka 1001 F 2002 CZE 18-19 KONRAD TOOLS TEAM --- 155766 Yes
Rozsíval Erik 107 M 2004 CZE 16-17 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 155240 No
Rutarová Magdalena 01061 F 2010 CZE 10-11 Triatlon Plzeň --- 155949 Yes
Rybařík Marek 23 M 2001 CZE 18-19 TITAN TRILIFE --- 155810 Yes
Říhová Eliška 1015 F 2002 CZE 18-19 Triathlon Team Tábor --- 155368 Yes
Sedlařík David 89 M 2003 CZE 16-17 TITAN TRILIFE --- 155506 Yes
Schoval František 66 M 1988 CZE 30-39 2BWINNER TEAM --- 153875 Yes
Skořepa Adam 88 M 2004 CZE 16-17 Loko Trutnov --- 153827 Yes
Skuhrová Tereza 1028 F 1994 CZE 20-29 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 155955 No
Sobotka Václav 36 M 1968 CZE 50-59 TRI sport ČEKO Sokolov --- 155565 Yes
Srogoňová Alena 1085 F 2003 CZE 16-17 PROFI SPORT Cheb --- 153816 Yes
Stádník Daniel 38 M 1972 CZE 40-49 TJ BIŽU JBC --- 154272 Yes
Stádník Jakub 95 M 2003 CZE 16-17 TJ BIŽU JBC --- 154274 Yes
STÁDNÍK Filip 0115 M 2009 CZE 10-11 TJ BIŽU JBC --- 154275 Yes
Staněk Jan 095 M 2011 CZE 8-9 Triatlon Plzeň --- 154127 Yes
Starý Jakub 094 M 2012 CZE 8-9 TJ BIŽU JBC --- 155905 Yes
Strejc Michal 55 M 2002 CZE 18-19 Triatlon Plzeň --- 154154 Yes
Stuchl Jindřich M 1974 CZE 40-49 Cykloteam Ostrov --- 154004 No
Stuchlík Jiří 21 M 2001 CZE 18-19 Triathlon Team Tábor --- 155365 Yes
Stuchlík Jiří M 2001 CZE 18-19 Triathlon Team Tábor --- 155371 Yes
Stuchlík Jiří 45 M 1975 CZE 40-49 Triathlon Team Tábor --- 155914 Yes
Stupková Barbora 1022 F 2002 CZE 18-19 Triatlon Plzeň --- 153903 Yes
Svobodová Eliška 1019 F 2002 CZE 18-19 TJ Spartak Třebíč --- 154383 No
Svobodová Tereza 1006 F 2000 CZE 20-29 TITAN TRILIFE --- 155315 Yes
Šafránková Anna 01068 F 2010 CZE 10-11 Elite Sport Boskovice --- 154305 Yes
Šanda Vojtěch 6 M 2001 CZE 18-19 TITAN TRILIFE --- 155316 Yes
Šiška Adam 091 M 2011 CZE 8-9 Triathlon Team Tábor --- 155369 Yes
Škoda Václav 47 M 2002 CZE 18-19 AD team --- 154332 Yes
Šmehlík Timm 0108 M 2010 CZE 10-11 Triatlon Plzeň --- 154174 Yes
Šmehlík Timm M 2010 CZE 10-11 Triatlon Plzeň --- 155867 Yes
Šmíd Jaroslav 24 M 1976 CZE 40-49 TTK Slavia VŠ Plzeň --- 155538 Yes
Šneberger Jan 30 M 1985 CZE 30-39 TT Příbram, z. s. --- 153939 Yes
Štěpka Tadeáš 99 M 2004 CZE 16-17 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 155521 Yes
Švarc Petr 69 M 1966 CZE 50-59 TRI KLUB Příbram --- 156083 Yes
Tabulková Barbora 01065 F 2009 CZE 10-11 TJ Sokol Senohraby --- 156003 Yes
Teplý Ondřej 63 M 1978 CZE 40-49 HISPORT Team --- 155270 Yes
Thoma Jiří M 1983 CZE 30-39 TCV Jindřichův Hradec --- 155583 No
Tkáč Daniel 27 M 1979 CZE 40-49 TITAN TRILIFE --- 155317 Yes
Tlamka Filip 16 M 2002 CZE 18-19 KONRAD TOOLS TEAM --- 155767 Yes
Uhlík Vojtěch 0102 M 2010 CZE 10-11 Triathlon Team Tábor --- 155372 Yes
Václavík Filip 7 M 1995 CZE 20-29 TITAN TRILIFE --- 153911 Yes
Vaněk Jan 096 M 2012 CZE 8-9 Individuální --- 156042 Yes
Vargová Pavlína F 1999 CZE 20-29 Cyklistika Plzeň, kola-bbm.cz --- 155221 No
Večeřa Matyáš 0111 M 2009 CZE 10-11 TJ Spartak Třebič --- 155813 Yes
Velísková Veronika 1008 F 2001 CZE 18-19 KONRAD TOOLS TEAM --- 155768 Yes
Vojtěšková Barbora 1081 F 2004 CZE 16-17 TITAN TRILIFE --- 155319 Yes
Vokurková Zuzana 01069 F 2009 CZE 10-11 VOKOLOPOLE --- 153800 Yes
Volár Jan 52 M 1992 CZE 20-29 Etriatlon Team --- 153860 Yes
Vondra Tomáš 60 M 1992 CZE 20-29 Loko Trutnov --- 155958 Yes
Vrobel Lukáš 43 M 1977 CZE 40-49 Kerberos --- 155870 Yes
Vrobel Jan 092 M 2012 CZE 8-9 Kerberos --- 155884 Yes
Vrobel Richard 0105 M 2010 CZE 10-11 Kerberos --- 155887 Yes
Walter Jan 59 M 1992 CZE 20-29 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 155907 Yes
Weber Adam 98 M 2004 CZE 16-17 Triatlon Plzeň --- 156253 No
Wohl Pavel M 1997 CZE 20-29 Individuální --- 155220 No
Zadražil Filip 35 M 1998 CZE 20-29 TJ BIŽU JBC --- 155898 No
Zavřel Jiří 0114 M 2009 CZE 10-11 Elite Sport Boskovice --- 154321 Yes
Zeman Zbyněk 1 M 1954 CZE 60+ Krušnoman TT Litvínov --- 154270 Yes
Zikmund Tomáš 65 M 1999 CZE 20-29 TT Příbram, z. s. --- 155338 Yes
Zimovjanová Tereza 1026 F 1995 CZE 20-29 Triatlon Plzeň --- 154087 Yes

204 registered racers
>