HOSTĚRADSKÝ TRIATLON 2020

Cancel
Name St. No. Gender Year Country Cat. Team Prof. team Var. s. Paid
Achrer Karel M 1969 CZE 50-59 --- --- 158010 No
Baláš Jan M 1980 CZE 40-49 TTC Olomouc --- 157545 No
Bartosek Milos M 1989 CZE 30-39 --- --- 156115 No
Bayer Miloslav M 1947 CZE 60+ KONRAD TOOLS TEAM --- 157792 No
Běčák Zdeněk M 1969 CZE 50-59 --- --- 158006 No
Benda Jindřich M 1978 CZE 40-49 Samzasebe --- 156206 No
Borkovec Luděk M 1985 CZE 30-39 Individuální --- 155508 No
Brejcha Pavel M 1976 CZE 40-49 --- --- 157993 No
Brzobohatá Eva F 1995 CZE 20-29 --- --- 158001 No
Budínová Jana F 1975 CZE 40-49 2BWINNER TEAM --- 157205 No
BUCHTA RADOMIL M 1958 CZE 60+ --- --- 155415 No
Caizl Michal M 1982 CZE 30-39 --- --- 157913 No
Cupák Pavel M 1989 CZE 30-39 Cup cup --- 157808 No
Cupáková Jana F 1991 CZE 20-29 Rungo CZ --- 157809 No
Cylková Anna Marie M 1999 CZE 20-29 --- --- 157989 No
Čech Ladislav M 1973 CZE 40-49 Individuální --- 154326 No
Čepelák Petr M 1975 CZE 40-49 --- --- 157936 No
Dlabaja Roman M 1970 CZE 50-59 TITAN TRILIFE --- 157127 No
Dokoupil Petr M 1977 CZE 40-49 --- --- 157770 No
Dokoupilová Markéta F 1977 CZE 40-49 --- --- 157779 No
Došek Tomáš M 1987 CZE 30-39 --- --- 157897 No
Dragolov Daniel M 1967 CZE 50-59 --- --- 157900 No
Drápal Pavel M 1963 CZE 50-59 Individuální --- 155623 No
Drápal Vojtěch M 1990 CZE 30-39 Orel Křenovice --- 156104 No
Drápalová Anna F 1999 CZE 20-29 --- --- 155622 No
Drápela Stanislav M 1992 CZE 20-29 --- --- 153154 No
Esner Filip M 1959 CZE 60+ --- --- 156560 No
Fanturová Lenka F 1978 CZE 40-49 --- --- 158107 No
fialaa Ctiradd M 1968 CZE 50-59 sokol --- 158029 No
Fialová Lucie F 1981 CZE 30-39 --- --- 156565 No
Fichtová Iva F 1988 CZE 30-39 Individuální --- 153570 No
Franc Pavel M 1986 CZE 30-39 ROCKTECHNIK TRIATLON --- 156605 No
Gočaltovská Kateřina F 1965 CZE 50-59 ROCKTECHNIK TRIATLON --- 157999 No
Gočaltovský Ladislav M 1960 CZE 60+ ROCKTECHNIK TRIATLON --- 157996 No
Hanáčková Mirka F 1978 CZE 40-49 TriMount --- 155620 No
Hégrová Ivona F 1969 CZE 50-59 Valím Valím Hostěrádky --- 157761 No
Hrabovská Lenka F 1983 CZE 30-39 AK Drnovice --- 157916 No
Hrabovský Petr M 1981 CZE 30-39 RACERS/AK Drnovice --- 157915 No
Hyláková Dana F 1961 CZE 50-59 Individuální --- 158022 No
Chrástecký Lukáš M 1985 CZE 30-39 Individuální --- 157556 No
Imríšek Lukáš M 1991 CZE 20-29 --- --- 156561 No
Janáček Petr M 1980 CZE 40-49 2BWINNER TEAM --- 156917 No
Janda Sebastian M 1999 CZE 20-29 --- --- 157984 No
Jeřábková Jana F 1998 CZE 20-29 TJ Spartak Třebíč --- 157898 No
Kafka Šimon M 2004 CZE 16-17 KONRAD TOOLS TEAM --- 157995 No
Kahánek Stanislav M 1981 CZE 30-39 Dýmka míru --- 157940 No
Káňa Jiří M 1988 CZE 30-39 --- --- 157519 No
Karásek Antonín M 1982 CZE 30-39 Individuální --- 157799 No
Karský David M 1974 CZE 40-49 --- --- 157842 No
Kleibl Martin M 1973 CZE 40-49 Individuální --- 156211 No
Klimeš Radek M 1973 CZE 40-49 Botanka Running --- 153529 No
Klusák Jan M 1975 CZE 40-49 --- --- 157012 No
Kotulek Jakub M 1983 CZE 30-39 Individuální --- 155413 No
Kovařík Jan M 1981 CZE 30-39 --- --- 158040 No
Kozel Tomáš M 1982 CZE 30-39 SK Slavia Praha --- 153294 No
Kropáček Martin M 1995 CZE 20-29 Tj Sokol Hostěrádky --- 156902 No
Kropáček Jaroslav M 1970 CZE 50-59 --- --- 157538 No
Kroupa Tomáš M 1987 CZE 30-39 KONRAD TOOLS TEAM --- 157130 No
Kruml Tomáš M 1966 CZE 50-59 --- --- 156578 No
Křenek Jan M 1984 CZE 30-39 --- --- 157337 No
Křivánek Josef M 1979 CZE 40-49 ROCKTECHNIK TRIATLON --- 153089 No
Křivánek Filip M 1991 CZE 20-29 Force Fojtík Wilier team --- 157828 No
Křivánková Simona F 1983 CZE 30-39 ROCKTECHNIK TRIATLON --- 153086 No
Kubalčík Marek M 1970 CZE 50-59 TITAN TRILIFE --- 157526 No
Kuběna Ivo M 1984 CZE 30-39 --- --- 157835 No
Kubínek František M 1958 CZE 60+ --- --- 157432 No
Kučera Jan M 1981 CZE 30-39 Individuální --- 157796 No
Kunz Kamil M 1978 CZE 40-49 Kozel Team --- 158045 No
Kynický Lukáš M 1997 CZE 20-29 KONRAD TOOLS TEAM --- 157988 No
Laštůvka Zdeněk M 1989 CZE 30-39 --- --- 157394 No
Loerup Lise F 1988 NOR 30-39 --- --- 156103 No
Maleňák Filip M 1990 CZE 30-39 Alfa Tri Team --- 157047 No
Maňásek Lukáš M 1980 CZE 40-49 Individuální --- 157220 No
MARENDIAK Peter M 1980 SVK 40-49 Maraton-bike ATT Žilina --- 157512 No
Matula Michal M 2000 CZE 20-29 Mika training --- 157941 No
Mecl Karel M 1963 CZE 50-59 Triathlon Hodonín --- 156005 No
Mejzlík Petr M 1959 CZE 60+ TJ Spartak Třebíč --- 153167 No
Mikita Pavel M 1952 CZE 60+ SK Sever Brno --- 158025 No
Mixa Stanislav M 1980 CZE 40-49 --- --- 153035 No
Mráz Miroslav M 1988 CZE 30-39 Monthy Triathon --- 157783 No
Mrkvička Robert M 1971 CZE 40-49 Individuální --- 157673 No
Musilová Pavla F 1976 CZE 40-49 --- --- 156020 No
Navrátil Dušan M 1984 CZE 30-39 Alfa Tri Team --- 157133 No
Niebauer František M 1976 CZE 40-49 EUROVIA CS --- 156924 No
Nosek Pavel M 1965 CZE 50-59 ASK Slavkov --- 157066 No
Novotná Lucie F 1975 CZE 40-49 2BWinner --- 157295 No
Ovchinnikova Tatiana F 1997 CZE 20-29 Kalda Team --- 157260 No
Ozorák Miroslav M 1973 SVK 40-49 TK Nové Zámky --- 157816 No
Parolek Antonín M 1985 CZE 30-39 --- --- 158004 No
Pávek Martin M 1987 CZE 30-39 Rolníci / CZU Praha --- 157867 No
Pech Michal M 1989 SVK 30-39 2BWINNER TEAM --- 153602 No
Pelikan Martin M 1984 CZE 30-39 --- --- 157584 No
Pešová Petra M 1978 CZE 40-49 --- --- 156936 No
Pokorný Jan M 1970 CZE 50-59 Hasiči Brno --- 156062 No
Poláček Kamil M 1981 CZE 30-39 Folksofie --- 157944 No
Polášek Vít M 1976 CZE 40-49 --- --- 155360 No
Polcar Jiří M 1977 CZE 40-49 --- --- 156006 No
Pospíšil Jiří M 1977 CZE 40-49 --- --- 157521 No
Pozdenkov Michael M 1994 CZE 20-29 2BWINNER TEAM --- 154197 No
Procházka Dušan M 1972 CZE 40-49 TJ Spartak Třebíč --- 157745 No
Procházková Nikola F 2002 CZE 18-19 TJ Spartak Třebíč --- 157747 No
Raclavský Radoslav M 1984 CZE 30-39 --- --- 155739 No
Rosenbreyerová Hana F 1966 CZE 50-59 --- --- 156257 No
Rosenkrancová Monika F 2000 CZE 20-29 KONRAD TOOLS TEAM --- 157146 No
Schwarzová Denisa F 1988 CZE 30-39 Pells Factory Racing Team --- 158032 No
Skřivánková Dana F 1967 CZE 50-59 Orel Vyškov, LRS Vyškov --- 157013 No
Slabotinský Filip M 1988 CZE 30-39 Gentlemanů :) --- 156012 No
Stehlík Pavel M 1974 CZE 40-49 Individuální --- 157037 No
Stříhavka Jindřich M 1971 CZE 40-49 Choceň --- 157741 No
Suchna Jaroslav M 1992 CZE 20-29 --- --- 155886 No
Šedý Jan M 1992 CZE 20-29 Korfbal klub Brno --- 155984 No
Šenkýř Michal M 1983 CZE 30-39 --- --- 158009 No
Šimunek Martin M 1966 CZE 50-59 Modřice --- 155279 No
Škoda Jan M 1964 CZE 50-59 --- --- 157067 No
Štěpán Vladimír M 1971 CZE 40-49 --- --- 153427 No
Štěpánová Lenka F 1993 CZE 20-29 KONRAD TOOLS TEAM --- 157946 No
Šustr Jiří M 1980 CZE 40-49 TITAN TRILIFE --- 156021 No
Šuška Kamil M 1986 CZE 30-39 SK ALMA Benešov --- 156878 No
Tauš Petr M 1976 CZE 40-49 Orel Vyškov --- 157924 No
Tomanec Filip M 1987 CZE 30-39 - --- 157336 No
Trochta Jaroslav M 1978 CZE 40-49 --- --- 158007 No
Unzeitig Lubomír M 1984 CZE 30-39 --- --- 155271 No
Velísková Veronika F 2001 CZE 18-19 KONRAD TOOLS TEAM --- 153886 No
Vít Richard M 1972 CZE 40-49 --- --- 157477 No
Vlachová Hutová Eliška F 1988 CZE 30-39 2BWINNER TEAM --- 156550 No
Vrba Radim M 1977 CZE 40-49 Koryčany Bikers --- 158005 No
Wagner Adam M 1997 CZE 20-29 --- --- 155873 No
Zeman Daniel M 1983 CZE 30-39 Rafkarna IDEA cycling team --- 157881 No
Zukal Tomáš M 1966 CZE 50-59 --- --- 156925 No

129 registered racers
>