ŽĎÁRSKÝ TRIATLON Classic 2020

Cancel
Name St. No. Gender Year Country Cat. Team Prof. team Var. s. Paid
Achrer Karel M 1969 CZE 50-59 --- --- 155621 No
Bača Jan M 1976 CZE 40-49 CzechTRI K. Team --- 153342 No
Bača Matyáš M 2004 CZE 16-17 CzechTRI K. Team --- 153344 No
Baláš Jan M 1980 CZE 40-49 TTC Olomouc --- 153740 No
Barbořík Jan M 1983 CZE 30-39 Fénix sport --- 155550 No
Bayer Miloslav M 1947 CZE 60+ KONRAD TOOLS TEAM --- 153380 No
Běčák Zdeněk M 1969 CZE 50-59 --- --- 155830 No
Bednář Tomáš M 1980 CZE 40-49 RC Raiba Kosmopiloten Zwettl --- 155564 No
Beer Werdan Pavel M 1968 CZE 50-59 - --- 153467 No
Benda Jindřich M 1978 CZE 40-49 Samzasebe --- 154335 No
Blaho Martin M 1999 CZE 20-29 Prestige Cycling Team --- 153943 No
Borek Martin M 1972 CZE 40-49 --- --- 155703 No
Borkovec Luděk M 1985 CZE 30-39 Individuální --- 155507 No
Brabcová Milada F 1975 CZE 40-49 TJ Spartak Třebíč --- 154206 No
Buček Jan M 2003 CZE 16-17 --- --- 155816 No
Burian Matěj M 2000 CZE 20-29 SK Slavia Praha --- 155411 No
Capoušek Miroslav M 1970 CZE 50-59 3D Fitness RT --- 155658 No
Cibulka Radim M 1989 CZE 30-39 IRON STARS BEROUN --- 155667 No
Čeloud Patrik M 1989 CZE 30-39 --- --- 155836 No
Černá Petra F 1977 CZE 40-49 3D Fitness Race Team --- 154180 No
Černý Jan M 1975 CZE 40-49 --- --- 152898 No
Černý Martin M 1983 CZE 30-39 TITAN TRILIFE --- 153195 No
Darmovzal Jan M 1990 CZE 30-39 Individuální --- 155752 No
David Václav M 1974 CZE 40-49 Smiřice --- 152983 No
Dlabaja Roman M 1970 CZE 50-59 TITAN TRILIFE --- 154163 No
Dlouhý Filip M 1998 CZE 20-29 SK TRI CYKLOCHLUBNA --- 155561 No
Dokoupil Petr M 1977 CZE 40-49 --- --- 153669 No
Drápela Stanislav M 1992 CZE 20-29 --- --- 153159 No
Drtil Jiří M 1968 CZE 50-59 --- --- 155493 No
Esner Filip M 1959 CZE 60+ --- --- 155615 No
Fajner Anton M 1960 CZE 60+ Praha 8 --- 155470 No
Fichtová Iva F 1988 CZE 30-39 Individuální --- 153569 No
Fík Zdeněk M 1983 CZE 30-39 Praha --- 153901 No
Filip Lukáš M 1976 CZE 40-49 CzechTRI K. Team --- 153580 No
Foukal Libor M 1977 CZE 40-49 Individuální --- 155823 No
Gočaltovská Kateřina F 1965 CZE 50-59 ROCKTECHNIK TRIATLON --- 155491 No
Gočaltovský Ladislav M 1960 CZE 60+ ROCKTECHNIK TRIATLON --- 155529 No
Gottlieb Miroslav M 1975 CZE 40-49 TJ Spartak Třebíč --- 154019 No
Gregor Lukáš M 1997 CZE 20-29 --- --- 155257 No
Hajdamach Jiří M 1994 CZE 20-29 SK Sever Brno --- 154288 No
Hartmann Vladimir M 1981 CZE 30-39 RSFK --- 154142 No
Havran Jaroslav M 1982 CZE 30-39 SBR TRI-TEAM LITOMYŠL --- 153776 No
Hebelka Jan M 1988 CZE 30-39 Vícebojaři Blansko --- 152870 No
Heran Robert M 1978 CZE 40-49 Individuální --- 153606 No
Hilscher Jiří M 1966 CZE 50-59 --- --- 154159 No
Hofta Marta M 1977 CZE 40-49 --- --- 155231 No
Hořický Martin M 1981 CZE 30-39 --- --- 153259 No
Hyláková Dana F 1961 CZE 50-59 Individuální --- 154245 No
Chocholouš Jiří M 1970 CZE 50-59 --- --- 155795 No
Choleva Petr M 1974 CZE 40-49 Individuální --- 155841 No
Jakubec Zbyněk M 1982 CZE 30-39 --- --- 153161 No
Janáček Petr M 1980 CZE 40-49 2B WINNER --- 152852 No
Janíková Dagmar F 1973 CZE 40-49 Individuální --- 155546 No
Jechová Alžběta F 1987 CZE 30-39 Praha --- 153904 No
Jelínek Petr M 1978 CZE 40-49 Kostelec u HM --- 152872 No
Jenčová Barbora F 1966 CZE 50-59 Amcykl Humpolec --- 155409 No
Jeřábková Jana F 1998 CZE 20-29 TJ Spartak Třebíč --- 155531 No
Ježek Petr M 1977 CZE 40-49 Individuální --- 155584 No
Jirásko Lubomír M 1971 CZE 40-49 SK SRCH --- 152915 No
Juřička Jiří M 1976 CZE 40-49 Individuální --- 153111 No
Kafka Šimon M 2004 CZE 16-17 KONRAD TOOLS TEAM --- 154199 No
Kahánek Stanislav M 1981 CZE 30-39 --- --- 155670 No
Kala Jiří M 1987 CZE 30-39 CK Příbram Fany Gastro --- 155794 No
Kaláb Miloš M 1950 CZE 60+ TTC Brno --- 155613 No
Kalina Lukáš M 1982 CZE 30-39 Jihlava --- 155647 No
Káňa Jiří M 1988 CZE 30-39 2BW --- 152894 No
Karlík Petr M 1982 CZE 30-39 Triatlon Moravský kras --- 155552 No
Kleibl Martin M 1973 CZE 40-49 Individuální --- 152914 No
Klemensevič Lukáš M 1984 CZE 30-39 RSFK --- 155602 No
Klement Jiří M 1988 CZE 30-39 TITAN TRILIFE --- 155502 No
Klimeš Radek M 1973 CZE 40-49 Botanka Running --- 153453 No
Kňáva Martin M 1970 CZE 50-59 Individuální --- 155660 No
Kočař Lukáš M 1992 CZE 20-29 KONRAD TOOLS TEAM --- 153504 No
Konárek Zdeněk M 1982 CZE 30-39 Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 153531 No
Krčmářová Anna M 2003 CZE 16-17 --- --- 153975 No
Krejčí Ivo M 1981 CZE 30-39 3atlon Team Uničov --- 154362 No
Kroupa Štěpán M 1975 CZE 40-49 Café racers --- 155548 No
Kruml Tomáš M 1966 CZE 50-59 --- --- 152912 No
Krupička Tomáš M 1987 CZE 30-39 Individuální --- 153849 No
Křivánek Josef M 1979 CZE 40-49 ROCKTECHNIK TRIATLON --- 153087 No
Křivánek Filip M 1991 CZE 20-29 Force Fojtík Wilier team --- 155476 No
Křivánková Simona F 1983 CZE 30-39 ROCKTECHNIK TRIATLON --- 153085 No
Kříž Matěj M 2003 CZE 16-17 CzechTRI K. Team --- 153741 No
Kubalčík Marek M 1970 CZE 50-59 TITAN TRILIFE --- 154138 No
Kubičík Tomáš M 1993 CZE 20-29 MOUNTAINTIME Kross tri team --- 153675 No
Kubínek František M 1958 CZE 60+ KONRAD TOOLS TEAM --- 155419 No
Kučera Jan M 1981 CZE 30-39 Individuální --- 153929 No
Kuchař Tomáš M 1972 CZE 40-49 ACT Lerak Blansko --- 153067 No
Kunz Kamil M 1978 CZE 40-49 --- --- 153072 No
Kynický Lukáš M 1997 CZE 20-29 KONRAD TOOLS TEAM --- 153429 No
Lácha Pavel M 1969 CZE 50-59 RESOLUTION TEAM --- 153440 No
Lapeš Jaromír M 1976 CZE 40-49 Individuální --- 155683 No
Laur Zbyněk M 1962 CZE 50-59 Praha 6 --- 155677 No
Lipenský Martin M 1969 CZE 50-59 CTC FORT SMC Ústí nad Orlicí --- 154013 No
Maixnerová Eliška F 2004 CZE 16-17 CzechTRI K. Team --- 153742 No
Maňásek Lukáš M 1980 CZE 40-49 Individuální --- 153365 No
Marek Jakub M 2003 CZE 16-17 KONRAD TOOLS TEAM --- 154073 No
Marek Jakub M 1977 CZE 40-49 4SPORTS TEAM --- 154283 No
Marková Ladislava F 1978 CZE 40-49 4SPORTS TEAM --- 154282 No
Matoušová Michaela F 2000 CZE 20-29 Elitavers Jihlava --- 153078 No
Matyas Jan M 1983 CZE 30-39 --- --- 155676 No
Mecl Karel M 1963 CZE 50-59 Triathlon Hodonín --- 154074 No
Mejzlík Petr M 1959 CZE 60+ TJ Spartak Třebíč --- 152963 No
Mičková Kateřina F 2004 CZE 16-17 2BWINNER TEAM --- 155264 No
Mikita Pavel M 1952 CZE 60+ SK Sever Brno --- 153863 No
Miláček Petr M 1981 CZE 30-39 Individuální --- 155851 No
Moravcová Lenka F 1988 CZE 30-39 --- --- 152931 No
Moravec Pavel M 1980 CZE 40-49 TC DOBRUŠKA --- 152896 No
Mráz Miroslav M 1988 CZE 30-39 Monthy Triathon --- 155562 No
Mrkvička Robert M 1971 CZE 40-49 Individuální --- 153218 No
Müller Ondřej M 1988 CZE 30-39 Klub sportovního plavání Pardubice --- 155464 No
Musil Jindřich M 1953 CZE 60+ EXTREM TEAM VYSTRKOV --- 153461 No
Musilová Pavla F 1976 CZE 40-49 Tišnov --- 154247 No
Nádhera Petr M 1967 CZE 50-59 --- --- 154276 No
Nádherová Hana F 1968 CZE 50-59 --- --- 155783 No
Nekuža Jiří M 1979 CZE 40-49 2BWINNER TEAM --- 155807 No
Nešpor Martin M 1973 CZE 40-49 TK OPEN --- 153957 No
Novotná Lucie F 1975 CZE 40-49 2BWinner --- 154354 No
Novotný Vojtěch M 1987 CZE 30-39 --- --- 153605 No
Novotný Petr M 1982 CZE 30-39 Individual --- 155551 No
Oberreiter Martin M 1988 CZE 30-39 --- --- 153866 No
Odvárka Leoš M 1988 CZE 30-39 HISPORT Team --- 155600 No
Orner Zdeněk M 1956 CZE 60+ TITAN TRILIFE --- 155544 No
Ovchinnikova Tatiana F 1997 CZE 20-29 Kalda team --- 153815 No
Pagáčová Irena F 1974 CZE 40-49 TITAN TRILIFE --- 155594 No
Pacheco Edinson M 1983 COL 30-39 Reparadabikes --- 155559 No
Páral Marek M 1996 CZE 20-29 SK TRI CYKLOCHLUBNA --- 154279 No
Paroulek Jaroslav M 1970 CZE 50-59 SKP Nymburk --- 154200 No
Pech Michal M 1989 SVK 30-39 2BWINNER TEAM --- 153708 No
Pešadik Michal M 1981 CZE 30-39 CSG TRI team --- 153432 No
Pešek Pavel M 1990 CZE 30-39 SBR TRI-TEAM LITOMYŠL --- 152937 No
Petr Miláček M 1981 CZE 30-39 --- --- 155852 No
Pittner Roman M 1974 CZE 40-49 SBR TRI-TEAM LITOMYŠL --- 155267 No
Plundrák David M 1988 CZE 30-39 --- --- 153505 No
Pokorný Jan M 1970 CZE 50-59 Hasiči Brno --- 155827 No
Poláček Kamil M 1981 CZE 30-39 Folksofie --- 155598 No
Polák Juraj M 1998 SVK 20-29 3NT Bratislava --- 154385 No
Polášek Vít M 1976 CZE 40-49 --- --- 155274 No
Polcar Jiří M 1977 CZE 40-49 --- --- 153115 No
Polívka Luděk M 1978 CZE 40-49 CBT Lipník nad Bečvou --- 155276 No
Pozdenkov Michael M 1994 CZE 20-29 2BWINNER TEAM --- 153978 No
Prinz Jiří M 1971 CZE 40-49 --- --- 155500 No
Ptáčková Anna F 2004 CZE 16-17 CzechTRI K. Team --- 153743 No
Roháček Jan M 1982 CZE 30-39 XCS.CZ --- 155837 No
Romžová Marianna F 1980 CZE 40-49 --- --- 155503 No
Rosenbreyerová Hana F 1966 CZE 50-59 --- --- 155361 No
Rosenkrancová Monika F 2000 CZE 20-29 KONRAD TOOLS TEAM --- 155554 No
Rozsíval Erik M 2004 CZE 16-17 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 155722 No
Růžička Jakub M 2000 CZE 20-29 Individuální --- 153545 No
Schwarz Daniel M 1977 CZE 40-49 2BWINNER TEAM --- 153599 No
Schwarzová Denisa F 1988 CZE 30-39 Pells Factory Racing Team --- 155745 No
Skála Radek M 1969 CZE 50-59 JOSKATEL TEAM --- 155462 No
Skřivánek Petr M 1966 CZE 50-59 LRS Vyškov --- 155504 No
Skřivánková Dana F 1967 CZE 50-59 --- --- 155505 No
Slabotinský Filip M 1988 CZE 30-39 Gentlemanů :) --- 152854 No
Slatinský Lukáš M 1983 CZE 30-39 Here To Win team --- 153604 No
Smith Matthew M 1978 CZE 40-49 Individuální --- 152885 No
Stehlík Pavel M 1974 CZE 40-49 Individuální --- 155553 No
Stryková Adéla M 1999 CZE 20-29 --- --- 154330 No
Studený Martin M 1989 CZE 30-39 2bwinner --- 152900 No
STUNA Tomáš M 1985 CZE 30-39 Velsbike superior team --- 155616 No
Světinská Švecová Simona F 1977 CZE 40-49 TITAN TRILIFE --- 155619 No
Světinský Radek M 1977 CZE 40-49 TITAN TRILIFE --- 155618 No
Šebek Michal M 1984 CZE 30-39 CTC FORT SMC Ústí nad Orlicí --- 155699 No
Šedý Jan M 1992 CZE 20-29 Korfbal klub Brno --- 155460 No
Šenkýř Michal M 1983 CZE 30-39 --- --- 155497 No
Šichan Martin M 1991 CZE 20-29 Acapulco Team --- 155812 No
Šimunek Martin M 1966 CZE 50-59 Modřice --- 155278 No
Škeřík Filip M 1986 CZE 30-39 TJ Sokol Jehnědí --- 155776 No
Šneberger Jan M 1985 CZE 30-39 TT Příbram, z. s. --- 153615 No
Šnebergerová Lucie F 1983 CZE 30-39 TT Příbram, z. s. --- 155480 No
Šťasta Libor M 1966 CZE 50-59 REGA team --- 153400 No
Šťáva Petr M 1967 CZE 50-59 Triclub Jihlava --- 153714 No
Štěpán Vladimír M 1971 CZE 40-49 --- --- 153426 No
Štěpánek Martin M 1981 CZE 30-39 ENDEKA BASSTA team --- 155601 No
Šťovíček Martin M 1974 CZE 40-49 Joskatel Team --- 155707 No
Šubrtová Eliška F 2003 CZE 16-17 SK TRI CYKLOCHLUBNA --- 155523 No
Šůs Jaroslav M 1965 CZE 50-59 NOVIS TK Praha --- 154186 No
Šustr Jiří M 1980 CZE 40-49 TITAN TRILIFE --- 155414 No
Táslar Marek M 1988 CZE 30-39 Loko Trutnov --- 153624 No
Teplý Ondřej M 1978 CZE 40-49 HISPORT Team --- 154384 No
Tomaštík Antonín M 1977 CZE 40-49 individální Vyškov --- 155539 No
Tůmová Tereza F 1995 CZE 20-29 KONRAD TOOLS TEAM --- 155835 No
Tuna Jaroslav M 1977 CZE 40-49 TJ Spartak Třebíč --- 153117 No
Veselý Jan M 2002 CZE 18-19 TJ LO Žďár nad Sázavou --- 155701 No
Viki Jan M 1988 CZE 30-39 Kalda Team --- 152959 No
Vinopal Jiří M 1978 CZE 40-49 SK TRICYKLOCHLUBNA --- 155843 No
Vintrlík Martin M 1977 CZE 40-49 Křepice --- 155277 No
Vlachová Hutová Eliška F 1988 CZE 30-39 2BWINNER TEAM --- 154091 No
Vostal Petr M 1974 CZE 40-49 --- --- 155808 No
Votava Miroslav M 1986 CZE 30-39 MST Jihlava --- 155645 No
Vrábel Pavel M 1979 CZE 40-49 MST Jihlava --- 155511 No
Vrba Ondřej M 1984 CZE 30-39 TJ Sokol Studenec --- 155814 No
Vyroubal Michal M 1968 CZE 50-59 Individuální --- 152887 No
Zámečník Ondřej M 1979 CZE 40-49 --- --- 153146 No
Zavadil Luboš M 1977 CZE 40-49 Vyškov --- 155592 No
Zbožínková Lucie F 1991 CZE 20-29 --- --- 154208 No
Zedník Vojtěch M 2003 CZE 16-17 --- --- 155398 No
Žolcer Michael M 1989 CZE 30-39 Individuální --- 155704 No
Žvejkal Jakub M 1974 CZE 40-49 --- --- 154310 No

200 registered racers
>