KALÁB AQUATLON 2020

Cancel
Name Gender Year Country Cat. Team Prof. team Čas plav. Var. s. Paid
Achrer Karel M 1969 CZE --- --- 08:00 152406 No
Bayer Miloslav M 1947 CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 12:30 163346 No
Borkovec Luděk M 1985 CZE Individuální --- 12:30 152260 No
Budínová Jana F 1975 CZE 2BWINNER TEAM --- 10:10 162368 No
Čáslava Tomáš M 1967 CZE Individuální --- 09:00 151982 No
Čech Ladislav M 1973 CZE Individuální --- 10:00 154328 No
Drápela Stanislav M 1992 CZE SK Sokol Jaroslavice --- 08:00 153157 No
Gočaltovský Ladislav M 1960 CZE ROCKTECHNIK TRIATLON --- 09:10 163299 No
Hebelka Jan M 1988 CZE Vícebojaři Blansko --- 11:00 151915 No
Heřman Tomáš M 1976 CZE Zebra Sports Team --- 07:15 163296 No
Chrástecký Lukáš M 1985 CZE Individuální --- 09:10 162381 No
Janáček Petr M 1980 CZE 2BWINNER TEAM --- 08:30 157436 No
Janku Roman M 1986 CZE --- --- 10:00 162401 No
Jeřábková Jana F 1998 CZE TJ Spartak Třebíč --- 08:10 163348 No
Kahánek Stanislav M 1981 CZE Dýmka míru --- 07:30 163295 No
Kleibl Martin M 1973 CZE Individuální --- 07:50 163292 No
Kozel Tomáš M 1982 CZE SK Slavia Praha --- 07:07 153295 No
Kropáček Jaroslav M 1970 CZE --- --- 10:00 152403 No
Kroupa Tomáš M 1987 CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 05:00 163353 No
Kruml Tomáš M 1966 CZE --- --- 09:30 152397 No
Kučera Jan M 1981 CZE Individuální --- 06:40 162425 No
Macigová Petra F 1992 CZE --- --- 10:00 163368 No
Maleňák Filip M 1990 CZE Alfa Tri Team --- 05:40 162315 No
Maňásek Lukáš M 1980 CZE Individuální --- 08:45 157647 No
Matoušová Michaela F 2000 CZE Elitavers Jihlava --- 08:40 160341 No
Mejzlík Petr M 1959 CZE TJ Spartak Třebíč --- 09:30 152597 No
Mrůzek Alexander M 1965 CZE Univerzita Brno --- 06:30 162406 No
Mrůzková Markéta F 1997 CZE AC Moravská Slavia --- 07:50 163261 No
Musilová Pavla F 1976 CZE Tišnov --- 11:00 156034 No
Nakládal Čestmír M 1964 CZE Bike Club Svitavy --- 10:00 152393 No
Navrátilová Jana M 1947 CZE KONRAD TOOLS TEAM --- 12:25 163154 No
Novotná Lucie F 1975 CZE 2BWinner --- 12:00 161036 No
Pech Michal M 1989 SVK 2BWINNER TEAM --- 08:40 152624 No
Plundrák David M 1988 CZE RSFK --- 09:20 163297 No
Pokorný Jan M 1970 CZE Hasiči Brno --- 10:00 162374 No
Pospíšil Jiří M 1977 CZE Elit --- 09:00 160956 No
Rosenbreyerová Hana F 1966 CZE --- --- 11:05 162310 No
Schwarz Daniel M 1977 CZE 2BWINNER TEAM --- 09:05 152231 No
Skřivánková Dana F 1967 CZE Orel Vyškov --- 13:00 163313 No
Stehlík Pavel M 1974 CZE Individuální --- 08:30 162214 No
Stryková Adéla F 1999 CZE --- --- 10:30 161809 No
Šimunek Martin M 1966 CZE --- --- 11:00 160636 No
Vintrlík Martin M 1977 CZE --- --- 08:15 156024 No
Vlachová Hutová Eliška F 1988 CZE 2BWINNER TEAM --- 06:00 163350 No
Vyroubal Michal M 1968 CZE Individuální --- 10:00 152332 No

45 registered racers
>