CZECHMAN Aquatlon

Cancel
Name Gender Year Country Cat. Team Prof. team Čas plav. Var. s. Paid
Čamek Jakub M 1975 CZE 40-49 xtri.cz --- 07:00 150588 No
Černá Petra F 1977 CZE 40-49 3D Fitness Race Team --- 10:00 150587 Yes
Denk Vojtěch M 2007 CZE 12-13 Triatlon Plzeň --- 03:50 150679 No
Dvorská Kristýna F 2009 CZE 10-11 TRIKV --- 01:50 151992 No
Dvořáková Kristýna F 2005 CZE 14-15 Triatlon Plzeň T.A. PLZEŇ 02:30 150669 No
Eisner Philip M 1969 CZE 50-59 --- --- 07:15 150664 No
Flegl Vlastimil M 1953 CZE 60+ Brtev --- 10:00 151892 No
Grubner Tomáš M 1967 CZE 50-59 TRI Chrudim --- 07:00 150618 Yes
Holá Aneta F 2010 CZE 10-11 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 02:05 152372 No
Holý Jakub M 1978 CZE 40-49 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 06:15 152374 No
Hrazdilová Tereza F 2011 CZE 8-9 Individuální --- 01:38 151703 No
Ihn Tobiáš M 2008 CZE 12-13 Individuální --- 03:00 151934 No
Ihn Šimon M 2010 CZE 10-11 Individuální --- 01:30 151935 No
Jaroš Zbyšek M 1974 CZE 40-49 ArtSport Team --- 05:45 150624 No
Jarošová Karolína F 2006 CZE 14-15 ArtSport Team --- 02:25 150622 No
Jarošová Eliška F 2008 CZE 12-13 ArtSport Team --- 02:45 150623 No
Jelínek Pavel M 2005 CZE 14-15 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 02:45 152315 No
Jócsik Ondřej M 2001 CZE 18-19 Triatlon Plzeň --- 06:00 151734 No
Jungmannová Kateřina F 2008 CZE 12-13 TRIKV --- 03:05 152337 Yes
Kolesár Richard M 1981 CZE 30-39 Super Team TRI Italy --- 14:40 150662 Yes
Košťálová Kristýna F 2000 CZE 20-29 SK Slavia Praha --- 05:40 152255 No
Krátká Lucie F 1978 CZE 40-49 ArtSport Team --- 06:58 150627 Yes
Krátká Kateřina F 2006 CZE 14-15 ArtSport Team --- 02:55 150629 Yes
Krátký Martin M 1979 CZE 40-49 ArtSport Team --- 05:16 150628 Yes
Krátký Marek M 2008 CZE 12-13 ArtSport Team --- 02:48 150658 Yes
Kubias Matěj M 2008 CZE 12-13 Triatlon Plzeň --- 02:46 151995 No
Lamař Antonín M 2008 CZE 12-13 4SPORTS TEAM --- 04:19 152373 No
Leč Dušan M 1981 CZE 30-39 Triatlon Mladá Boleslav --- 06:00 152163 No
Lnenicka Lubos M 1986 CZE 30-39 --- --- 32:21 150591 No
Marek Lukáš M 2007 CZE 12-13 4SPORTS TEAM --- 02:45 152368 No
Marek Jakub M 2003 CZE 16-17 KONRAD TOOLS TEAM --- 04:32 152369 No
Marková Ladislava F 1978 CZE 40-49 4SPORTS TEAM --- 06:55 152367 No
Martincová Lucie F 1974 CZE 40-49 Individuální --- 09:15 150676 Yes
Matula Michal M 2000 CZE 20-29 Mika training --- 04:50 152356 No
Mejzlík Petr M 1959 CZE 60+ TJ Spartak Třebíč --- 07:40 150564 Yes
Michalová Silvie F 2009 CZE 10-11 4SPORTS TEAM --- 02:05 152384 No
Navrátilová Kateřina F 2008 CZE 12-13 4SPORTS TEAM --- 03:35 152382 No
Olšová Veronika F 1993 CZE 20-29 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 06:10 152086 No
Pislcejková Simona F 1975 CZE 40-49 --- --- 09:00 150661 Yes
Popelková Aneta F 2009 CZE 10-11 4SPORTS TEAM --- 02:10 152380 No
Rejda Jan M 1970 CZE 50-59 OMT --- 15:30 150615 Yes
Ryzner Jan M 1959 CZE 60+ TT Pardubice --- 07:45 150631 Yes
Římalová Barbora F 2008 CZE 12-13 4SPORTS TEAM --- 04:08 152392 No
Shon Mathias M 2006 CZE 14-15 Elab --- 02:45 151875 No
Spilko Daniel M 2004 CZE 16-17 - --- 04:40 152385 No
Stuchl Jindřich M 1974 CZE 40-49 Cykloteam Ostrov --- 08:00 150705 Yes
Šimák David M 2006 CZE 14-15 4SPORTS TEAM --- 03:28 152381 No
Teplá Jana F 1979 CZE 40-49 TTT --- 07:00 150601 Yes
Teplá Magdaléna F 2005 CZE 14-15 SOPKo --- 02:25 150602 No
Teplý Ondřej M 1978 CZE 40-49 HISPORT Team --- 05:20 150600 Yes
Trnková Natálie F 1997 CZE 20-29 --- --- 05:40 152152 No
Tučková Tereza F 2007 CZE 12-13 TriSK ČB --- 02:16 150653 No
Vala Marek M 2005 CZE 14-15 4SPORTS TEAM --- 03:26 152383 No
Vopálenský Tomáš M 1972 CZE 40-49 ArtSport Team --- 08:00 150613 Yes
Vymazalová Zuzana F 2009 CZE 10-11 4SPORTS TEAM --- 02:05 152379 No
Zón Jakub M 2010 CZE 10-11 SK Slavia Praha --- 02:00 152082 No

56 registered racers
>