X-RUNTO Triathlon Brušperk

Cancel
Name St. No. Gender Year Country Cat. Team Prof. team Var. s. Paid
Adamíček Vítězslav M 1975 CZE 40-49 VZS Ostrava --- 152995 Yes
Adamíčková Pavlína F 1976 CZE 40-49 Horolezci Vítkovice --- 152994 Yes
Beneš Jiří M 1966 CZE 50+ Msv Metal Studénka --- 153519 Yes
Bezstarosti Milan M 1972 CZE 40-49 eD system a.s. --- 153105 Yes
Boček Jakub M 1987 CZE 30-39 Novatop bike team --- 153353 Yes
Bordovský Tomáš M 1973 CZE 40-49 --- --- 153688 Yes
Buganská Petra F 1991 CZE 20-29 --- --- 153526 Yes
Dedek Martin M 1967 CZE 50+ --- --- 153131 Yes
Dirnerová Alžběta F 1982 CZE 30-39 AVA --- 153565 Yes
Dlouhý Lukáš M 1982 CZE 30-39 Příbor --- 153011 Yes
Dokoupil Petr M 1977 CZE 40-49 --- --- 153668 Yes
Dominika Slavíková F 2007 CZE 12-13 KPS Ostrava --- 152993 Yes
Duda Daniel M 1979 CZE 40-49 Hupnakolo El-Diablo --- 153031 Yes
Fajkus Tomáš M 1973 CZE 40-49 VZS Ostrava --- 153341 Yes
Ferenc Filip M 1994 CZE 20-29 --- --- 153522 Yes
Filipek Roman M 1972 CZE 40-49 TataTeam Brušperk --- 153056 Yes
Filipek Adam M 2006 CZE 14-15 TataTeam Brušperk --- 153083 Yes
Fojtů Ondřej M 1983 CZE 30-39 --- --- 153637 Yes
Gelnar Vít M 2008 CZE 12-13 --- --- 154092 Yes
Giergielová Markéta F 1979 CZE 40-49 MONDRAKER Racing team --- 153160 Yes
Glaser Jiří M 1988 CZE 30-39 zaječí tlaPička --- 153465 Yes
Glebov Kirill M 1990 CZE 30-39 --- --- 153632 Yes
Gřešková Jana F 1976 CZE 40-49 Suché Lazce --- 153576 Yes
Hanslian Filip M 1987 CZE 30-39 MOUNTAINTIME Kross tri team --- 153241 Yes
Hejneš Leopold M 1976 CZE 40-49 --- --- 153625 Yes
Herren Barbora F 1986 CZE 30-39 Multisport Team --- 153553 No
Holanik Martin M 1976 CZE 40-49 --- --- 152985 Yes
Holaniková Veronika F 2004 CZE 16-19 KPS Ostrava --- 152984 Yes
Holenda Kamil M 1978 CZE 40-49 TataTeam Brušperk --- 153057 Yes
Holona Martin M 1977 CZE 40-49 --- --- 153043 Yes
Homo,a Filip M 1973 CZE 40-49 VZS Ostrava --- 153396 Yes
Hudeček Petr M 1982 CZE 30-39 Opavske dupy --- 152991 Yes
Hudeček Martin M 1972 CZE 40-49 X -Air & Obrador --- 153005 Yes
Hudečková Tamara F 1984 CZE 30-39 Fialové Kobry --- 153563 Yes
Hurník Pavel M 1965 CZE 50+ Triatlon Team Opava z. s. --- 153000 Yes
Chaloupecký Václav M 2006 CZE 14-15 Plavecký oddíl Frenštát p. R. --- 153689 Yes
Chaloupková Vendula F 2008 CZE 12-13 POFM --- 153060 Yes
Chovanečková Nikola F 2005 CZE 14-15 SK Kopřivnice --- 152992 Yes
Chýlek Patrik M 1973 CZE 40-49 --- --- 153203 Yes
Jalůvka Petr M 1984 CZE 30-39 SK Jiří Team Ostrava --- 153102 Yes
Janata Boris M 1994 SVK 20-29 Kompava H-triathlon team --- 153434 No
Janda Radim M 1973 CZE 40-49 --- --- 153045 Yes
Janda Michael M 2004 CZE 16-19 KPS Ostrava --- 153150 Yes
Jandová Daniela F 2006 CZE 14-15 KPSO --- 153149 Yes
Janošek Tomáš M 1981 CZE 30-39 Krušnoman TT Litvínov --- 153015 Yes
Jaroš Martin M 1971 CZE 40-49 Racing Olešná Frýdek-Místek --- 152982 Yes
Jozková Martina F 2007 CZE 12-13 KPS Ostrava --- 153138 Yes
Jurečka Tomáš M 1996 CZE 20-29 --- --- 153865 Yes
Kalina Petr M 1976 CZE 40-49 TOBI sport team --- 153409 Yes
Keler Jakub M 1985 CZE 30-39 --- --- 153667 Yes
Klakurka Vašek M 1983 CZE 30-39 AD team --- 153533 Yes
Klančíková Adéla F 2006 CZE 14-15 --- --- 152977 Yes
Klimeš Marcel M 1971 CZE 40-49 HC Medvědi --- 153217 Yes
Kloda Petr M 1992 CZE 20-29 SK Fuga --- 153254 Yes
Knapík Štěpán M 1992 CZE 20-29 --- --- 154140 Yes
Kocián Robert M 1988 CZE 30-39 TITAN TRILIFE --- 153549 Yes
Kocián Daniel M 1987 CZE 30-39 RACING sport club, o.s. --- 153589 No
Kocián Jan M 1977 CZE 40-49 RACING sport club, o.s. --- 153588 Yes
Kocich Pavel M 1977 CZE 40-49 --- --- 153561 Yes
Kocur Roman M 1979 CZE 40-49 --- --- 153848 Yes
Kocurek Igor M 1971 CZE 40-49 --- --- 153079 Yes
Kocurek Jakub M 2007 CZE 12-13 SK Kopřivnice --- 153080 Yes
Koudelka David M 1973 CZE 40-49 VZS Ostrava --- 152943 Yes
Koudelková Maja F 2007 CZE 12-13 VZS Ostrava --- 153112 Yes
kovačík jiří M 1980 CZE 40-49 --- --- 153062 Yes
Kovařčík Matěj M 2007 CZE 12-13 Individuální --- 153756 Yes
Krčmář Milan M 1972 CZE 40-49 --- --- 153199 Yes
Krčmářová Anna M 2003 CZE 16-19 FORCE Team Jeseník --- 153858 Yes
Křefká Dagmar F 1976 CZE 40-49 NAPOHODU! bike team Píšť --- 153610 Yes
Křefký Manfred M 1964 CZE 50+ NAPOHODU! bike team Píšť --- 153611 Yes
Křefký Ondřej M 2005 CZE 14-15 NAPOHODU! bike team Píšť --- 153612 Yes
Křefký Jakub M 2003 CZE 16-19 NAPOHODU! bike team Píšť --- 153613 Yes
Křížek Pavel M 1976 CZE 40-49 PKNJ --- 153188 Yes
KŘÍŽKOVÁ Vanda F 2006 CZE 14-15 PKNJ --- 153189 Yes
Kuldan Radek M 1967 CZE 50+ --- --- 152976 Yes
Libiš Ondřej M 2005 CZE 14-15 Plavecký oddíl Frenštát pod Radhoštěm --- 153695 Yes
Lužná Anna F 1993 CZE 20-29 Individuální --- 153861 Yes
Lužný Filip M 1992 CZE 20-29 Individuální --- 152980 Yes
Lužný Ivo M 1965 CZE 50+ TTC Olomouc --- 153942 Yes
Magdon Roman M 1970 CZE 50+ Duke Corporation --- 153040 Yes
Mach Ivo M 1978 CZE 40-49 --- --- 153524 Yes
Machný Tomáš M 1972 CZE 40-49 HC Medvědi --- 153212 Yes
Malátek Tomáš M 1982 CZE 30-39 Novatop Lapierre --- 152989 Yes
Maleňák Filip M 1990 CZE 30-39 Alfa Tri Team --- 153841 Yes
Martínková Lenka M 2005 CZE 14-15 MOUNTAINTIME Kross tri team --- 153627 Yes
Materová Hana F 1963 CZE 50+ SK Jiří Team Ostrava --- 153029 Yes
Matúška Daniel M 1988 CZE 30-39 --- --- 153402 Yes
Mičík Jakub M 1991 CZE 20-29 --- --- 153306 Yes
Milota Šimon M 2003 CZE 16-19 --- --- 153686 Yes
Milota Tobiáš M 2006 CZE 14-15 --- --- 153934 Yes
Mládenková Josefína F 2007 CZE 12-13 Elite Sport Boskovice --- 153936 No
Munk Rudolf M 1979 CZE 40-49 VZS Ostrava --- 153008 Yes
Neprašová Iveta F 1992 CZE 20-29 --- --- 154141 Yes
Olšar Petr M 1975 CZE 40-49 DDT --- 153128 Yes
Ondruch Dalibor M 1985 CZE 30-39 FBC LETKA --- 153670 Yes
Otoupalíková Karla F 1985 CZE 30-39 --- --- 154061 Yes
Pavlíčková Veronika F 2005 CZE 14-15 SVČ Fokus --- 153932 Yes
Pilát Matěj M 2007 CZE 12-13 PKNJ --- 153867 Yes
Pokorný Radim M 1971 CZE 40-49 --- --- 153033 Yes
Polívka Luděk M 1978 CZE 40-49 CBT Lipník nad Bečvou --- 153238 Yes
Ptáček Tomáš M 1985 CZE 30-39 Tomy-triatlony --- 153464 Yes
Rábl Martin M 1979 CZE 40-49 Crossbike --- 153007 Yes
Ranocha Petr M 1989 CZE 30-39 Bobby buď dobry --- 153656 Yes
Rumíšek David M 2008 CZE 12-13 KPS Ostrava --- 153979 Yes
Ryška Marek M 1996 CZE 20-29 MOUNTAINTIME Kross tri team --- 153914 No
Řehová Kristýna F 2001 CZE 16-19 PO Frýdek-Místek --- 153673 Yes
Sabo Michal M 1982 CZE 30-39 --- --- 153024 Yes
Schneiderka Samuel M 2008 CZE 12-13 SK Kopřivnice --- 153573 Yes
Skopal Rostislav M 1976 CZE 40-49 Individuální --- 153010 Yes
Sochor Milan M 1978 CZE 40-49 AK Emila Zátopka Kopřivnice --- 153874 Yes
Soldátek Jaroslav M 1995 CZE 20-29 Krušnoman TT Litvínov --- 153525 Yes
Sýkorová Sylvie F 1988 CZE 30-39 --- --- 153520 No
Szotkowski Tomáš M 1994 CZE 20-29 EOA Písečná --- 153516 Yes
Šenkeříková Lucie F 2008 CZE 12-13 SK Kopřivnice --- 153879 Yes
Škorvánek Jiří M 1982 CZE 30-39 Hukvaldy --- 152988 Yes
Škurek Viktor M 1971 CZE 40-49 MOUNTAINTIME Kross tri team --- 153285 Yes
Štalcer Tomáš M 1963 CZE 50+ --- --- 153983 Yes
Tala Erik M 2006 CZE 14-15 MG Bike Team --- 153534 Yes
Tokarčíková Michaela F 1987 CZE 30-39 NAPOHODU! bike team Píšť --- 153107 Yes
Trachtulec Tomáš M 1989 CZE 30-39 --- --- 153101 Yes
Válek David M 2003 CZE 16-19 PKHa --- 153691 Yes
Vaněk Roman M 1966 CZE 50+ --- --- 153930 Yes
Vašíček Tomáš M 2008 CZE 12-13 KPS ostrava --- 153619 Yes
Velička Petr M 1986 CZE 30-39 hanseeno.com --- 153734 Yes
Veselý Antonín M 1976 CZE 40-49 Rekrea Ostravice --- 152990 Yes
Vrba Ivo M 1980 CZE 40-49 ROCKTECHNIK TRIATLON --- 153659 Yes
Závodný Jiri M 1973 CZE 40-49 --- --- 153130 Yes
Zdichová Katka F 2008 CZE 12-13 KPS Ostrava --- 153972 Yes
Zdražilová Zoe F 2002 CZE 16-19 SK Jiří Team Ostrava --- 153169 Yes
Zedníček Ivan M 1965 CZE 50+ --- --- 153971 Yes
Zeman Marek M 1987 CZE 30-39 --- --- 152987 Yes

131 registered racers
>