Epic 3 Challenge - Celá série

Cancel
Name Gender Year Country Cat. Team Swim time 400m Prof. team Var. s. Paid
Adamíček Vítězslav M 1975 CZE 40-49 HO Vítkovice 5:46-6:00 --- 152500 Yes
Beer Werdan Pavel M 1968 CZE 50+ Happy New Beer 6:46-7:00 --- 152877 Yes
Brabec Michal M 1987 CZE 20-39 Havířov 6:01-6:15 --- 154365 Yes
Czerný Vlastimil M 1980 CZE 40-49 PK Bohumín 6:31-6:45 --- 154370 No
Czilling Petr M 1990 CZE 20-39 MOUNTAINTIME Kross tri team >7:00 --- 152490 No
Dokoupil Petr M 1977 CZE 40-49 --- 5:46-6:00 --- 152510 Yes
Fojkes Radim M 1972 CZE 40-49 KPM >7:00 --- 154345 Yes
Glatz Martin M 1983 CZE 20-39 SK FUGA 5:00-5:30 --- 152481 Yes
Gremlicová Lucie F 1969 CZE 50+ --- >7:00 --- 152676 Yes
Halska Ania F 1984 POL 20-39 ENDURE TEAM 5:46-6:00 --- 157102 No
Hanzlík Ivo M 1985 CZE 20-39 Individuální 6:31-6:45 --- 155420 No
Hlaváč Lumír M 1974 CZE 40-49 SK Fuga 5:00-5:30 --- 152918 Yes
Hlavica Petr M 1975 CZE 40-49 Individuální >7:00 --- 152485 Yes
Holona Martin M 1977 CZE 40-49 COBRAM < 5:00 --- 152533 No
Hořínek Martin M 1981 CZE 20-39 --- >7:00 --- 152487 Yes
Hrabec Jan M 1991 CZE 20-39 SK Fuga 5:46-6:00 --- 152489 No
Chýlek Patrik M 1973 CZE 40-49 CK Frenštát < 5:00 --- 155301 No
Janková Nikola F 1978 CZE 40-49 Individuální >7:00 --- 152480 No
Jaroš Martin M 1971 CZE 40-49 SKP Nový Jičín 5:31-5:45 --- 157092 No
Jílek David M 1987 CZE 20-39 TITAN TRILIFE < 5:00 --- 153099 Yes
Keler Jakub M 1985 CZE 20-39 --- < 5:00 --- 152522 No
Kloda Petr M 1992 CZE 20-39 SK Fuga 5:00-5:30 --- 153239 Yes
Kolaříková Veronika F 1996 CZE 20-39 Moolbike Olomouc >7:00 --- 155421 Yes
Kuča Martin M 1992 CZE 20-39 HISPORT Team >7:00 --- 152491 Yes
Kučera Michal M 1989 CZE 20-39 Míša je jednička >7:00 --- 152492 No
Kučera Martin M 1987 CZE 20-39 SK Fuga 6:46-7:00 --- 153100 Yes
Lázňovská Markéta F 1985 CZE 20-39 --- >7:00 --- 152488 Yes
Lipowski Kamil M 1971 CZE 40-49 KPM >7:00 --- 152643 Yes
Lorencová Martina F 1979 CZE 40-49 --- 6:31-6:45 --- 152496 Yes
Lucák Otakar M 1990 CZE 20-39 --- 6:46-7:00 --- 153120 No
Maly Martin M 1972 CZE 40-49 --- 6:46-7:00 --- 152493 Yes
Mazuch Kamil M 1975 CZE 40-49 --- >7:00 --- 155245 Yes
Munk Rudolf M 1979 CZE 40-49 VZS Ostrava >7:00 --- 152498 No
Mynář Jan M 1986 CZE 20-39 Individuální 5:31-5:45 --- 154176 No
Nádvorník Tomáš M 1988 CZE 20-39 --- 6:16-6:30 --- 152874 Yes
Nevřala Michal M 1981 CZE 20-39 Sk Ocelaci Ostrava >7:00 --- 153257 No
Novak Jakub M 1982 CZE 20-39 --- < 5:00 --- 157063 No
Olšar Petr M 1975 CZE 40-49 DDT >7:00 --- 153775 No
Pavelka Libor M 1977 CZE 40-49 Sk Oceláci Ostrava 6:31-6:45 --- 152502 No
Pavelka Tobi M 2000 CZE 20-39 SK Oceláci Ostrava 6:31-6:45 --- 154238 No
Penhakerova Pavlina F 1980 CZE 40-49 --- < 5:00 --- 153711 No
Riečičiar Juraj M 1975 CZE 40-49 Dolnolhotský triatlon >7:00 --- 152479 Yes
Rosová Veronika F 1996 CZE 20-39 --- 6:01-6:15 --- 156591 No
Salawa Radek M 1974 CZE 40-49 --- >7:00 --- 153808 Yes
Selníková Anna F 1994 CZE 20-39 Extreme sport club Selník < 5:00 --- 157149 No
Schwarz Jan M 1987 CZE 20-39 --- < 5:00 --- 152483 No
Schwarz Daniel M 1977 CZE 40-49 2BWINNER TEAM >7:00 --- 152484 Yes
Smith Matthew M 1978 CZE 40-49 Individuální 6:31-6:45 --- 153500 Yes
Sumpich Jakub M 1978 CZE 40-49 SK Fuga 6:16-6:30 --- 152482 Yes
Suruvka Kamil M 1980 CZE 40-49 Individuální < 5:00 --- 152494 Yes
Špičák Roman M 1993 CZE 20-39 TITAN TRILIFE 6:16-6:30 --- 152506 No
Tomanec Filip M 1987 CZE 20-39 - 6:16-6:30 --- 156232 No
Topiarz Lukáš M 1981 CZE 20-39 SK Fuga 6:01-6:15 --- 152486 Yes
Urbančík Martin M 1974 CZE 40-49 SK Oceláci Ostrava >7:00 --- 152504 Yes
Vabroušek Petr M 1973 CZE 40-49 TITAN TRILIFE < 5:00 --- 152659 Yes
Valošek Adam M 1979 CZE 40-49 SK Fuga >7:00 --- 152497 Yes
Vraníková Lenka F 1972 CZE 40-49 Individuální < 5:00 --- 152508 No
Zedníček Ivan M 1965 CZE 50+ --- < 5:00 --- 152509 Yes
Zigl Michal M 1982 CZE 20-39 Individuální 6:01-6:15 --- 152503 Yes
Zmaczyński Andrzej M 1982 POL 20-39 Jakub Foltyn 5:00-5:30 --- 152495 No

60 registered racers
>