XTERRA Mountaintime Opava 2019

Cancel
Name St. No. Gender Year Country Cat. Team Prof. team Var. s. Paid
Bednarský Vojtěch 83 M 1997 CZE 20-29 TITAN TRILIFE --- 142115 No
Bičanová Margaréta 79 F 2001 CZE 18-19 Triathlon team nereus žilina --- 143355 No
Bulava František 55 M 1966 CZE 50-59 TT LOKO Beroun --- 130639 No
Cintula Lukáš 54 M 1991 CZE 20-29 ENDEKA BASSTA team --- 141987 No
Cohla Martin M 1970 CZE 40-49 TITAN TRILIFE --- 137428 No
Dedek Radim 70 M 1976 CZE 40-49 Sk Komarov --- 140296 No
Fadljevičová Kateřina F 1979 CZE 40-49 2BWinner --- 139269 No
Flek Pavel 27 M 1972 CZE 40-49 HM - Hornolhotske maminky --- 140734 No
Foukal Libor 56 M 1977 CZE 40-49 Individuální --- 142081 No
Hálek David M 1989 CZE 30-39 Intersport SKL --- 130731 No
Hanáček Martin M 1977 CZE 40-49 TJ Spartak Třebíč --- 134303 No
Hanslian Filip 80 M 1987 CZE 30-39 MOUNTAINTIME team --- 127981 No
Hodný Tomáš 46 M 1976 CZE 40-49 ON-OFF Team --- 140266 No
Choleva Petr M 1974 CZE 40-49 Individuální --- 140667 No
Janata Boris 63 M 1994 CZE 20-29 Kompava H-Triathlon Team --- 142238 No
Janda Radim M 1973 CZE 40-49 Vianor Cobram Team --- 140545 No
Jindra Pavel 78 M 1978 CZE 40-49 Eleven Mercedes-Benz Mitas Team --- 140418 No
Jiránek Tomáš 82 M 1973 CZE 40-49 Lawi Sport Team z.s. --- 142630 No
Jócsik Ondřej 67 M 2001 CZE 18-19 Triatlon Plzeň --- 133135 No
Johanides Marek 73 M 1992 CZE 20-29 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 141834 No
Kašpařík Pavel M 1978 CZE 40-49 Krnóvaci --- 136996 No
Kodras Ondřej 50 M 1988 CZE 30-39 K2 travel & tips --- 141532 No
Kratochvíl Marek 81 M 1989 CZE 30-39 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 128049 No
Kroupa Tomáš M 1987 CZE 30-39 KONRAD TOOLS TEAM --- 136831 No
Krutílková Petra 69 F 2000 CZE 18-19 FORMAN CINELLI --- 136221 No
kundera petr M 1964 CZE 50-59 --- --- 141525 No
Mitáš Radovan M 1977 CZE 40-49 "ENERGY TEAM" --- 136847 No
Mogrovics Michal 75 M 1947 CZE 60+ TTC Olomouc --- 143354 No
Netík Lukáš M 1988 CZE 30-39 SK RN HK --- 133897 No
Opíchal Tomáš M 1970 CZE 40-49 BKP --- 140454 No
Pavlík Miroslav 58 M 1964 CZE 50-59 MOUNTAINTIME team --- 142096 No
Petiška Ondřej 68 M 1997 CZE 20-29 SK RN HK --- 143350 No
Podešva Pavel 72 M 1949 CZE 60+ TK DUKO Rýmařov --- 143353 No
Poláčková Pavlína 61 F 1996 CZE 20-29 KONRAD TOOLS TEAM --- 143356 No
Pospíšil Martin 14 M 1953 CZE 60+ Individuální --- 141953 No
Prokešová Alice 76 F 1999 CZE 20-29 --- --- 141402 No
Rybnikář Antonín M 1984 CZE 30-39 Řidič naklaďáku --- 137222 No
Salich Radomir 71 M 1976 CZE 40-49 SEMIX --- 140278 No
Ščerba Marek 74 M 1969 CZE 50-59 MOUNTAINTIME team --- 134748 No
Ščerbová Julie F 2001 CZE 18-19 MOUNTAINTIME team --- 134750 No
Škurek Viktor 59 M 1971 CZE 40-49 MOUNTAINTIME team --- 136710 No
Špaček Martin 57 M 1976 CZE 40-49 Červena jahoda --- 142019 No
Šťasta Libor M 1966 CZE 50-59 REGA team --- 142202 No
Švandová Lenka 65 F 1973 CZE 40-49 SK Kola Víšek --- 143358 No
Turčová Adéla 48 F 1992 CZE 20-29 --- --- 143357 No
Válek Jiří M 1989 CZE 30-39 Tlustokožci v topu --- 128006 No
Vařeka Roman 62 M 1973 CZE 40-49 --- --- 140629 No
Vilč Martin M 1974 CZE 40-49 Cervena jahoda --- 141179 No
Vorel Tomáš 77 M 1974 CZE 40-49 SK Jiří Team Ostrava --- 142618 No
Vořiček David 60 M 1974 CZE 40-49 --- --- 143351 No
Vronka David 64 M 1974 CZE 40-49 TTC Olomouc --- 139273 No
Zajíček Michal M 1986 CZE 30-39 ON-OFF Team --- 140316 No
Žak Radek 66 M 1977 CZE 40-49 SK Kola Víšek --- 143352 No

53 registered racers
>