Hanácký DUATLON 2019

Cancel
Name St. No. Gender Year Country Cat. Team Prof. team Var. s. Paid
Adamec Petr 91 M 1987 CZE 20-39 --- --- 126643 No
Adamíček Vítězslav 1 M 1975 CZE 40+ HO Vítkovice --- 125448 No
Anderle Jan 85 M 1974 CZE 40+ --- --- 126644 No
Anderlová Monika F 2002 CZE 18-19 TJ Plavání Šumperk --- 126653 No
Anderlová Adéla F 2002 CZE 18-19 TJ Plavání Šumperk --- 126654 No
Anderlová Adéla 83 F 2002 CZE 16-17 TITAN TRILIFE --- 126855 No
Anderlová Monika 84 F 2002 CZE 16-17 TITAN TRILIFE --- 126856 No
Bauerová Lucie 3 F 1990 CZE 20-39 OCR Runners Olomouc --- 125361 No
Beneš Marek M 1989 CZE 20-39 Olomouc --- 125659 No
Beneš Marek Marek 4 M 1989 CZE 20-39 --- --- 126863 No
Bielčík Petr 5 M 1971 CZE 40+ Czech outdoor extreme team --- 125386 No
Boček Jakub 8 M 1987 CZE 20-39 Novatop Lapierre --- 125333 No
Bránka Karel 97 M 1986 CZE 20-39 Cyklo team KOALA --- 126642 No
Cintula Lukáš 11 M 1991 CZE 20-39 ENDEKA BASSTA team --- 125911 No
Čepelák Patrik 12 M 1977 CZE 40+ --- --- 125048 No
Dokoupil Tomáš 13 M 1985 CZE 20-39 Olomouc --- 126208 No
Doležal Zdeněk 93 M 1974 CZE 40+ --- --- 126640 No
Duchoň Josef 80 M 1964 CZE 40+ --- --- 126655 No
Dvorský Ondřej M 1988 CZE 20-39 --- --- 126011 No
Dvorský Ondřej Ondřej 17 M 1988 CZE 20-39 --- --- 126862 No
Fojt Robert 18 M 1976 CZE 40+ LABE TRI CLUB --- 125690 No
Foltin David 19 M 1972 CZE 40+ --- --- 126153 No
Gottwald Jan M 1980 CZE 20-39 Agentura 2G --- 125292 No
Gottwald Jan Jan 22 M 1980 CZE 20-39 --- --- 126859 No
Hájek Martin M 1987 CZE 20-39 Triatlon TEAM Kolárna --- 124970 No
Hájek Martin Martin 23 M 1987 CZE 20-39 --- --- 126860 No
Heřman František 99 M 1953 CZE 40+ --- --- 126657 No
Hodný Tomáš 24 M 1976 CZE 40+ ON-OFF Team --- 126048 No
Hubáčková Zuzana 26 F 1987 CZE 20-39 AK Drnovice --- 125909 No
Chytilová Karin 28 F 1980 CZE 20-39 Olomouc --- 125240 No
Jirkovská Veronika 29 F 1989 CZE 20-39 Brno --- 126061 No
Jordánová Pavlína 30 F 1992 CZE 20-39 Individuální --- 125999 No
Kadidlo Jiří 31 M 1972 CZE 40+ CK Slovan Moravská Třebová --- 126101 No
Kajaba Václav 96 M 1973 CZE 40+ Ladermon team --- 126627 No
Kechrt Tomáš 33 M 1981 CZE 20-39 PRIME sport expert --- 126020 No
Kňáva Martin 100 M 1970 CZE 40+ Individuální --- 126633 No
Kocián Robert 34 M 1988 CZE 20-39 TITAN TRILIFE --- 125497 No
Kocourek František 35 M 1983 CZE 20-39 SK SKIVELO neslyšících --- 126251 No
Koníček Jakub 37 M 1993 CZE 20-39 Finančné centrum team --- 125597 No
Kovářová Eva 39 F 1978 CZE 40+ Olomouc --- 125957 No
Král Tomáš 87 M 1981 CZE 20-39 --- --- 126649 No
Krejčí Tomáš 41 M 1986 CZE 20-39 TJ Liga 100 Olomouc --- 126124 No
Křížek Michal 110 M 1986 CZE 20-39 Olomouc --- 125998 No
Ludwig Marcel 43 M 1989 CZE 20-39 Spolek Bobina --- 125794 No
Lukašák Štefan 88 M 1967 CZE 40+ Cyklo team KOLARNA --- 126634 No
Malounek Petr 46 M 1982 CZE 20-39 --- --- 124919 No
Matucha Tomáš 47 M 1979 CZE 40+ Austerlitz Adventure --- 126025 No
Mogrovics Michal 48 M 1947 CZE 40+ TTC Olomouc --- 126200 No
Nováková Tereza 49 F 1992 CZE 20-39 OCR Runners Olomouc --- 125368 No
Opíchal Tomáš 50 M 1970 CZE 40+ Ghost-Rubena Racing Team --- 126038 No
Oulehla Tomáš 52 M 1993 CZE 20-39 Oulehla team --- 125908 No
Oulehla Petr 51 M 1995 CZE 20-39 Oulehla team --- 126000 No
Pajer Ondřej 53 M 1989 CZE 20-39 Catus --- 126271 No
Pastrnek Pavel 94 M 1976 CZE 20-39 SK SKIVELO neslyšících --- 126637 No
Písař Martin 54 M 1984 CZE 20-39 Team Cyklo Trener --- 124894 No
Polak Radek 56 M 1979 CZE 40+ AD team --- 125912 No
Psula Roman 59 M 1984 CZE 20-39 Ladermon team --- 126203 No
Rederer Zbyněk M 1987 CZE 20-39 TMB --- 126060 No
Rederer Zbyněk 60 M 1987 CZE 20-39 --- --- 126861 No
Rybnikář Antonín 62 M 1984 CZE 20-39 --- --- 125930 No
Sás Ladislav 95 M 1972 CZE 40+ SK Vyhlídka Šternberk --- 126639 No
Schwarz Daniel 64 M 1977 CZE 40+ Individuální --- 125872 No
Studýnka David 89 M 1976 CZE 40+ SK SKIVELO neslyšících --- 126638 No
Studýnka David M 2003 CZE 18-19 SK SKIVELO neslyšících --- 126650 No
Studýnka David 90 M 2003 CZE 16-17 --- --- 126857 No
Šándor Jan M 1994 CZE 20-39 --- --- 126646 No
Šándor Jan Jan 86 M 1994 CZE 20-39 --- --- 126864 No
Ščerba Marek 101 M 1969 CZE 40+ MOUNTAINTIME team --- 126628 No
Šenková Sára 81 F 2003 CZE 18-19 Kolárna --- 126738 No
Šindelář Ondřej 65 M 1988 CZE 20-39 Elite Sport Boskovice --- 125141 No
Škrabal Petr M 1987 CZE 20-39 --- --- 126645 No
Škrabal Petr Petr 92 M 1978 CZE 40+ --- --- 126858 No
Škurek Viktor 82 M 1971 CZE 40+ Brantice --- 126641 No
Špičák Roman 66 M 1993 CZE 20-39 TITAN TRILIFE --- 125915 No
Štěpař Petr 79 M 1964 CZE 40+ OMT --- 126636 No
Števanka Ladislav 67 M 1981 CZE 20-39 Individuální --- 126042 No
Tvarůžka Tomáš 98 M 1972 CZE 40+ --- --- 126647 No
Večeřová Simona 69 F 1978 CZE 40+ --- --- 125963 No
Vodička Jan 70 M 1968 CZE 40+ TTC Olomouc --- 126044 No
Vodičková Iva 71 F 1981 CZE 20-39 --- --- 126001 No
Vojtek Libor 72 M 1984 CZE 20-39 Individuální --- 125821 No
Vronka David 74 M 1974 CZE 40+ TTC Olomouc --- 126201 No
Zach Tomáš 75 M 1992 CZE 20-39 --- --- 126207 No
Zaoral Marek 76 M 1989 CZE 20-39 UrbanBajk --- 125068 No
Zich Radek 77 M 1984 CZE 20-39 --- --- 126113 No

85 registered racers
>