Šlapanický aquatlon

Cancel
Name St. No. Gender Year Country Cat. Team Prof. team Čas plav. Var. s. Paid
Bělohlávek Oliver Patrik M 2007 CZE 12-13 ATK Šlapanice --- 01:50 125854 No
Bura Přemysl M 2007 CZE 12-13 ATK Šlapanice --- 02:00 125081 No
Čech Ondřej M 2006 CZE 12-13 ATK slapanice --- 03:28 126057 No
Černá Viktorie F 2006 CZE 12-13 --- --- 02:30 126193 No
Dobčák Martin M 2008 CZE 10-11 ATK Šlapanice --- 02:00 125985 No
Glovňa Sebastian M 2009 CZE 10-11 ZŠ Žebětín --- 02:20 125929 No
Heřman Jakub M 2009 CZE 10-11 TJ Sokol Bílovice nad Svitavou --- 01:42 125871 No
Heřmanová Lucie F 2007 CZE 12-13 TJ Sokol Bílovice nad Svitavou --- 03:50 125932 No
Horáková Natálie F 2005 CZE 14-15 --- --- 02:25 126178 No
Hrazdilová Tereza F 2011 CZE 8 --- --- --- 126218 No
Hrozný Martin M 2006 CZE 12-13 SKT Brankovice --- 06:00 126172 No
Charvát Matyáš M 2005 CZE 14-15 Elite Sport Boskovice --- 02:30 126165 No
Koudelka Jakub M 2006 CZE 12-13 ATK Šlapanice --- 03:55 126211 No
Kovařčík Matěj M 2007 CZE 12-13 Individuální --- 02:53 125446 No
Kraus Filip M 2007 CZE 12-13 LSKF-M --- 01:20 124660 No
Krausová Sofie F 2011 CZE 8 --- --- --- 126221 No
Křenová Petra F 2006 CZE 12-13 SKT Brankovice --- 03:45 126170 No
Kučera Martin M 2010 CZE 9 ACT leraK Blansko --- 02:05 125839 No
Mičková Kateřina F 2004 CZE 14-15 Triathlon Team Tábor --- 02:30 126051 No
Mičková Anna F 2010 CZE 9 Individuální --- 01:50 126052 No
Mífek Miroslav M 2011 CZE 8 OSP Hodonín --- 03:02 126018 No
Mífek Štěpán M 2010 CZE 9 OSP Hodonín --- 01:28 126019 No
Mládenková Josefína F 2007 CZE 12-13 --- --- 04:00 125354 No
Musil Matěj M 2010 CZE 9 ASK Blansko --- 02:00 125287 No
novotný ondra M 2010 CZE 9 --- --- 01:00 125574 No
Otáhalová Monika F 2007 CZE 12-13 SKT Brankovice --- 04:00 126171 No
Pink Lukáš M 2007 CZE 12-13 ATK Šlapanice --- 05:00 125925 No
Pinková Michaela M 2009 CZE 10-11 --- --- --- 126299 No
Průdková Edita F 2011 CZE 8 OSP Hodonín --- 02:15 126021 No
Růža Tomáš M 2005 CZE 14-15 ATK Šlapanice --- 03:00 126014 No
Růžička David M 2009 CZE 10-11 ATK Šlapanice --- 02:00 125290 No
Růžová Natálie F 2008 CZE 10-11 ATK Šlapanice --- 03:00 126013 No
Ryšavá Anna F 2008 CZE 10-11 Elite Sport Boskovice --- 01:20 126054 No
Slováček Matouš M 2009 CZE 10-11 ZŠ Žebětín --- 02:10 125928 No
Svobodník Nikola M 2005 CZE 14-15 ATK Šlapanice --- 03:00 126007 No
Svobodníková Sára F 2009 CZE 10-11 --- --- 03:00 126008 No
Svobodníková Agáta F 2011 CZE 8 --- --- 03:00 126009 No
Šafránek Jáchym M 2007 CZE 12-13 Elite Sport Boskovice --- 01:49 124322 No
Šafránková Anna F 2010 CZE 9 Elite Sport Boskovice --- 01:50 124321 No
Šulák Marek M 2008 CZE 10-11 SK EDIE TEAM --- 02:00 125895 No
Šuláková Lucie F 2006 CZE 12-13 --- --- 03:06 125864 No
Tichý Dominik M 2010 CZE 9 ATK Šlapanice --- 02:00 125565 No
Trubelja Tereza F 2006 CZE 12-13 Elite Sport Boskovice --- 02:55 126166 No
Vlasáková Karolína F 2006 CZE 12-13 --- --- 02:40 126194 No
Zavřel Jiří M 2009 CZE 10-11 Elite Sport Boskovice --- 02:00 124303 No
Zavřelová Adéla F 2007 CZE 12-13 Elite Sport Boskovice --- 01:50 124305 No
Žák Jakub M 2006 CZE 12-13 ATK Šlapanice --- 02:30 125730 No
Žáková Erika F 2006 CZE 12-13 SKT Brankovice --- 03:45 126169 No

48 registered racers
>