CITY TRIATHLON Karlovy Vary 2019

Cancel
Name Gender Year Country Cat. Team Prof. team Var. s. Paid
Adamec Milan M 1964 CZE 50-59 Nový Bor --- 135904 No
Albrecht Šimon M 2004 CZE 14-15 --- --- 140714 No
Andrlová Veronika F 1990 CZE 20-39 Kerberos --- 141279 No
Auf Jakub M 2005 CZE 14-15 TJ Spartak Třebíč --- 136486 No
Auf Jan M 2009 CZE 10-11 TJ Spartak Trebic --- 136513 No
Balcarová Julie F 2003 CZE 16-17 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 141106 Yes
Bárta David M 1984 CZE 20-39 SK Svárov --- 140527 Yes
Bartovský Tomáš M 2003 CZE 16-17 Krušnoman TT Litvínov --- 141618 Yes
Bauerová Aneta F 2007 CZE 12-13 X-team BaNo --- 141889 No
Bednářová Nela F 2008 CZE 10-11 TJ Spartak Třebíč --- 130182 No
Benda Vladimír M 2011 CZE 8 Triarlet Karlovy Vary --- 141581 No
Bernáth František M 1959 SVK 60+ TRIATLON Dvory nad Žit. --- 136944 No
Bezyk Serhiy M 1980 UKR 20-39 --- --- 141872 No
Biheller David M 1982 CZE 20-39 --- --- 125675 Yes
Blažek Jiří M 1972 CZE 40-49 Jablonecké Mattonky --- 141661 No
Borovský Martin M 1973 CZE 40-49 Cobram Team --- 141878 No
Böse Adam M 2007 CZE 12-13 LACHMÁNEK z.s. - Triatlonový oddíl --- 141278 No
Bošek Jan M 1991 CZE 20-39 1na1 --- 141542 No
Března Matěj M 2005 CZE 14-15 TJ Spartak Třebíč --- 137195 No
Burlová Tereza F 2006 CZE 12-13 Triatlon Plzeň --- 140673 No
Cabal Stanislav M 1962 CZE 50-59 TJ Triatlon Cheb --- 135043 Yes
Capl Kryštof M 2005 CZE 14-15 TriSK ČB --- 141621 No
Cedric Marichal M 1984 BEL 20-39 --- --- 141046 No
Cihlář Jakub M 2003 CZE 16-17 TT LOKO Beroun --- 141587 Yes
Coufal Lukáš M 2001 CZE 18-19 TJ Spartak Třebíč --- 141178 No
Coufalová Tereza F 2008 CZE 10-11 TJ Spartak Třebíč --- 141070 No
Crk Martin M 1979 CZE 40-49 TRI-Hořovice --- 141658 Yes
Czigány András M 1993 HUN 20-39 --- --- 137415 No
Černý Jakub M 2009 CZE 10-11 Triatlon Plzeň --- 141244 No
Červenka Lukáš M 1995 CZE 20-39 Triathlon Team Tábor --- 141405 No
Doupovec Petr M 1974 CZE 40-49 PRISTA OIL CZECH --- 141831 No
Dvořák Jindřich M 1981 CZE 20-39 Individuální --- 134686 No
Dvořáková Kristýna F 2005 CZE 14-15 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 127189 No
Dvořáková Pavlína F 2008 CZE 10-11 4SPORTS TEAM --- 135665 No
Dvořáková Petra F 2005 CZE 14-15 KONRAD TOOLS TEAM --- 135666 No
Esteves Joao M 1986 PRT 20-39 --- --- 141662 No
Faltova Eliška F 2004 CZE 14-15 Tri club Česká Lípa --- 141182 Yes
Fanturová Lenka F 1978 CZE 40-49 VSK FTVS Praha --- 141554 No
Fiala Aleš M 1966 CZE 50-59 SK Slavia Praha --- 134045 Yes
Fila Adam M 2005 CZE 14-15 TJ Spartak Třebíč --- 136970 Yes
Filová Julie F 2008 CZE 10-11 TJ Spartak Třebíč --- 136971 Yes
Franko Jan M 1983 CZE 20-39 Individuální --- 134225 Yes
Glebov Kirill M 1990 UKR 20-39 --- --- 130270 No
Goncalves Ricardo M 1982 PRT 20-39 --- --- 141274 Yes
Gregora Jan M 2000 CZE 18-19 Individuální --- 139277 Yes
Gregorová Eliška F 1998 CZE 20-39 TJ BIŽU JBC --- 141593 No
Gremlicová Lucie F 1969 CZE 50-59 Liga 100 Olomouc --- 127748 Yes
Grulich Ondřej M 2001 CZE 18-19 TJ Spartak Třebíč --- 141197 Yes
Grüner Pavel M 1980 CZE 20-39 TRIKV --- 141829 Yes
Hájek Tomáš M 2000 CZE 18-19 TCV Jindřichův Hradec --- 140708 No
Hamata Lukáš M 2005 CZE 14-15 TRIKV --- 140622 No
Hartmann Vladimir M 1981 CZE 20-39 Individuální --- 140432 No
Hašlar Přemysl M 1975 CZE 40-49 VOKOLOPOLE --- 141536 Yes
Hašlar Přemysl M 2007 CZE 12-13 VOKOLOPOLE --- 141538 Yes
Hašlar Matyáš M 2004 CZE 14-15 VOKOLOPOLE --- 141539 Yes
Hašlarová Alena F 1978 CZE 40-49 VOKOLOPOLE --- 141537 Yes
Havlíček Michal M 1971 CZE 40-49 ACES TEAM KARLOVY VARY --- 141875 No
Heran Robert M 1978 CZE 40-49 Individuální --- 135448 Yes
Hladík Oldřich M 2002 CZE 16-17 TJ BIŽU JBC --- 136018 No
Holeček Petr M 1961 CZE 50-59 Elab --- 141672 No
Hrubý David M 2007 CZE 12-13 TriSK ČB --- 141622 No
Hrubý Adam M 2009 CZE 10-11 TriSK ČB --- 141623 No
Hyláková Dana F 1961 CZE 50-59 Individuální --- 141037 Yes
Chmátal David M 2005 CZE 14-15 TJ Sokol Senohraby --- 141191 No
Chmátalová Adéla F 2004 CZE 14-15 TJ Sokol Senohraby --- 141190 No
Churavá Veronika F 2005 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 137387 No
Chytilová Kateřina F 2008 CZE 10-11 Triatlon Plzeň --- 141778 No
Ihnačinec Jakub M 1999 CZE 20-39 Krušnoman TT Litvínov --- 141648 Yes
Jahoda Vojtěch M 2004 CZE 14-15 TJ Sokol Senohraby --- 141385 No
Jedličková Barbora F 2006 CZE 12-13 Triatlon Plzeň --- 141879 No
Jiřík Adam M 2005 CZE 14-15 Krušnoman TT Litvínov --- 140640 Yes
Jungmannová Kateřina F 2008 CZE 10-11 TRIKV --- 141243 Yes
Kafka Šimon M 2004 CZE 14-15 SK TRI CYKLOCHLUBNA --- 141791 No
Kahuda Jiří M 2000 CZE 18-19 Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 141852 No
Kalný Jiří M 1975 CZE 40-49 Individuální --- 140522 Yes
Khýr Rostislav M 1976 CZE 40-49 --- --- 124655 Yes
Kindl Robert M 1972 CZE 40-49 IRON STARS BEROUN --- 141280 No
Klírová Jana F 1967 CZE 50-59 SATT --- 140632 No
Kmoch Štěpán M 2009 CZE 10-11 Tri club Česká Lípa --- 141507 Yes
Kmuníček Miloš M 1961 CZE 50-59 Individuální --- 136468 Yes
Knejzlík Tomáš M 2005 CZE 14-15 Tri club Česká Lípa --- 141185 Yes
Kobík Martin M 1987 CZE 20-39 Běžci Chomutov --- 136435 Yes
Kocík Vojtěch M 1981 CZE 20-39 Individuální --- 140385 Yes
Kodras Ondřej M 1988 CZE 20-39 K2 travel & tips --- 124407 No
Koráb Ondřej M 1986 CZE 20-39 Individuální --- 141826 No
Korellus Lukáš M 2009 CZE 10-11 TRIKV --- 141842 No
Korellus Jakub M 2011 CZE 8 Triatlet Karlovy Vary --- 141843 No
Korous Martin M 1974 CZE 40-49 Triathlon Team Tábor --- 141406 No
Korous David M 2004 CZE 14-15 Triathlon Team Tábor --- 141413 No
Korousová Nikola F 2006 CZE 12-13 Triathlon Team Tábor --- 141412 No
Kostlán Robert M 2003 CZE 16-17 Triathlon Team Tábor --- 141410 No
Kotěšovcová Pavla F 2000 CZE 18-19 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 140199 Yes
Kotiš Martin M 2009 CZE 10-11 TJ Sokol Senohraby --- 141692 No
Kotišová Karolína F 2006 CZE 12-13 TJ Sokol Senohraby --- 141691 No
Kozojed Ondřej M 2007 CZE 12-13 Triathlon Team Tábor --- 141408 No
Kozojed Martin M 2004 CZE 14-15 Triathlon Team Tábor --- 141409 No
Kratochvíl Ladislav M 1970 CZE 40-49 TJ BIŽU JBC --- 141548 No
Kratochvílová Lucie F 1995 CZE 20-39 OMT --- 133850 Yes
Kratochvílová Šárka F 2006 CZE 12-13 TJ Spartak Třebíč --- 141272 Yes
Krob Vojtěch M 1996 CZE 20-39 --- --- 140648 No
Kropáček Jan M 1973 CZE 40-49 Individuální --- 127027 Yes
Kropáček Štěpán M 2011 CZE 8-9 Individuální --- 127028 Yes
Kropáčková Eliška F 2009 CZE 10-11 Individuální --- 127029 Yes
Kroulík Jiří M 1988 CZE 20-39 --- --- 140565 No
Kroupa Štěpán M 1975 CZE 40-49 Café racers --- 141783 No
Kubín Jaromír M 1987 CZE 20-39 X-team BaNo --- 141681 No
Kučera Robert M 1971 CZE 40-49 WITTE Bike Team --- 140450 No
Kučera Jan M 1981 CZE 20-39 Individuální --- 140634 No
Kučerová Eliška F 2005 CZE 14-15 TRIKV --- 140449 No
Kvasničková Radka F 1976 CZE 40-49 ŠAK Chodov --- 140736 Yes
Lepes Tibor M 1975 SVK 40-49 CNS Academy --- 137084 No
Leszkow David M 2000 CZE 18-19 Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 141575 No
Lichtenbergová Zuzana F 2007 CZE 12-13 TJ Sokol Senohraby --- 141798 No
Linhart Tomáš M 1991 CZE 20-39 TT Příbram, z. s. --- 140442 No
Lukeš Zdeněk M 1964 CZE 50-59 SATT --- 140633 No
Lulińska Kamila M 1995 POL 20-39 --- --- 139214 No
Mach František M 1986 CZE 20-39 Individuální --- 141786 Yes
Machová Jana F 1988 CZE 20-39 Individuální --- 141787 Yes
Man Petr M 1971 CZE 40-49 Individuální --- 129289 Yes
Marek Jan M 1991 CZE 20-39 --- --- 127381 Yes
Marková Nela F 2009 CZE 10-11 Triatlon Plzeň --- 140331 No
Mařík Antonín M 1993 CZE 20-39 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 140559 Yes
Matějka Jiří M 1975 CZE 40-49 SK Profisport --- 141057 Yes
Matoušová Michaela F 2000 CZE 18-19 Elitavers Jihlava --- 141209 No
Maxian Boris M 1991 SVK 20-39 --- --- 140310 Yes
Mejzlík Petr M 1959 CZE 60+ TJ Spartak Třebíč --- 129350 Yes
Mezlíková Klára F 2004 CZE 14-15 TJ Spartak Třebíč --- 135458 No
Michálek Šimon M 2005 CZE 14-15 TRI KLUB Příbram --- 140628 No
Michálek Filip M 2001 CZE 18-19 TRI KLUB Příbram --- 140630 No
Mikšovská Kamila F 1972 CZE 40-49 --- --- 125563 Yes
Mitisková Michaela F 2005 CZE 14-15 TJ Spartak Třebíč --- 136472 No
Mitisková Lucie F 2007 CZE 12-13 TJ Spartak Třebíč --- 136473 No
Müller Philipp-Johannes M 1986 DEU 20-39 EGZ Triathlon Görlitz --- 141105 No
Musil Jakub M 1984 CZE 20-39 PRISTA OIL CZECH --- 141833 No
Navrátil Václav M 1966 CZE 50-59 Individuální --- 136099 No
Nosek Kryštof M 1998 CZE 20-39 TJ BIŽU JBC --- 141789 Yes
Novák František M 1998 CZE 20-39 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 141801 No
Nováková Jarmila F 2007 CZE 12-13 Tri club Česká Lípa --- 141143 Yes
Nováková Viktorie F 2009 CZE 10-11 Tri club Česká Lípa --- 141144 Yes
Nováková Natálie F 1997 CZE 20-39 Pražská kavárna --- 141610 No
Novotný Jan M 1978 CZE 40-49 TTT --- 141556 Yes
Olšar Ondřej M 1997 CZE 20-39 Kerberos T.A. PLZEŇ 141255 No
Opletalová Jana F 1969 CZE 50-59 Individuální --- 136054 No
Ostrenskyi Oleksii M 1994 UKR 20-39 Elab Team --- 135566 Yes
Palider Jan M 1991 CZE 20-39 Triatlon klub Ostrava --- 126974 No
Pejchar Ladislav M 1967 CZE 50-59 --- --- 141094 Yes
Pelc Jaroslav M 1975 CZE 40-49 Krušnohorský výšvih --- 141051 Yes
Petratur Radim M 1977 CZE 40-49 MULTIMA a.s. --- 140380 Yes
Pičmanová Zuzana F 1999 CZE 20-39 TCV Jindřichův Hradec --- 141506 Yes
Pilc Daniel M 1998 CZE 20-39 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 137058 Yes
Plic Lukáš M 2006 CZE 12-13 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 141101 No
Plic Ondřej M 2009 CZE 10-11 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 141102 No
Pluhař David M 2003 CZE 16-17 KONRAD TOOLS TEAM --- 141592 No
Podgórski Tomasz M 1979 CZE 40-49 --- --- 136613 Yes
Pokorná Pavlína F 2000 CZE 18-19 SKI CLUB Brandýs n.L., z.s. --- 136922 Yes
Policarová Martina F 1976 CZE 40-49 1na1 --- 141544 No
Preisler Michal M 1971 CZE 40-49 Jablonecké Mattonky --- 141667 No
Procházková Nikola F 2002 CZE 16-17 TJ Spartak Třebíč --- 141211 Yes
Přáda Jan M 1990 CZE 20-39 --- --- 141086 No
Půstová Šárka F 2002 CZE 16-17 KONRAD TOOLS TEAM --- 141122 No
Raková Gabriela F 1975 CZE 40-49 Individuální --- 136735 Yes
Reindl Michal M 1955 CZE 60+ Krušnoman TT Litvínov --- 141261 Yes
Ryšávka Jáchym M 2007 CZE 12-13 4SPORTS TEAM --- 141221 No
Ryšávková Emma F 2005 CZE 14-15 KONRAD TOOLS TEAM --- 141220 No
Řimnáč Jakub M 2003 CZE 16-17 Hopman Team Žatec --- 141870 No
Santo Pavel M 1962 CZE 50-59 X-team BaNo --- 141092 Yes
Sedlár Daniel M 2001 CZE 18-19 Krušnoman TT Litvínov --- 137290 Yes
Sereni Jean-Gwenael M 1989 FRA 20-39 --- --- 135074 Yes
Schreiber Julia M 1982 DEU 20-39 Freiberg --- 130810 No
Souček Jakub M 2005 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 135728 No
Stádník Daniel M 1972 CZE 40-49 Individuální --- 141107 No
Stádník Jakub M 2003 CZE 16-17 Individuální --- 141108 No
STEFANSKI Michał M 1976 POL 40-49 --- --- 141859 No
Strejc Michal M 2002 CZE 16-17 Triatlon Plzeň --- 141420 No
Stuchl Jindřich M 1974 CZE 40-49 Cykloteam Ostrov --- 124943 Yes
Stuchlík Jiří M 1975 CZE 40-49 Triathlon Team Tábor --- 141407 No
Stuchlík Jiří M 2001 CZE 18-19 Triathlon Team Tábor --- 141414 No
Stuchlíková Natálie F 2005 CZE 14-15 Triathlon Team Tábor --- 141411 No
Světlíková Nela F 1997 CZE 20-39 --- --- 133055 No
Svoboda Václav M 1993 CZE 20-39 1na1 --- 141541 No
Svobodová Agáta F 2005 CZE 14-15 TJ Sokol Senohraby --- 140359 Yes
Svobodová Dominika F 1998 CZE 20-39 USK Akademik Cheb --- 141239 No
Šilhan Jiří M 1976 CZE 40-49 WITTE bike team --- 140448 Yes
Šimek Milan M 2000 CZE 18-19 TITAN TRILIFE --- 141069 No
Šimíček Marek M 1971 CZE 40-49 1na1 --- 141543 No
Šiml Jan M 1967 CZE 50-59 NOVIS TK Praha --- 141792 No
Šťastná Lucie F 2006 CZE 12-13 TJ Sokol Senohraby --- 141612 Yes
Štěpka Tadeáš M 2004 CZE 14-15 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 141273 No
Štourač Nikola M 1985 CZE 20-39 KONRAD TOOLS TEAM --- 125010 No
Švecová Andrea F 2005 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 137424 No
Švecová Lenka F 2001 CZE 18-19 TCV Jindřichův Hradec --- 141017 No
Temer Jörgen M 1970 CZE 40-49 Johanngeorgenstadt --- 136839 No
Teplý Ondřej M 1978 CZE 40-49 HISPORT Team --- 134896 Yes
Tlamka Filip M 2002 CZE 16-17 KONRAD TOOLS TEAM --- 141219 No
Trutna Jan M 1999 CZE 20-39 KONRAD TOOLS TEAM --- 141073 No
Uhlík Vojtěch M 2010 CZE 9 Triathlon Team Tábor --- 141415 No
Uhlík Jan M 2008 CZE 10-11 Triathlon Team Tábor --- 141416 No
Vávra Lukáš M 2009 CZE 10-11 Triatlon Plzeň --- 141673 Yes
Vávrová Nela F 2008 CZE 10-11 Triatlon Plzeň --- 141675 Yes
Vlasák Karel M 2002 CZE 16-17 Triatlon Plzeň --- 141138 No
Vopat Milan M 1961 CZE 50-59 ProCorde Chomutov --- 140546 No
Vosvrdova Lenka F 1988 CZE 20-39 --- --- 126599 Yes
Vrobel Richard M 2010 CZE 9 Kerberos --- 140675 No
Zadražil Filip M 1998 CZE 20-39 TJ BIŽU JBC --- 141601 No
Zatloukal Petr M 1988 CZE 20-39 Individuální --- 128275 No
Žáčik Jan M 2010 CZE 8-9 Individuální --- 134226 Yes

206 registered racers
>