Aquatlon Jablonec n. N

Cancel
Name St. No. Gender Year Country Cat. Team Prof. team Čas plav. Var. s. Paid
Adam Petr 1 M 2007 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 02:50 126784 No
Adamová Tereza 2 F 2005 CZE 14-15 TCV Jindřichův Hradec --- 03:20 126785 No
Adamová Žaneta 3 F 1980 CZE 20-39 TCV Jindřichův Hradec --- 08:00 126914 No
Auf Jakub 4 M 2005 CZE 14-15 TJ Spartak Třebíč --- 02:25 126259 No
Augusta Ondřej 5 M 2005 CZE 14-15 SK Slavia Praha --- 03:00 126356 No
Bača Matyáš M 2004 CZE 14-15 CzechTRI K. Team --- 02:20 126755 No
Bakoč Hynek 7 M 2009 CZE 10-11 Loko Trutnov --- 01:45 126938 No
Bakočová Ema 8 F 2009 CZE 10-11 Loko Trutnov --- 01:45 126939 No
Balcarová Julie F 2002 CZE 16-17 Tri ski Horní Počernice --- 02:40 126713 No
Balcarová Julie 9 F 2003 CZE 16-17 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 02:40 126714 No
Barcalová Valerie 10 F 2004 CZE 14-15 PO Rumburk --- 02:30 125873 No
Bartovský Tomáš 11 M 2003 CZE 16-17 Krušnoman TT Litvínov --- 06:02 125042 No
Barvínková Adéla 12 F 2003 CZE 16-17 Loko Trutnov --- 05:30 126945 No
Bauer Matyáš M 2004 CZE 14-15 X-team BaNo --- 03:10 126894 No
Bednarský Václav 14 M 2001 CZE 18-19 TITAN TRILIFE --- 05:08 125451 No
Benčová Renáta 15 F 1977 CZE 40-49 Individuální --- 06:20 125481 No
Blažek Cyril M 2007 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 03:40 126786 No
Bočková Izabela F 2011 CZE 8-9 TCV Jindřichův Hradec --- 00:50 126787 No
Boháčová Tereza 18 F 2004 CZE 14-15 TT Příbram, z. s. --- 02:50 126873 No
Bönischová Adéla 19 F 2007 CZE 12-13 Triatlet Karlovy Vary --- 04:00 125749 No
Böse Adam 20 M 2007 CZE 12-13 LACHMÁNEK z.s. - Triatlonový oddíl --- 03:35 126834 No
Března Matěj 21 M 2005 CZE 14-15 TJ Spartak Třebíč --- 02:42 126532 No
Burdych Adam 22 M 2004 CZE 14-15 --- --- 02:45 126951 No
Cardal Nikodém M 2004 CZE 14-15 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 00:03 126620 No
Cihlář Zdislav 24 M 1964 CZE 50-59 TT LOKO Beroun --- 05:40 126748 No
Cihlář Prokop 25 M 2006 CZE 12-13 TT LOKO Beroun --- 02:28 126767 No
Coufal Lukáš 310 M 2001 CZE 18-19 TJ Spartak Třebíč --- --- 127103 No
Čadková Agáta 26 F 2005 CZE 14-15 Elab --- 02:50 126662 No
Čermák Jan 27 M 2000 CZE 18-19 Krušnoman TT Litvínov --- 04:40 125846 No
Černohorský Tomáš 301 M 1997 CZE 20-39 TT Příbram, z. s. --- --- 127101 No
Červenka Lukáš 28 M 1995 CZE 20-39 Triathlon Team Tábor --- 04:09 126821 No
Červenková Denisa 29 F 2004 CZE 14-15 Triathlon Team Tábor --- 02:17 126833 No
Dolejš Marek 30 M 2004 CZE 14-15 Olymp Praha --- 02:25 126611 No
Duba Lucas 31 M 2006 CZE 12-13 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 02:30 125149 No
Duba Tomáš M 2006 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 04:00 126776 No
Duck Samuel 33 M 2009 CZE 10-11 PK Nisa Liberec --- 01:28 126853 No
Dvorská Kristýna 34 F 2009 CZE 10-11 TRIKV --- 01:28 124764 No
Dvořáková Kristýna 35 F 2005 CZE 14-15 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 02:35 125656 No
Dvořáková Petra 36 F 2005 CZE 14-15 KONRAD TOOLS TEAM --- 02:28 126360 No
Dvořáková Kateřina 37 F 2007 CZE 12-13 Triathlon Team Tábor --- 02:45 126828 No
Eliáš David 38 M 2005 CZE 14-15 TRI KLUB Příbram --- 02:20 126965 No
Faltova Eliška 39 F 2004 CZE 14-15 Tri club Česká Lípa --- 06:30 126181 No
Fanderlik David 40 M 2002 CZE 16-17 Team CykloTrener Mandavan --- 06:40 126603 No
Fiala Aleš 41 M 1966 CZE 50-59 SK Slavia Praha --- 06:30 126394 No
Ficová Anna F 2006 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 03:30 126792 No
Filip Tadeáš M 2008 CZE 10-11 SPSHK --- 01:15 125618 No
Flegl Vlastimil 303 M 1953 CZE 60+ Brtev --- 09:06 125485 No
Franěk Tomáš 44 M 2008 CZE 10-11 TT Příbram, z. s. --- 01:30 126875 No
Fraňková Michaela 46 F 1970 CZE 40-49 TT Příbram, z. s. --- 08:45 126869 No
Fraňková Natálie 45 F 2004 CZE 14-15 TT Příbram, z. s. --- 02:28 126874 No
Ginzel Petr M 1972 CZE 40-49 CykloVAPE --- 10:00 125466 No
GONČÁR Filip 318 M 2000 CZE 18-19 --- --- --- 127109 No
Gončaruk Ilja 48 M 2009 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 01:28 126777 No
Gončaruk Kyrill 49 M 2006 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 02:35 126778 No
Grebik Radim M 2001 CZE 18-19 TITAN TRILIFE --- 04:30 126800 No
Gregora Jan 51 M 2000 CZE 18-19 Individuální --- 05:44 125852 No
Gregorová Eliška 52 F 1998 CZE 20-39 TJ BIŽU JBC --- 05:16 125496 No
Gröschl Vojtěch 53 M 2007 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 02:40 125003 No
Gröschl Václav 54 M 2007 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 03:05 125004 No
Grulich Ondřej 55 M 2001 CZE 18-19 TJ Spartak Třebíč --- 05:00 126510 No
Günther Jan 56 M 2002 CZE 16-17 Loko Trutnov --- 05:45 126946 No
Hadravová Kateřina 58 F 2005 CZE 14-15 Tri club Česká Lípa --- 02:48 126188 No
Hadravová Adéla 57 F 2010 CZE 8-9 Tri club Česká Lípa --- 02:30 126912 No
Hamata Lukáš 59 M 2005 CZE 14-15 TRIKV --- 03:00 126724 No
Hanáčková Johana 60 F 2008 CZE 10-11 Elab --- 01:22 126745 No
Hanáčková Gabriela 307 F 2010 CZE 8-9 Elab --- --- 127093 No
Harakaľ František 61 M 2007 CZE 12-13 TJ BIŽU JBC --- 02:50 125855 No
Harapát Radim M 2004 CZE 14-15 TJ Šumperk --- 02:47 126743 No
Hartmanová Kateřina F 2008 CZE 10-11 Elab --- 01:12 125849 No
Hartmanová Tereza F 2011 CZE 8-9 Elab --- 01:49 125850 No
Hašlar Přemysl 65 M 1975 CZE 40-49 VOKOLOPOLE --- 05:53 126080 No
Hašlar Přemysl 66 M 2007 CZE 12-13 VOKOLOPOLE --- 03:55 126082 No
Hejtíková Gabriela 315 F 1981 CZE 20-39 Individuální --- --- 127104 No
Hendrych Jaroslav 67 M 1975 CZE 40-49 Tri club Česká Lípa --- 06:12 126180 No
Hladík Oldřich 68 M 2002 CZE 16-17 TJ BIŽU JBC --- 04:25 126845 No
Holeček Petr M 1959 CZE 60+ LABE TRI CLUB --- 06:15 126378 No
Holeček Petr 70 M 1961 CZE 50-59 Elab --- 06:40 126742 No
Holka Matěj 71 M 2006 CZE 12-13 Lokomotiva Teplice --- 02:35 125326 No
Homola Jakub 73 M 2005 CZE 14-15 Triathlon Team Tábor --- 02:25 126825 No
Homola Matěj 72 M 2007 CZE 12-13 Triathlon Team Tábor --- 03:14 126838 No
Horák Radek M 2007 CZE 12-13 Loko Trutnov --- 03:15 126949 No
Hradil Pavel 75 M 1998 CZE 20-39 TITAN TRILIFE --- 04:50 126029 No
Hrašová Tea 298 F 2007 CZE 12-13 Elab --- --- 127098 No
Hrazdilová Tereza F 2011 CZE 8-9 Individuální --- 01:50 125374 No
Hubáček Ondřej 76 M 2009 CZE 10-11 Triathlon Team Tábor --- 01:28 126824 No
Hudečková Lucie 77 F 2006 CZE 12-13 Elite Sport Boskovice --- 02:30 126766 No
Charvát Matyáš 78 M 2005 CZE 14-15 Elite Sport Boskovice --- 02:30 126761 No
Charvátová Tereza 79 F 2002 CZE 16-17 Elite Sport Boskovice --- 05:25 126762 No
Chmátal David 80 M 2005 CZE 14-15 TJ Sokol Senohraby --- 02:53 126809 No
Chmátalová Adéla 81 F 2004 CZE 14-15 TJ Sokol Senohraby --- 02:40 126810 No
Chovanečková Nikola 82 F 2005 CZE 14-15 SK Kopřivnice --- 02:22 126801 No
Chytilová Kateřina 83 F 2008 CZE 10-11 Triatlon Plzeň --- 01:30 126916 No
Ihn Ondřej 86 M 2000 CZE 18-19 Triatlon klub Ostrava --- 05:10 126885 No
Ihn Šimon 84 M 2010 CZE 8-9 Klub plaveckých sportů Opava --- 00:50 126899 No
Ihn Tobiáš 85 M 2008 CZE 10-11 Klub plaveckých sport Opavaů --- 01:26 126900 No
Ihnačinec Jakub 87 M 1999 CZE 20-39 Krušnoman TT Litvínov --- 05:10 125859 No
Jadrníčková Šárka 88 F 2006 CZE 12-13 SK Kopřivnice --- 02:32 126802 No
Jahn Bohumil M 1980 CZE 20-39 Individuální --- 05:20 125629 No
Jahoda Vojtěch 90 M 2004 CZE 14-15 TJ Sokol Senohraby --- 02:26 126917 No
Jahodová Eliška 91 F 2008 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 01:18 126779 No
Janata Jan 93 M 2009 CZE 10-11 TJ Bižuterie Jablonec n.N. --- 01:24 126375 No
Janatová Zdeňka F 2007 CZE 12-13 TJ BIŽU JBC --- 02:35 126374 No
Jandera Petr 313 M 1966 CZE 50-59 TRI-CLUB Jablonec n.N. --- --- 127107 No
Janečková Lucie 94 F 2001 CZE 18-19 TJ BIŽU JBC --- 05:40 126805 No
Jarošová Karolína 95 F 2006 CZE 12-13 --- --- 02:30 126999 No
Jarošová Eliška 96 F 2008 CZE 10-11 --- --- 01:22 127000 No
Jedličková Barbora 97 F 2006 CZE 12-13 Triatlon Plzeň --- 02:32 126734 No
Jíra Jaroslav 98 M 1971 CZE 40-49 Tri club Česká Lípa --- 06:29 126179 No
Jiřík Adam 99 M 2005 CZE 14-15 Krušnoman TT Litvínov --- 04:48 125356 No
Jungmannová Kateřina 100 F 2008 CZE 10-11 TRIKV --- 01:38 125795 No
Jurica Josef 101 M 1998 CZE 20-39 CzechTRI K. Team --- 04:39 126756 No
Justová Adéla F 2004 CZE 14-15 Loko Trutnov --- 02:30 126952 No
Kábrt Lukáš 104 M 2000 CZE 18-19 Loko Trutnov --- 05:00 126932 No
Kábrt Aleš 103 M 2005 CZE 14-15 Loko Trutnov --- 02:45 126942 No
Kahuda Jiří 105 M 2000 CZE 18-19 Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 05:08 126711 No
Kala Jiří 106 M 1987 CZE 20-39 CK Příbram Fany Gastro --- 05:45 126888 No
Kalda Martin 107 M 2009 CZE 10-11 TJ Spartak Třebíč --- 01:35 126664 No
Kaldová Vendula 108 F 1974 CZE 40-49 TJ Spartak Třebíč --- 07:40 126665 No
Kalivoda Lukáš 109 M 2003 CZE 16-17 TTK Slavia VŠ Plzeň --- 04:40 126908 No
Kamenická Karolína F 2006 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 03:30 126791 No
Káňová Kateřina 111 F 2007 CZE 12-13 Loko Trutnov --- 04:00 126936 No
Kašpar Lukáš 112 M 2004 CZE 14-15 Loko Trutnov --- 03:00 126943 No
Kejdana Vojtěch M 2008 CZE 10-11 Loko Trutnov --- 02:00 126950 No
Kirsch Radomír M 2002 CZE 16-17 Loko Trutnov --- 06:00 126947 No
Kirschová Nicol 297 F 2006 CZE 12-13 Loko Trutnov --- --- 127096 No
Klíček Petr 115 M 2006 CZE 12-13 Triatlet Karlovy Vary --- 03:00 125702 No
Kmoch Štěpán 116 M 2009 CZE 10-11 Tri club Česká Lípa --- 02:00 126758 No
Knejzlík Tomáš 117 M 2005 CZE 14-15 Tri club Česká Lípa --- 02:35 126185 No
Koblížek Šimon 118 M 1999 CZE 20-39 Krušnoman TT Litvínov --- 04:01 124974 No
Kolář Matěj 119 M 2008 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 01:45 126781 No
Kolman Matěj M 2008 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 01:45 126780 No
Kopecký Daniel 122 M 2009 CZE 10-11 LACHMÁNEK z.s. - Triatlonový oddíl --- 01:45 126929 No
Koptík Jiří 123 M 2008 CZE 10-11 TriSK ČB --- 01:25 125440 No
Koptíková Kristýna 124 F 2009 CZE 10-11 TriSK ČB --- 02:09 125441 No
Korous Martin 125 M 1974 CZE 40-49 Triathlon Team Tábor --- 06:10 126836 No
Korous David 126 M 2004 CZE 14-15 Triathlon Team Tábor --- 02:22 126837 No
Kotiš Martin M 2009 CZE 10-11 TJ Sokol Senohraby --- 01:40 125572 No
Kotišová Karolína F 2006 CZE 12-13 TJ Sokol Senohraby --- 03:00 125571 No
Kotopulos Mikis 129 M 2006 CZE 12-13 TITAN TRILIFE --- 02:30 126987 No
Kotopulos Nikos 130 M 2010 CZE 8-9 TITAN TRILIFE --- 01:56 126988 No
Kotopulu Helena 131 F 1980 CZE 20-39 TITAN TRILIFE --- 06:50 126986 No
Koutná Barbora 132 F 2007 CZE 12-13 TT Příbram, z. s. --- 03:30 126876 No
Koutný Roman 133 M 2003 CZE 16-17 TT Příbram, z. s. --- 06:10 126871 No
Kovář Jan 134 M 2008 CZE 10-11 Diana Sport --- 01:22 126808 No
Kozojed Ondřej 135 M 2007 CZE 12-13 Triathlon Team Tábor --- 02:41 126822 No
Kozojed Martin 136 M 2004 CZE 14-15 Triathlon Team Tábor --- 02:15 126823 No
Kratochvílová Šárka 137 F 2006 CZE 12-13 TJ Spartak Třebíč --- 02:42 126561 No
Krumlová Alžběta 138 F 2004 CZE 14-15 SK Jiskra Domažlice --- 02:28 126363 No
Krůtová Eliška 139 F 2006 CZE 12-13 TT Příbram, z. s. --- 03:19 126877 No
Kříž Matěj M 2003 CZE 16-17 CzechTRI K. Team --- 05:00 126751 No
Kučerová Eliška 142 F 2005 CZE 14-15 TRIKV --- 02:40 125738 No
Kučerová Beáta F 2006 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 03:00 126790 No
Langhammer Tomáš 143 M 1971 CZE 40-49 Krušnoman TT Litvínov --- 07:30 126719 No
Leszkow David 144 M 2000 CZE 18-19 Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 04:40 126589 No
Lojková Tina F 2007 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 03:25 126788 No
Lukeš Šimon 311 M 2010 CZE 8-9 Triatlon Plzeň --- --- 127092 No
Macháček Michal 146 M 2002 CZE 16-17 Triathlon Team Tábor --- 05:35 126826 No
Machová Barbora 147 F 2005 CZE 14-15 PK Nisa Liberec --- 02:38 126854 No
Maixnerová Eliška F 2004 CZE 14-15 CzechTRI K. Team --- 02:50 126753 No
Malá Anna F 2007 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 03:25 126789 No
Malátová Vendula 150 F 2004 CZE 14-15 --- --- 04:59 126906 No
Maloch Václav M 2008 CZE 10-11 CzechTRI K. Team --- 01:22 126752 No
Marek Lukáš 154 M 2007 CZE 12-13 4SPORTS TEAM --- 03:05 125812 No
Marek Jakub 155 M 2003 CZE 16-17 KONRAD TOOLS TEAM --- 04:35 125813 No
Marek Matěj 153 M 2002 CZE 16-17 Triatlon Plzeň --- 04:59 126736 No
Marek Jakub 152 M 2002 CZE 16-17 Triatlon Plzeň --- 04:25 126835 No
Marešová Alžběta 156 F 2005 CZE 14-15 LACHMÁNEK z.s. - Triatlonový oddíl --- 03:26 126927 No
Marinkova Viktorie 157 F 2005 CZE 14-15 PROFI SPORT Cheb --- 03:00 126518 No
Marková Ladislava 158 F 1978 CZE 40-49 4SPORTS TEAM --- 06:50 125811 No
Martincová Lucie 159 F 1974 CZE 40-49 Individuální --- 10:00 124828 No
Maříková Kateřina 160 F 2011 CZE 8-9 LACHMÁNEK z.s. - Triatlonový oddíl --- 00:46 126930 No
MATOUŠKOVÁ Valentýna 308 F 2009 CZE 10-11 TJ Bižuterie Jablonec n.N. --- --- 127095 No
Matoušová Michaela 161 F 2000 CZE 18-19 Elitavers Jihlava --- 06:10 126167 No
Mejsnarová Sára 162 F 2004 CZE 14-15 LACHMÁNEK z.s. - Triatlonový oddíl --- 02:39 126931 No
Melišková Barbora 163 F 2005 CZE 14-15 LACHMÁNEK z.s. - Triatlonový oddíl --- 03:25 126924 No
Mičková Kateřina 164 F 2004 CZE 14-15 Triathlon Team Tábor --- 02:26 126794 No
Michálek Filip 165 M 2001 CZE 18-19 PK JH --- 04:25 126618 No
Michálek Šimon 166 M 2005 CZE 14-15 PK JH --- 02:08 126619 No
Míková Barbora 167 F 2007 CZE 12-13 TT Příbram, z. s. --- 02:25 126887 No
Minář Patrik 168 M 2000 CZE 18-19 TITAN TRILIFE --- 04:37 126729 No
Mitisková Michaela 169 F 2005 CZE 14-15 TJ Spartak Třebíč --- 02:53 124961 No
Mužíček Josef 170 M 1957 CZE 60+ TJ BIŽU JBC --- 06:08 125353 No
Nálevková Nina 171 F 1977 CZE 40-49 --- --- 12:00 126426 No
Nekoranec Matěj 172 M 1997 CZE 20-39 TITAN TRILIFE --- 05:50 126720 No
Němečková Eliška 173 F 2006 CZE 12-13 TT Příbram, z. s. --- 03:15 126872 No
Nosek Kryštof 174 M 1998 CZE 20-39 TJ BIŽU JBC --- 04:50 125499 No
Novotný Jan 175 M 1978 CZE 40-49 TTT --- 05:15 126740 No
Novotný Jindřich 176 M 2001 CZE 18-19 TCV Jindřichův Hradec --- 05:05 126782 No
Nýdrle Filip 177 M 2005 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 02:12 126904 No
Odehnal Jan 178 M 2004 CZE 14-15 KONRAD TOOLS TEAM --- 02:16 126300 No
Odehnal Jakub 179 M 2006 CZE 12-13 KONRAD TOOLS TEAM --- 02:29 126301 No
Olšová Veronika 180 F 1993 CZE 20-39 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 06:10 126114 No
Ottenschläger Oto 181 M 1995 CZE 20-39 Krušnoman TT Litvínov --- 05:05 125152 No
Pagáč Ondřej 182 M 2001 CZE 18-19 TITAN TRILIFE --- 06:30 126918 No
Pánek Šimon 183 M 2004 CZE 14-15 VOKOLOPOLE --- 03:03 126882 No
Pánková Emma 185 F 2007 CZE 12-13 VOKOLOPOLE --- 03:25 126881 No
Pánková Ivana 184 F 1976 CZE 40-49 VOKOLOPOLE --- 07:10 126883 No
Papež Michal 186 M 2001 CZE 18-19 Loko Trutnov --- 05:15 126948 No
Parez Jan M 2004 CZE 14-15 TT Příbram, z. s. --- 03:05 126878 No
Parezová Anna F 2009 CZE 10-11 TT Příbram, z. s. --- 02:05 126879 No
Pásler Kryštof 189 M 2003 CZE 16-17 Loko Trutnov --- 04:40 126944 No
Patáková Tereza F 2009 CZE 10-11 --- --- 01:35 126886 No
Pazdera Lukáš 191 M 1986 CZE 20-39 CSG TRI TEAM --- 06:40 126901 No
Pech Roman 316 M 1962 CZE 50-59 Šumavský triatlon (ŠuTri) --- --- 127105 No
Penner Tadeáš M 2003 CZE 16-17 TRI-MAX MORAVIAMAN Team --- 06:30 126036 No
Petráček Milan 194 M 2009 CZE 10-11 Loko Trutnov --- 01:45 126937 No
Petráčková Anna 195 F 2008 CZE 10-11 Loko Trutnov --- 01:40 126941 No
Pičmanová Zuzana 196 F 1999 CZE 20-39 TCV Jindřichův Hradec --- 05:14 126813 No
Piknerová Zuzana 197 F 2003 CZE 16-17 Triatlon Plzeň --- 06:20 125983 No
Plic Ondřej 198 M 2009 CZE 10-11 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 01:20 126796 No
Plic Lukáš 199 M 2006 CZE 12-13 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 02:45 126797 No
Pluhař David M 2003 CZE 16-17 PS Kroměříž --- 04:42 125435 No
Pokorná Pavlína F 2000 CZE 18-19 SKI CLUB Brandýs n.L., z.s. --- 05:15 125461 No
Potužníková Magdaléna 201 F 2008 CZE 10-11 TRIKV --- 01:31 125707 No
Preisler Michal 202 M 1971 CZE 40-49 Mattoni FreeRun Jablonec --- 07:30 126812 No
Procházka Matěj 203 M 2007 CZE 12-13 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 03:05 125887 No
Procházka Dušan 205 M 1972 CZE 40-49 TJ Spartak Třebíč --- 06:30 126629 No
Procházka Milan 204 M 1966 CZE 50-59 TJ Spartak Třebíč --- 07:20 126663 No
Procházka Matyáš 306 M 2007 CZE 12-13 ArTSport --- --- 127097 No
Procházková Nikola 206 F 2002 CZE 16-17 TJ Spartak Třebíč --- 05:50 126632 No
Prokop Evžen 302 M 1968 CZE 50-59 TJ BIŽU JBC --- --- 127106 No
Prokop Jan 304 M 1970 CZE 40-49 --- --- --- 127108 No
Provod Petr 207 M 2002 CZE 16-17 Triatlon Plzeň --- 04:40 126997 No
Provod Vojtěch 208 M 2003 CZE 16-17 Triatlon Plzeň --- 05:20 126998 No
Přenosilová Nicole F 2006 CZE 12-13 LACHMÁNEK z.s. - Triatlonový oddíl --- 03:12 126926 No
Přikrylová Dana 210 F 2003 CZE 16-17 TCV Jindřichův Hradec --- 05:00 126783 No
Ptáčková Anna 211 F 2004 CZE 14-15 CzechTRI K. Team --- 02:45 126754 No
Půstová Šárka 212 F 2002 CZE 16-17 KONRAD TOOLS TEAM --- 05:00 126395 No
Reindl Michal 213 M 1955 CZE 60+ Krušnoman TT Litvínov --- 09:05 124950 No
Rež Adam 214 M 2005 CZE 14-15 Krušnoman TT Litvínov --- 03:13 126749 No
Rozsíval Erik 215 M 2004 CZE 14-15 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 02:16 126995 No
Rusnák Matej 216 M 2010 CZE 8-9 Dukla Praha --- 01:00 126910 No
Růžička Radek 217 M 2003 CZE 16-17 LACHMÁNEK z.s. - Triatlonový oddíl --- 06:38 126921 No
Růžička Martin 218 M 2003 CZE 16-17 LACHMÁNEK z.s. - Triatlonový oddíl --- 06:09 126922 No
Rybařík Marek 219 M 2001 CZE 18-19 TITAN TRILIFE --- 06:10 126919 No
Ryšavá Anna 220 F 2008 CZE 10-11 Elite Sport Boskovice --- 01:20 126765 No
Ryšávková Emma 222 F 2005 CZE 14-15 4SPORTS TEAM --- 02:26 125642 No
Ryšávková Kateřina F 1977 CZE 40-49 --- --- 05:45 125837 No
ŘEHOŘOVÁ Štěpánka 309 F 2009 CZE 10-11 TJ Bižuterie Jablonec n.N. --- --- 127094 No
Řezníčková Agáta Viktorie 223 F 2005 CZE 14-15 SK Slavia Praha --- 02:34 126993 No
Říhová Denisa 312 F 2004 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 02:50 126658 No
Říhová Eliška 225 F 2002 CZE 16-17 Triathlon Team Tábor --- 05:10 126829 No
Salvet Martin 226 M 2004 CZE 14-15 Krušnoman TT Litvínov --- 03:05 125040 No
Savická Adéla 227 F 2006 CZE 12-13 PK Nisa Liberec --- 02:48 126851 No
Sedlár Daniel 228 M 2001 CZE 18-19 Krušnoman TT Litvínov --- 05:16 124985 No
Seifertová Natálie F 2006 CZE 12-13 Triatlet K.Vary --- 03:50 125722 No
Semerád Martin 305 M 1999 CZE 20-39 TJ BIŽU JBC --- --- 127100 No
Silvey Alexandra 230 F 2005 CZE 14-15 TJ Sokol Senohraby --- 02:56 126920 No
Skořepa Adam 231 M 2004 CZE 14-15 Loko Trutnov --- 02:15 126933 No
Skuhrová Tereza 232 F 1994 CZE 20-39 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 05:25 126270 No
Součková Zuzana 233 F 1954 CZE 60+ SK Slavia Praha --- 08:00 126909 No
Srogoňová Alena 234 F 2003 CZE 16-17 PROFI SPORT Cheb --- 06:00 126517 No
Stádník Daniel M 1972 CZE 40-49 Individuální --- 06:30 125823 No
Stádník Jakub M 2003 CZE 16-17 Individuální --- 05:20 125824 No
Stočes Vojta 235 M 2009 CZE 10-11 TRI KLUB Příbram --- 01:18 126960 No
Stuchl Jindřich M 1974 CZE 40-49 Cykloteam Ostrov --- 08:00 124940 No
Stuchlík Jiří 237 M 2001 CZE 18-19 Triathlon Team Tábor --- 04:50 126831 No
Stupková Barbora 238 F 2002 CZE 16-17 Triatlon Plzeň --- 05:05 125790 No
Svatoš Adam M 2008 CZE 10-11 Loko Trutnov --- 01:30 126934 No
Svoboda Marek 240 M 1995 CZE 20-39 AD team --- 06:15 126739 No
Svobodová Eliška 241 F 2002 CZE 16-17 TJ Spartak Třebíč --- 05:55 126666 No
Svobodová Agáta F 2005 CZE 14-15 TJ Sokol Senohraby --- 02:43 126793 No
Svobodová Tereza 242 F 2000 CZE 18-19 TITAN TRILIFE --- 05:10 126840 No
Šafránek Jáchym 244 M 2007 CZE 12-13 Elite Sport Boskovice --- 02:40 126764 No
Šafránková Anna 245 F 2010 CZE 8-9 Elite Sport Boskovice --- 00:40 126763 No
Šimonová Anežka 246 F 2005 CZE 14-15 TCV Jindřichův Hradec --- 02:45 126614 No
ŠIMŮNEK Štěpán M 2008 CZE 10-11 LACHMÁNEK z.s. --- 01:26 126956 No
Šimůnková Šárka 248 F 2006 CZE 12-13 LACHMÁNEK z.s. - Triatlonový oddíl --- 02:48 126923 No
Šiška Adam 249 M 2011 CZE 8-9 Triathlon Team Tábor --- 00:43 126830 No
Škoda Václav 250 M 2002 CZE 16-17 AD team --- 05:10 126902 No
Šmíd Jaroslav 251 M 1976 CZE 40-49 TTK Slavia VŠ Plzeň --- 05:18 126841 No
Šmídová Anna 252 F 2005 CZE 14-15 --- --- 02:29 126842 No
Šmídová Simona 253 F 2008 CZE 10-11 TTK Slavia VŠ Plzeň --- 01:21 126844 No
Šoula Václav 254 M 2009 CZE 10-11 Triathlon Team Tábor --- 01:34 126832 No
Šrollová Viktorie 255 F 2007 CZE 12-13 --- --- 03:15 126935 No
Štěpka Tadeáš 256 M 2004 CZE 14-15 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 02:24 126964 No
Štolba Tomáš 257 M 2006 CZE 12-13 TJ Sokol Senohraby --- 02:41 126848 No
Štolba Jakub 258 M 2003 CZE 16-17 TJ Sokol Senohraby --- 05:15 126849 No
Štolba Marek M 2009 CZE 10-11 TJ Sokol Senohraby --- 01:38 126850 No
Švecová Lenka 260 F 2001 CZE 18-19 TCV Jindřichův Hradec --- 05:10 126064 No
Teplá Jana 262 F 1979 CZE 40-49 TTT --- 07:00 125901 No
Teplá Magdaléna 261 F 2005 CZE 14-15 SOPKo --- 02:40 125903 No
Teplý Ondřej 263 M 1978 CZE 40-49 HISPORT Team --- 05:20 125902 No
Tesař Jiří 264 M 2011 CZE 8-9 Individuální --- 00:45 126903 No
Tkáč Daniel M 2005 CZE 14-15 TITAN TRILIFE --- 02:50 126989 No
Tlamka Filip 266 M 2002 CZE 16-17 KONRAD TOOLS TEAM --- 04:38 125835 No
Tomek Štěpán 267 M 2004 CZE 14-15 --- --- 02:20 126820 No
Tourková Jarmila 268 F 1977 CZE 40-49 TCV Jindřichův Hradec --- 09:00 126768 No
Tourková Julie 269 F 2008 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 01:35 126769 No
Trinerová Nella 270 F 2007 CZE 12-13 TRIKV --- 03:10 126428 No
Trojan Adam 271 M 2004 CZE 14-15 TJ Spartak Třebíč --- 02:27 126717 No
Tučková Tereza 272 F 2007 CZE 12-13 TriSK ČB --- 02:26 125439 No
Tuž Jiří 273 M 2004 CZE 14-15 TJ BIŽU JBC --- 02:20 125484 No
Václavík Filip 274 M 1995 CZE 20-39 TITAN TRILIFE --- 04:15 126728 No
Vágner Václav 275 M 2005 CZE 14-15 Lokomotiva Teplice --- 03:05 125309 No
Vágnerová Viktorie 276 F 2003 CZE 16-17 Lokomotiva Teplice --- 08:00 125308 No
Vágnerová Monika 277 F 1975 CZE 40-49 Krušnoman TT Litvínov --- 07:40 125357 No
Vachová Adéla 278 F 2007 CZE 12-13 Loko Trutnov --- 03:50 126940 No
Valda Antonín 279 M 2009 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 01:25 126722 No
Valda Josef 280 M 2005 CZE 14-15 TCV Jindřichův Hradec --- 02:53 126723 No
Valdová Marie 281 F 1977 CZE 40-49 TCV Jindřichův Hradec --- 08:00 126721 No
Velísková Veronika 282 F 2001 CZE 18-19 KONRAD TOOLS TEAM --- 05:05 125407 No
Vencálek Ondřej 283 M 2008 CZE 10-11 PK Nisa Liberec --- 01:30 126732 No
Vencálková Barbora 284 F 2005 CZE 14-15 PK Nisa Liberec --- 02:31 126731 No
Vesecká Nicol 314 F 2004 CZE 14-15 TRI KLUB Příbram --- --- 127099 No
Vích Damián 285 M 2008 CZE 10-11 SK Slavia Praha --- 01:50 126366 No
Vlasák Karel M 2002 CZE 16-17 Triatlon Plzeň --- 05:00 126477 No
Vokurka Pavel 287 M 1975 CZE 40-49 VOKOLOPOLE --- 06:55 126081 No
Vokurková Adéla 288 F 2007 CZE 12-13 VOKOLOPOLE --- 03:38 126083 No
Vokurková Zuzana 289 F 2009 CZE 10-11 VOKOLOPOLE --- 01:56 126084 No
VOLECH Matěj 317 M 2002 CZE 16-17 TJ Bižuterie Jablonec n.N. --- --- 127102 No
Weber Adam 290 M 2004 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 02:42 126958 No
Zadražil Filip 291 M 1998 CZE 20-39 TJ BIŽU JBC --- 05:25 125454 No
Zavřel Jiří 292 M 2009 CZE 10-11 Elite Sport Boskovice --- 01:50 126806 No
Zavřelová Adéla 293 F 2007 CZE 12-13 Elite Sport Boskovice --- 02:55 126807 No
Zdražilová Zoe 294 F 2002 CZE 16-17 SK Jiří Team Ostrava --- 05:00 125491 No
Zikmund Tomáš 295 M 1999 CZE 20-39 TT Příbram, z. s. --- 04:13 126870 No
Žirovnický Jan M 2005 CZE 14-15 Triathlon Team Tábor --- 02:24 126827 No

318 registered racers
>