Triatlon Lipová

Cancel
Name Gender Year Country Cat. Team Prof. team Var. s. Paid
Auf Jakub M 2005 CZE 12-13 TJ Spartak Třebíč --- 115105 No
Augusta Dan M 2003 CZE 14-15 Loko Trutnov --- 115440 No
Bartovský Tomáš M 2003 CZE 14-15 Krušnoman TT Litvínov --- 114837 No
Barvínková Adéla F 2003 CZE 14-15 Loko Trutnov --- 115441 No
Bělinová Rozálie F 2003 CZE 14-15 TJ BIŽU JBC --- 115515 No
Boháčová Nikola F 2001 CZE 16-17 TT Příbram, z. s. --- 115269 No
Boháčová Tereza F 2004 CZE 14-15 TT Příbram, z. s. --- 115270 No
Března Matěj M 2005 CZE 12-13 TJ Spartak Třebíč --- 115428 No
Burlová Tereza F 2006 CZE 12-13 Triatlon Plzeň --- 115543 No
Cihlář Vojtěch M 2003 CZE 14-15 TT LOKO Beroun --- 115386 No
Cihlář Jakub M 2003 CZE 14-15 TT LOKO Beroun --- 115438 No
Čížek Jan M 1996 CZE 18-69 ZPcyklo PROOFY Corratec cycling team --- 114848 No
Dvořáková Kristýna F 2005 CZE 12-13 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 109072 No
Dvořáková Kateřina F 2007 CZE 10-11 E.ON Triathlon Team --- 115255 No
Hamata Lukáš M 2005 CZE 12-13 TRIKV --- 115489 No
Hašlar Matyáš M 2004 CZE 14-15 VOKOLOPOLE --- 115071 No
Hašlar Přemysl M 2007 CZE 10-11 VOKOLOPOLE --- 115072 No
Holka Matěj M 2006 CZE 12-13 Loko Teplice-beh na lyžích --- 114846 No
Homola Jakub M 2005 CZE 12-13 E.ON Triathlon Team --- 115256 No
Homola Matěj M 2007 CZE 10-11 E.ON Triathlon Team --- 115257 No
Churavá Veronika F 2005 CZE 12-13 Triatlon Plzeň --- 110099 No
Chytilová Kateřina F 2008 CZE 10-11 Triatlon Plzeň --- 115585 No
Chytilová Adéla F 2004 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 115586 No
Jedličková Barbora F 2006 CZE 12-13 Triatlon Plzeň --- 110742 No
Jiřík Adam M 2005 CZE 12-13 Krušnoman TT Litvínov --- 114952 No
Káňa Pavel M 1974 CZE 18-69 Loko Trutnov --- 115442 No
Káňová Kateřina F 2007 CZE 10-11 Loko Trutnov --- 115443 No
Kašpar Lukáš M 2004 CZE 14-15 Loko Trutnov --- 115444 No
Kirsch Radomír M 2002 CZE 16-17 Loko Trutnov --- 115445 No
Kirschová Nicol F 2006 CZE 12-13 Loko Trutnov --- 115446 No
Knejzlík Tomáš M 2005 CZE 12-13 Tri Club Haven Česká Lípa --- 115572 No
Korous Martin M 1974 CZE 18-69 E.ON Triathlon Team --- 115133 No
Korous David M 2004 CZE 14-15 E.ON Triathlon Team --- 115258 No
Korousová Nikola F 2006 CZE 12-13 E.ON Triathlon Team --- 115259 No
Kostlán Robert M 2003 CZE 14-15 E.ON Triathlon Team --- 115260 No
Koutný Roman M 2003 CZE 14-15 TT Příbram, z. s. --- 115271 No
Kozojed Martin M 2004 CZE 14-15 E.ON Triathlon Team --- 115261 No
Kozojed Ondřej M 2007 CZE 10-11 E.ON Triathlon Team --- 115262 No
Krpata Martin M 1984 CZE 18-69 --- --- 105327 No
Kuchařová Karolína F 2004 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 115715 No
Kušová Anna F 2004 CZE 14-15 KONRAD TOOLS TEAM --- 115310 No
Lizák Filip M 2004 SVK 14-15 Mestský plavecký klub Dolný kubín --- 115240 No
Málková Zelechovska Jana F 1977 CZE 18-69 --- --- 112053 No
Marešová Magdaléna F 2006 CZE 12-13 Triatlon Plzeň --- 115108 No
Mesárošová Martina F 2003 SVK 14-15 Mestský plavecký klub Dolný kubín --- 115080 No
Mičková Kateřina F 2004 CZE 14-15 E.ON Triathlon Team --- 115263 No
Mitisková Michaela F 2005 CZE 12-13 TJ Spartak Třebíč --- 115172 No
Nýdrle Filip M 2005 CZE 12-13 Triatlon Plzeň --- 115692 No
Ondráčková Barbora F 2003 CZE 14-15 Loko Trutnov --- 115447 No
Pánek Šimon M 2004 CZE 14-15 VOKOLOPOLE --- 115073 No
Pánková Emma F 2007 CZE 10-11 VOKOLOPOLE --- 115074 No
Pásler Kryštof M 2003 CZE 14-15 Loko Trutnov --- 115448 No
Piknerová Zuzana F 2003 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 111957 No
Pilc Daniel M 1998 CZE 18-69 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 105442 No
Pilc Adam M 2004 CZE 14-15 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 115407 No
Pilc Robert M 1967 CZE 18-69 Tri Ski Horní Počernice --- 115408 No
Plic Ondřej M 2009 CZE 9 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 115581 No
Pokorná Pavlína F 2000 CZE 18-19 SKI CLUB Brandýs n.L., z.s. --- 114385 No
Řimnáč Jakub M 2003 CZE 14-15 SKJ Žatec --- 115452 No
Skořepa Adam M 2004 CZE 14-15 Loko Trutnov --- 115449 No
Souček Jakub M 2005 CZE 12-13 Triatlon Plzeň --- 115349 No
Stočes Vojtěch M 2009 CZE 9 TRI KLUB Příbram --- 115722 No
Stuchlíková Natálie F 2005 CZE 12-13 E.ON Triathlon Team --- 115264 No
Štěpka Tadeáš M 2004 CZE 14-15 Elab --- 115497 No
Štolba Jakub M 2003 CZE 14-15 TJ Sokol Senohraby --- 115307 No
Štolba Tomáš M 2006 CZE 12-13 TJ Sokol Senohraby --- 115308 No
Švecová Andrea F 2005 CZE 12-13 Triatlon Plzeň --- 111418 No
Tabulka Štěpán M 2007 CZE 10-11 TJ Sokol Senohraby --- 115522 No
Tabulková Barbora F 2009 CZE 9 TJ Sokol Senohraby --- 115535 No
Trojan Adam M 2004 CZE 14-15 TJ Spartak Třebíč --- 115134 No
Tuž Jiří M 2004 CZE 14-15 TJ BIŽU JBC --- 115413 No
Vokurková Adéla F 2007 CZE 10-11 VOKOLOPOLE --- 115075 No
Vokurková Zuzana F 2009 CZE 9 VOKOLOPOLE --- 115076 No

73 registered racers
>