28. Žamberský duatlon

Cancel
Name St. No. Gender Year Country Cat. Team Prof. team Var. s. Paid
Abrahám Luděk 10 M 2002 CZE 16-17 KB Letohrad --- 121445 No
Adamec Filip 038 M 2008 CZE 10-11 --- --- 120455 Yes
Adamec Filip M 2008 CZE 10-11 KB Letohrad --- 121544 No
Anderle Jan 72 M 1974 CZE 40-49 --- --- 120681 Yes
Anderlová Adéla 125 F 2002 CZE 16-17 TJ Šumperk --- 120679 Yes
Anderlová Monika 126 F 2002 CZE 16-17 TJ Šumperk --- 120680 Yes
Anička Stratilová 029 F 2010 CZE 8 KB Letohrad --- 122287 No
Atanasov Christian 089 M 2008 CZE 10-11 Oyamas Team --- 122324 No
Balatka Jaroslav 114 M 1954 CZE 60+ Lawi Sport Team z.s. --- 121191 Yes
Balcarová Julie 0145 F 2003 CZE 14-15 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 122218 No
Bartovvá Nicol 062 F 2007 CZE 10-11 KB Letohrad --- 121558 No
Bednarský Václav 11 M 2001 CZE 16-17 TJ Šumperk --- 120531 Yes
Bednarský Vojtěch 1 M 1997 CZE 20-39 Individuální --- 120532 Yes
Bednářová Natálie 0137 F 2006 CZE 12-13 SOKOL Klášterec nad Orlicí --- 121460 Yes
Beneš Matěj 4 M 2001 CZE 16-17 LBS sport team --- 121433 No
Beneš Marek 039 M 2008 CZE 10-11 Wikov SKI Skuhrov nad Bělou --- 121979 No
Brabcová Milada 143 F 1975 CZE 40-49 TJ Spartak Třebíč --- 122265 Yes
Bryscejn Ondřej 24 M 2003 CZE 14-15 KB Letohrad --- 121479 No
Březina Vojtěch 0121 M 2005 CZE 12-13 CzechTRI K. Team --- 120830 Yes
Březnová Radka 145 F 1999 CZE 18-19 TJ Spartak Třebíč --- 121571 Yes
Budínová Jana 140 F 1975 CZE 40-49 Individuální --- 119771 No
Bujok Tomasz 73 M 1970 CZE 40-49 --- --- 121903 Yes
Burešová Karolína 122 F 2003 CZE 14-15 KB Letohrad --- 121583 No
Capoušek Miroslav 74 M 1970 CZE 40-49 3D Fitness RT --- 121482 Yes
Coufal Lukáš 161 M 2001 CZE 16-17 TJ Spartak Třebíč --- 122342 No
Černá Petra 142 F 1977 CZE 40-49 Báječné ženy v běhu --- 121982 Yes
Černý Aleš 100 M 1964 CZE 50-59 JKF Jaroměř --- 120209 No
Daňko Miroslav 75 M 1977 CZE 40-49 LABE TRI CLUB --- 122091 Yes
David Václav 76 M 1974 CZE 40-49 Smiřice --- 120552 Yes
Dejdarová Tereza 018 F 2010 CZE 8 Iscarex junior team --- 122249 No
Dočekalová Tereza 0138 F 2006 CZE 12-13 KB Letohrad --- 121555 No
DOHNAL Petr 19 M 1977 CZE 40-49 --- --- 122346 No
Doleček Roman 40 M 1979 CZE 20-39 Sokol LÍŠNICE --- 120446 No
Doleček Josef 41 M 1979 CZE 20-39 CTC FORT SMC Ústí nad Orlicí --- 121435 Yes
Doleček Přemysl 040 M 2007 CZE 10-11 KB Letohrad --- 121550 No
Doleček Vojtěch 0122 M 2006 CZE 12-13 KB Letohrad --- 121557 No
Doleček Jan 39 M 1995 CZE 20-39 --- --- 121575 Yes
Doležal Tadeáš 0128 M 2004 CZE 14-15 SOKOL Klášterec nad Orlicí --- 120340 Yes
DOLEŽAL Matyáš 041 M 2007 CZE 10-11 SOKOL Klášterec nad Orlicí --- 120341 Yes
Dostálek Vojtěch 12 M 2001 CZE 16-17 KB Letohrad --- 121453 No
Dražan Tomáš 42 M 1988 CZE 20-39 --- --- 122111 Yes
Dušek Ondřej 01 M 2010 CZE 8 KB Letohrad --- 121520 No
Dvořák Martin 25 M 2003 CZE 14-15 KB Letohrad --- 121579 No
Dvořáková Tereza 064 F 2007 CZE 10-11 KB Letohrad --- 121538 No
Dvořáková Petra 0139 F 2005 CZE 12-13 KONRAD TOOLS --- 122086 No
Dvořáková Pavlína 063 F 2008 CZE 10-11 BT Junior --- 122087 No
Fáber Viliam 101 M 1962 CZE 50-59 3D Fitness RT --- 121264 Yes
Fajfr František 77 M 1972 CZE 40-49 Vencl servis Žamberk --- 120648 Yes
Fajfr Marek 0123 M 2006 CZE 12-13 OB Žamberk --- 121442 Yes
FAJFR Aleš 012 M 2009 CZE 9 Sokol Žamberk --- 121441 Yes
Fajt Jan 163 M 1951 CZE 60+ CTC FORT SMC Ústí nad Orlicí --- 122350 No
Faltusová Štěpánka 019 F 2010 CZE 8 SOKOL Klášterec nad Orlicí --- 121027 Yes
Faltusová Ema 065 F 2008 CZE 10-11 KB Letohrad --- 121527 No
Ferencová Vendula 031 F 2009 CZE 9 KB Letohrad --- 122278 No
Fiala Enrico 78 M 1971 CZE 40-49 Spartak Praha 4 --- 120783 Yes
Fikejs Vladimír 115 M 1957 CZE 60+ 3D Fitness RC --- 120409 Yes
Franěk Jan 3 M 1998 CZE 20-39 TT Příbram, z. s. --- 121505 Yes
Franěk Tomáš 042 M 2008 CZE 10-11 TT Příbram, z. s. --- 122281 Yes
Fraňková Natálie 0146 F 2004 CZE 14-15 TT Příbram, z. s. --- 122282 Yes
Ginzel Petr 160 M 1972 CZE 40-49 CykloVAPE --- 122344 No
Gregora Jan 33 M 2000 CZE 18-19 Individuální --- 121157 Yes
Grossmannová Lucie 066 F 2008 CZE 10-11 KB Letohrad --- 121535 No
Grossmanová Tereza 128 F 2002 CZE 16-17 KB Letohrad --- 121450 No
Grubner Tomáš 102 M 1967 CZE 50-59 Triatlon team Chrudim --- 121570 No
Grulich Ondřej 13 M 2001 CZE 16-17 TJ Spartak Třebíč --- 121427 Yes
Hanuš Petr 103 M 1964 CZE 50-59 Chládek a Tintěra Pardubice --- 120588 Yes
Hanuš Adam 043 M 2008 CZE 10-11 KB Letohrad --- 121539 No
Harcula Michal 26 M 2003 CZE 14-15 KB Letohrad --- 121477 No
Hartmannová Eliška 028 F 2010 CZE 8 KB Letohrad --- 122288 No
HAVADOVÁ Aneta 0131 F 2006 CZE 12-13 KB Letohrad --- 122335 No
Hegerová Rozálie 067 F 2007 CZE 10-11 KB Letohrad --- 121561 No
Hermann Maťěj 34 M 2000 CZE 18-19 KB Letohrad --- 121431 No
Hermann Jakub 27 M 2003 CZE 14-15 KB Letohrad --- 121480 No
Hofman Oldřich 104 M 1963 CZE 50-59 TC DOBRUŠKA --- 121906 Yes
Holan Matěj 082 M 2009 CZE 9 CarlaKKDK --- 122322 No
Holanova Anežka 083 F 2009 CZE 9 CarlaKKDK --- 122319 No
Holík Michal 43 M 1990 CZE 20-39 Eleven Run Team --- 121873 Yes
Holubář Patrik 35 M 2000 CZE 18-19 Vencl tým UO --- 120533 Yes
Horníček Tomáš 79 M 1969 CZE 40-49 CTC FORT SMC Ústí nad Orlicí --- 121289 Yes
Horníček Jakub 0124 M 2005 CZE 12-13 --- --- 121290 Yes
Horníčková Adéla 068 F 2008 CZE 10-11 --- --- 121291 Yes
Horník Jan 80 M 1971 CZE 40-49 TJ Běleč nad Orlicí --- 119669 Yes
Hovorka Tomáš 81 M 1974 CZE 40-49 CTC FORT SMC Ústí nad Orlicí --- 121339 Yes
Charvát Matyáš 0117 M 2005 CZE 12-13 Elite Sport Boskovice --- 122332 No
Charvátová Tereza 132 F 2002 CZE 16-17 KONRAD TOOLS TEAM --- 122116 No
Jamont Przemysław 105 M 1960 POL 50-59 KINESIS ZARY --- 120445 No
Jansa Šťepán 02 M 2010 CZE 8 KB Letohrad --- 121522 No
Jansa Matěj 044 M 2008 CZE 10-11 KB Letohrad --- 121540 No
Jílek Radim 82 M 1971 CZE 40-49 --- --- 121909 No
Jindra Jiří 106 M 1962 CZE 50-59 Dolní Kunvald --- 121405 Yes
Jirásko Lubomír 83 M 1971 CZE 40-49 Individuální --- 119655 Yes
Jurica Josef 44 M 1998 CZE 20-39 CzechTRI K. Team --- 120835 No
Kabrhel Tomáš 29 M 1992 CZE 20-39 BKP --- 122345 No
Kábrt Aleš 0120 M 2005 CZE 12-13 Loko Trutnov --- 122331 No
Kadidlo Jiří 84 M 1972 CZE 40-49 CK Slovan Moravská Třebová --- 121276 Yes
Kalda Martin 013 M 2009 CZE 9 TJ Spartak --- 121398 Yes
Kaldová Vendula 144 F 1974 CZE 40-49 TJ Spartak Třebíč --- 121318 Yes
Kaplan Vojtěch 14 M 2001 CZE 16-17 Vencl tým Ústí nad Orlicí --- 121418 Yes
Kašpar Tomáš 85 M 1978 CZE 40-49 Loko Trutnov --- 121360 Yes
Kašpar Lukáš 0129 M 2004 CZE 14-15 Loko Trutnov --- 122099 No
Kirsch Radomír 15 M 2002 CZE 16-17 Loko Trutnov --- 122252 No
Kirschová Nicol 0140 F 2006 CZE 12-13 Loko Trutnov --- 122253 No
Kleibl Martin 86 M 1973 CZE 40-49 AK Kuřim --- 121421 Yes
KLOHNA Radovan 085 M 2010 CZE 8 KB Letohrad --- 122326 No
Knápek Šimon 045 M 2007 CZE 10-11 KB Letohrad --- 121554 No
Knápková Anežka 020 F 2010 CZE 8 KB Letohrad --- 121525 No
Koblížek Miroslav 45 M 1992 CZE 20-39 KOB Ústí nad Orlicí --- 122117 Yes
Költö Matěj 28 M 2003 CZE 14-15 KB Letohrad --- 121451 No
Költö Tobias 03 M 2010 CZE 8 KB Letohrad --- 121526 No
Koníř Miloslav 87 M 1973 CZE 40-49 --- --- 122118 Yes
Kopecká Klára 021 F 2010 CZE 8 KB Letohrad --- 121523 No
Kopecká Eliška 139 F 1992 CZE 20-39 --- --- 122115 Yes
Kotěšovcová Pavla 146 F 2000 CZE 18-19 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 121397 Yes
Kozlová Kateřina 135 F 1999 CZE 18-19 TCV Jindřichův Hradec --- 121983 No
Kožnarová Julie 0141 F 2006 CZE 12-13 KB Letohrad --- 121551 No
Kratochvíl Ladislav 88 M 1970 CZE 40-49 TJ BIŽU JBC --- 120821 No
Kraus Filip 046 M 2007 CZE 10-11 LSKF-M --- 119756 No
Krejčí Jaromír 107 M 1966 CZE 50-59 SKI Klub Pastviny --- 121330 Yes
Kristejn Jiří 014 M 2009 CZE 9 SOKOL Klášterec nad Orlicí --- 120290 Yes
KRISTEJN Lukáš 2 M 1989 CZE 20-39 SK Žamberk Tessuti sport --- 120160 Yes
KRISTEJN Denis 090 M 2010 CZE 8 --- --- 122328 No
Kristejnová Aneta 069 F 2007 CZE 10-11 Sokol Klášterec nad Orlicí --- 120292 Yes
Krpata Martin 46 M 1984 CZE 20-39 --- --- 121885 Yes
Krsek Štěpán 047 M 2008 CZE 10-11 KB Letohrad --- 122275 No
Krutílek Marek 108 M 1965 CZE 50-59 TT Pardubice --- 121892 Yes
KŘIVKA Adam 048 M 2008 CZE 10-11 KB Letohrad --- 121533 No
Křivohlávek David 47 M 1989 CZE 20-39 Eva mě dá --- 122284 Yes
Kříž Matěj 0130 M 2003 CZE 14-15 CzechTRI K. Team --- 120829 No
Kříž Matěj 16 M 2002 CZE 16-17 --- --- 122254 Yes
Kubíčková Nikita 127 F 2002 CZE 16-17 KB Letohrad --- 121449 No
Kubíčková Nina 070 F 2007 CZE 10-11 KB Letohrad --- 121545 No
Kubík Zdeněk 04 M 2010 CZE 8 KB Letohrad --- 121513 No
Kubín Jan 049 M 2008 CZE 10-11 KB Letohrad --- 122269 No
Kubišta Michal 48 M 1990 CZE 20-39 Šmídl Bike Team --- 121394 Yes
Kubová Klára 032 F 2009 CZE 9 KB Letohrad --- 121541 No
Kubová Lucie 0142 F 2006 CZE 12-13 KB Letohrad --- 121546 No
Kučerová Lucie 150 F 2001 CZE 16-17 KONRAD TOOLS TEAM --- 122250 Yes
Kučírek Tomáš 49 M 1992 CZE 20-39 OMT Pardubice --- 122248 Yes
Kvaček Antonín M 2004 CZE 14-15 KB Letohrad --- 121549 No
Kvačková Viktorie 071 F 2008 CZE 10-11 SOKOL Klášterec nad Orlicí --- 120612 Yes
Lauterbach Patrik 89 M 1972 CZE 40-49 MP Žamberk --- 121302 Yes
Lauterbach David 50 M 1998 CZE 20-39 KOB Ústí nad Orlicí --- 121303 Yes
Lipenský Martin 90 M 1969 CZE 40-49 CTC FORT SMC Ústí nad Orlicí --- 121499 Yes
Liška Pavel 109 M 1963 CZE 50-59 Fort SMC Usti nad Orlici --- 119585 Yes
Lušovský Jan M 2002 CZE 16-17 KB Letohrad --- 121446 No
Macháček Michal 18 M 2002 CZE 16-17 E.ON Triathlon Team --- 121893 No
Maixnerová Eliška 0147 F 2004 CZE 14-15 CzechTRI K. Team --- 120833 Yes
Málek Michael 050 M 2007 CZE 10-11 KB Letohrad --- 121553 No
Málková Lucie 022 F 2010 CZE 8 KB Letohrad --- 121524 No
Maloch Václav 051 M 2008 CZE 10-11 CzechTRI K. Team --- 120831 Yes
Maloch Aleš 51 M 1979 CZE 20-39 OMT Pardubice --- 121958 Yes
Marek Ondřej 52 M 1989 CZE 20-39 HO J. Gagarina --- 121407 Yes
Mařík Jiří 91 M 1972 CZE 40-49 3D Fitness race team --- 120780 Yes
Menzelová Denisa 030 F 2010 CZE 8 KB Letohrad --- 122286 No
Mikyska Jakub 0132 M 2004 CZE 14-15 SkiTri Jablonné --- 121244 No
Mikyska Michal 92 M 1974 CZE 40-49 Individuální --- 121301 Yes
Mikysková Tereza 138 F 1997 CZE 20-39 SkiTri Jablonné --- 121300 Yes
Mikysková Darja 072 F 2008 CZE 10-11 KB Letohrad --- 121543 No
Mikysková Svatava 123 F 2003 CZE 14-15 KB Letohrad --- 122263 No
Minář Patrik 36 M 2000 CZE 18-19 TJ Šumperk --- 120874 Yes
Moravcová Klára 148 F 1983 CZE 20-39 Ski klub Jablonec --- 122285 Yes
Moravec Pavel 53 M 1980 CZE 20-39 TC DOBRUŠKA --- 120184 Yes
Moravec Jaroslav 116 M 1958 CZE 60+ SK Tesutti Žamberk --- 122247 Yes
Moravec Vojtěch 052 M 2008 CZE 10-11 KB Letohrad --- 122273 No
Morávek Ivan 37 M 1965 CZE 50-59 Žamberk --- 122347 No
Motlová Lucie 130 F 2002 CZE 16-17 KB Letohrad --- 121454 No
Musil Jindřich 117 M 1953 CZE 60+ EXTREM TEAM VYSTRKOV --- 120084 No
Novák Jakub 54 M 1983 CZE 20-39 --- --- 119810 Yes
Novotný Luděk 110 M 1962 CZE 50-59 3D Fitness RT --- 121322 Yes
Novotný Jan 55 M 1990 CZE 20-39 PIJATLON --- 121323 Yes
Novotný Petr 56 M 1988 CZE 20-39 Cycling Team Brandýs --- 121402 Yes
Nový Jakub 015 M 2009 CZE 9 KB Letohrad --- 121529 No
Olšová Veronika 136 F 1993 CZE 20-39 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 120786 Yes
Ondřejka Jiří M 1999 CZE 18-19 KB Letohrad --- 121430 No
Ottenschläger Oto 7 M 1995 CZE 20-39 Krušnoman TT Litvínov --- 121884 Yes
Palán Šimon 053 M 2008 CZE 10-11 KB Letohrad --- 121542 No
Palán Šimon M 2008 CZE 10-11 KB Letohrad --- 122274 No
Palla František M 2003 CZE 14-15 KB Letohrad --- 121578 No
Palla Martin M 2001 CZE 16-17 KB Letohrad --- 122262 No
Pátek Michal 57 M 1986 CZE 20-39 K.O.B Chocen --- 121327 No
Pecháček Dominik 055 M 2008 CZE 10-11 KB Letohrad --- 122276 No
Pešek Pavel 58 M 1990 CZE 20-39 SBR TRI-TEAM LITOMYŠL --- 121367 Yes
Petečel Alexej 0133 M 2004 CZE 14-15 --- --- 121890 Yes
Petráček Milan 016 M 2009 CZE 9 Loko Trutnov --- 121912 Yes
Petráčková Anna 073 F 2008 CZE 10-11 Loko Trutnov --- 121911 Yes
Petrásek Pavel 17 M 1990 CZE 20-39 Etriatlon Team --- 122338 No
Pirkl Miroslav 93 M 1976 CZE 40-49 CzechTRI K. Team --- 121406 Yes
Pittner Roman 94 M 1974 CZE 40-49 SBR TRI-TEAM LITOMYŠL --- 120804 Yes
Pleskot Ondřej 59 M 1984 CZE 20-39 CzechTRI K. Team --- 119828 Yes
Pochobradský Jan 95 M 1975 CZE 40-49 Fort SMC Ústí nad Orlicí --- 120599 Yes
POCHOBRADSKÝ Prokop 087 M 2007 CZE 10-11 CTC FORT SMC Ústí nad Orlicí --- 122320 No
Pořízek Libor 96 M 1972 CZE 40-49 Vysočina cycling --- 120823 Yes
Pozdenkov Michael 60 M 1994 CZE 20-39 --- --- 121974 No
Pozler Tomáš 162 M 1976 CZE 40-49 OMT --- 122339 No
Prchalová Magdaléne 023 F 2010 CZE 8 KB Letohrad --- 121514 No
Procházka Jakub 8 M 1996 CZE 20-39 Biatlon Letohrad --- 121295 Yes
Procházková Nikola 133 F 2002 CZE 16-17 TJ Spartak Třebíč --- 122193 No
Ptáčková Anna 0148 F 2004 CZE 14-15 CzechTRI K. Team --- 120832 Yes
Puchernová Tereza 0119 F 2004 CZE 14-15 Pardubice --- 122333 No
Půstová Šárka 153 F 2002 CZE 16-17 KONRAD TOOLS TEAM --- 122343 No
Ráb Pavel 118 M 1952 CZE 60+ CTC FORT SMC Ústí nad Orlicí --- 120463 Yes
Rajmanová Klára 027 F 2010 CZE 8 KB Letohrad --- 122289 No
Rautenkranc Miroslav 111 M 1964 CZE 50-59 SK Donocykl --- 121468 Yes
Roháček Jan 61 M 1982 CZE 20-39 XCS.CZ --- 122256 No
ROLECKOVÁ Iva 0116 F 2006 CZE 12-13 --- --- 122336 No
Roleček Milan 97 M 1976 CZE 40-49 Pěčín --- 121448 Yes
Rosová Veronika 137 F 1996 CZE 20-39 --- --- 121139 Yes
Rous Martin 017 M 2009 CZE 9 SOKOL Klášterec nad Orlicí --- 120619 Yes
Řehák Jaroslav 011 M 2010 CZE 8 KB Letohrad --- 122290 No
Samek Pavel 119 M 1958 CZE 60+ CTC FORT SMC Ústí nad Orlicí --- 121338 Yes
SEDLÁČEK Adam 088 M 2009 CZE 9 CTC FORT SMC Ústí nad Orlicí --- 122323 No
Semirád Jan 30 M 2003 CZE 14-15 KB Letohrad --- 121475 No
Scheuer Jan 112 M 1966 CZE 50-59 Individuální --- 119604 Yes
Schoval František 9 M 1988 CZE 20-39 TRIEXPERT MILT racing team --- 120475 Yes
Schwalbe Ulrike 149 F 1978 GER 40-49 ATS Kulmbach --- 120076 Yes
Skořepa Adam 0134 M 2004 CZE 14-15 Loko Trutnov --- 122100 No
Skuhrová Tereza 147 F 1994 CZE 20-39 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 121268 Yes
Slavata Tomáš 159 M 1980 CZE 20-39 BKP --- 122340 No
Slezák Adam 0125 M 2006 CZE 12-13 Plavecký klub Pardubice --- 121959 No
Slezáková Veronika 074 F 2008 CZE 10-11 --- --- 122092 No
Slouka Jiří 62 M 1983 CZE 20-39 --- --- 122098 Yes
Spilko Daniel 0118 M 2004 CZE 14-15 - --- 122337 No
Stará Emma 033 F 2009 CZE 9 KB Letohrad --- 121532 No
Stejskal Daniel 054 M 2009 CZE 9 KB Letohrad --- 122329 No
Stratilová Eliška 034 F 2009 CZE 9 KB Letohrad --- 122277 No
STRATILOVÁ Anna 091 F 2010 CZE 8 KB Letohrad --- 122325 No
Strnad Adam 38 M 2000 CZE 18-19 3D Fitness RT --- 121340 Yes
Strnad Jan 05 M 2010 CZE 8 KB Letohrad --- 121521 No
Strnad Vít 056 M 2008 CZE 10-11 KB Letohrad --- 122270 No
Stříhavka Jindřich 5 M 2000 CZE 18-19 TCV Jindřichův Hradec --- 120595 Yes
Suchodol Josef 113 M 1967 CZE 50-59 3D Fitness RT --- 119588 Yes
Suchodol Lukáš 057 M 2008 CZE 10-11 SOKOL Klášterec nad Orlicí --- 120616 Yes
Suchodol Kryštof 06 M 2010 CZE 8 KB Letohrad --- 121519 No
Suchodol Štěpán 0126 M 2006 CZE 12-13 KB Letohrad --- 121552 No
Suchodol Ondřej 058 M 2007 CZE 10-11 KB Letohrad --- 121556 No
SUCHODOLOVÁ Tereza 0143 F 2005 CZE 12-13 Sokol Klášterec nad Orlicí --- 120614 Yes
Suchomel František M 2006 CZE 12-13 KB Letohrad --- 121548 No
Svoboda Ondřej 0135 M 2003 CZE 14-15 --- --- 121478 Yes
Svobodová Tereza 134 F 2000 CZE 18-19 CzechTRI K. Team --- 120834 Yes
Svobodová Eliška 154 F 2002 CZE 16-17 TJ Spartak Třebíč --- 122349 No
SVOBODOVÁ Klára 035 F 2009 CZE 9 KB Letohrad --- 121531 No
Šafránek Jáchym 059 M 2007 CZE 10-11 Elite Sport Boskovice --- 120506 Yes
Šafránková Anna 024 F 2010 CZE 8 Elite Sport Boskovice --- 120505 Yes
Šebek Jindřich 120 M 1956 CZE 60+ CTC FORT SMC Ústí nad Orlicí --- 121262 Yes
Šebek Michal 63 M 1984 CZE 20-39 CTC FORT SMC Ústí nad Orlicí --- 121334 Yes
Šedová Tereza 0149 F 2003 CZE 14-15 Cyklo Bendl Vysoké Mýto --- 121181 Yes
Šilarová Michaela 129 F 2001 CZE 16-17 KB Letohrad --- 121452 No
šimek Jakub 20 M 2001 CZE 16-17 --- --- 121975 No
Šindelář Ondřej 64 M 1988 CZE 20-39 Elite Sport Boskovice --- 119927 Yes
Škrobánek Jaroslav 0136 M 2004 CZE 14-15 KB Letohrad --- 121560 No
Škrobánková Viola 124 F 2003 CZE 14-15 KB Letohrad --- 121582 No
Špaček Martin 65 M 1985 CZE 20-39 Fitness Kopidlno --- 122234 Yes
Špinlerová Vanesa 075 F 2008 CZE 10-11 KB Letohrad --- 122279 No
Šrolerová Jana 0144 F 2005 CZE 12-13 KB Letohrad --- 121559 No
Šteh Jakub 09 M 2010 CZE 8 KB Letohrad --- 122292 No
ŠTĚPÁNEK Petr 23 M 1964 CZE 50-59 C.K. Čerti Kunčina --- 122341 No
ŠTĚPAŘOVÁ Ivana 151 F 1988 CZE 20-39 C.K. Čerti Kunčina --- 122348 No
Štruncová Ella 076 F 2008 CZE 10-11 KB Letohrad --- 122272 No
Štumpf Eduard 66 M 1980 CZE 20-39 3D Fitness RT --- 121415 Yes
Šuba Dalibor 21 M 2002 CZE 16-17 KB Letohrad --- 121447 No
Tlamka Filip 22 M 2002 CZE 16-17 KONRAD TOOLS TEAM --- 121474 No
TLAPÁKOVÁ Naděžda 077 F 2009 CZE 9 KB Letohrad --- 122330 No
Tobiáš Jáchym 0127 M 2006 CZE 12-13 Žamberk --- 122334 No
Trutna Jan 6 M 1999 CZE 18-19 TCV Jindřichův Hradec --- 120442 Yes
Urbanová Anna 036 F 2009 CZE 9 KB Letohrad --- 121536 No
Urdová Daniela F 2007 CZE 10-11 KB Letohrad --- 121547 No
Vácha Jan 010 M 2010 CZE 8 KB Letohrad --- 122291 No
Vachová Adéla 078 F 2007 CZE 10-11 Loko Trutnov --- 122101 No
Valenta Martin 060 M 2008 CZE 10-11 KB Letohrad --- 122271 No
Valíček Robert M 2001 CZE 16-17 KB Letohrad --- 121429 No
Vaníčková Štěpánka 025 F 2010 CZE 8 KB Letohrad --- 121516 No
Vaníčková Barbora 079 F 2008 CZE 10-11 KB Letohrad --- 122268 No
Vávra Tomáš 67 M 1983 CZE 20-39 Individuální --- 122103 Yes
Vencl Jiří 98 M 1974 CZE 40-49 VENCL SERVIS --- 121562 Yes
Venzara David 99 M 1976 CZE 40-49 OMT --- 121331 Yes
Vesecká Renáta 141 F 1973 CZE 40-49 Pankration gym --- 119862 No
Vesecká Nicol 0150 F 2004 CZE 14-15 TRI KLUB Příbram --- 119863 No
Vesecká Sarah 026 F 2010 CZE 8 Pankration gym --- 119865 No
Veselý Jakub 07 M 2010 CZE 8 KB Letohrad --- 121517 No
Veselý Jan 08 M 2010 CZE 8 KB Letohrad --- 121518 No
Veselý Jaroslav 31 M 2003 CZE 14-15 KB Letohrad --- 121580 No
Viktora Milan 68 M 1990 CZE 20-39 veslařský klub Hodonín --- 120801 No
Vondráček Jakub 32 M 2003 CZE 14-15 KB Letohrad --- 121581 No
Všetička Jan 061 M 2007 CZE 10-11 TriClub Dobruška --- 122090 No
Vymetálek Petr 69 M 1985 CZE 20-39 3DFRT --- 119614 Yes
Vymetálek Tomáš 70 M 1982 CZE 20-39 --- --- 119937 Yes
Zdražilová Zoe 131 F 2002 CZE 16-17 Triatlon klub Ostrava --- 121469 Yes
ZEZULKA Bohumil 084 M 2010 CZE 8 KB Letohrad --- 122327 No
ZICHA Jakub 086 M 2007 CZE 10-11 SOKOL Klášterec nad Orlicí --- 122321 No
Zvercová Marie 080 F 2008 CZE 10-11 SOKOL Klášterec nad Orlicí --- 121458 Yes
Zvercová Adéla 037 F 2009 CZE 9 Sokol Klášterec nad Orlicí --- 122259 Yes
Žarlok Zdeněk 121 M 1958 CZE 60+ SK Jiří Team Ostrava --- 122109 No
Živný Marek 71 M 1991 CZE 20-39 3D Fitness RT --- 122233 Yes

293 registered racers
>