CITY TRIATHLON Karlovy Vary 2018

Cancel
Name Gender Year Country Cat. Team Prof. team Var. s. Paid
Adam Petr M 2007 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 119724 No
Adamec Milan M 1964 CZE 50-59 Nový Bor --- 116529 No
Arazimová Markéta F 1976 CZE 40-49 --- --- 120317 Yes
Auf Jakub M 2005 CZE 12-13 TJ Spartak Třebíč --- 117006 No
Auf Jan M 2009 CZE 9 TJ Spartak Třebíč --- 117007 No
Bartovský Tomáš M 2003 CZE 14-15 Krušnoman TT Litvínov --- 116258 No
Biheller David M 1982 CZE 20-39 --- --- 117424 Yes
Bludský Matěj M 2010 CZE 8 TITAN TRILIFE --- 117822 No
Bošek Jan M 1991 CZE 20-39 1na1 --- 120000 No
Března Matěj M 2005 CZE 12-13 TJ Spartak Třebíč --- 120025 No
Březnová Radka F 1999 CZE 18-19 TJ Spartak Třebíč --- 120026 No
Burian Matěj M 2000 CZE 18-19 SK Slavia Praha --- 120232 No
Burlová Tereza F 2006 CZE 12-13 Triatlon Plzeň --- 120281 No
CIMBÁK Ľuboslav M 1982 SVK 20-39 --- --- 120287 No
Coufal Lukáš M 2001 CZE 16-17 TJ Spartak Třebíč --- 119914 No
Coufalová Tereza F 2008 CZE 10-11 TJ Spartak Třebíč --- 119916 No
Čermák Jan M 2000 CZE 18-19 Krušnoman TT Litvínov --- 116259 No
Černý Jakub M 2009 CZE 9 Triatlon Plzeň --- 120361 No
Čížek Jan M 1996 CZE 20-39 ZPcyklo PROOFY Corratec cycling team --- 116726 Yes
Derron Marc M 1961 CHE 50-59 --- --- 120226 No
Drahošová Eliška F 2000 CZE 18-19 KV Arena TEAM --- 115838 No
Duchková Tereza F 2003 CZE 14-15 TCV Jindřichův Hradec --- 119725 No
Dvorská Kristýna F 2009 CZE 9 Triatlet Karlovy Vary --- 120422 No
Dvořáková Kristýna F 2005 CZE 12-13 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 120329 No
Fencl Jiří M 1999 CZE 18-19 TCV Jindřichův Hradec --- 119726 No
Fencl Marek M 1997 CZE 20-39 TCV Jindřichův Hradec --- 119727 No
Filippov David M 1989 CZE 20-39 Tým Dvořák --- 116641 Yes
Ginzel Petr M 1972 CZE 40-49 CykloVAPE --- 115229 No
Gregora Jan M 2000 CZE 18-19 Individuální --- 120256 No
Gröschl Václav M 2007 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 119728 No
Gröschl Vojtěch M 2007 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 119729 No
Grulich Ondřej M 2001 CZE 16-17 TJ Spartak Třebíč --- 119692 No
Hájek Tomáš M 2000 CZE 18-19 TCV Jindřichův Hradec --- 119682 Yes
Hála Luboš M 1964 CZE 50-59 TJ Spartak Třebíč --- 120453 No
Hamata Lukáš M 2005 CZE 12-13 TRIKV --- 120155 No
Havlík Milan M 1978 CZE 40-49 --- 119646 No
Heran Robert M 1978 CZE 40-49 Individuální --- 119962 No
Hladík Oldřich M 2002 CZE 16-17 TJ BIŽU JBC --- 119789 No
Hradil Pavel M 1998 CZE 20-39 TITAN TRILIFE --- 120359 No
Hrašová Berenika F 2005 CZE 12-13 Elab --- 120269 No
Hrašová Tea F 2007 CZE 10-11 Elab --- 120270 No
Hrdlička Hynek M 2005 CZE 12-13 PK JH T.A. PLZEŇ 120212 No
Hrdlička Jakub M 2002 CZE 16-17 PK JH T.A. PLZEŇ 120213 No
Hylák Jakub M 1991 CZE 20-39 Individuální --- 120276 No
Hylák Adam M 1988 CZE 20-39 Individuální --- 120277 No
Hyláková Dana F 1961 CZE 50-59 Individuální --- 120275 No
Charvát Matyáš M 2005 CZE 12-13 Elite Sport Boskovice --- 120299 No
Chmátal David M 2005 CZE 12-13 LBS sport team --- 120169 No
Chmátalová Adéla F 2004 CZE 14-15 LBS sport team --- 120167 No
Churavá Veronika F 2005 CZE 12-13 Triatlon Plzeň --- 120468 No
Ihn Ondřej M 2000 CZE 18-19 Triatlon klub Ostrava --- 115969 No
Ihnačinec Jakub M 1999 CZE 18-19 Krušnoman TT Litvínov --- 116260 No
Jiruška Matyáš M 2009 CZE 9 TCV Jindřichův Hradec --- 119730 No
Jiřík Adam M 2005 CZE 12-13 Krušnoman TT Litvínov --- 116261 No
Jungmannová Kateřina F 2008 CZE 10-11 Triatlet Karlovy Vary --- 120356 No
Kamenická Karolína F 2006 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 119731 No
Kamenický Viktor M 2008 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 119732 No
Karhan Michal M 1981 CZE 20-39 Elab --- 115951 Yes
Kindl Robert M 1972 CZE 40-49 IRON STARS BEROUN --- 119675 No
Knejzlík Tomáš M 2005 CZE 12-13 Tri Club Haven Česká Lípa --- 115574 No
Kolář Matěj M 2008 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 119733 No
Kolman Matěj M 2008 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 119734 No
Konrad Filip M 1986 CZE 20-39 KONRAD TOOLS TEAM --- 116453 Yes
Kopřiva Jiří M 1988 CZE 20-39 --- --- 115091 Yes
Korab Ondřej M 1986 CZE 20-39 Individuální --- 120312 No
Korecký Štěpán M 1996 CZE 20-39 Elab --- 120197 No
Košťálová Kristýna F 2000 CZE 18-19 SK Slavia Praha --- 117388 No
Kotiš Martin M 2009 CZE 9 TJ Sokol Senohraby --- 119957 No
Kotišová Karolína F 2006 CZE 12-13 TJ Sokol Senohraby --- 119956 No
Kovář Jan M 2008 CZE 10-11 Diana Sport --- 120383 No
Kozlová Kateřina F 1999 CZE 18-19 TCV Jindřichův Hradec --- 119735 No
Kučera Robert M 1971 CZE 40-49 WITTE Bike Team --- 119874 No
Kučera Jan M 1981 CZE 20-39 Individuální --- 120400 No
Kučerová Beáta F 2006 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 119736 No
Kučerová Eliška F 2005 CZE 12-13 TRIKV --- 119876 No
Kuchařová Karolína F 2004 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 120273 No
Lachout Lukáš M 1981 CZE 20-39 Here To Win team --- 117792 No
Langhammer Tomáš M 1971 CZE 40-49 Krušnoman TT Litvínov --- 119404 No
Lesová Eva F 1998 CZE 20-39 1na1 --- 120002 No
Macháček Marek M 1976 CZE 40-49 Triatlet Karlovy Vary --- 117148 Yes
Marciánová Hana F 2003 CZE 14-15 KONRAD TOOLS TEAM --- 119816 No
Matějka Jiří M 1975 CZE 40-49 SK Profisport --- 120427 No
Matějovič Filip M 2002 CZE 16-17 Triatlon Plzeň --- 119974 No
Mielke Dawid M 2002 POL 16-17 YMCA Krakow --- 120382 No
Michálek Šimon M 2005 CZE 12-13 PK JH --- 119711 No
Michálek Martin M 1975 CZE 40-49 TRI KLUB Příbram --- 120424 No
Michálek Antonín M 2009 CZE 9 TRI KLUB Příbram --- 120425 No
Mikeš Jan M 1996 CZE 20-39 Individuální --- 115862 No
Míková Barbora F 2007 CZE 10-11 TT Příbram, z. s. --- 120104 No
Mitisková Michaela F 2005 CZE 12-13 TJ Spartak Třebíč --- 116722 No
Mitisková Lucie F 2007 CZE 10-11 TJ Spartak Třebíč --- 116723 No
Navrátil Václav M 1966 CZE 50-59 Individuální --- 120236 No
Nejdlová Valérie F 2001 CZE 16-17 Krušnoman TT Litvínov --- 116263 No
Němec Matyáš M 2003 CZE 14-15 TCV Jindřichův Hradec --- 119737 No
Nikodém Michal M 1976 CZE 40-49 --- --- 117827 No
Nollová Šárka F 1974 CZE 40-49 Jdu běhat --- 120156 No
Nosek Pavel M 1975 CZE 40-49 Triatlon Plzeň --- 120378 No
Novák Josef M 2004 CZE 14-15 Krušnoman TT Litvínov --- 116264 No
Novák Boleslav M 1970 CZE 40-49 --- --- 120318 Yes
Novotný Jindřich M 2001 CZE 16-17 TCV Jindřichův Hradec --- 119738 No
Ondrášková Adriana F 2000 CZE 18-19 TCV Jindřichův Hradec --- 119739 No
Palider Jan M 1991 CZE 20-39 Triatlon klub Ostrava --- 110735 No
Pejchar Ladislav M 1967 CZE 50-59 STL Plzeň --- 117174 Yes
Petratur Radim M 1977 CZE 40-49 --- --- 117875 Yes
Plic Lukáš M 2006 CZE 12-13 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 120285 No
Plic Ondřej M 2009 CZE 9 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 120286 No
Pluhař David M 2003 CZE 14-15 PS Kroměříž --- 117441 Yes
Pokorná Pavlína F 2000 CZE 18-19 SKI CLUB Brandýs n.L., z.s. --- 120166 No
Procházková Nikola F 2002 CZE 16-17 TJ Spartak Třebíč --- 120393 No
Půstová Šárka F 2002 CZE 16-17 KONRAD TOOLS TEAM --- 120346 No
Reindl Michal M 1955 CZE 60+ Krušnoman TT Litvínov --- 116266 No
Rež Adam M 2005 CZE 12-13 Krušnoman TT Litvínov --- 116267 No
Rozsíval Erik M 2004 CZE 14-15 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 117098 No
Ryšavá Anna F 2008 CZE 10-11 Elite Sport Boskovice --- 120221 No
Ryšavá Emílie F 2005 CZE 12-13 Elite sport Boskovice --- 120222 No
Salvet Martin M 2004 CZE 14-15 Krušnoman TT Litvínov --- 116268 No
Shon Mathias M 2006 CZE 12-13 Elab --- 111714 No
SLABÝ Jan M 1987 CZE 20-39 --- --- 120075 No
Smažinka Dalibor M 1973 CZE 40-49 Individuální --- 120488 No
Smažinková Klára F 1977 CZE 40-49 Individuální --- 120492 No
Srogoňová Alena F 2003 CZE 14-15 PROFI SPORT Cheb --- 120435 No
Strnadová Kateřina F 1991 CZE 20-39 Eleven Mercedes-Benz Mitas Team --- 120300 No
Stříhavka Jindřich M 2000 CZE 18-19 TCV Jindřichův Hradec --- 119740 No
Svoboda Václav M 1993 CZE 20-39 1na1 --- 120001 No
Svobodová Agáta F 2005 CZE 12-13 LBS sport team --- 117507 No
Svobodová Dominika F 1998 CZE 20-39 USK Akademik Cheb --- 120188 No
Šafránek Jáchym M 2007 CZE 10-11 Elite Sport Boskovice --- 120054 No
Šafránková Anna F 2010 CZE 8 Elite Sport Boskovice --- 120055 No
Šimonová Anežka F 2005 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 119741 No
Šindelářová Michaela F 2002 CZE 16-17 Individuální --- 115861 Yes
Šlauf Dalibor M 1986 CZE 20-39 Individuální --- 117819 No
Šťastná Lucie F 2006 CZE 12-13 TJ Sokol Senohraby --- 119996 Yes
Štolba Jakub M 2003 CZE 14-15 TJ Sokol Senohraby --- 120402 No
Štolba Tomáš M 2006 CZE 12-13 TJ Sokol Senohraby --- 120403 No
Štolba Marek M 2009 CZE 9 TJ Sokol Senohraby --- 120404 No
Šůcha Jan M 1981 CZE 20-39 Individuální --- 115171 No
Šulc Miroslav M 1973 CZE 40-49 Handbike ČR --- 115093 No
Švecová Lenka F 2001 CZE 16-17 TCV Jindřichův Hradec --- 119676 Yes
Švecová Andrea F 2005 CZE 12-13 Triatlon Plzeň --- 120477 No
Taflík Miroslav M 1977 CZE 40-49 --- --- 119843 Yes
Teplá Magdaléna F 2005 CZE 12-13 SOPKo --- 112360 No
Teplá Tereza F 2004 CZE 14-15 TJ Spartak Třebíč --- 115802 No
Teplá Simona F 2006 CZE 12-13 TJ Spartak Třebíč --- 115803 No
Thoma Jiří M 1983 CZE 20-39 TCV Jindřichův Hradec --- 119742 No
Tischlerová Linda F 2009 CZE 9 TCV Jindřichův Hradec --- 119743 No
Tischlerová Lucie F 2003 CZE 14-15 TCV Jindřichův Hradec --- 119744 No
Tourková Julie F 2008 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 119745 No
Trutna Jan M 1999 CZE 18-19 TCV Jindřichův Hradec --- 119746 No
Tučková Tereza F 2007 CZE 10-11 TriSK ČB --- 115315 No
Tverytnieva Alisa F 2010 CZE 8 --- --- 117695 No
Valda Antonín M 2009 CZE 9 TCV Jindřichův Hradec --- 119747 No
Valda Josef M 2005 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 119748 No
Valdová Marie F 1977 CZE 40-49 TCV Jindřichův Hradec --- 119749 No
Váňa Jan M 1996 CZE 20-39 TCV Jindřichův Hradec --- 119750 No
Váňa Radek M 2000 CZE 18-19 TCV Jindřichův Hradec --- 119751 No
Vargová Pavlína F 1999 CZE 18-19 Triatlon Plzeň --- 120165 No
Velísková Veronika F 2001 CZE 16-17 KONRAD TOOLS TEAM --- 119667 No
Vizinger Karel M 1979 CZE 20-39 --- --- 119949 No
Vodrážka Borek M 2000 CZE 18-19 Krušnoman TT Litvínov --- 116269 No
Walter Jan M 1992 CZE 20-39 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 120374 No
Wohl Pavel M 1997 CZE 20-39 Elab --- 120297 No
Zeman Zbyněk M 1954 CZE 60+ Krušnoman TT Litvínov --- 117526 No
Zemanová Andrea F 1983 CZE 20-39 Individuální --- 116729 No
Žlábek Pavel M 1979 CZE 20-39 Individuální --- 120344 No

164 registered racers
>