TRIATHLON MĚLNÍK 2018

Cancel
Name Gender Year Country Cat. Team Prof. team Var. s. Paid
Andrlová Veronika F 1990 CZE 20-39 Kerberos --- 117173 Yes
Auf Jakub M 2005 CZE 12-13 TJ Spartak Třebíč --- 116619 No
Augusta Dan M 2003 CZE 14-15 Loko Trutnov --- 117060 Yes
AVIGAD AYA F 2002 ISR 16-17 ASA Ruppin --- 116497 No
Avisar Adi M 2001 ISR 16-17 ASA RUPPIN --- 116426 No
Bača Matyáš M 2004 CZE 14-15 CzechTRI K. Team --- 116304 Yes
Bača Jáchym M 2007 CZE 10-11 CzechTRI K. Team --- 116305 Yes
Bakoč Hynek M 2009 CZE 9 Loko Trutnov --- 117061 Yes
Bakočová Ema F 2009 CZE 9 Loko Trutnov --- 117062 Yes
Balcarová Julie F 2003 CZE 14-15 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 116848 No
Bartoš Petr M 1978 CZE 40-49 TTK Slavia VŠ Plzeň --- 117016 No
Barvínková Adéla F 2003 CZE 14-15 Loko Trutnov --- 117063 Yes
Beary Nadav M 2001 ISR 16-17 Asa Ruppin --- 116483 No
Bělohradská Anna F 2009 CZE 9 --- --- 117248 No
Bengio Noga F 2001 ISR 16-17 ASA RUPPIN --- 116487 No
Beránková Libuše F 1973 CZE 40-49 GLASSMAN TT --- 116488 Yes
Blechová Lucie F 2003 CZE 14-15 LBS sport team --- 116696 No
Boháčová Tereza F 2004 CZE 14-15 TT Příbram, z. s. --- 116750 No
Brožík Valdemar M 1976 CZE 40-49 A bude hůř --- 117078 Yes
Brynda Jaroslav M 1977 CZE 40-49 LABE TRI CLUB --- 116537 No
Březina Vojtěch M 2005 CZE 12-13 CzechTRI K. Team --- 116954 No
Března Matěj M 2005 CZE 12-13 TJ Spartak Třebíč --- 116396 Yes
Březnová Radka F 1999 CZE 18-19 TJ Spartak Třebíč --- 116395 Yes
Burian Matěj M 2000 CZE 18-19 SK Slavia Praha --- 116498 Yes
Caha Jakub M 2005 CZE 12-13 TJ Spartak Třebíč --- 117163 No
Caha Jan M 2003 CZE 14-15 TJ Spartak Třebíč --- 117164 No
Cihlář Vojtěch M 2003 CZE 14-15 TT LOKO Beroun --- 116865 Yes
Cihlář Jakub M 2003 CZE 14-15 TT LOKO Beroun --- 116866 Yes
Čelůstka Jan M 1982 CZE 20-39 KONRAD TOOLS TEAM --- 117150 Yes
Čermák Jan M 2000 CZE 18-19 Krušnoman TT Litvínov --- 116095 Yes
Černý Jakub M 2009 CZE 9 Triatlon Plzeň --- 117107 No
Čížek Jan M 1996 CZE 20-39 ZPcyklo PROOFY Corratec cycling team --- 116312 Yes
Duba Jaroslav M 1971 CZE 40-49 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 115461 No
Duchková Tereza F 2003 CZE 14-15 TCV Jindřichův Hradec --- 116903 No
Dvořáková Kristýna F 2005 CZE 12-13 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 116582 No
Dvořáková Kateřina F 2007 CZE 10-11 E.ON Triathlon Team --- 116949 Yes
Faltova Eliška F 2004 CZE 14-15 Individuální --- 117235 No
Fiala Aleš M 1966 CZE 50-59 SK Slavia Praha --- 115501 Yes
Fila Adam M 2005 CZE 12-13 TJ Spartak Třebíč --- 116970 Yes
Foukal Libor M 1977 CZE 40-49 Individuální --- 116863 Yes
Franěk Tomáš M 2008 CZE 10-11 TRI KLUB Příbram --- 117220 Yes
Fraňková Natálie F 2004 CZE 14-15 TRI KLUB Příbram --- 117219 No
Ganani Barre M 2002 ISR 16-17 ASA RUPPIN --- 116425 No
Ginzel Petr M 1972 CZE 40-49 CykloVAPE --- 115228 No
Gregora Jan M 2000 CZE 18-19 Individuální --- 116385 Yes
Gröschl Vojtěch M 2007 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 116794 No
Grulich Ondřej M 2001 CZE 16-17 TJ Spartak Třebíč --- 116662 Yes
Hadravová Kateřina F 2005 CZE 12-13 Individuální --- 117234 No
Harvey Kevin M 1967 GBR 50-59 Individuální --- 117138 No
Hašlar Matyáš M 2004 CZE 14-15 VOKOLOPOLE --- 116323 Yes
Hašlar Přemysl M 1975 CZE 40-49 VOKOLOPOLE --- 116324 Yes
Hašlar Přemysl M 2007 CZE 10-11 VOKOLOPOLE --- 116325 Yes
Hellmich Jonáš M 2005 CZE 12-13 TJ BIŽU JBC --- 117236 No
Hladík Oldřich M 2002 CZE 16-17 TJ BIŽU JBC --- 116717 No
Holešovská Monika F 2000 CZE 18-19 KONRAD TOOLS TEAM --- 116870 Yes
Holubová Kristýna F 2010 CZE 8 --- --- 117245 Yes
Holý Jakub M 1978 CZE 40-49 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 115327 Yes
Homola Jakub M 2005 CZE 12-13 E.ON Triathlon Team --- 116512 Yes
Homola Matěj M 2007 CZE 10-11 E.ON Triathlon Team --- 116513 Yes
Horák Vilém M 2001 CZE 16-17 Diana Sport --- 116844 Yes
Horák Vojtěch M 2003 CZE 14-15 Diana Sport --- 116845 Yes
Horák Václav M 2008 CZE 10-11 Diana Sport --- 116846 Yes
Hosnedl Marek M 1991 CZE 20-39 Individuální --- 116918 Yes
Hradil Pavel M 1998 CZE 20-39 TITAN TRILIFE --- 116697 No
Hrdlička Jakub M 2002 CZE 16-17 PK JH T.A. PLZEŇ 115728 Yes
Hrdlička Hynek M 2005 CZE 12-13 PK JH T.A. PLZEŇ 115729 Yes
Hrušková Anežka F 1999 CZE 18-19 KONRAD TOOLS TEAM --- 116494 Yes
Charousek Petr M 1966 CZE 50-59 BKP --- 117153 No
Charvát Matyáš M 2005 CZE 12-13 Elite Sport Boskovice --- 116847 Yes
Chmielowski Adam M 1975 POL 40-49 --- --- 116534 No
Chmielowski Tymek M 2010 POL 8 Edinburgh RC --- 116535 No
Churavá Veronika F 2005 CZE 12-13 Triatlon Plzeň --- 117179 Yes
Chytilová Kateřina F 2008 CZE 10-11 Triatlon Plzeň --- 116885 Yes
Chytilová Adéla F 2004 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 116886 Yes
ido gome M 2002 ISR 16-17 ASA RUPPIN --- 116429 No
Ihn Ondřej M 2000 CZE 18-19 Triatlon klub Ostrava --- 115694 Yes
Ihnačinec Jakub M 1999 CZE 18-19 Krušnoman TT Litvínov --- 116096 Yes
Jahelka Adam M 2003 CZE 14-15 Loko Trutnov --- 117074 Yes
Jahelka Kryštof M 2005 CZE 12-13 Loko Trutnov --- 117075 Yes
Janak Karel M 1957 CZE 60+ TITAN TRILIFE --- 117020 No
Jedličková Barbora F 2006 CZE 12-13 Triatlon Plzeň --- 116817 Yes
Jiřík Adam M 2005 CZE 12-13 Krušnoman TT Litvínov --- 116097 Yes
Jordán Daniel M 1997 CZE 20-39 Uranové doly Hamr 1972 --- 116951 Yes
Juránek Lukáš M 2002 CZE 16-17 X-team BaNo T.A. PLZEŇ 116507 No
Juránková Heidi F 2002 CZE 16-17 X-team BaNo T.A. PLZEŇ 116875 No
Jurica Josef M 1998 CZE 20-39 CzechTRI K. Team --- 116953 No
Kábrt Aleš M 2005 CZE 12-13 Loko Trutnov --- 117064 Yes
Kábrt Lukáš M 2000 CZE 18-19 Loko Trutnov --- 117065 Yes
Kahuda Jiří M 2000 CZE 18-19 Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 116818 Yes
Kalus Jiří M 1993 CZE 20-39 KONRAD TOOLS TEAM --- 116392 Yes
Káňa Pavel M 1974 CZE 40-49 Loko Trutnov --- 117066 Yes
Káňová Kateřina F 2007 CZE 10-11 Loko Trutnov --- 117067 Yes
Kesler Etay M 2001 ISR 16-17 ASA Rupin --- 116484 No
Kirsch Radomír M 2002 CZE 16-17 Loko Trutnov --- 117068 Yes
Kirschová Nicol F 2006 CZE 12-13 Loko Trutnov --- 117069 Yes
Knejzlík Tomáš M 2005 CZE 12-13 Tri Club Haven Česká Lípa --- 117029 No
Knobloch Florian M 2003 CZE 14-15 VOKOLOPOLE --- 116326 Yes
Kopáčová Marie F 2005 CZE 12-13 PK Pardubice --- 117057 Yes
Kopáčová Veronika F 2009 CZE 9 PK Pardubice --- 117058 Yes
Kopecký Jonáš M 2005 CZE 12-13 TJ Sokol Senohraby --- 116285 No
Kopecký Vít M 2003 CZE 14-15 TJ Sokol Senohraby --- 117146 No
Kopecký Štěpán M 2005 CZE 12-13 TJ Sokol Senohraby --- 117147 No
Korous Martin M 1974 CZE 40-49 E.ON Triathlon Team --- 116514 Yes
Korous David M 2004 CZE 14-15 E.ON Triathlon Team --- 116732 Yes
Korousová Nikola F 2006 CZE 12-13 E.ON Triathlon Team --- 116733 Yes
Kostlán Robert M 2003 CZE 14-15 E.ON Triathlon Team --- 116515 Yes
Kotěšovcová Pavla F 2000 CZE 18-19 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 115511 Yes
Kotěšovcová Anna F 1996 CZE 20-39 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 117170 No
Kotiš Martin M 2009 CZE 9 TJ Sokol Senohraby --- 116695 No
Kotišová Karolína F 2006 CZE 12-13 TJ Sokol Senohraby --- 116694 No
Koutná Barbora F 2007 CZE 10-11 TT Příbram, z. s. --- 116751 No
Koutný Roman M 2003 CZE 14-15 TT Příbram, z. s. --- 116752 No
Kovář Jan M 2008 CZE 10-11 Diana Sport --- 117054 Yes
Kozlová Kateřina F 1999 CZE 18-19 TCV Jindřichův Hradec --- 116907 Yes
Kozojed Martin M 2004 CZE 14-15 E.ON Triathlon Team --- 116516 Yes
Kozojed Ondřej M 2007 CZE 10-11 E.ON Triathlon Team --- 116517 Yes
Krátký Štěpán M 1995 CZE 20-39 SK Slavia Praha --- 116864 Yes
Kratochvíl Ladislav M 1970 CZE 40-49 TJ BIŽU JBC --- 115223 Yes
Kratochvílová Lucie F 1995 CZE 20-39 TJ BIŽU JBC --- 115224 Yes
Kropáčková Eliška F 2009 CZE 9 --- --- 117250 No
Kropáčková Eliška F 2009 CZE 9 --- --- 117251 No
Kroupa Štěpán M 1975 CZE 40-49 HISPORT Team --- 116571 Yes
Krůtová Eliška F 2006 CZE 12-13 TT Příbram, z. s. --- 116753 No
Kuba Filip M 2006 CZE 12-13 TRI KLUB Příbram --- 117190 No
Kučerová Lucie F 2001 CZE 16-17 KONRAD TOOLS TEAM --- 116843 Yes
Kuchařová Karolína F 2004 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 117059 No
Kušová Anna F 2004 CZE 14-15 KONRAD TOOLS TEAM --- 116945 Yes
Laur Zbyněk M 1962 CZE 50-59 Praha 6 --- 116940 Yes
Leszkow David M 2000 CZE 18-19 Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 116606 Yes
Macháček Michal M 2002 CZE 16-17 E.ON Triathlon Team --- 116518 Yes
Maiwaelder Lukáš M 1991 CZE 20-39 KONRAD TOOLS TEAM --- 116511 Yes
Marcol Lukáš M 1990 CZE 20-39 TTT --- 115980 No
Marek Lukáš M 2007 CZE 10-11 Individuální --- 115568 Yes
Marek Jakub M 2003 CZE 14-15 KONRAD TOOLS TEAM --- 116195 Yes
Marek Samuel M 2002 CZE 16-17 Elite Sport Boskovice --- 116242 Yes
Marek Jakub M 2002 CZE 16-17 Triatlon Plzeň --- 117155 No
Marek Daniel M 1971 CZE 40-49 Triatlon Plzeň --- 117156 Yes
Marek Matěj M 2002 CZE 16-17 Triatlon Plzeň --- 117158 No
Marková Ladislava F 1978 CZE 40-49 Individuální --- 115570 Yes
Matějovič Filip M 2002 CZE 16-17 Triatlon Plzeň --- 116851 No
Matějovič Martin M 1969 CZE 40-49 --- --- 116852 No
Matoušová Michaela F 2000 CZE 18-19 Tritraining team Jihlava --- 116876 No
Matula Michal M 2000 CZE 18-19 Mika training --- 116957 No
Mejzlík Petr M 1959 CZE 50-59 TJ Spartak Třebíč --- 115456 Yes
Mesilati Noam M 2001 ISR 16-17 ASA RUPPIN --- 116455 No
Mesilati Omer M 2001 ISR 16-17 ASA RUPPIN --- 116456 No
Mičková Kateřina F 2004 CZE 14-15 E.ON Triathlon Team --- 117037 Yes
Michálek Filip M 2001 CZE 16-17 PK JH --- 116175 No
Michálek Šimon M 2005 CZE 12-13 PK JH --- 116176 No
Miklišová Lucie F 2002 CZE 16-17 TITAN TRILIFE --- 116600 No
Mitisková Michaela F 2005 CZE 12-13 TJ Spartak Třebíč --- 116721 No
Mitisková Lucie F 2007 CZE 10-11 TJ Spartak Třebíč --- 116724 No
Mužíček Pavel M 1984 CZE 20-39 TTT --- 116384 Yes
Mužíček Josef M 1957 CZE 60+ TJ BIŽU JBC --- 116674 No
Nejdlová Valérie F 2001 CZE 16-17 Krušnoman TT Litvínov --- 116098 Yes
Němec Matyáš M 2003 CZE 14-15 TCV Jindřichův Hradec --- 116580 Yes
Němečková Eliška F 2006 CZE 12-13 TT Příbram, z. s. --- 116754 No
Nosek Martin M 2004 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 117206 No
Nováková Alžběta F 2004 CZE 14-15 Elab --- 116967 Yes
Nováková Jarmila F 2007 CZE 10-11 Tri Club Haven Česká Lípa --- 117114 Yes
Nováková Viktorie F 2009 CZE 9 Jiskra Nový Bor --- 117115 Yes
Novotný Jan M 1978 CZE 40-49 TTT --- 116317 Yes
Novotný Jindřich M 2001 CZE 16-17 TCV Jindřichův Hradec --- 117162 No
Nýdrle Filip M 2005 CZE 12-13 Triatlon Plzeň --- 116536 No
Okluský Miroslav M 1989 CZE 20-39 --- --- 117004 Yes
Olšar Ondřej M 1997 CZE 20-39 Kerberos T.A. PLZEŇ 116839 Yes
Opletal Robert M 1970 CZE 40-49 Individuální --- 116553 No
Ottenschläger Oto M 1995 CZE 20-39 Krušnoman TT Litvínov --- 116105 Yes
Palider Jan M 1991 CZE 20-39 Triatlon klub Ostrava --- 115400 Yes
Pánek Šimon M 2004 CZE 14-15 VOKOLOPOLE --- 116327 Yes
Pánková Emma F 2007 CZE 10-11 VOKOLOPOLE --- 116328 No
Papež Michal M 2001 CZE 16-17 Loko Trutnov --- 117070 Yes
Parez Jan M 2004 CZE 14-15 TT Příbram, z. s. --- 116755 No
Parezová Anna F 2009 CZE 9 TT Příbram, z. s. --- 116756 No
Pásler Kryštof M 2003 CZE 14-15 Loko Trutnov --- 117071 Yes
Pech Roman M 1962 CZE 50-59 Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 117121 Yes
Pekárek Ondřej M 1975 CZE 40-49 Individuální --- 115416 Yes
Pekárek Milan M 1965 CZE 50-59 Etriatlon Team --- 116971 No
Pelán Stanislav M 1968 CZE 50-59 HRNAP --- 117139 No
Penner Tadeáš M 2003 CZE 14-15 TRI-MAX MORAVIAMAN Team --- 115550 Yes
Peřinka Filip M 1988 CZE 20-39 TTT --- 115406 Yes
Peterka Marek M 1970 CZE 40-49 Individuální --- 116621 Yes
Petráček Milan M 2009 CZE 9 P.J.P.T. junior team --- 117008 Yes
Petráčková Anna F 2008 CZE 10-11 P.J.P.T. junior team --- 117000 Yes
Pilc Adam M 2004 CZE 14-15 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 116642 No
Pilc Daniel M 1998 CZE 20-39 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 116643 Yes
Pokorná Pavlína F 2000 CZE 18-19 SKI CLUB Brandýs n.L., z.s. --- 116720 Yes
Poláčková Pavlína F 1996 CZE 20-39 KONRAD TOOLS TEAM --- 116872 Yes
Powada Jakub M 1993 CZE 20-39 Kerberos --- 116968 Yes
Pozdenkov Michael M 1994 CZE 20-39 --- --- 115761 No
Procházka Dušan M 1972 CZE 40-49 TJ Spartak Třebíč --- 116861 Yes
Procházková Nikola F 2002 CZE 16-17 TJ Spartak Třebíč --- 116859 Yes
Prokop Evžen M 1968 CZE 50-59 TJ BIŽU JBC --- 117205 Yes
Prštický Michal M 1990 CZE 20-39 --- --- 116727 Yes
Ptáčková Anna F 2004 CZE 14-15 CzechTRI K. Team --- 117211 Yes
Půstová Šárka F 2002 CZE 16-17 KONRAD TOOLS TEAM --- 116682 Yes
Reindl Michal M 1955 CZE 60+ Krušnoman TT Litvínov --- 116101 Yes
Rež Adam M 2005 CZE 12-13 Krušnoman TT Litvínov --- 116102 Yes
RON ASAF M 2002 ISR 16-17 asa ruppin --- 116427 No
Rozsíval Erik M 2004 CZE 14-15 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 117095 No
Rudolfová Jitka F 1986 CZE 20-39 ENERGY TEAM --- 117033 Yes
Ryšavá Emílie F 2005 CZE 12-13 --- --- 116495 Yes
Ryšavá Anna F 2008 CZE 10-11 Elite Sport Boskovice --- 116496 Yes
Řimnáč Jakub M 2003 CZE 14-15 Hopman Team Žatec --- 116533 No
Sálus Jan M 1988 CZE 20-39 --- --- 116689 Yes
Seidl Robert M 1967 CZE 50-59 SLČR --- 116832 No
Semerád Martin M 1999 CZE 18-19 TJ BIŽU JBC --- 117076 No
Sirůček David M 1987 CZE 20-39 Multisport team --- 116659 Yes
Skořepa Adam M 2004 CZE 14-15 Loko Trutnov --- 117072 Yes
Skuhrová Tereza F 1994 CZE 20-39 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 116882 Yes
Snopková Jana F 1969 CZE 40-49 Individuální --- 116573 Yes
Stehlíková Klára F 2003 CZE 14-15 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 117077 Yes
Strejc Michal M 2002 CZE 16-17 E.ON Triathlon Team --- 116996 Yes
Strnadová Kateřina F 1991 CZE 20-39 Eleven Mercedes-Benz Mitas Team --- 116828 No
Strunz Martin M 2006 CZE 12-13 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 116612 Yes
Stříhavka Jindřich M 2000 CZE 18-19 TCV Jindřichův Hradec --- 116545 Yes
Stuchl Jindřich M 1974 CZE 40-49 Individuální --- 116676 No
Stuchlík Jiří M 2001 CZE 16-17 E.ON Triathlon Team --- 116519 Yes
Stuchlíková Natálie F 2005 CZE 12-13 E.ON Triathlon Team --- 116520 Yes
Stupková Barbora F 2002 CZE 16-17 TJ SLAVIA Karlovy Vary --- 116737 Yes
Süsserová Lucie F 1976 CZE 40-49 Krušnoman TT Litvínov --- 116104 Yes
Svobodová Dominika F 1998 CZE 20-39 USK Akademik Cheb --- 117125 No
ŠČUDLA Ondřej M 2008 CZE 10-11 --- --- 116993 Yes
Šiml Jan M 1967 CZE 50-59 NOVIS TK Praha --- 115516 Yes
Šiška Matěj M 2008 CZE 10-11 E.ON Triathlon Team --- 117128 Yes
Šišková Barbora F 2001 CZE 16-17 TITAN TRILIFE --- 116644 No
Škoda Václav M 2002 CZE 16-17 AD team --- 117082 No
Šťastná Lucie F 2006 CZE 12-13 TJ Sokol Senohraby --- 116622 Yes
Štěpánová Lenka F 1993 CZE 20-39 --- --- 116528 Yes
Štěpka Tadeáš M 2004 CZE 14-15 Elab --- 116647 No
Štolba Jakub M 2003 CZE 14-15 TJ Sokol Senohraby --- 115923 Yes
Štolba Tomáš M 2006 CZE 12-13 TJ Sokol Senohraby --- 115924 Yes
Štourač Nikola M 1985 CZE 20-39 KONRAD TOOLS TEAM --- 115695 Yes
Švecová Lenka F 2001 CZE 16-17 TCV Jindřichův Hradec --- 116788 Yes
Švecová Andrea F 2005 CZE 12-13 Triatlon Plzeň --- 117100 Yes
Švingr Pavel M 1953 CZE 60+ TEAM LOUNY --- 115559 Yes
Tabulka Štěpán M 2007 CZE 10-11 TJ Sokol Senohraby --- 117109 No
Tabulková Barbora F 2009 CZE 9 TJ Sokol Senohraby --- 117110 No
Teplá Magdaléna F 2005 CZE 12-13 SOPKo --- 115185 Yes
Teplý Ondřej M 1978 CZE 40-49 HISPORT Team --- 115182 No
Thoma Jiří M 1983 CZE 20-39 TCV Jindřichův Hradec --- 115527 Yes
Tichy Martin M 2007 CZE 10-11 Individuální --- 117102 No
Tilcer Daniel M 1990 CZE 20-39 TJ Slávie Chomutov, z.s. --- 115563 Yes
Tlamka Filip M 2002 CZE 16-17 KONRAD TOOLS TEAM --- 116437 Yes
Trojan Adam M 2004 CZE 14-15 TJ Spartak Třebíč --- 116868 No
Trutna Jan M 1999 CZE 18-19 TCV Jindřichův Hradec --- 116690 No
Tuž Jiří M 2004 CZE 14-15 TJ BIŽU JBC --- 117055 Yes
Urbanová Michaela F 2003 CZE 14-15 PS Kroměříž --- 116575 Yes
Václavík Filip M 1995 CZE 20-39 TITAN TRILIFE --- 116523 No
Vachová Adéla F 2007 CZE 10-11 Loko Trutnov --- 117073 Yes
Vaja Jan M 1984 CZE 20-39 --- --- 116827 No
Valda Antonín M 2009 CZE 9 TCV Jindřichův Hradec --- 116912 No
Velísková Veronika F 2001 CZE 16-17 Konrad Tools Team --- 116973 No
Veselý Vítězslav M 1966 CZE 50-59 Individuální --- 117141 Yes
Vilnai Tal M 2002 ISR 16-17 asa ruppin --- 116481 No
Vlasák Karel M 2002 CZE 16-17 TT Příbram, z. s. --- 116757 No
Vlasáková Romana F 1970 CZE 40-49 HISPORT Team --- 117217 No
Vodrážka Borek M 2000 CZE 18-19 Krušnoman TT Litvínov --- 116767 Yes
Vopat Milan M 1961 CZE 50-59 ProCorde Chomutov --- 116700 Yes
Vosejpka Jan M 1999 CZE 18-19 E.ON Triathlon Team --- 116521 Yes
Vůjtek Karel M 1985 CZE 20-39 Triatlon TJ Praha Háje --- 117124 Yes
Walter Jan M 1992 CZE 20-39 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 116615 No
Wohl Pavel M 1997 CZE 20-39 EasyGoRun --- 116365 Yes
Zadražil Filip M 1998 CZE 20-39 TJ BIŽU JBC --- 116679 Yes
Zelenák Dušan M 1950 CZE 60+ GLASSMAN TT --- 116955 No
Zeman Zbyněk M 1954 CZE 60+ Krušnoman TT Litvínov --- 115222 Yes
Zeman Daniel M 1983 CZE 20-39 RSFK --- 116989 No
Žirovnický Jan M 2005 CZE 12-13 E.ON Triathlon Team --- 116522 Yes

268 registered racers
>