Aquatlon Praha 11

Cancel
Name Gender Year Country Cat. Team Prof. team Čas plav. Var. s. Paid
Adam Petr M 2007 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 01:23 108537 Yes
Adamová Žaneta F 1980 CZE 20-39 TCV J.Hradec --- 08:00 108538 No
Auf Jakub M 2005 CZE 12-13 TJ Spartak Třebíč --- 02:33 107894 No
Augusta Dan M 2003 CZE 14-15 Loko Trutnov --- 02:55 108748 Yes
Balcarová Julie F 2003 CZE 14-15 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 02:34 108532 No
Bartovský Tomáš M 2003 CZE 14-15 Krušnoman TT Litvínov --- 02:46 108766 No
Barvínková Adéla F 2003 CZE 14-15 Loko Trutnov --- 02:22 108298 Yes
Bednarský Václav M 2001 CZE 16-17 TJ Šumperk --- 05:55 108431 No
Bednář Michal M 2002 CZE 16-17 Elab --- 05:53 108583 No
Benčová Renáta F 1977 CZE 40-49 --- --- 06:00 107734 Yes
Bílek Matěj M 2001 CZE 16-17 Elab --- 06:06 108584 No
Bláha Jiří M 1976 CZE 40-49 Elab --- 05:45 107649 No
Bláhová Magdalena F 2002 CZE 16-17 Elab --- 05:45 107650 No
Blatná Berta F 2009 CZE 9 Elab --- 01:47 108761 No
Blatný Jáchym M 2005 CZE 12-13 Elab --- 02:37 108585 No
Blažek Jiří M 1972 CZE 40-49 Individuální --- 06:08 105953 Yes
Bludský Matěj M 2010 CZE 8 TITAN TRILIFE --- 04:00 105498 Yes
Boháčová Nikola F 2001 CZE 16-17 TT Příbram, z. s. --- 06:20 105700 No
Boháčová Tereza F 2004 CZE 14-15 TT Příbram, z. s. --- 02:50 105701 No
Brož Martin M 2006 CZE 12-13 LAP --- 03:00 108040 No
Březina Vojtěch M 2005 CZE 12-13 CzechTRI K. Team --- 03:04 108618 Yes
Března Matěj M 2005 CZE 12-13 TJ Spartak Třebíč --- 02:55 108570 No
Burlová Tereza F 2006 CZE 12-13 Triatlon Plzeň --- 03:40 108301 No
Caha Jan M 2003 CZE 14-15 TJ Spartak Třebíč --- 02:30 108561 No
Cihlář Zdislav M 1964 CZE 50-59 TT LOKO Beroun --- 05:31 108348 Yes
Cihlář Prokop M 2006 CZE 12-13 TT LOKO Beroun --- 02:36 108594 Yes
Cihlář Vojtěch M 2003 CZE 14-15 TT LOKO Beroun --- 02:20 108596 Yes
Coufal Lukáš M 2001 CZE 16-17 TJ Spartak Třebíč --- 06:00 108576 No
Coufalová Tereza F 2008 CZE 10-11 TJ Spartak Třebíč --- 01:58 108577 No
Čapková Tereza F 1987 CZE 20-39 TT Příbram, z. s. --- 05:00 105702 No
Černohorský Tomáš M 1997 CZE 20-39 TT Příbram, z. s. --- 05:10 105703 No
Dohnal Jakub M 2007 CZE 10-11 E.ON Triathlon Team --- 01:19 108254 Yes
Dolejš Marek M 2004 CZE 14-15 FS Praha --- 02:33 108727 No
Dolejšová Sára F 2007 CZE 10-11 Dukla Praha --- 01:18 108728 No
Duba Jaroslav M 1971 CZE 40-49 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 06:50 108601 Yes
Duba Lucas M 2006 CZE 12-13 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 02:35 108602 Yes
Dubová Johana F 2002 CZE 16-17 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 06:20 108603 Yes
Dvořáková Kristýna F 2005 CZE 12-13 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 02:36 105590 Yes
Dvořáková Kateřina F 2007 CZE 10-11 E.ON Triathlon Team --- 01:20 105930 Yes
Eliáš David M 2005 CZE 12-13 TRI KLUB Příbram --- 02:28 108767 No
Fairaislová Iveta F 1998 CZE 20-39 TCV Jindřichův Hradec --- 05:00 108535 Yes
Fiala Aleš M 1966 CZE 50-59 SK Slavia Praha --- 06:15 106372 Yes
Flanderka Matyáš M 2007 CZE 10-11 TJ Šumperk --- 01:53 108507 No
Flanderková Natálie F 2005 CZE 12-13 TJ Šumperk --- 03:40 108506 No
Franěk Tomáš M 2008 CZE 10-11 TRI KLUB Příbram --- 01:37 108609 Yes
Fraňková Natálie F 2004 CZE 14-15 TRI KLUB Příbram --- 02:40 108610 Yes
Franta Lukáš M 2004 CZE 14-15 PŠ Lachmánek --- 03:00 107789 Yes
Gregora Jan M 2000 CZE 18-19 Individuální --- 05:54 108210 Yes
Gröschl Vojtěch M 2007 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 01:20 105388 Yes
Gröschl Václav M 2007 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 01:31 105389 Yes
Günther Jan M 2002 CZE 16-17 Loko Trutnov --- 06:00 108756 Yes
Gurnik Stanislav M 1987 SVK 20-39 --- --- 07:30 108789 Yes
Hájek Tomáš M 2000 CZE 18-19 TCV Jindřichův Hradec --- 05:00 107896 Yes
Hajn Zbyněk M 1971 CZE 40-49 Fryšman Team --- 07:30 105446 Yes
Hajn Vojtěch M 2003 CZE 14-15 --- --- 03:00 105447 Yes
Halama Tomáš M 2000 CZE 18-19 TJ Šumperk --- 05:20 108481 No
Hamata Lukáš M 2005 CZE 12-13 TRIKV --- 03:09 108738 No
Hanáček Jáchym M 2005 CZE 12-13 Elab --- 03:44 108586 No
Hanáčková Johana F 2008 CZE 10-11 Elab --- 01:29 108543 No
Harakaľ František M 2007 CZE 10-11 TJ BIŽU JBC --- 01:15 107900 Yes
Harapát Radim M 2004 CZE 14-15 TJ Šumperk --- 02:47 108488 No
Hartman Šimon M 2005 CZE 12-13 Elab --- 02:48 107978 No
Hartmanová Barbora F 2002 CZE 16-17 Elab --- 05:00 107974 No
Hartmanová Tereza F 2010 CZE 8 Elab --- 02:00 107976 No
Hartmanová Kateřina F 2008 CZE 10-11 Elab --- 01:19 107977 No
Hašlar Matyáš M 2004 CZE 14-15 VOKOLOPOLE --- 03:50 108283 Yes
Hašlar Přemysl M 1975 CZE 40-49 VOKOLOPOLE --- 05:55 108284 Yes
Hašlar Přemysl M 2007 CZE 10-11 VOKOLOPOLE --- 02:00 108285 Yes
Hlloušková Marcela M 2005 CZE 12-13 Šumperk --- 02:50 108438 No
Holánek Adam M 2009 CZE 9 FK Radošovice --- 01:20 106245 Yes
Holánková Kristina F 1999 CZE 18-19 PLAF Říčany --- 05:41 106246 Yes
Holomoucký Adam M 1999 CZE 18-19 Individuální --- 05:55 108708 No
Homola Jakub M 2005 CZE 12-13 E.ON Triathlon Team --- 02:40 108255 Yes
Homola Matěj M 2007 CZE 10-11 E.ON Triathlon Team --- 01:33 108713 Yes
Horák Lukáš M 2004 CZE 14-15 TJ Šumperk --- 02:45 108468 No
Horák Tomáš M 2007 CZE 10-11 TJ Šumperk --- 01:45 108469 No
Hradil Pavel M 1998 CZE 20-39 TITAN TRILIFE --- 04:55 107777 No
Hrachovcová Monika F 1994 CZE 20-39 ASK Slavia Praha --- 07:40 108520 Yes
Hrašová Berenika F 2005 CZE 12-13 Elab --- 02:53 108587 No
Hrašová Tea F 2007 CZE 10-11 Elab --- 01:34 108588 No
Hrdlička Matěj M 2004 CZE 14-15 SK Jeseniova --- 02:10 107505 Yes
Hrdlička Štěpán M 2008 CZE 10-11 SK Motorlet --- 01:21 107507 Yes
Hrdlička Hynek M 2005 CZE 12-13 PK JH T.A. PLZEŇ 02:22 108004 Yes
Hrdlička Jakub M 2002 CZE 16-17 PK JH T.A. PLZEŇ 04:31 108008 Yes
Hrubý David M 2007 CZE 10-11 TriSK ČB --- 01:28 108187 Yes
Hrubý Adam M 2009 CZE 9 TriSK ČB --- 00:54 108188 Yes
Hubáček Ondřej M 2009 CZE 9 E.ON Triathlon Team --- 02:07 108712 Yes
Charvát Matyáš M 2005 CZE 12-13 Elite Sport Boskovice --- 02:40 108448 Yes
Charvátová Tereza F 2002 CZE 16-17 KONRAD TOOLS TEAM --- 05:20 108446 No
Chládek Jan M 2004 CZE 14-15 PS Lachmánek --- 03:00 108678 Yes
Chládek Matěj M 2004 CZE 14-15 PS Lachmánek --- 03:00 108679 Yes
Chládek Lubos M 1973 CZE 40-49 PS Lachmánek --- 08:00 108680 Yes
Chmátal David M 2005 CZE 12-13 LBS sport team --- 03:13 108791 No
Chmátalová Adéla F 2004 CZE 14-15 LBS sport team --- 02:49 108790 No
Chytilová Kateřina F 2008 CZE 10-11 Triatlon Plzeň --- 01:35 108693 No
JAHN Bohumil M 1980 CZE 20-39 Bogas Team --- 06:25 107520 No
Jakimič Viktor M 2004 CZE 14-15 PŠ Lachmánek --- 03:40 108049 Yes
JAKIMIČOVÁ Valerie F 2006 CZE 12-13 PŠ Lachmánek --- 03:40 108050 Yes
Jandová Tereza F 2006 CZE 12-13 PŠ Lachmánek --- 03:45 107699 Yes
Janowiaková Sofie F 2009 CZE 9 TriSK ČB --- 01:40 105873 Yes
Jarošová Karolína F 2006 CZE 12-13 ArTSport --- 02:53 108574 Yes
Jarošová Eliška F 2008 CZE 10-11 ArTSport --- 01:38 108575 Yes
Jindráková Eliška F 2007 CZE 10-11 PŠ Lachmánek --- 02:05 108494 No
Jiruška Matyáš M 2009 CZE 9 TCV Jindřichův Hradec --- 02:00 108548 Yes
JUNGMANNOVÁ Kateřina F 2008 CZE 10-11 Triatlet Karlovy Vary --- 01:50 108375 Yes
Jurica Josef M 1998 CZE 20-39 CzechTRI K. Team --- 04:40 108534 No
Kábrt Aleš M 2005 CZE 12-13 Loko Trutnov --- 03:15 108128 Yes
Kábrt Lukáš M 2000 CZE 18-19 Loko Trutnov --- 05:15 108129 Yes
Kadleček Tomáš M 2005 CZE 12-13 --- --- 03:10 108046 No
Kahuda Jiří M 2000 CZE 18-19 Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 05:15 108360 No
Kališ Přemysl M 1952 CZE 60+ TJ Znojmo --- 10:30 106262 Yes
Kamenický Viktor M 2008 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 01:30 108536 Yes
Karas Tomáš M 1967 CZE 50-59 TT Příbram, z. s. --- 06:00 105704 No
Karasová Anna F 2006 CZE 12-13 TT Příbram, z. s. --- 03:00 105705 No
Kárník Jakub M 2005 CZE 12-13 PŠ Lachmánek --- 03:45 108672 Yes
Kašpar Lukáš M 2004 CZE 14-15 Loko Trutnov --- 03:15 108765 Yes
Kirsch Radomír M 2002 CZE 16-17 Loko Trutnov --- 06:35 108131 Yes
Klusáček Filip M 2006 CZE 12-13 PS Lachmánek --- 04:00 108670 Yes
Klusáčková Nikol F 2008 CZE 10-11 PŠ Lachmánek --- 03:06 108671 Yes
Knobloch Florian M 2003 CZE 14-15 VOKOLOPOLE --- 02:55 108286 Yes
Kobližek Mikuláš M 2006 CZE 12-13 SBR TT Ústí nad Labem --- 02:45 108240 No
Koblížek Šimon M 1999 CZE 18-19 SBR TT Ústí nad Labem --- 04:06 108239 No
Kolář Matěj M 2008 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 01:55 107504 No
Komárková Kateřina F 1995 CZE 20-39 SK Slavia Praha --- 06:10 108605 Yes
Kopáčová Veronika F 2009 CZE 9 PK Pardubice --- 01:30 108554 No
KOPECKÝ Daniel M 2009 CZE 9 PŠ Lachmánek --- 02:15 107667 Yes
KOPECKÝ Ondřej M 2006 CZE 12-13 PŠ Lachmánek --- 03:20 107668 Yes
Kopenec Martin M 2005 CZE 12-13 SK Slavia Praha --- 02:59 108716 Yes
Korbová Kristýna F 2006 CZE 12-13 PŠ Lachmánek --- 04:00 108659 Yes
Korous David M 2004 CZE 14-15 E.ON Triathlon Team --- 02:25 108256 Yes
Korous Martin M 1974 CZE 40-49 E.ON Triathlon Team --- 06:06 108257 Yes
Korousová Nikola F 2006 CZE 12-13 E.ON Triathlon Team --- 02:55 108258 Yes
Kostlán Robert M 2003 CZE 14-15 E.ON Triathlon Team --- 02:22 108259 Yes
Košťálová Kristýna F 2000 CZE 18-19 SK Slavia Praha --- 05:25 106363 Yes
Kotěšovcová Pavla F 2000 CZE 18-19 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 05:25 107480 Yes
Kotišová Karolína F 2006 CZE 12-13 TJ Sokol Senohraby --- 03:31 108139 No
Koutná Barbora F 2007 CZE 10-11 TT Příbram, z. s. --- 01:45 105706 No
Koutný Roman M 2003 CZE 14-15 TT Příbram, z. s. --- 02:45 105707 No
Kovář Jan M 2008 CZE 10-11 Diana Sport --- 01:35 107770 No
Kozojed Ondřej M 2007 CZE 10-11 E.ON Triathlon Team --- 01:18 108260 Yes
Kozojed Martin M 2004 CZE 14-15 E.ON Triathlon Team --- 02:20 108714 Yes
Krajčíková Amálka F 2007 CZE 10-11 Elab --- 01:40 108589 No
Krátký Štěpán M 1995 CZE 20-39 SK Slavia Praha --- 04:42 108615 Yes
KREJČÍŘ Tomáš M 2006 CZE 12-13 PŠ Lachmánek --- 03:50 107972 Yes
Krůtová Eliška F 2006 CZE 12-13 TT Příbram, z. s. --- 03:19 105708 No
Kubec Filip M 2007 CZE 10-11 POLARSHOP.CZ --- 01:50 108424 No
Kučera Robert M 2006 CZE 12-13 TRIKV --- 02:50 108690 Yes
Kučerová Eliška F 2005 CZE 12-13 TRIKV --- 02:40 108689 Yes
Kuchařová Karolína F 2004 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 02:45 108514 Yes
LANDOVÁ Judith F 2008 CZE 10-11 PŠ Lachmánek --- 01:45 107771 No
Landsmannová Eliška F 2003 CZE 14-15 TriSK ČB --- 02:30 106080 Yes
Landsmannová Šárka F 1975 CZE 40-49 TriSK ČB --- 04:59 106208 Yes
Lednická Helena F 2006 CZE 12-13 Plavecký oddíl Frýdek-Místek --- 03:04 108460 No
Lesová Eva F 1998 CZE 20-39 Jeden na jednoho --- 10:00 108434 Yes
Logojda Jiří M 1971 CZE 40-49 Individuální --- 07:50 108732 Yes
Macháček Michal M 2002 CZE 16-17 E.ON Triathlon Team --- 05:28 108261 Yes
Maixnerová Eliška F 2004 CZE 14-15 CzechTRI K. Team --- 02:39 108620 Yes
Marešová Alžběta F 2005 CZE 12-13 PŠ LAchmánek --- 03:45 107696 Yes
Matula Michal M 2000 CZE 18-19 HISPORT Team --- 04:50 108701 No
Mezlíková Klára F 2004 CZE 14-15 TJ Spartak Třebíč --- 03:30 108606 Yes
Michálek Filip M 2001 CZE 16-17 PK JH --- 04:26 108592 No
Miklišová Lucie F 2002 CZE 16-17 TITAN TRILIFE --- 04:57 108482 No
Minář Patrik M 2000 CZE 18-19 TJ Šumperk --- 04:45 108426 No
Minářová Veronika F 2004 CZE 14-15 TJ Šumperk --- 02:28 108503 No
Mitisková Michaela F 2005 CZE 12-13 TJ Spartak Třebíč --- 03:02 107895 No
Močková Mária F 1986 CZE 20-39 --- --- 05:00 108220 Yes
Němečková Eliška F 2006 CZE 12-13 TT Příbram, z. s. --- 03:15 105709 No
Noháč Matěj M 2009 CZE 9 Elab --- 02:18 108590 No
Noháčová Anna F 2007 CZE 10-11 Elab --- 01:42 108591 No
Nosek Kryštof M 1998 CZE 20-39 TJ BIŽU JBC --- 04:50 108568 No
Novák František M 1998 CZE 20-39 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 05:45 108563 Yes
Novotný Jan M 1978 CZE 40-49 TTT --- 05:20 105511 Yes
Odehnal Jan M 2004 CZE 14-15 KONRAD TOOLS TEAM --- 02:19 108607 No
Odvárka Leoš M 1988 CZE 20-39 --- --- 06:00 108388 Yes
Ondráčková Barbora F 2003 CZE 14-15 Loko Trutnov --- 02:45 108133 Yes
Pagáč Ondřej M 2001 CZE 16-17 TITAN TRILIFE --- 06:00 108546 No
Pánek Šimon M 2004 CZE 14-15 VOKOLOPOLE --- 03:50 108287 Yes
Pánková Emma F 2007 CZE 10-11 VOKOLOPOLE --- 01:50 108288 Yes
Parez Jan M 2004 CZE 14-15 TT Příbram, z. s. --- 03:10 105710 No
Parezová Anna F 2009 CZE 9 TT Příbram, z. s. --- 02:00 105711 No
Patáková Tereza F 2009 CZE 9 TTK Slavia VŠ Plzeň --- 01:40 108687 Yes
Pazdera Lukáš M 1986 CZE 20-39 TT Příbram, z. s. --- 06:00 108183 Yes
Penner Tadeáš M 2003 CZE 14-15 TRI-MAX MORAVIAMAN Team Otrokovice --- 02:55 105514 No
Peřinka Filip M 1988 CZE 20-39 TTT --- 05:28 106205 Yes
Piknerová Zuzana F 2003 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 02:53 107792 Yes
Plic Lukáš M 2006 CZE 12-13 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 02:50 108611 No
Plic Ondřej M 2009 CZE 9 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 01:27 108612 No
Pokorná Pavlína F 2000 CZE 18-19 SKI CLUB Brandýs n.L., z.s. --- 05:15 108119 Yes
Potužníková Magdaléna F 2008 CZE 10-11 Triatlet K.Vary --- 01:44 108681 No
Pouzarová Lucie F 2005 CZE 12-13 --- --- 04:00 106270 Yes
Pražák Tobiáš M 2002 CZE 16-17 Loko Trutnov --- 05:15 108134 Yes
Procházka Matěj M 2007 CZE 10-11 IRON STARS BEROUN --- 01:24 108595 No
Procházka Dušan M 1972 CZE 40-49 TJ Spartak Třebíč --- 06:30 108598 Yes
Procházková Irena F 1957 CZE 60+ TJ Háje --- 10:28 108054 Yes
Procházková Michaela F 1995 CZE 20-39 SK Slavia Praha --- 05:10 108162 Yes
Procházková Nikola F 2002 CZE 16-17 TJ Spartak Třebíč --- 06:20 108571 No
Přikrylová Dana F 2003 CZE 14-15 Ac Praha --- 02:25 107461 No
Ptáčková Anna F 2004 CZE 14-15 CzechTRI K. Team --- 02:40 108619 Yes
Randáková Hanka F 1986 CZE 20-39 --- --- 06:40 108763 No
Rozsíval Erik M 2004 CZE 14-15 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 02:24 106375 No
Rudolf Tomáš M 1972 CZE 40-49 ENERGY TEAM --- 05:10 108608 Yes
Růžička Jakub M 2003 CZE 14-15 TJ Sokol Senohraby --- 02:30 108440 No
Růžička Vojtěch M 2006 CZE 12-13 TJ Sokol Senohraby --- 02:48 108441 No
Růžička Ondřej M 2009 CZE 9 TJ Sokol Senohraby --- 01:40 108443 No
Rybařík Marek M 2001 CZE 16-17 TITAN TRILIFE --- 06:15 108544 No
Ryšavá Anna F 2008 CZE 10-11 Elite Sport Boskovice --- 01:31 108114 Yes
Ryšavá Emílie F 2005 CZE 12-13 Elite sport Boskovice --- 03:00 108115 Yes
Řezanka Tomáš M 2006 CZE 12-13 PŠ Lachmánek --- 04:00 108349 Yes
Řezanka Radek M 1974 CZE 40-49 PŠ Lachmánek - oldies --- 15:00 108350 Yes
Řezníčková Agáta Viktorie F 2005 CZE 12-13 SK Slavia Praha --- 02:40 108545 Yes
Řimnáč Jakub M 2003 CZE 14-15 SKJ Žatec --- 02:56 108369 Yes
Savin Soňa F 2007 CZE 10-11 --- --- 02:10 108090 Yes
Seidlová Martina F 2003 CZE 14-15 Akron Sports Club --- 02:34 107858 No
Seidlová Miriam F 2003 CZE 14-15 Akron Sports Club --- 02:31 107859 No
Shon Mathias M 2006 CZE 12-13 Elab --- 03:03 107773 Yes
Schoval František M 1988 CZE 20-39 BTS klub Brno --- 05:20 107535 Yes
Skořepa Adam M 2004 CZE 14-15 Loko Trutnov --- 02:20 107542 Yes
Skuhrová Tereza F 1994 CZE 20-39 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 05:20 108189 Yes
Slámová Izabela F 2009 CZE 9 Elite Sport Boskovice --- 01:35 108734 Yes
Slámová Veronika F 2006 CZE 12-13 Elite Sport Boskovice --- 03:15 108735 Yes
Sommer Vojtěch M 1996 CZE 20-39 SK Slavia Praha --- 04:54 108616 Yes
Součková Zuzana F 1954 CZE 60+ SK Slavia Praha --- 09:00 108547 Yes
Stašková Sára F 2003 CZE 14-15 KMP Kladno --- 02:39 105166 No
Straka Martin M 2000 CZE 18-19 Dukla Praha --- 04:20 108695 No
Stříhavka Jindřich M 2000 CZE 18-19 TCV Jindřichův Hradec --- 04:45 108098 Yes
Stuchl Jindřich M 1974 CZE 40-49 Individuální --- 08:00 105011 No
Stuchlík Jiří M 2001 CZE 16-17 E.ON Triathlon Team --- 04:50 108263 Yes
Stuchlíková Natálie F 2005 CZE 12-13 E.ON Triathlon Team --- 02:48 108264 Yes
Stupková Barbora F 2002 CZE 16-17 TJ SLAVIA Karlovy Vary --- 05:15 108199 No
Svobodová Agáta F 2005 CZE 12-13 LBS sport team --- 02:51 107502 No
Svobodová Eliška F 2002 CZE 16-17 TJ Spartak Třebíč --- 06:20 108562 No
Svobodová Tereza F 2000 CZE 18-19 CzechTRI K. Team --- 05:17 108621 No
Sýkorová Štěpánka F 2002 CZE 16-17 TT Příbram, z. s. --- 05:00 105712 No
Šimonová Anežka F 2005 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 02:57 108053 No
Šimůnek Petr M 1969 CZE 40-49 SK Kola Víšek --- 08:00 108617 Yes
Šimůnková Šárka F 2006 CZE 12-13 --- --- 02:55 107681 Yes
Šišková Barbora F 2001 CZE 16-17 TITAN TRILIFE --- 05:15 108515 No
Škoda Václav M 1974 CZE 40-49 AD team --- 05:38 108491 No
Škoda Václav M 2002 CZE 16-17 AD team --- 05:10 108492 No
Škván Vojtěch M 2007 CZE 10-11 --- --- 02:10 105876 Yes
Škvánová Alena F 2003 CZE 14-15 Atletika JM --- 04:00 105877 Yes
Štefulíková Emma F 2007 CZE 10-11 --- --- 46:00 108564 No
Štefulíková Anna F 2004 CZE 14-15 --- --- 02:00 108565 No
Štěpán Ondřej M 2007 CZE 10-11 PS Lachmánek --- 02:00 108698 Yes
Štěpka Tadeáš M 2004 CZE 14-15 Elab --- 02:24 107669 No
Štolba Jakub M 2003 CZE 14-15 TJ Sokol Senohraby --- 02:22 108383 No
Štolba Tomáš M 2006 CZE 12-13 TJ Sokol Senohraby --- 02:56 108387 No
Teplá Tereza F 2004 CZE 14-15 TJ Spartak Třebíč --- 03:10 108579 No
Teplá Simona F 2006 CZE 12-13 TJ Spartak Třebíč --- 03:10 108580 No
Thoma Jiří M 1983 CZE 20-39 TCV Jindřichův Hradec --- 07:15 107905 No
Tischlerová Linda F 2009 CZE 9 TCV Jindřichův Hradec --- 01:43 108556 No
Tischlerová Lucie F 2003 CZE 14-15 TCV Jindřichův Hradec --- 02:53 108557 No
Tlamka Filip M 2002 CZE 16-17 KONRAD TOOLS TEAM --- 04:38 107755 No
Topič Jonáš M 2008 CZE 10-11 --- --- 01:45 108699 Yes
Tourková Julie F 2008 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 01:42 108541 No
TOURKOVÁ Jarmila F 1977 CZE 40-49 TCV Jindřichův Hradec --- 09:00 108542 No
Trinerová Nella F 2007 CZE 10-11 Triatlet K. Vary --- 01:40 108168 No
Trojan Adam M 2004 CZE 14-15 TJ Spartak Třebíč --- 02:30 108623 No
Tučková Tereza F 2007 CZE 10-11 TriSK ČB --- 01:13 105979 Yes
Urbanová Michaela F 2003 CZE 14-15 PS Kroměříž --- 02:25 108397 No
Václavík Filip M 1995 CZE 20-39 TITAN TRILIFE --- 04:15 108480 No
Vachová Adéla F 2007 CZE 10-11 Loko Trutnov --- 01:50 108445 Yes
Valda Antonín M 2009 CZE 9 TCV Jindřichův Hradec --- 01:38 108003 No
Valda Josef M 2005 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 02:58 108007 No
Valdová Marie F 1977 CZE 40-49 TCV Jindřichův Hradec --- 09:00 108549 No
Vejrychova Nikola F 2007 CZE 10-11 TJ Sokol Senohraby --- 01:25 107892 No
Velíšek Petr M 1999 CZE 18-19 LAP --- 05:30 108682 No
Vích Damián M 2008 CZE 10-11 SK Slavia Praha --- 02:10 106308 Yes
Vimmerová Nikola F 2003 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 02:50 107610 No
Vlasák Karel M 2002 CZE 16-17 TT Příbram, z. s. --- 04:50 105713 No
Vobořil Marek M 2010 CZE 8 --- --- 03:00 108107 Yes
Vokurka Pavel M 1975 CZE 40-49 VOKOLOPOLE, z.s. --- 08:00 108745 Yes
Vokurková Adéla F 2007 CZE 10-11 VOKOLOPOLE --- 01:40 108289 Yes
Vokurková Zuzana F 2009 CZE 9 VOKOLOPOLE --- 01:50 108290 Yes
Vosejpka Jan M 1999 CZE 18-19 E.ON Triathlon Team --- 04:50 108265 Yes
Walter Jan M 1992 CZE 20-39 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 05:15 108036 Yes
Weber Martin M 1967 CZE 50-59 K1 Plzeň --- 05:15 108014 No
Weber Adam M 2004 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 02:49 108018 No
Zadražil Filip M 1998 CZE 20-39 TJ BIŽU JBC --- 05:30 107635 No
Zavřel Jiří M 2009 CZE 9 Elite Sport Boskovice --- 02:10 108724 Yes
Zavřelová Adéla F 2007 CZE 10-11 Elite Sport Boskovice --- 01:58 108723 Yes
Zelená Eliška F 1998 CZE 20-39 TT Příbram, z. s. --- 05:19 105714 No
Zeman Martin M 2002 CZE 16-17 Acema Sparta Praha --- 06:30 108029 Yes
Zikmund Tomáš M 1999 CZE 18-19 TT Příbram, z. s. --- 04:10 105715 No
Žirovnický Jan M 2005 CZE 12-13 E.ON Triathlon Team --- 02:42 105402 Yes

285 registered racers
>