Aquatlon České Budějovice

Cancel
Name St. No. Gender Year Country Cat. Team Prof. team Čas plav. Var. s. Paid
Adam Petr 1 M 2007 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 01:27 104959 Yes
Adamová Tereza 2 F 2005 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 03:37 104960 Yes
Adamová Žaneta 125 F 1980 CZE 20-39 TCV J. Hradec --- --- 105473 No
Auf Jakub 141 M 2005 CZE 12-13 TJ Spartak Třebíč --- 02:37 105169 No
Bajer Vojtěch 122 M 2008 CZE 10-11 PS Kroměříž --- 01:47 105325 No
Bajerová Žaneta 121 F 1997 CZE 20-39 TITAN TRILIFE --- 05:20 105134 No
Balcarová Julie 111 F 2003 CZE 14-15 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 02:35 105267 No
Bártů Pavlína F 2005 CZE 12-13 České Budějovice --- 03:20 105416 No
Barvínková Adéla 3 F 2003 CZE 14-15 Loko Trutnov --- 02:25 105223 Yes
Bednář Michal 114 M 2002 CZE 16-17 Elab --- 06:00 105338 No
Bis Viktor M 2006 CZE 12-13 Atletika Chrudim --- 03:15 105061 No
Bláha Jiří 112 M 1976 CZE 40-49 Elab --- 06:20 105293 No
Bláhová Magdalena 113 F 2002 CZE 16-17 Elab --- 06:05 105294 No
Blažek Zdeněk 4 M 1976 CZE 40-49 --- --- 08:00 105374 Yes
Blažek Cyril 5 M 2007 CZE 10-11 --- --- 02:04 105375 Yes
Boháčová Tereza 131 F 2004 CZE 14-15 TT Příbram, z. s. --- 03:00 104851 No
Boháčová Nikola 130 F 2001 CZE 16-17 TT Příbram, z. s. --- 06:30 105256 No
Březina Vojtěch 6 M 2005 CZE 12-13 CzechTRI K. Team --- 03:10 105289 Yes
Caha Jan 143 M 2003 CZE 14-15 TJ Spartak Třebíč --- 02:35 105182 No
Caha Jakub 142 M 2005 CZE 12-13 TJ Spartak Třebíč --- 03:04 105183 No
Capl Kryštof 7 M 2005 CZE 12-13 TriSK CB --- 02:29 105418 Yes
Cihlář Jakub 8 M 2003 CZE 14-15 TT LOKO Beroun --- 02:15 105254 Yes
Cihlář Zdislav 9 M 1964 CZE 50-59 TT LOKO Beroun --- 05:45 105255 Yes
Coufal Lukáš 119 M 2001 CZE 16-17 TJ Spartak Třebíč --- 06:00 105192 No
Coufalová Tereza 120 F 2008 CZE 10-11 TJ Spartak Třebíč --- 02:00 105191 No
Čapková Tereza F 1987 CZE 20-39 TT Příbram, z. s. --- 05:05 104852 No
Černohorský Tomáš 129 M 1997 CZE 20-39 TT Příbram, z. s. --- 05:05 104853 No
Čutka Josef 10 M 1985 CZE 20-39 --- --- 10:00 105168 Yes
Dlabaja Roman 11 M 1970 CZE 40-49 TITAN TRILIFE --- 05:45 105383 Yes
Dohnal Jakub 12 M 2007 CZE 10-11 E.ON Triathlon Team --- 01:22 105174 Yes
Duba Tomáš M 2006 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 04:00 105240 No
Duchková Tereza F 2003 CZE 14-15 TCV Jindřichův Hradec --- 02:55 105241 No
Dvořáček Jindřich 152 M 2004 CZE 14-15 TJ Sokol Senohraby --- 03:35 105220 No
Dvořáček Ladislav 151 M 1972 CZE 40-49 --- --- 08:01 105221 No
Dvořák Jan M 2001 CZE 16-17 TCV Jindřichův Hradec --- 06:04 104961 No
Dvořák Václav M 2004 CZE 14-15 TCV Jindřichův Hradec --- 03:26 104962 No
Dvořáková Kristýna 157 F 2005 CZE 12-13 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 02:36 105130 No
Dvořáková Kateřina 13 F 2007 CZE 10-11 E.ON Triathlon Team --- 01:21 105187 Yes
Fencl Jiří M 1999 CZE 18-19 TCV Jindřichův Hradec --- 04:35 104963 No
Fiala Aleš 14 M 1966 CZE 50-59 SK Slavia Praha --- 06:30 105096 Yes
Ficová Anna 126 F 2006 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 03:34 104965 No
Filipová Klára 15 F 1995 CZE 20-39 --- --- 06:10 105299 Yes
Formánková Anna 16 F 1996 CZE 20-39 SK Slavia Praha --- 06:00 105237 Yes
Franěk Tomáš 17 M 2008 CZE 10-11 TRI KLUB Příbram --- 01:38 104988 Yes
Fraňková Natálie 18 F 2004 CZE 14-15 TRI KLUB Příbram --- 02:55 104989 Yes
Ginzel Petr 161 M 1972 CZE 40-49 CykloVAPE --- 10:00 104832 No
Gončaruk Ilja 145 M 2009 CZE 9 TCV Jindřichův Hradec --- 01:46 104966 No
Gončaruk Kyrill 149 M 2006 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 02:56 104967 No
Grebik Radim 127 M 2001 CZE 16-17 TITAN TRILIFE --- 04:45 105410 No
Gregora Jan 19 M 2000 CZE 18-19 Individuální --- 06:20 105167 Yes
Gröschl Václav 123 M 2007 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 01:31 104968 No
Gröschl Vojtěch 124 M 2007 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 01:25 104969 No
Grulich Ondřej 20 M 2001 CZE 16-17 TJ Spartak Třebíč --- 05:27 105195 Yes
Günther Jan M 2002 CZE 16-17 Loko Trutnov --- 06:00 105353 No
Hájek Tomáš 155 M 2000 CZE 18-19 TCV Jindřichův Hradec --- 04:45 105242 No
Hanáčková Johana 118 F 2008 CZE 10-11 Elab --- 01:33 105341 No
Hartmanová Kateřina 116 F 2008 CZE 10-11 Elab --- 01:25 105342 No
Hartmanová Tereza 117 F 2010 CZE 8 Elab team --- 01:40 105343 No
Holomoucký Adam 160 M 1999 CZE 18-19 Individuální --- 08:00 105147 No
Homola Jakub 21 M 2005 CZE 12-13 E.ON Triathlon Team --- 02:42 105332 Yes
Homola Matěj 150 M 2007 CZE 10-11 E.ON Triathlon Team --- --- 105462 No
Homolková Linda F 1992 CZE 20-39 --- --- 08:00 104993 No
Horňova Adriana 22 F 2000 CZE 18-19 Elite Sport Boskovice --- 04:59 105366 Yes
Hrašová Berenika F 2005 CZE 12-13 Elab --- 03:06 105346 No
Hrašová Tea 153 F 2007 CZE 10-11 Elab --- 01:33 105347 No
Hrdlička Jakub M 2002 CZE 16-17 PK JH T.A. PLZEŇ 04:32 105136 No
Hrubý David 23 M 2007 CZE 10-11 TriSK CB --- 01:50 105415 Yes
Hrušková Alžběta 25 F 2000 CZE 18-19 KONRAD TOOLS TEAM --- 04:50 105184 Yes
Hrušková Anežka 24 F 1999 CZE 18-19 KONRAD TOOLS TEAM --- 04:48 105198 Yes
Hubáček Ondřej 146 M 2009 CZE 9 E.ON Triatlon Team Tábor --- --- 105465 No
Hyláková Dana 26 F 1961 CZE 50-59 Individuální --- 07:30 105313 Yes
Charvát Matyáš 27 M 2005 CZE 12-13 Elite Sport Boskovice --- 02:50 105337 Yes
Charvátová Tereza 28 F 2002 CZE 16-17 KONRAD TOOLS TEAM --- 05:30 105247 Yes
Chmátal David 164 M 2005 CZE 12-13 LBS Sport Team --- 03:30 105064 No
Chmátalová Adéla 163 F 2004 CZE 14-15 LBS sport team --- 02:53 105065 No
Jahoda Vojtěch 29 M 2004 CZE 14-15 TJ Sokol Senohraby --- 02:35 105017 Yes
Jahodová Eliška 156 F 2008 CZE 10-11 PKJH --- 01:20 105352 No
Janak Karel 154 M 1957 CZE 60+ TITAN TRILIFE --- 07:00 105336 No
Janoušek Kryštof 115 M 2002 CZE 16-17 Elab --- 06:10 105348 No
Janovská Barbora 30 F 2008 CZE 10-11 Elite Sport Boskovice --- 01:38 105318 Yes
Janowiaková Sofie 31 F 2009 CZE 9 TriSK ČB --- 01:40 105112 Yes
Jarošová Eliška F 2008 CZE 10-11 ArTSport --- 01:50 105302 No
Jarošová Karolína 158 F 2006 CZE 12-13 ArTSport --- 03:00 105303 No
Jedličková Barbora 32 F 2006 CZE 12-13 Triatlon Plzeň --- 02:44 104953 Yes
Jelínek Šimon 166 M 2007 CZE 10-11 TJ KOH-I-NOOR České Budějovice --- --- 105461 No
JELÍNEK Peter 165 M 2009 CZE 9 TJ KOH-I-NOOR České Budějovice --- --- 105464 No
Jenčíková Anna 33 F 2008 CZE 10-11 E.ON Triathlon Team z. s. --- 02:00 105219 Yes
Jiráková Lenka F 2006 CZE 12-13 České Budějovice --- 01:49 105417 No
Jirků Petr M 1997 CZE 20-39 TCV Jindřichův Hradec --- 05:04 104970 No
JUNGMANNOVÁ Kateřina 34 F 2008 CZE 10-11 Triatlet Karlovy Vary --- 02:04 105263 Yes
Jurica Josef M 1998 CZE 20-39 CzechTRI K. Team --- 04:34 105288 No
Kahuda Jiří 159 M 2000 CZE 18-19 Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 05:20 105351 No
Kamenická Karolína F 2006 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 03:25 104971 No
Kamenický Viktor M 2008 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 01:39 105243 No
Karas Tomáš 135 M 1967 CZE 50-59 TT Příbram, z. s. --- 06:00 105257 No
Karasová Anna 136 F 2006 CZE 12-13 TT Příbram, z. s. --- 02:55 105258 No
Kirsch Radomír 35 M 2002 CZE 16-17 Loko Trutnov --- 06:00 105224 Yes
Kirschová Nicol 36 F 2006 CZE 12-13 Loko Trutnov --- 02:32 105225 Yes
Kolář Matěj 137 M 2008 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 01:54 104972 No
Kolář Martin 37 M 1980 CZE 20-39 TriSK ČB --- 00:20 105358 Yes
Kolman Matěj M 2008 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 02:00 105244 No
Komárková Kateřina 38 F 1995 CZE 20-39 SK Slavia Praha --- 06:00 105125 Yes
Kopenec Martin 39 M 2005 CZE 12-13 SK Slavia Praha --- 02:50 105248 Yes
Koptík Jiří 139 M 2007 CZE 10-11 TriSK ČB --- --- 105466 No
KOPTÍKOVÁ Kristýna 140 F 2009 CZE 9 TriSK ČB --- --- 105459 No
Korous David 40 M 2004 CZE 14-15 E.ON Triathlon Team --- 02:27 105175 Yes
Korous Martin 41 M 1974 CZE 40-49 E.ON Triathlon Team --- 06:13 105311 Yes
Korousová Nikola 42 F 2006 CZE 12-13 E.ON Triathlon Team --- 02:55 105312 Yes
Kostlán Robert 43 M 2003 CZE 14-15 E.ON Triathlon Team --- 02:24 105176 Yes
Košťálová Kristýna 44 F 2000 CZE 18-19 SK Slavia Praha --- 05:20 104829 Yes
Kotiš Martin 167 M 2009 CZE 9 TJ Sokol Senohraby --- 02:00 105236 No
Kotišová Karolína 168 F 2006 CZE 12-13 TJ Sokol Senohraby --- 03:00 105235 No
Koutná Barbora 133 F 2007 CZE 10-11 TT Příbram, z. s. --- 01:40 104854 No
Koutný Roman 132 M 2003 CZE 14-15 TT Příbram, z. s. --- 02:55 104855 No
Kovář David 45 M 1990 CZE 20-39 --- --- 08:30 105101 Yes
Kovář Jan 148 M 2008 CZE 10-11 --- --- 01:40 105390 No
Kozel Tomáš 46 M 1982 CZE 20-39 SK Slavia Praha --- 06:00 104815 Yes
Kozlová Kateřina F 1999 CZE 18-19 TCV Jindřichův Hradec --- 06:00 105028 No
Kozojed Martin 47 M 2004 CZE 14-15 E.ON Triathlon Team --- 02:25 105177 Yes
Kozojed Ondřej 48 M 2007 CZE 10-11 E.ON Triathlon Team --- 01:21 105178 Yes
Krejčík Jan 49 M 1982 CZE 20-39 --- --- 05:30 105304 Yes
Krejčíková Amélie 144 F 2007 CZE 10-11 Elab team --- 01:58 105349 No
Krůtová Eliška 134 F 2006 CZE 12-13 TT Příbram, z. s. --- 03:19 104856 No
Kříž Matěj 50 M 2003 CZE 14-15 CzechTRI K. Team --- 02:28 105287 Yes
Kučerová Beáta 138 F 2006 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 03:15 105316 No
Kuchařová Karolína 128 F 2004 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 02:51 104881 No
Kušová Anna 51 F 2004 CZE 14-15 KONRAD TOOLS TEAM --- 02:40 105296 Yes
Leszkow David 52 M 2000 CZE 18-19 Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 04:50 105138 Yes
Logojda Jiří 53 M 1971 CZE 40-49 Individuální --- 08:00 105344 Yes
Lomská Simona 54 F 2010 CZE 8 SK Čéčova České Budějovice --- 02:50 105214 Yes
Lukeš Tomáš 251 M 1967 CZE 50-59 LBS sport team --- --- 105470 No
Maixnerová Eliška 55 F 2004 CZE 14-15 CzechTRI K. Team --- 02:50 105290 Yes
Maloch Václav 56 M 2008 CZE 10-11 CzechTRI K. Team --- 01:42 105292 Yes
Maloch Aleš 57 M 1979 CZE 20-39 OMT Pardubice --- 07:15 105322 Yes
Marek Matěj 237 M 2002 CZE 16-17 Triatlon Plzeň --- 04:27 105135 No
Marek Jakub 59 M 2003 CZE 14-15 KONRAD TOOLS TEAM --- 02:15 105164 Yes
Marek Lukáš 58 M 2007 CZE 10-11 Individuální --- 01:27 105228 Yes
Marek Jakub 236 M 2002 CZE 16-17 Triatlon Plzeň --- 04:59 105386 No
Marková Ladislava 60 F 1978 CZE 40-49 Individuální --- 06:48 105229 Yes
Matula Michal 227 M 2000 CZE 18-19 HISPORT Team --- 04:42 105281 No
Mejzlík Petr M 1959 CZE 50-59 TJ Spartak Třebíč --- 07:10 105306 No
Mičková Kateřina 61 F 2004 CZE 14-15 E.ON Triathlon Team --- 02:45 105179 Yes
Michálek Filip 238 M 2001 CZE 16-17 PK JH --- 04:27 104879 No
Michálek Šimon M 2005 CZE 12-13 PK JH --- 02:18 104880 No
Miklišová Lucie 62 F 2002 CZE 16-17 TITAN TRILIFE --- 04:57 105376 Yes
Mikoláš Miroslav 63 M 1995 CZE 20-39 TriSK ČB --- 06:40 105305 Yes
Míková Barbora 64 F 2007 CZE 10-11 Individuální --- 01:12 105324 Yes
Minář Patrik 65 M 2000 CZE 18-19 TJ Šumperk --- 04:50 105274 Yes
Minářová Veronika 66 F 2004 CZE 14-15 TJ Šumperk --- 02:40 105280 Yes
Mitisková Michaela 218 F 2005 CZE 12-13 TJ Spartak Třebíč --- 03:12 105066 No
Němec Matyáš 67 M 2003 CZE 14-15 TCV Jindřichův Hradec --- 02:30 105245 Yes
Němečková Eliška 216 F 2006 CZE 12-13 TT Příbram, z. s. --- 03:05 104857 No
Novák František 304 M 1998 CZE 20-39 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 06:00 105364 No
Novotný Jindřich M 2001 CZE 16-17 TCV Jindřichův Hradec --- 05:34 104973 No
Ottová Michaela 239 F 2003 CZE 14-15 TJ Šumperk --- 02:40 105440 No
Ottová Lenka F 1970 CZE 40-49 OTTLENS Šumperk --- 08:00 105441 No
Pagáč Ondřej 203 M 2001 CZE 16-17 TITAN TRILIFE --- 06:00 105420 No
Papež Michal 68 M 2001 CZE 16-17 Loko Trutnov --- 05:15 105226 Yes
Parez Jan 228 M 2004 CZE 14-15 TT Příbram, z. s. --- 03:00 104858 No
Parezová Anna 229 F 2009 CZE 9 TT Příbram, z. s. --- 01:55 104859 No
Paták Pavel 246 M 1971 CZE 40-49 TTK Slavia VŠ Plzeň --- --- 105467 No
Patáková Tereza 247 F 2009 CZE 9 TTK Slavia VŠ Plzeň --- --- 105458 No
Penner Tadeáš 69 M 2003 CZE 14-15 TRI-MAX MORAVIAMAN Team Otrokovice --- 03:00 104996 Yes
Peszat Luboš M 1978 CZE 40-49 HR Racing Team České Budějovice --- 04:30 104933 No
Pičmanová Zuzana 70 F 1999 CZE 18-19 SK Slavia Praha --- 05:15 105200 Yes
Piknerová Zuzana 71 F 2003 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 03:05 105360 Yes
PÍSKO Jan 221 M 1982 CZE 20-39 Cyklo team Dům Barev --- --- 105472 No
Plic Lukáš M 2006 CZE 12-13 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 03:00 105326 No
Plic Ondřej 222 M 2009 CZE 9 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 01:39 105361 No
Poulek Ondřej M 2002 CZE 16-17 TCV Jindřichův Hradec --- 05:55 105246 No
Pozler Tomáš 210 M 1976 CZE 40-49 OMT --- 07:00 105422 No
Pozlerová Edita 209 F 2007 CZE 10-11 OMT --- 01:22 105421 No
Procházka Matěj 226 M 2007 CZE 10-11 IRON STARS BEROUN --- 01:29 105355 No
Procházková Nikola 217 F 2002 CZE 16-17 TJ Spartak Třebíč --- 06:15 105145 No
Procházková Michaela 72 F 1995 CZE 20-39 SK Slavia Praha --- 04:50 105157 Yes
Provod Petr 223 M 2002 CZE 16-17 Triatlon Plzeň --- 04:50 105423 No
Provod Vojtěch 224 M 2003 CZE 14-15 --- --- 02:40 105424 No
Ptáčková Anna 73 F 2004 CZE 14-15 CzechTRI K. Team --- 02:50 105291 Yes
Rozsíval Erik 303 M 2004 CZE 14-15 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 02:25 105265 No
Rybařík Marek 204 M 2001 CZE 16-17 TITAN TRILIFE --- 06:00 105425 No
Ryšávková Emma 74 F 2005 CZE 12-13 Elite Sport Max Training --- 02:36 105132 Yes
Ryšávková Kateřina F 1977 CZE 40-49 Elite Sport Max training --- 05:48 105133 No
Ryšavý Philip 75 M 2001 CZE 16-17 Triatlon Plzeň --- 04:50 105387 Yes
Řezníčková Agáta Viktorie 76 F 2005 CZE 12-13 SK Slavia Praha --- 02:42 105249 Yes
Řimnáč Jakub 77 M 2003 CZE 14-15 SKJ Žatec --- 03:00 104882 Yes
Semerád Martin 78 M 1999 CZE 18-19 TJ BIŽU JBC --- 04:36 105300 Yes
Shon Mathias 213 M 2006 CZE 12-13 Elab --- 03:00 105350 No
Schoval František 79 M 1988 CZE 20-39 Elab --- 05:20 105403 Yes
Silvey Alexandra 249 F 2005 CZE 12-13 LBS Senohraby --- 02:50 105354 No
Skořepa Adam 80 M 2004 CZE 14-15 Loko Trutnov --- 02:20 105227 Yes
Skuhrová Tereza 81 F 1994 CZE 20-39 TJ Sokol TRI SKI Horní Počernice --- 05:20 105279 Yes
Slanina Jindřich 211 M 2008 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 02:04 104974 No
Součková Zuzana 82 F 1954 CZE 60+ SK Slavia Praha --- 08:30 105151 Yes
Srch Jiří 83 M 1998 CZE 20-39 Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 04:50 105317 Yes
Strejc Michal 84 M 2002 CZE 16-17 E.ON Triathlon Team --- 05:25 105333 Yes
Strnad David 85 M 1991 CZE 20-39 TriSK ČB --- 05:50 105329 Yes
Stříhavka Jindřich M 2000 CZE 18-19 TCV Jindřichův Hradec --- 04:45 104975 No
Stuchl Jindřich 86 M 1974 CZE 40-49 Individuální --- 08:00 104806 Yes
Stuchlík Jiří 87 M 2001 CZE 16-17 E.ON Triathlon Team --- 04:58 105268 Yes
Stuchlík Jiří 162 M 1975 CZE 40-49 E.ON Triathlon Team --- --- 105471 No
Stuchlíková Natálie 88 F 2005 CZE 12-13 E.ON Triathlon Team --- 02:53 105356 Yes
Stupková Barbora 89 F 2002 CZE 16-17 TJ SLAVIA Karlovy Vary --- 05:25 105308 Yes
Svobodník Nikola 90 M 2005 CZE 12-13 --- --- 03:25 105426 Yes
Svobodová Agáta 250 F 2005 CZE 12-13 LBS sport team --- 02:50 105190 No
Svobodová Tereza 91 F 2000 CZE 18-19 CzechTRI K. Team --- 05:12 105297 Yes
Sýkorová Štěpánka 215 F 2002 CZE 16-17 TT Příbram, z. s. --- 05:00 105260 No
Šimonová Anežka F 2005 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 03:00 104976 No
Šišková Barbora F 2001 CZE 16-17 TITAN TRILIFE --- 05:20 105272 No
Škarka René 92 M 1976 CZE 40-49 SK Termit --- 10:00 105429 Yes
Škarková Markéta 93 F 2004 CZE 14-15 SK Termit --- 04:00 105427 Yes
Škoda Václav 220 M 1974 CZE 40-49 AD team --- 05:37 105330 No
Škoda Václav 219 M 2002 CZE 16-17 AD team --- 05:10 105331 No
Šoula Václav M 2009 CZE 9 EON TRIATLON TÁBOR --- 02:10 105323 No
Štěpka Tadeáš 212 M 2004 CZE 14-15 Elab --- 02:27 105126 No
Švecová Lenka 94 F 2001 CZE 16-17 Elitavers Jihlava --- 05:20 104984 Yes
Teplá Jana 96 F 1979 CZE 20-39 TTT / ŠSK Újezd nad Lesy --- 07:20 105040 Yes
Teplá Magdaléna 95 F 2005 CZE 12-13 SOPKo --- 02:40 105152 Yes
Thoma Jiří 147 M 1983 CZE 20-39 Cork Tri (Ireland) --- --- 105469 No
Tischlerová Linda 230 F 2009 CZE 9 TCV Jindřichův Hradec --- 01:56 104977 No
Tischlerová Lucie 231 F 2003 CZE 14-15 TCV Jindřichův Hradec --- 02:56 104978 No
Tlamka Filip 97 M 2002 CZE 16-17 KONRAD TOOLS TEAM --- 04:44 105131 Yes
Toul Filip 306 M 2007 CZE 10-11 Šumavský triatlon (ŠuTri) --- --- 105460 No
Toul Filip 305 M 1980 CZE 20-39 Šumavský triatlon (ŠuTri) --- --- 105468 No
Tourková Julie 244 F 2008 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 01:51 105041 No
TOURKOVÁ Jarmila 243 F 1977 CZE 40-49 TCV J. Hradec --- --- 105475 No
Trněná Jasmína 205 F 2010 CZE 8 --- --- 02:00 105378 No
Trněná Leontýna 206 F 2007 CZE 10-11 --- --- 01:17 105380 No
Trněná Kateřina 207 F 1978 CZE 40-49 --- --- 06:00 105382 No
Trněný Matyáš 208 M 2010 CZE 8 --- --- 03:00 105381 No
Trojan Adam 235 M 2004 CZE 14-15 TJ Spartak Třebíč --- 02:55 105193 No
Trutna Jan M 1999 CZE 18-19 TCV Jindřichův Hradec --- 04:45 105314 No
Tučková Tereza 98 F 2007 CZE 10-11 TriSK ČB --- 01:19 104827 Yes
Uhlíř Radek 99 M 1967 CZE 50-59 TriSK ČB --- 06:15 105309 Yes
Uhříček Petr 100 M 1972 CZE 40-49 --- --- 10:30 104820 Yes
Urbanová Michaela 248 F 2003 CZE 14-15 PS Kroměříž --- 02:27 105419 No
Václavík Filip 202 M 1995 CZE 20-39 TITAN TRILIFE --- 04:20 105264 No
Valda Antonín 240 M 2009 CZE 9 TCV Jindřichův Hradec --- 01:42 104979 No
Valda Josef 241 M 2005 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 03:05 104980 No
Valdová Marie 242 F 1977 CZE 40-49 TCV Jindřichův Hradec --- --- 105474 No
Vaníková Bohunka 101 F 1973 CZE 40-49 --- --- 06:00 104819 Yes
Vejrychova Nikola 252 F 2007 CZE 10-11 TJ Sokol Senohraby --- 03:00 105371 No
Vích Damián 102 M 2008 CZE 10-11 SK Slavia Praha --- 03:00 105163 Yes
Vimmerová Nikola 103 F 2003 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 02:59 105286 Yes
Vlasák Karel 214 M 2002 CZE 16-17 TT Příbram, z. s. --- 05:00 104860 No
Volár Jan 104 M 1992 CZE 20-39 OMT --- 04:20 105277 Yes
Vosejpka Jan 105 M 1999 CZE 18-19 E.ON Triathlon Team --- 04:50 105204 Yes
Weber Martin 233 M 1967 CZE 50-59 K1 Plzeň --- 05:36 105339 No
Weber Adam 234 M 2004 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 03:00 105340 No
Weber Albert 232 M 2000 CZE 18-19 K1 Plzeň --- 08:50 105345 No
Zadražil Jan 225 M 2007 CZE 10-11 EON --- --- 105463 No
Zdražilová Zoe 201 F 2002 CZE 16-17 Triatlon klub Ostrava --- 04:55 105056 No
Zemanová Kateřina 245 F 1994 CZE 20-39 TCV Jindřichův Hradec --- 05:47 104981 No
Žirovnický Jan 106 M 2005 CZE 12-13 E.ON Triathlon Team --- 02:42 105334 Yes

253 registered racers
>