Větřkovický triatlon

Cancel
Name St. No. Gender Year Country Cat. Team Prof. team Var. s. Paid
Adamíček Vítězslav 117 M 1975 CZE 40-49 HO Vítkovice --- 100508 No
Beer Werdan Pavel 99 M 1968 CZE 40-49 - --- 100529 No
Beneš Daniel 103 M 1981 CZE 30-39 SK VEHA Team --- 100496 No
Beneš Pavel 105 M 1986 CZE 30-39 SK VEHA Team --- 100498 No
Benzie Iain 1 M 1967 CZE 50-59 Trouty Triers --- 100415 No
Berger Miroslav 2 M 1975 CZE 40-49 STS Chvojkovice Brod --- 100416 No
Bezstarosti Milan 3 M 1972 CZE 40-49 Kopřivnice --- 100417 No
Bílek Radim 4 M 1977 CZE 40-49 Palkovice --- 100418 No
Boček Jakub 123 M 1987 CZE 30-39 BKP --- 100513 No
Březina Radek 6 M 1983 CZE 30-39 Kopřivnice --- 100419 No
Czyž Josef 7 M 1972 CZE 40-49 pupkof.skrecon.com --- 100420 No
David Josef 8 M 1998 CZE 18-19 Příbor --- 100421 No
Dlouhý Lukáš 9 M 1982 CZE 30-39 Příbor --- 100422 No
Dobečka Radek 10 M 1973 CZE 40-49 Kopřivnice --- 100423 No
Dohnal Jan 11 M 1984 CZE 30-39 Libhošť --- 100424 No
Dohnal Petr 111 M 1973 CZE 40-49 Petřvald --- 100504 No
Dyba Marek 12 M 1990 CZE 20-29 Frýdek-Místek --- 100425 No
Fiala David 13 M 1970 CZE 40-49 Eleven Mercedes Mitas --- 100426 No
Fialová Hana 14 F 1972 CZE 40-49 Eleven Mercedes Mitas --- 100427 No
Frydl Petr 15 M 1977 CZE 40-49 TRIPAB --- 100428 No
Galia Jiří 16 M 1987 CZE 30-39 Kopřivnice --- 100429 No
Giergiel Petr 17 M 1975 CZE 40-49 Hukvaldy --- 100430 No
Giergielová Markéta 106 F 1979 CZE 30-39 BMC SKIBIKECENTRUM.CZ --- 100499 No
Goryczka Michal 101 M 1976 CZE 40-49 SK Oceláci Ostrava --- 100495 No
Gryč Jakub 95 M 1990 CZE 20-29 Český Těšín --- 100492 No
Havrlant Jakub 18 M 1987 CZE 30-39 Kopřivnice --- 100525 No
Hižnaj Marek 19 M 1980 CZE 30-39 Hobby Runners Vratimov --- 100431 No
Hodný Tomáš 56 M 1976 CZE 40-49 Author Tufo Zlín --- 100462 No
Holenda Kamil 129 M 1978 CZE 30-39 Brušperk --- 100519 No
Hošek Petr 21 M 1988 CZE 20-29 Za Edu --- 100433 No
Choleva Petr 116 M 1974 CZE 40-49 Individuální --- 100507 No
Chrapek Ondřej 22 M 1975 CZE 40-49 AC PORG --- 100434 No
Chýlek Patrik 110 M 1973 CZE 40-49 CK Frenštát --- 100503 No
Jírovský Bohumír 104 M 1953 CZE 60+ Frenštát pod Radhoštěm --- 100497 No
Jurčík Pavel 86 M 1965 CZE 50-59 Zapro team --- 100484 No
Kahlig Tomáš 93 M 1990 CZE 20-29 Nový Jičín --- 100528 No
Kapsa Martin 122 M 1985 CZE 30-39 Kopřivnice --- 100512 No
Klakurka Václav 23 M 1983 CZE 30-39 AD team --- 100435 No
Klečka Zbyněk 24 M 1967 CZE 50-59 Stará Bělá --- 100436 No
Knesl Martin 88 M 1968 CZE 40-49 Nový Jičín --- 100486 No
Kocurek Igor 26 M 1971 CZE 40-49 Štramberk --- 100438 No
Kolenovský Aleš 28 M 1973 CZE 40-49 Nový Jičín --- 100526 No
Konvíčková Lucie 29 F 1992 CZE 20-29 MTB PiraňaŽŽ Příbor --- 100439 No
Kozák Ondřej 30 M 1988 CZE 20-29 Studénka --- 100440 No
Kozina Jan 162 M 1979 CZE 30-39 Kopřivnice --- 100520 No
Krpec Lukáš 112 M 1979 CZE 30-39 ROCKTECHNIK TRIATLON --- 100505 No
Křefký Manfred 87 M 1964 CZE 50-59 Na pohodu! Bike team Píšť --- 100485 No
Křížek Pavel 32 M 1976 CZE 40-49 Starý Jičín --- 100441 No
Kubala Miroslav 98 M 1969 CZE 40-49 Frýdlant nad Ostravicí --- 100494 No
Kubečka Tomáš 33 M 1972 CZE 40-49 Paskov --- 100442 No
Kublák Filip 91 M 1995 CZE 20-29 TJ Sokol Fryčovice --- 100489 No
Lauterbach David 35 M 1977 CZE 40-49 Polanka nad Odrou --- 100443 No
Lobiš Petr 89 M 1973 CZE 40-49 Nový Jičín --- 100487 No
Losík Jakub 36 M 1992 CZE 20-29 Fulnek --- 100444 No
Lužný Filip 114 M 1992 CZE 20-29 Triatlon Team Opava --- 100506 No
Magera Josef 37 M 1983 CZE 30-39 MTB pohoda.cz --- 100445 No
Mácha Vladan 38 M 1964 CZE 50-59 Bartošovický mlýn --- 100446 No
Marková Ludmila 39 F 1979 CZE 30-39 Třinec --- 100447 No
Marosz Vojtěch 40 M 1987 CZE 30-39 NVPP Team --- 100448 No
Marosz Břetislav 41 M 1985 CZE 30-39 SVCA / NVPP --- 100449 No
Masopust Tomáš 25 M 2001 CZE 16-17 Příbor --- 100437 No
Matera Rostislav 96 M 1962 CZE 50-59 Triatlon Team Opava --- 100493 No
Matula Tomáš 108 M 1973 CZE 40-49 Lubina --- 100501 No
Matula Radek 120 M 1985 CZE 30-39 Frenštát pod Radhoštěm --- 100510 No
Matula Roman 127 M 1973 CZE 40-49 Lubina --- 100517 No
Miklášová Klára 166 F 1989 CZE 20-29 Václavovice --- 100524 No
Mitták Marcel 42 M 1971 CZE 40-49 Ostrava --- 100450 No
Mlčoch Pavel 44 M 1973 CZE 40-49 Hukvaldy --- 100451 No
Mooc Filip 45 M 1986 CZE 30-39 xtrail --- 100452 No
Nedbal Daniel 46 M 1976 CZE 40-49 Brno --- 100453 No
Němec Petr 47 M 1977 CZE 40-49 Kopřivnice --- 100454 No
Neprašová Iveta 49 F 1992 CZE 20-29 Stará Ves n.O. --- 100455 No
Nevřala Michal 50 M 1981 CZE 30-39 SK Oceláci Ostrava --- 100456 No
Obroučka Pavel 51 M 1970 CZE 40-49 Ženklava --- 100457 No
Opíchal Tomáš 164 M 1970 CZE 40-49 BKP --- 100522 No
Pavliska Jakub 52 M 1987 CZE 30-39 BBFM / Huisman --- 100458 No
Pokluda Jiří 53 M 1979 CZE 30-39 JER --- 100459 No
Polášek Mojmír 54 M 1971 CZE 40-49 Kopřivnice --- 100460 No
Polášková Lenka 55 F 1975 CZE 40-49 Kopřivnice --- 100461 No
Reček Lukáš 126 M 1978 CZE 30-39 Telebridge Team --- 100516 No
Rechtenberg Karel 107 M 1947 CZE 60+ Trisk Č.Budějovice --- 100500 No
Růžička Lukáš 20 M 1992 CZE 20-29 Ostrava --- 100432 No
Satinský Igor 57 M 1958 CZE 50-59 Čavisov --- 100463 No
Serafinowska Katarzyna 163 F 1991 POL 20-29 OPONY-Serafinowski.pl --- 100521 No
Skalický Pavel 59 M 1963 CZE 50-59 ROCKTECHNIK TRIATLON --- 100465 No
Slíva Pavel 125 M 1971 CZE 40-49 SK Utopenci Kopřivnice --- 100515 No
Sochor Milan 60 M 1978 CZE 30-39 AK Emila Zátopka Kopřivnice --- 100466 No
Stöcker Richard 62 M 1979 CZE 30-39 Team LightBIKE --- 100467 No
Střecha Martin 63 M 1990 CZE 20-29 Olomouc --- 100468 No
Sumbal Jiří 64 M 1965 CZE 50-59 Příbor --- 100469 No
Sýkora Ondřej 68 M 1984 CZE 30-39 Hájov --- 100470 No
Sýkora Pavel 69 M 1981 CZE 30-39 Štramberk --- 100471 No
Šadkova Tereza 119 F 1973 CZE 40-49 MK Seitl Ostrava --- 100509 No
Šenk Jiří 58 M 1960 CZE 50-59 Štramberk --- 100464 No
Šenk David 70 M 1984 CZE 30-39 Závišice --- 100472 No
Šimková Barbora 124 F 1994 CZE 20-29 Triatlon Team Opava --- 100514 No
Šimůnek Michal 71 M 2000 CZE 16-17 Kopřivnice --- 100473 No
Šmída Marek 121 M 1975 CZE 40-49 Příbor --- 100511 No
Španihel Petr 72 M 1995 CZE 20-29 Nový Jičín --- 100474 No
Štefek Lukáš 109 M 1989 CZE 20-29 MTB Ondřejník --- 100502 No
Švarc Jiří 74 M 1980 CZE 30-39 Ivančice --- 100475 No
Švarcová Lenka 75 F 1984 CZE 30-39 Ivančice --- 100476 No
Tichý Zdenko 76 M 1982 CZE 30-39 Brno --- 100477 No
Uhřík Libor 78 M 1981 CZE 30-39 Ostrava --- 100478 No
Uhříková Tereza 79 F 1982 CZE 30-39 Ostrava --- 100527 No
Vajda Jaroslav 90 M 1985 CZE 30-39 Fryčovice --- 100488 No
Veselý Ondřej 80 M 1986 CZE 30-39 Ostrava --- 100479 No
Vidlička Petr 81 M 1990 CZE 20-29 Štramberk --- 100480 No
Vilč Martin 92 M 1974 CZE 40-49 Červená jahoda --- 100490 No
Voráčková Adéla 165 F 1993 CZE 20-29 Kusky --- 100523 No
Zábranský Milan 82 M 1986 CZE 30-39 CK Continental Frenštát p. R. --- 100481 No
Zajíček Michal 83 M 1986 CZE 30-39 TTT Hradec nad Moravicí --- 100482 No
Zuczek Tomáš 128 M 1981 CZE 30-39 Smilovice --- 100518 No
Žáček Martin 84 M 1990 CZE 20-29 MTB Ondřejník --- 100483 No
Žárský Daniel 94 M 2001 CZE 16-17 Příbor --- 100491 No

115 registered racers
>