Triatlon Příbram

Cancel
Name Gender Year Country Cat. Team Prof. team Var. s. Paid
Adam Petr M 2007 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 89849 No
Adamová Tereza F 2005 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 89850 No
Balcarová Julie F 2003 CZE 14-15 TRI SKI Horní Počernice --- 90556 No
Bartovský Tomáš M 2003 CZE 14-15 Krušnoman TT Litvínov --- 90896 No
Baštová Bára F 2007 CZE 10-11 SK Slavia Praha --- 90837 No
Bednarský Vojtěch M 1997 CZE 20-39 Individuální --- 90842 No
Beneš Matěj M 2001 CZE 16-17 --- --- 88729 No
Bílek Matěj M 2001 CZE 16-17 Elab --- 90721 No
Bílý Zdeněk M 1976 CZE 40-49 KOA Squad --- 90324 No
Bláha Jiří M 1976 CZE 40-49 Elab --- 90722 No
Blatný Jáchym M 2005 CZE 12-13 Elab --- 90723 No
Blechová Lucie F 2003 CZE 14-15 LBS sport team --- 90593 No
Brantlová Jana F 1995 CZE 20-39 Velosport Domažlice T.A. PLZEŇ 91167 No
Čermák Jan M 2000 CZE 16-17 Krušnoman TT Litvínov --- 90897 No
Duba Jaroslav M 1971 CZE 40-49 TRI SKI Horní Počernice --- 88148 No
Duba Tomáš M 2006 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 89851 No
Duba Lucas M 2006 CZE 10-11 TriSki Horni Pocernice --- 89958 No
DUBA LUCAS M 2002 CZE 14-15 --- --- 88146 No
Dubová Johana F 2002 CZE 14-15 TRI SKI Horní Počernice --- 88147 No
Duchková Tereza F 2003 CZE 14-15 TCV Jindřichův Hradec --- 89852 No
Fairaislová Iveta F 1998 CZE 18-19 TCV Jindřichův Hradec --- 89853 No
Fencl Jiří M 1999 CZE 18-19 TCV Jindřichův Hradec --- 89854 No
Fencl Marek M 1997 CZE 20-39 TCV Jindřichův Hradec --- 89855 No
Ficová Anna F 2006 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 89856 No
Flanderka Aleš M 2004 CZE 12-13 Krušnoman TT Litvínov --- 90898 No
Foukal Libor M 1977 CZE 40-49 Individuální --- 90894 No
Ginzel Petr M 1972 CZE 40-49 CykloVAPE --- 90146 No
Gončaruk Ilja M 2009 CZE 8 TCV Jindřichův Hradec --- 89857 No
Gončaruk Kyrill M 2006 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 89858 No
Gröschl Vojtěch M 2007 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 89859 No
Hájek Tomáš M 2000 CZE 16-17 JPK AXIS --- 88183 No
Hála Luboš M 1964 CZE 50-59 TJ Spartak Třebíč --- 90020 No
Hanáček Jáchym M 2005 CZE 12-13 Elab --- 90724 No
Hanáček Pavel M 2006 CZE 10-11 Elab --- 90725 No
Hanáčková Johana F 2008 CZE 9 Elab --- 90726 No
Hartman Šimon M 2005 CZE 12-13 Elab --- 90727 No
Hartmanová Barbora F 2002 CZE 14-15 Elab --- 90728 No
Hartmanová Kateřina F 2008 CZE 9 Elab --- 90729 No
Harvey Kevin M 1967 CZE 50-59 Individuální --- 90974 No
Havelková Veronika F 1998 CZE 18-19 TRI SKI Horní Počernice --- 90930 No
Havlík David M 1973 CZE 40-49 HavlStein --- 90143 No
Hebrová Sára F 2001 CZE 16-17 PKHK --- 91176 No
Heidrich Jakub M 2001 CZE 16-17 TJ BIŽU JBC --- 90851 No
Heidrichová Anna F 1999 CZE 18-19 TJ BIŽU JBC --- 90852 No
Hraše Zbyněk M 1974 CZE 40-49 Elab --- 90945 No
Hrašová Berenika F 2005 CZE 12-13 Elab --- 90730 No
Hrašová Tea F 2007 CZE 10-11 Elab --- 90731 No
Hrušková Alžběta F 2000 CZE 16-17 EKOL TEAM --- 90807 No
Hrušková Anežka F 1999 CZE 18-19 EKOL TEAM --- 90808 No
Chalupa Rostislav M 2006 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 89860 No
Chytilová Kateřina F 2008 CZE 9 Triatlon Plzeň --- 90275 No
Chytilová Adéla F 2004 CZE 12-13 Triatlon Plzeň --- 90276 No
Ihnačinec Jakub M 1999 CZE 18-19 Krušnoman TT Litvínov --- 90899 No
Jeřábková Vanda F 2000 CZE 16-17 --- --- 90954 No
Jirků Petr M 1997 CZE 20-39 TCV Jindřichův Hradec --- 89861 No
Jiřík Adam M 2005 CZE 12-13 Krušnoman TT Litvínov --- 90900 No
Kadlec Lukáš M 1995 CZE 20-39 BASECAMP Plzeň --- 90984 No
Kafka Jan M 1994 CZE 20-39 --- --- 88690 No
Kahuda Jiří M 2000 CZE 16-17 Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 90554 No
Kamenická Karolína F 2006 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 89862 No
Kamenický Viktor M 2008 CZE 9 TCV Jindřichův Hradec --- 89863 No
Kirsch Radomír M 1975 CZE 40-49 Loko Trutnov --- 90947 No
Kolář Matěj M 2008 CZE 9 TCV Jindřichův Hradec --- 89864 No
Kopáčková Veronika F 2002 CZE 14-15 TCV Jindřichův Hradec --- 89865 No
Kopecký Libor M 1985 CZE 20-39 Karlos Gym --- 88649 No
Košťálová Kristýna F 2000 CZE 16-17 SK Slavia Praha --- 89595 No
Kotěšovcová Pavla F 2000 CZE 16-17 TRI SKI Horní Počernice --- 91170 No
Koudelka David M 1999 CZE 18-19 SK Slavia Praha --- 90917 No
Kozlová Kateřina F 1999 CZE 18-19 TCV Jindřichův Hradec --- 90269 No
Křížková Pavla F 1979 CZE 20-39 --- --- 91015 No
Kučerová Beáta F 2006 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 89866 No
Kučerová Lucie F 2001 CZE 16-17 EKOL TEAM --- 90868 No
Kušová Anna F 2004 CZE 12-13 EKOL TEAM --- 91072 No
Landsmannová Eliška F 2003 CZE 14-15 TriSK ČB --- 90736 No
Langhammer Tomáš M 1971 CZE 40-49 Krušnoman TT Litvínov --- 90909 No
Leszkow David M 2000 CZE 16-17 Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 91181 No
Linduška František M 1994 CZE 20-39 TCV Jindřichův Hradec --- 89867 No
Lišková Barbora F 2000 CZE 16-17 Krušnoman TT Litvínov --- 90901 No
Melzer Rudolf M 1974 CZE 40-49 --- --- 89168 No
Michálek Filip M 2001 CZE 16-17 PK JH --- 90598 No
Miklišová Lucie F 2002 CZE 14-15 PS Kroměříž --- 90196 No
Mojžiš Radovan M 1978 CZE 20-39 PCK --- 91102 No
Moudrý Petr M 2001 CZE 16-17 TRI SKI Horní Počernice --- 91162 No
Mrňávek Martin M 2003 CZE 14-15 PK HK --- 90934 No
Mužíček Pavel M 1984 CZE 20-39 TTT --- 90520 No
Nejdlová Valérie F 2001 CZE 16-17 Krušnoman TT Litvínov --- 90902 No
Němec Matyáš M 2003 CZE 14-15 TCV Jindřichův Hradec --- 89599 No
Nikodém Michal M 1976 CZE 40-49 TJ Sokol Karlín --- 89301 No
Novák Josef M 2004 CZE 12-13 Krušnoman TT Litvínov --- 90903 No
Oertel Cornelius M 1984 DEU 20-39 Tri Team Freiberg --- 90195 No
Ondrášková Adriana F 2000 CZE 16-17 TCV Jindřichův Hradec --- 90641 No
Orner Zdeněk M 1956 CZE 60+ TITAN TRILIFE --- 88095 No
Ovsjannikov Michal M 1966 USA 50-59 --- --- 90240 No
Ovsjannikov Martin M 1972 CZE 40-49 Individuální --- 90352 No
Pátek Miroslav M 1976 CZE 40-49 TJ Lokomotiva Krnov --- 90733 No
Penner Tadeáš M 2003 CZE 14-15 TRI-MAX MORAVIAMAN Team Otrokovice --- 90659 No
Pičmanová Zuzana F 1999 CZE 18-19 SK Slavia Praha --- 90786 No
Podlahová Aneta F 1994 CZE 20-39 TCV Jindřichův Hradec --- 90642 No
Pokorná Pavlína F 2000 CZE 16-17 SKI CLUB Brandýs n.L. --- 91175 No
Poulek Ondřej M 2002 CZE 14-15 TCV Jindřichův Hradec --- 89868 No
Powada Jakub M 1993 CZE 20-39 Kerberos --- 90893 No
Procházka Zdeněk M 1967 CZE 50-59 ACES TEAM K. VARY --- 90767 No
Procházka Matěj M 2007 CZE 10-11 IRON STARS BEROUN --- 90830 No
Provazník Jan M 1979 CZE 20-39 Bohutín --- 91061 No
Reindl Michal M 1955 CZE 60+ Krušnoman TT Litvínov --- 90904 No
Reindlová Michaela F 1998 CZE 18-19 Krušnoman TT Litvínov --- 90905 No
Rež Adam M 2005 CZE 12-13 Krušnoman TT Litvínov --- 90906 No
Rumlová Alena F 2000 CZE 16-17 Triguns --- 90318 No
Růžička Zbyněk M 1989 CZE 20-39 KadeL Plzeň --- 89619 No
Řimnáč Jakub M 2003 CZE 14-15 SKJ Žatec --- 89608 No
Salvet Martin M 2004 CZE 12-13 Krušnoman TT Litvínov --- 90907 No
Shon Mathias M 2006 CZE 10-11 Elab --- 90732 No
Sieglová Klára F 2002 CZE 14-15 TRI SKI Horní Počernice --- 90089 No
Slanina Filip M 2001 CZE 16-17 Profi Sport Cheb --- 91145 No
Slaninová Radka F 1976 CZE 40-49 Usk Akademik Cheb --- 91158 No
Souček Filip M 1984 CZE 20-39 --- --- 90647 No
Steklý Libor M 2009 CZE 8 TCV Jindřichův Hradec --- 90535 No
Stočes Vojtěch M 2009 CZE 8 Triatlon Team Příbram --- 91180 No
Strunz Martin M 2006 CZE 10-11 TRI SKI Horní Počernice --- 90155 No
Střihavka Jindřich M 2000 CZE 16-17 TCV Jindřichův Hradec --- 89869 No
Svobodová Dominika F 1998 CZE 18-19 --- --- 90065 No
Szabó Norbert M 1971 CZE 40-49 TTK Slavia VŠ Plzeň --- 91008 No
Šimonová Anežka F 2005 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 89610 No
Šišková Barbora F 2001 CZE 16-17 TITAN TRILIFE --- 90849 No
Štěpka Tadeáš M 2004 CZE 12-13 Elab --- 90927 No
Štibingrová Anna F 2006 CZE 10-11 SK Slavia Praha --- 91029 No
Švarc Petr M 1966 CZE 50-59 TRI KLUB Příbram --- 88070 No
Švecová Lenka F 2001 CZE 16-17 EA TRIJI --- 90788 No
Táborská Lenka F 1999 CZE 18-19 TJ BIŽU JBC --- 90559 No
Tejkal Šimon M 1988 CZE 20-39 Triatlon Netolická --- 88293 No
Teplá Magdaléna F 2005 CZE 12-13 SOPKo --- 90858 No
Teplá Jana F 1979 CZE 20-39 --- --- 90871 No
Teplý Ondřej M 1978 CZE 20-39 HISPORT Team --- 90859 No
Tischlerová Linda F 2009 CZE 8 TCV Jindřichův Hradec --- 89871 No
Tischlerová Lucie F 2003 CZE 14-15 TCV Jindřichův Hradec --- 89872 No
Tomeš Filip M 1982 CZE 20-39 Individuální --- 88502 No
Trojan Patrik M 1985 CZE 20-39 Individuální --- 90627 No
Trutna Jan M 1999 CZE 18-19 TCV Jindřichův Hradec --- 89873 No
Tuček Petr M 1980 CZE 20-39 AC Tučňák --- 90227 No
Tučková Tereza F 2007 CZE 10-11 TriSK ČB --- 88616 No
Turek Lukáš M 1996 CZE 20-39 Individuální --- 90747 No
Turický Ladislav M 1981 CZE 20-39 Pteam --- 90505 No
Urban František M 2007 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 89874 No
Urban Filip M 1998 CZE 18-19 SKJ Žatec --- 90571 No
Urban Miroslav M 1969 CZE 40-49 SKJ Žatec --- 90573 No
Urbanova Michaela F 2003 CZE 14-15 PS Kroměříž --- 90739 No
Václavík Filip M 1995 CZE 20-39 TITAN TRILIFE --- 90248 No
Valda Antonín M 2009 CZE 8 TCV Jindřichův Hradec --- 89875 No
Valda Josef M 2005 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 89876 No
Velík Kryštof M 2008 CZE 9 TCV Jindřichův Hradec --- 89877 No
Velík Martin M 2005 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 89878 No
Velíšek Petr M 1999 CZE 18-19 LAP --- 90232 No
Vítová Linda F 1993 CZE 20-39 HISPORT Team --- 90394 No
Vlček Ondřej M 2003 CZE 14-15 TCV Jindřichův Hradec --- 89879 No
Vlček Petr M 2006 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 89880 No
Vodrážka Borek M 2000 CZE 16-17 Krušnoman TT Litvínov --- 90908 No
Vondra Tomáš M 1992 CZE 20-39 Loko Trutnov --- 90776 No
Vrobel Lukáš M 1977 CZE 40-49 Kerberos --- 90344 No
Zdražilová Zoe F 2002 CZE 14-15 Triatlon klub Ostrava --- 91148 No
Zelená Eliška F 1998 CZE 18-19 SOPKo --- 90564 No
Zeman Zbyněk M 1954 CZE 60+ Krušnoman TT Litvínov --- 90567 No
Zemanová Kateřina F 1994 CZE 20-39 TCV Jindřichův Hradec --- 89881 No

162 registered racers
>