27. Žamberský duatlon

Cancel
Name St. No. Gender Year Country Cat. Team Relay name Prof. team Var. s. Paid
160 160 ??? ??? CZE --- --- 101944 No
Abrahám Luděk 12 M 2001 CZE 16-17 KB Letohrad --- 100878 No
Adamec Petr 84 M 1975 CZE 40-49 CC Choceň --- 99723 Yes
Adamec Matěj 0110 M 2006 CZE 10-11 --- --- 100566 Yes
ADAMEC JOSEF 37 M 1981 CZE 20-39 INOB VENCL TÝM ÚSTÍ NAD ORLICÍ --- 98329 Yes
ADAMEC Filip 0141 M 2008 CZE 9 --- --- 100565 Yes
Atanasov Christian 097 M 2008 CZE 9 --- --- 101939 No
Auf Jakub 034 M 2005 CZE 12-13 TJ Spartak Třebíč --- 101757 No
Auf Jan 0156 M 2009 CZE 8 TJ Spartak Třebíč --- 101932 No
Bača Jan 85 M 1976 CZE 40-49 CzechTRI K. Team --- 99843 Yes
Balcarová Julie 021 F 2003 CZE 14-15 TRI SKI Horní Počernice --- 101530 No
Barnetová Žofie 098 F 2008 CZE 9 KB Letohrad --- 101630 No
BÁRTOVÁ Nikol 0123 F 2007 CZE 10-11 KB Letohrad --- 101913 No
BARVÍNEK Jan 0118 M 2006 CZE 10-11 KB Letohrad --- 101909 No
Barvínková Adéla 022 F 2003 CZE 14-15 Loko Trutnov --- 101891 Yes
Barvínková Adéla 22 F 2003 CZE 14-15 LOKO Trutnov --- 101899 No
Bednarský Vojtěch 2 M 1997 CZE 20-39 Individuální --- 101665 Yes
Bednarský Václav 177 M 2001 CZE 16-17 Kolovna --- 101947 No
Bednářová Natálie 070 F 2006 CZE 10-11 Sokol Klášterec nad Orlicí --- 101872 No
Bělík Martin 38 M 1988 CZE 20-39 --- --- 100809 Yes
Benedova Lenka 154 F 1985 CZE 20-39 SK SRCH --- 101523 Yes
Beneš Marek 0142 M 2008 CZE 9 WIKOV SKI Skuhrov nad Bělou --- 101027 Yes
Beneš Matěj 19 M 2001 CZE 16-17 LBS sport team --- 101457 Yes
Bergman Jakub 13 M 2001 CZE 16-17 KB Letohrad --- 100892 No
Bergmanová Kateřina 086 F 2006 CZE 10-11 KB Letohrad --- 101908 No
Bouřa Marek 86 M 1971 CZE 40-49 HLS --- 98407 Yes
Bryscejn Ondřej 055 M 2003 CZE 14-15 KB Letohrad --- 101580 No
Březina Vojtěch 043 M 2005 CZE 12-13 CzechTRI K. Team --- 101941 No
Březnová Radka 169 F 1999 CZE 18-19 TJ Spartak Třebíč --- 101368 Yes
Bříza Václav 39 M 1993 CZE 20-39 VENCL-SERVIS ŽAMBERK --- 101677 Yes
Burešová Karolína 023 F 2003 CZE 14-15 KB Letohrad --- 101581 No
Buršík Michal 40 M 1990 CZE 20-39 Hradec Králové --- 101547 Yes
Caha Jakub 035 M 2005 CZE 12-13 TJ Spartak Třebíč --- 101572 No
Caha Jan 056 M 2003 CZE 14-15 TJ Spartak Třebíč --- 101574 No
Capoušek Miroslav 87 M 1970 CZE 40-49 3D Fitness RT --- 100922 Yes
Cmunt Petr 41 M 1996 CZE 20-39 Benny Invest --- 101691 No
Coufal Lukáš 20 M 2001 CZE 16-17 TJ Spartak Třebíč --- 101883 No
Csirik Jiří 42 M 1992 CZE 20-39 Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 101747 No
Čejka Bořivoj 43 M 1980 CZE 20-39 Individuální --- 99614 Yes
ČERNOHORSKÁ Silvie 0164 F 2006 CZE 10-11 SKI KLUB ŘÍČKY --- 101930 No
Černý Aleš 120 M 1964 CZE 50-59 TC DOBRUŠKA --- 101018 No
Červenka Lukáš 44 M 1995 CZE 20-39 E.ON Triathlon Team --- 101553 Yes
Daňko Miroslav 88 M 1977 CZE 40-49 LABE TRI CLUB --- 101542 Yes
David Václav 89 M 1974 CZE 40-49 --- --- 99568 Yes
Dlabka Ludvík 121 M 1960 CZE 50-59 3D Fitness RT --- 98324 Yes
Dohnal Jakub 0111 M 2007 CZE 10-11 E.ON Triathlon Team --- 101487 Yes
Doleček Roman 46 M 1979 CZE 20-39 Sokol Líšnice --- 99156 No
Doleček Vojtěch 0113 M 2006 CZE 10-11 KB Letohrad --- 101609 No
Doleček Přemysl 0112 M 2007 CZE 10-11 KB Letohrad --- 101621 No
Doleček Josef 45 M 1979 CZE 20-39 FORT SMC Ústí nad Orlicí --- 101649 Yes
Doležal Luboš 173 M 1954 CZE 60+ --- --- 101949 No
DOLEŽAL Matyáš 0114 M 2007 CZE 10-11 3D FITNESS RACE TEAM --- 99691 Yes
Dostálek Vojtěch 18 M 2001 CZE 16-17 KB Letohrad --- 100888 No
Dostálek Zdeněk 0143 M 2008 CZE 9 --- --- 100930 Yes
Ďuriš Pavel M 1982 CZE Relay --- Jirka a Pavel --- 98487 Yes
Dušek Ondřej 0130 M 2009 CZE 8 KB Letohrad --- 101662 No
Dvořák Martin 057 M 2003 CZE 14-15 KB Letohrad --- 101576 No
Dvořáková Kateřina 071 F 2007 CZE 10-11 E.ON Triathlon Team --- 101488 Yes
Dvořáková Tereza 072 F 2007 CZE 10-11 KB Letohrad --- 101615 No
Eliáš David 036 M 2005 CZE 12-13 TRI KLUB Příbram --- 101869 Yes
Fáber Viliam 122 M 1962 CZE 50-59 3D Fitness RT --- 100614 Yes
Fajfr Marek 0115 M 2006 CZE 10-11 T.J. Sokol Žamberk --- 101465 No
Fajfr František 8 M 1972 CZE 40-49 VENCL-SERVIS ŽAMBERK --- 101676 Yes
FAJFR Aleš 0131 M 2009 CZE 8 TJ Sokol Žamberk --- 101466 No
Fajt Jan 141 M 1951 CZE 60+ FORT SMC Ústí nad Orlicí --- 100818 No
FALTUSOVÁ Ema 0100 F 2008 CZE 9 KB Letohrad --- 101626 No
Fikejs Vladimír 142 M 1957 CZE 60+ 3D Fitness RT --- 99752 Yes
Fišer Radek 037 M 2005 CZE 12-13 KB Letohrad --- 101597 No
Fojt Robert 171 M 1976 CZE 40-49 LABE TRI CLUB --- 101948 No
Franěk Jan 4 M 1998 CZE 18-19 TRI KLUB Příbram --- 101860 Yes
Franěk Tomáš 0144 M 2008 CZE 9 Tri klub Příbram --- 101882 Yes
Fraňková Natálie 01 F 2004 CZE 12-13 Tri klub Příbram --- 101886 Yes
FRYDRYCH JIŘÍ 47 M 1978 CZE 20-39 INOB VENCL TÝM ÚSTÍ NAD ORLICÍ --- 98333 Yes
Ginzel Petr 90 M 1972 CZE 40-49 CykloVAPE --- 99376 Yes
Grabmüller Ivo 123 M 1962 CZE 50-59 B&H Triatlon České Budějovice --- 100351 Yes
Grabmüllerová Šárka 163 F 1969 CZE 40-49 B&H Triatlon České Budějovice --- 100347 Yes
Gregor Jan 038 M 2004 CZE 12-13 KB Letohrad --- 101593 No
Grossmannová Klára 02 F 2004 CZE 12-13 KB Letohrad --- 101587 No
Grossmannová Lucie 0101 F 2008 CZE 9 KB Letohrad --- 101627 No
Grossmanová Tereza 146 F 2001 CZE 16-17 KB Letohrad --- 100879 No
Grulich Ondřej 21 M 2001 CZE 16-17 TJ Spartak Třebíč --- 101403 Yes
GULYAS Zsolti 48 M 1982 SVK 20-39 --- --- 101606 No
Hajšínek Vojtěch 048 M 2007 CZE 10-11 Hodonínské Střelky --- 101943 No
Halberštatová Sára 03 F 2005 CZE 12-13 KB Letohrad --- 101598 No
Hamata Lukáš 051 M 2005 CZE 12-13 TRIKV --- 99799 No
HANUŠ Adam 0145 M 2008 CZE 9 KB Letohrad --- 101624 No
Harcula Michal 058 M 2003 CZE 14-15 KB Letohrad --- 101577 No
Harnoš Petr 49 M 1986 CZE 20-39 --- --- 101539 Yes
Hartman Karel M 1977 CZE Relay OMT Czech outdoor extreme team --- 100595 Yes
Havelka Jan 50 M 1979 CZE 20-39 Cyklo POKR Pardubice --- 98433 No
Hermann Maťěj 17 M 2000 CZE 16-17 KB Letohrad --- 100885 No
Hermann Jakub 059 M 2003 CZE 14-15 KB Letohrad --- 101578 No
Hermanová Veronika F 2001 CZE 16-17 KB Letohrad --- 100874 No
Hodek Roman 124 M 1960 CZE 50-59 3D Fitness RT --- 100680 Yes
Hofman Oldřich 125 M 1963 CZE 50-59 TC DOBRUŠKA --- 101556 No
Holík Michal 51 M 1990 CZE 20-39 Eleven Run Team --- 99150 Yes
Horák Lukáš 0161 M 2004 CZE 12-13 TJ Šumperk --- 101938 No
Horníček Jakub 052 M 2005 CZE 12-13 --- --- 100321 Yes
Horníček Tomáš 91 M 1969 CZE 40-49 FORT SMC Ústí nad Orlicí --- 100322 Yes
Horníčková Adéla 0102 F 2008 CZE 9 --- --- 100320 Yes
Horník Jan 92 M 1971 CZE 40-49 TJ Běleč nad Orlicí --- 101455 Yes
Horňova Adriana 147 F 2000 CZE 16-17 Elite Sport Boskovice --- 101861 Yes
Hovadová Aneta 074 F 2006 CZE 10-11 KB Letohrad --- 101612 No
Hovorka Tomáš 93 M 1976 CZE 40-49 FORT SMC Ústí nad Orlicí --- 100819 Yes
Hromek Petr 52 M 1982 CZE 20-39 EKOL TEAM --- 101481 Yes
Hrubá Klára 04 F 2004 CZE 12-13 KB Letohrad --- 101583 No
Hruška Tomáš 94 M 1971 CZE 40-49 RCR BIKE TEAM Česká Třebová --- 101570 Yes
Hyláková Dana 168 F 1961 CZE 50-59 Individuální --- 101884 Yes
Charvát Matyáš 039 M 2005 CZE 12-13 Elite Sport Boskovice --- 101756 No
Charvátová Tereza 024 F 2002 CZE 14-15 EKOL TEAM --- 101755 No
Chasák Bedřich 0116 M 2006 CZE 10-11 Orlov --- 99445 No
Chasák Jindřich 0117 M 2007 CZE 10-11 Orlov --- 99447 No
Chmelíčková Zuzana 148 F 2001 CZE 16-17 KB Letohrad --- 100889 No
Chytilová Kateřina 0103 F 2008 CZE 9 Triatlon Plzeň --- 100929 No
Chytilová Adéla 018 F 2004 CZE 12-13 Triatlon Plzeň --- 100931 No
Ihn Ondřej 22 M 2000 CZE 16-17 Triatlon klub Ostrava --- 100849 Yes
Jankovič Libor 092 M 2006 CZE 10-11 KB Letohrad --- 101916 No
Jansa Matěj 0146 M 2008 CZE 9 KB Letohrad --- 101629 No
JANSA Štěpán 0132 M 2009 CZE 8 KB Letohrad --- 101910 No
Jedlička Václav 126 M 1961 CZE 50-59 SK Žamberk --- 100803 Yes
Jedlička Karel 53 M 1989 CZE 20-39 NORSERVIS --- 101862 Yes
Jedličková Zuzana F 1993 CZE Relay SK Žamberk Budem rychlejší než taťka II --- 100805 Yes
Jeníček Jan 30 M 1999 CZE 18-19 TRI KLUB Příbram --- 101868 No
Jindra Jiří 127 M 1962 CZE 50-59 --- --- 99814 Yes
Jirásko Lubomír 95 M 1971 CZE 40-49 Individuální --- 98590 Yes
Jirásko Dušan 96 M 1973 CZE 40-49 SK SRCH --- 98591 Yes
Jiroušková Jana 155 F 1979 CZE 20-39 PRESTIGE CYCLING TEAM --- 101741 No
Kabrda Jiří 23 M 2001 CZE 16-17 --- --- 100640 Yes
Kadidlo Jiří 97 M 1972 CZE 40-49 CK Slovan Moravská Třebová --- 100576 Yes
Kaldová Vendula 164 F 1974 CZE 40-49 --- --- 101879 Yes
Kánská Lucie 05 F 2004 CZE 12-13 KB Letohrad --- 101584 No
Kánský Petr 14 M 2000 CZE 16-17 KB Letohrad --- 100891 No
Karlík Mikuláš 31 M 1999 CZE 18-19 KB Letohrad --- 100870 No
Kesl Jiří 54 M 1995 CZE 20-39 USK Akademik Cheb --- 101367 Yes
Kirsch Radomír 060 M 2002 CZE 14-15 Loko Trutnov --- 101892 Yes
Kirsch Radomír 60 M 2002 CZE 14-15 LOKO Trutnov --- 101901 No
Knápek Šimon 0119 M 2007 CZE 10-11 KB Letohrad --- 101617 No
Knytl Pavel 98 M 1968 CZE 40-49 --- --- 98482 Yes
Koblížek Miroslav 55 M 1992 CZE 20-39 KOB Ústí nad Orlicí --- 100793 Yes
Kolaříková Alžběta 156 F 1990 CZE 20-39 PIJATLON --- 99336 Yes
Költö Matěj 061 M 2003 CZE 14-15 KB Letohrad --- 101573 No
Kondrová Martina F 1982 CZE Relay --- Martina a Radka --- 98668 Yes
Kopecká Eliška 157 F 1992 CZE 20-39 Sokol Kunvald --- 100794 Yes
KOPECKÁ Klára 087 F 2009 CZE 8 KB Letohrad --- 101911 No
Korous David 040 M 2004 CZE 12-13 E.ON Triathlon Team --- 101489 Yes
Korous Martin 99 M 1974 CZE 40-49 E.ON Triathlon Team --- 101490 Yes
Kostlán Robert 062 M 2003 CZE 14-15 E.ON Triathlon Team --- 101491 Yes
Kotěšovcová Pavla 149 F 2000 CZE 16-17 TRI SKI Horní Počernice --- 100932 Yes
Koutníková Rozálie 87 F 2009 CZE 8 KB Letohrad --- 101634 No
Kozojed Martin 041 M 2004 CZE 12-13 E.ON Triathlon Team --- 101492 Yes
Kozojed Ondřej 0120 M 2007 CZE 10-11 E.ON Triathlon Team --- 101493 Yes
Král Zdeněk 100 M 1968 CZE 40-49 --- --- 98599 Yes
Kratochvíl Ladislav 101 M 1970 CZE 40-49 Crossfit Pardubice --- 101746 Yes
Krejčí Ivo 143 M 1957 CZE 60+ 3atlon Team Uničov --- 101031 Yes
Krejčí Jaromír 128 M 1966 CZE 50-59 SKI KLUB PASTVINY --- 101461 Yes
Krejsa Tomáš 102 M 1977 CZE 40-49 KUS Sopotnice --- 101655 Yes
Krejsa Šimon 0133 M 2009 CZE 8 KUS Sopotnice --- 101888 Yes
Krejsová Eliška 088 F 2009 CZE 8 KUS Sppotnice --- 101887 Yes
Kristejn Zdenek M 1979 CZE Relay 3D Fitness RT Bratři --- 100782 Yes
Kristejn Jiří 0134 M 2009 CZE 8 SOKOL Klášterec nad Orlicí --- 100843 No
Kristejnová Aneta 076 F 2007 CZE 10-11 SOKOL Klášterec nad Orlicí --- 100842 No
Krpata Martin 56 M 1984 CZE 20-39 MyTreneek.cz --- 98899 Yes
Krutílek Marek 129 M 1965 CZE 50-59 TT Pardubice --- 101742 No
KŘIVKA Adam 091 M 2008 CZE 9 KB Letohrad --- 101914 No
Kuba Filip M 2006 CZE 10-11 Tri klub Příbram --- 101885 Yes
Kuba Filip 121 M 2006 CZE 10-11 Tri klub Příbram --- 101897 No
Kuba Filip 0121 M 2006 CZE 10-11 SLVT --- 101951 No
Kubičík Tomáš 57 M 1993 CZE 20-39 Novatop Lapierre o.s. --- 101030 Yes
Kubíčková Zuzana 06 F 2005 CZE 12-13 KB Letohrad --- 101599 No
Kubíčková Adéla 07 F 2005 CZE 12-13 KB Letohrad --- 101600 No
Kubíčková Nina 077 F 2007 CZE 10-11 KB Letohrad --- 101614 No
Kubíčková Nikita 150 F 2002 CZE 14-15 KB OEZ LETOHRAD --- 101905 No
Kubín Jan 0147 M 2008 CZE 9 KB Letohrad --- 101623 No
Kubínová Adéla 08 F 2004 CZE 12-13 Elite sport --- 101866 No
Kubišta Michal 58 M 1990 CZE 20-39 --- --- 100636 Yes
Kubová Lucie 078 F 2006 CZE 10-11 KB Letohrad --- 101604 No
Kubová Klára 089 F 2009 CZE 8 KB Letohrad --- 101638 No
Kučerová Lucie 151 F 2001 CZE 16-17 EKOL TEAM --- 100762 Yes
Kudrna David 103 M 1977 CZE 40-49 SK Slavoj Čáslav, z.s. --- 99785 Yes
Kudrna Zbyněk 6 M 1980 CZE 20-39 Enduraining --- 101033 Yes
Kulhavý Kryštof 0135 M 2009 CZE 8 KB Letohrad --- 101643 No
Kynický Lukáš 59 M 1997 CZE 20-39 Fitnessfreedom race team --- 100396 Yes
Lána Jan 24 M 2001 CZE 16-17 KB Letohrad --- 100890 No
Lánová Tereza 079 F 2006 CZE 10-11 KB Letohrad --- 101603 No
Lauterbach Patrik 104 M 1972 CZE 40-49 MP Žamberk --- 98889 Yes
Lauterbach David 32 M 1998 CZE 18-19 OB Žamberk --- 100409 Yes
Lehká Lucie 080 F 2007 CZE 10-11 Jiskra Ústí nad Orlicí --- 101864 No
Lehká Jana 158 F 1979 CZE 20-39 Jiskra Ústí nad Orlicí --- 100606 Yes
Lehký Vladimír M 1980 CZE Relay T.J Sokol Ústí nad Orlicí T.J Sokol UO --- 101748 Yes
Lerchová Kateřina 0165 F 2003 CZE 14-15 --- --- 101931 No
Lipenský Matouš 0148 M 2008 CZE 9 Moravec Team --- 101400 Yes
Lipenský Martin 105 M 1969 CZE 40-49 FORT SMC Ústí nad Orlicí --- 101402 Yes
LIPENSKÝ Vít 042 M 2005 CZE 12-13 Moravec Team --- 101401 Yes
Liška Pavel 130 M 1963 CZE 50-59 FORT SMC Ústí nad Orlicí --- 99155 Yes
Lukeš Matěj 020 M 2002 CZE 14-15 TJ Sokol Senohraby --- 101940 No
Lušovský Jan M 2001 CZE 16-17 KB Letohrad --- 100881 No
Lux Martin 60 M 1993 CZE 20-39 Sokol Klášterec nad Orlicí --- 100561 Yes
Macháček Michal 063 M 2002 CZE 14-15 E.ON Triathlon Team --- 101494 Yes
Málek Michael 0122 M 2007 CZE 10-11 KB Letohrad --- 101619 No
Málková Lucie 090 F 2009 CZE 8 KB Letohrad --- 101660 No
Maloch Václav 0149 M 2008 CZE 9 Plavecký klub Pardubice --- 100962 No
Maloch Aleš 61 M 1979 CZE 20-39 SK OMT --- 100963 Yes
MAREŠOVÁ Eliška 073 F 2007 CZE 10-11 KB Letohrad --- 101907 No
Marková Nikola 09 F 2005 CZE 12-13 KB Letohrad --- 101594 No
Mařík Jiří 106 M 1972 CZE 40-49 3D Fitness RT --- 99745 Yes
Mielke Dawid 069 M 2002 POL 14-15 --- --- 100827 No
Mikyska Michal 107 M 1974 CZE 40-49 Individuální --- 100345 Yes
Mikyska Jakub 053 M 2004 CZE 12-13 SkiTri Jablonné --- 100349 No
MIKYSKA Tomáš 16 M 2000 CZE 16-17 KB Letohrad --- 100871 No
Mikysová Svatava 025 F 2003 CZE 14-15 KB Letohrad --- 101582 No
Mikysová Darja 0104 F 2008 CZE 9 KB Letohrad --- 101631 No
Miláček Petr 9 M 1981 CZE 20-39 --- --- 98516 Yes
Minář Patrik 25 M 2000 CZE 16-17 Individuální --- 100337 Yes
Mitisková Michalela 011 F 2005 CZE 12-13 TJ Spartak Třebíč --- 101672 No
Mitisková Lucie 081 F 2007 CZE 10-11 TJ Spartak Třebíč --- 101673 No
Moravec Martin 63 M 1984 CZE 20-39 Vencl tým Ústí nad Orlicí --- 98314 Yes
Moravec Filip 62 M 1992 CZE 20-39 --- --- 100309 Yes
MORAVEC Vojta 094 M 2008 CZE 9 KB Letohrad --- 101917 No
Morávek Ivan 131 M 1965 CZE 50-59 --- --- 101546 Yes
Moskvová Agáta 012 F 2005 CZE 12-13 KB Letohrad --- 101596 No
Motlová Lucie 152 F 2001 CZE 16-17 KB Letohrad --- 100883 No
Novák Jakub 64 M 1983 CZE 20-39 --- --- 98561 Yes
Novák David 33 M 1998 CZE 18-19 Salomon/Suunto team --- 101758 Yes
Novotný Jan 65 M 1990 CZE 20-39 PIJATLON --- 99335 Yes
Novotný Přemysl 132 M 1959 CZE 50-59 3D Fitness RT --- 99779 No
Novotný Luděk 133 M 1962 CZE 50-59 3D Fitness RT --- 101416 Yes
Nový Tomáš 0125 M 2006 CZE 10-11 KB Letohrad --- 101608 No
Nový Jakub 0136 M 2009 CZE 8 KB Letohrad --- 101642 No
Ondrušová Kateřina 153 F 2001 CZE 16-17 KB Letohrad --- 100884 No
Ondřejka Jiří 34 M 1999 CZE 18-19 KB Letohrad --- 100882 No
Ottenschläger Oto 66 M 1995 CZE 20-39 Krušnoman TT Litvínov --- 100893 Yes
Ottová Lenka 165 F 1970 CZE 40-49 Ottlens --- 100981 Yes
Ottová Michaela 032 F 2003 CZE 14-15 Triatlon Šumperk --- 100983 Yes
Pácha Ondřej 0137 M 2009 CZE 8 Sokol klášterec nad Orlicí --- 101875 No
Pachel Jiří 0162 M 2008 CZE 9 Orienťák Žamberk --- 101946 No
PALÁN Šimon 0127 M 2008 CZE 9 KB Letohrad --- 101919 No
Paleček Ondřej 26 M 2001 CZE 16-17 RFOBL TEAM Rychnov n. Kn. --- 101543 No
Palguta Roman 108 M 1977 CZE 40-49 INDIGO cycling team Rychnov nad Kněžnou --- 100788 Yes
Palider Jan 67 M 1991 CZE 20-39 Triatlon klub Ostrava --- 100850 No
Palla Martin M 2001 CZE 16-17 KB Letohrad --- 100886 No
Papež Michal 27 M 2001 CZE 16-17 Loko Trutnov --- 101893 Yes
Papež Michal 27 M 2001 CZE 16-17 LOKO Trutnov --- 101904 No
PEKÁRKOVÁ Zuzana 082 F 2007 CZE 10-11 Wikov Ski Skuhrov nad Bělou --- 101405 Yes
Penner Tadeáš 064 M 2003 CZE 14-15 TRI-MAX MORAVIAMAN Team Otrokovice --- 101666 No
Petráček Milan 0138 M 2009 CZE 8 P.J.P.T. junior team --- 101532 Yes
Petráčková Anna 0105 F 2008 CZE 9 P.J.P.T. junior team --- 101531 Yes
Piknerová Zuzana 026 F 2003 CZE 14-15 Sokol Petřín --- 101535 No
PLEVÁK Richard 050 M 2002 CZE 14-15 Sokolo Klášterec n. Orlicí --- 101926 No
Plojhar Tomáš 1 M 1998 CZE 18-19 TTK Slavia VŠ Plzeň --- 101690 Yes
Pochobradský Jan 109 M 1975 CZE 40-49 FORT SMC UO --- 100724 No
Poláčková Pavlína 159 F 1996 CZE 20-39 EKOL TEAM --- 101480 Yes
Pořízek Libor 110 M 1972 CZE 40-49 Vysočina cycling --- 100315 Yes
Poslušný Roman 111 M 1971 CZE 40-49 Etriatlon Team --- 100687 Yes
Pozler Tomáš 10 M 1976 CZE 40-49 OMT Pardubice --- 101865 No
Pozlerová Edita 083 F 2007 CZE 10-11 EDPoTeam L.Bohdaneč --- 101863 No
Pražák Tobiáš 065 M 2002 CZE 14-15 Loko Trutnov --- 101894 Yes
Pražák Tobiáš 65 M 2002 CZE 14-15 LOKO Trutnov --- 101902 No
Procházka Petr 112 M 1974 CZE 40-49 Orlov --- 99443 No
Procházka Jakub 054 M 2004 CZE 12-13 Orlov --- 99444 No
Procházka Jakub 5 M 1996 CZE 20-39 KB Letohrad --- 100781 Yes
Procházka Milan 134 M 1966 CZE 50-59 TJ Spartak Třebíč --- 101464 Yes
Procházková Nikola 027 F 2002 CZE 14-15 TJ Spartak Třebíč --- 101537 No
Ptáčková Anna 066 F 2004 CZE 12-13 CzechTRI K. Team --- 101942 No
Puchernová Tereza 019 F 2004 CZE 12-13 ŠAK Pardubice --- 99698 No
Půstová Šárka 028 F 2002 CZE 14-15 EKOL TEAM --- 101736 No
Ráb Pavel 144 M 1952 CZE 60+ FORT SMC Ústí nad Orlicí --- 98628 Yes
Raphael Mielke 135 M 1966 POL 50-59 --- --- 100828 No
Rautenkranc Miroslav 136 M 1964 CZE 50-59 SK Donocykl Vysoké Mýto --- 99846 Yes
Rejda Jan 113 M 1970 CZE 40-49 OMT Pardubice --- 101761 No
Remeš Tadeáš M 2001 CZE 16-17 KB Letohrad --- 100873 No
Rendl Josef 114 M 1976 CZE 40-49 LEFFI TEAM --- 101413 No
Roleček Milan 115 M 1976 CZE 40-49 Pěčín --- 101039 Yes
Rous Martin 0139 M 2009 CZE 8 Sokol Klášterec nad Orlicí --- 101876 No
Rudolfová Tereza 160 F 1989 CZE 20-39 Lawi Sport Team z.s. --- 101568 Yes
Rybka Lukáš 044 M 2004 CZE 12-13 KB Letohrad --- 101585 No
Ryšavá Anna 0106 F 2008 CZE 9 Elite sport Boskovice --- 101867 No
Samek Pavel 137 M 1958 CZE 50-59 FORT SMC Ústí nad Orlicí --- 100817 Yes
Sedláček Roman 138 M 1964 CZE 50-59 ACTIVITY LANŠKROUN --- 100745 Yes
Semerád Martin 3 M 1999 CZE 18-19 TJ BIŽU JBC --- 101023 Yes
Scheuer Jan 139 M 1966 CZE 50-59 --- --- 100787 Yes
Schless Adam 045 M 2004 CZE 12-13 KB Letohrad --- 101590 No
Schoval František 68 M 1988 CZE 20-39 Elab --- 100644 Yes
Sirůček David 69 M 1987 CZE 20-39 Multisport team --- 101460 Yes
Skočilová Nicol 013 F 2004 CZE 12-13 E.ON Triathlon Team --- 101496 Yes
Skořepa Adam 046 M 2004 CZE 12-13 Loko Trutnov --- 101895 Yes
Skořepa Adam 46 M 2004 CZE 12-13 LOKO Trutnov --- 101900 No
Skuhrová Tereza 161 F 1994 CZE 20-39 TRI SKI Horní Počernice --- 100642 Yes
Slavata Tomáš 175 M 1980 CZE 20-39 Sport. klub Author --- 101922 No
Slezák Adam 0158 M 2006 CZE 10-11 Plavecký klub Pardubice --- 101933 No
Slezáková Veronika 0154 F 2008 CZE 9 SK Vrch --- 101934 No
Slouka Jiří 70 M 1983 CZE 20-39 --- --- 101451 Yes
Smutná Anna 093 F 2009 CZE 8 FORT SMC Ústí nad Orlicí --- 101880 Yes
Sojma Petr 116 M 1973 CZE 40-49 CC Choceň --- 100764 Yes
Strakoš Jaroslav 176 M 1986 CZE 20-39 Cykloteam kolárna --- 101950 No
STRÁNSKÝ Tomáš 0163 M 2009 CZE 8 --- --- 101929 No
Strnad Adam 15 M 2000 CZE 16-17 3D Fitness RT --- 101554 Yes
Strnad Vít 0150 M 2008 CZE 9 KB Letohrad --- 101633 No
Stříhavka Jindřich 11 M 2000 CZE 16-17 TCV Jindřichův Hradec --- 100952 Yes
Stuchlík Jiří 28 M 2001 CZE 16-17 E.ON Triathlon Team --- 101684 Yes
Suchodol Josef 140 M 1967 CZE 50-59 3D Fitness RT --- 98354 Yes
Suchodol Vít 047 M 2004 CZE 12-13 KB Letohrad --- 101586 No
Suchodol Štěpán 0126 M 2006 CZE 10-11 KB Letohrad --- 101605 No
Suchodol Lukáš 0151 M 2008 CZE 9 Sokol Klášterec nad Orlicí --- 101873 No
SUCHODOL Kryštof 0140 M 2009 CZE 8 KB Letohrad --- 101918 No
SUCHODOLOVÁ Tereza 014 F 2005 CZE 12-13 KB Letohrad --- 101602 No
Suchomel František 0128 M 2006 CZE 10-11 KB Letohrad --- 101610 No
Svoboda Marek 117 M 1971 CZE 40-49 Etriatlon Team --- 100779 Yes
Svobodová Eliška 029 F 2002 CZE 14-15 TJ Spartak Třebíč --- 101935 No
SVOBODOVÁ Klára 085 F 2009 CZE 8 KB Letohrad --- 101906 No
Šebek Michal 71 M 1984 CZE 20-39 FORT SMC Ústí nad Orlicí --- 98541 Yes
Šebek Jindřich 145 M 1956 CZE 60+ FORT SMC Ústí nad Orlicí --- 100403 Yes
Šedivý Eliáš 0152 M 2008 CZE 9 KB Letohrad --- 101628 No
Šedová Jana 166 F 1973 CZE 40-49 --- --- 100975 Yes
Šedová Tereza 033 F 2003 CZE 14-15 Cyklo Bendl Vysoké Mýto --- 100976 Yes
Šedová Renata 185 F 1965 CZE 50-59 Orlické cyklo&in-line království --- 101924 No
Šindelář Ondřej 72 M 1988 CZE 20-39 Elite Sport Boskovice --- 99394 Yes
Šítek Michal M 1979 CZE Relay --- Hombres de Letohrad --- 98403 Yes
Šmíd Jakub 0159 M 2006 CZE 10-11 Triatlon Plzeň --- 101936 No
Šmirous Jakub M 1986 CZE Relay --- Díky čáu --- 100698 Yes
Šolc Matěj 049 M 2004 CZE 12-13 TRI KLUB Příbram --- 101762 No
Šoula Václav 010 M 2009 CZE 8 E.ON Triathlon Team --- 101925 No
Šrolerová Jana 015 F 2005 CZE 12-13 KB Letohrad --- 101601 No
Šroubek Vlastimil 7 M 1992 CZE 20-39 TTK Slavia VŠ Plzeň --- 100530 Yes
Štěpař Petr 174 M 1964 CZE 50-59 OMT --- 101920 No
ŠTĚPAŘOVÁ Ivana 184 F 1988 CZE 20-39 Čerti Kunčina M. Třebová --- 101921 No
Štruncová Ella 075 F 2008 CZE 9 KB Letohrad --- 101912 No
Štumpf Eduard 73 M 1980 CZE 20-39 3D Fitness RT --- 101041 Yes
Štursová Linda 0107 F 2008 CZE 9 FORT SMC Ústí nad Orlicí --- 101889 Yes
Štvrtecký Jakub 35 M 1998 CZE 18-19 KB Letohrad --- 100869 No
Šuba Dalibor M 2001 CZE 16-17 KB Letohrad --- 100877 No
Šustr Jiří 74 M 1980 CZE 20-39 Silný Team Uničov --- 101468 Yes
Švarc Michal 0157 M 2007 CZE 10-11 TRI KLUB Příbram --- 101923 No
Talacko Aleš 75 M 1989 CZE 20-39 PIJATLON --- 100671 No
Tobiáš Jáchym 0129 M 2006 CZE 10-11 KB Letohrad --- 101613 No
Trutna Jan 36 M 1999 CZE 18-19 TCV Jindřichův Hradec --- 101682 Yes
URBÁNKOVÁ Bára 084 F 2006 CZE 10-11 AK Spartak Slatiňany --- 101760 No
Urbanová Anna 095 F 2009 CZE 8 KB Letohrad --- 101636 No
Vacek Vojtěch 76 M 1995 CZE 20-39 E.ON Triathlon Team --- 101497 Yes
VACEK Jakub 0124 M 2008 CZE 9 KB Letohrad --- 101915 No
Valenta Martin 0153 M 2008 CZE 9 KB Letohrad --- 101625 No
Valíček Robert M 2001 CZE 16-17 KB Letohrad --- 100876 No
Vaníčková Barbora 0108 F 2008 CZE 9 KB Letohrad --- 101632 No
Vaníčková Štěpánka 096 F 2009 CZE 8 KB Letohrad --- 101661 No
Vávra Tomáš 77 M 1983 CZE 20-39 Individuální --- 98559 No
Vencl David 118 M 1976 CZE 40-49 VENCL-SERVIS Žamberk --- 101675 Yes
Vencl Jiří 119 M 1974 CZE 40-49 VENCL-SERVIS Žamberk --- 101678 Yes
Vesecká Renáta 167 F 1973 CZE 40-49 Pankration gym z.s. --- 100820 No
Vesecká Nicol 016 F 2004 CZE 12-13 Tri klub Příbram --- 101881 Yes
Vesecká Nicol 16 F 2004 CZE 12-13 Tri klub Příbram --- 101898 No
Veselý Jaroslav 067 M 2003 CZE 14-15 KB Letohrad --- 101591 No
Vimmerová Nikola 030 F 2003 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 101569 No
Vinklárková Tereza 170 F 1998 CZE 18-19 KB Letohrad --- 100872 No
Vodrážka Borek 29 M 2000 CZE 16-17 Krušnoman TT Litvínov --- 101759 Yes
Vondra David M 1994 CZE Relay --- Garážová vrata Hörmann Žamberk --- 101645 Yes
Vondráček Jakub 068 M 2003 CZE 14-15 KB Letohrad --- 101575 No
Vymetálek Petr 79 M 1985 CZE 20-39 3DFRT --- 100791 Yes
Vymetálek Tomáš 78 M 1982 CZE 20-39 --- --- 100814 Yes
Walter Jan 80 M 1992 CZE 20-39 TRI SKI Horní Počernice --- 101903 No
Weber Adam 0160 M 2004 CZE 12-13 Triatlon Plzeň --- 101937 No
Wiedermann Ondřej 81 M 1988 CZE 20-39 3D Fitness RT --- 99755 Yes
Wohl Pavel 82 M 1997 CZE 20-39 EasyGoRun --- 101533 No
Zadák Karel 172 M 1978 CZE 20-39 Individuální TRIEXPERT 101945 No
Zářecký Edward M 1995 CZE Relay Pijatlon Pijatlon 1 --- 98491 Yes
Zdražilová Zoe 031 F 2002 CZE 14-15 Triatlon klub Ostrava --- 101952 No
Zemanová Andrea 162 F 1983 CZE 20-39 Individuální --- 101563 No
ZEZULA Aleš 0109 M 2006 CZE 10-11 SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT --- 101928 No
Zezulková Simona 099 F 2008 CZE 9 SK ŽAMBERK TESSUTI SPORT --- 101927 No
Zvercová Zdislava 017 F 2005 CZE 12-13 Sokol Klášterec nad Orlicí --- 101871 No
Živný Marek 83 M 1991 CZE 20-39 3D Fitness RT --- 98317 Yes

369 registered racers
>