Karvinský Aquatlon

Cancel
Name Gender Year Country Cat. Team Prof. team Čas plav. Var. s. Paid
Adryan Dominik M 1995 CZE 20-39 --- --- 08:00 88304 No
Bajer Vojtěch M 2008 CZE 9 PS Kroměříž --- 01:52 88045 Yes
Balcarová Julie F 2003 CZE 14-15 TRI SKI Horní Počernice --- 02:50 88063 No
Beneš Jiří M 1966 CZE 50-59 MSV Metal Studénka --- 08:00 88046 No
Bredłowski Bartosz M 2006 POL 10-11 Triathlon Dąbrowa Górnicza --- 03:44 88170 No
Březina Vojtěch M 2005 CZE 12-13 CzechTRI K. Team --- 03:40 88152 No
Burian Matěj M 2000 CZE 16-17 SK Slavia Praha --- 04:39 88228 No
Cihlář Zdislav M 1964 CZE 50-59 TT LOKO Beroun --- 05:35 88178 No
Cihlář Vojtěch M 2003 CZE 14-15 TT LOKO Beroun --- 02:27 88179 No
Cihlář Prokop M 2006 CZE 10-11 TT LOKO Beroun --- 01:19 88180 No
Cihlář Jakub M 2003 CZE 14-15 TT LOKO Beroun --- 02:20 88181 No
Cihlář Jan M 2001 CZE 16-17 TT LOKO Beroun --- 05:00 88182 No
Cihlář Vít M 2008 CZE 9 TJ Lokomotiva Beroun z.s. --- 01:30 88213 No
Czekiel Michalina F 2007 POL 10-11 Triathlon Dąbrowa Górnicza --- 02:20 88168 No
Červenková Kateřina F 2004 CZE 12-13 E.ON Triathlon Team --- 02:35 88238 No
Červenková Denisa F 2004 CZE 12-13 E.ON Triathlon Team --- 02:30 88239 No
Dlabaja Roman M 1970 CZE 40-49 TITAN TRILIFE --- 05:45 88299 No
Dvořáková Kateřina F 2007 CZE 10-11 E.ON Triathlon Team --- 01:24 88258 No
Eliza Mirowska F 2004 POL 12-13 Triathlon Dabrowa Gornicza --- 04:00 88323 No
Fairaislová Iveta F 1998 CZE 18-19 TCV Jindřichův Hradec TCV PRO 05:00 88187 No
Frasunková Petra F 1992 CZE 20-39 --- --- 07:00 87583 No
Gajek Kinga F 2001 POL 16-17 Triathlon Dabrowa Gornicza --- 05:20 88222 No
Gajek Mateusz M 2004 POL 12-13 Triathlon Dąbrowa Górnicza --- 02:40 88223 No
Grebik Radim M 2001 CZE 16-17 TJ Alcedo Vsetín --- 04:44 87981 No
Hajewski Tomasz M 1976 POL 40-49 Triathlon Dąbrowa Górnicza --- 06:10 88219 No
Hanáček Jáchym M 2005 CZE 12-13 Elab --- 03:59 88160 No
Hanáček Pavel M 2006 CZE 10-11 Elab --- 01:34 88161 No
Hanáčková Johana F 2008 CZE 9 Elab --- 01:37 88162 No
Hanyk Michal M 2002 CZE 14-15 AC Turnov --- 02:30 88060 No
Hanyk Roman M 2004 CZE 12-13 AC Turnov --- 03:40 88061 No
Harapát Radim M 2004 CZE 12-13 --- --- 03:00 88301 No
Hojovcová Marie F 2003 CZE 14-15 EKOL TEAM --- 02:50 87550 No
Holeček Petr M 1961 CZE 50-59 Elab --- 06:20 88210 No
Holý Jakub M 1978 CZE 20-39 TRI SKI Horní Počernice --- 07:00 88174 No
Horák Lukáš M 2004 CZE 12-13 --- --- 03:00 88300 No
Howard Daniel M 1988 CZE 20-39 Individuální --- 06:00 88303 No
Hradil Pavel M 1998 CZE 18-19 Valachiarun --- 04:55 88004 No
Hrdlička Jakub M 2002 CZE 14-15 PK JH --- 02:20 88347 No
Hrdlička Hynek M 2005 CZE 12-13 PK JH --- 02:30 88348 No
Hrdličková Anna F 2001 CZE 16-17 PK JH --- 04:54 88346 No
Chołuj-Kuczaj Nina F 2006 POL 10-11 Triathlon Dąbrowa Górnicza --- 02:10 88297 No
Jakubíček Jan M 1982 CZE 20-39 Kerberos --- 05:08 88349 No
Janak Karel M 1957 CZE 60+ TITAN TRILIFE --- 06:45 88131 No
Jasenský Lukáš M 1992 CZE 20-39 TITAN TRILIFE --- 04:42 88089 No
Jeziorski Piotr M 1978 POL 20-39 --- --- 06:00 88307 No
Jiroušková Jana F 1979 CZE 20-39 PRESTIGE CYCLING TEAM --- 05:11 88325 No
Jurica Josef M 1998 CZE 18-19 CzechTRI K. Team --- 04:29 88158 No
Kmoníčková Pavla F 2000 CZE 16-17 CzechTRI K. Team --- 05:19 88156 No
Kolomazník Jan M 1999 CZE 18-19 TITAN TRILIFE --- 05:00 88186 No
Kostlán Robert M 2003 CZE 14-15 E.ON Triathlon Team --- 02:35 88259 No
Košťálová Kristýna F 2000 CZE 16-17 SK Slavia Praha --- 05:20 87917 No
Kounovská Veronika F 1999 CZE 18-19 Individuální --- 09:00 88053 No
Kowalska Magdalena F 2007 POL 10-11 Triathlon Dąbrowa Górnicza --- 02:00 88169 No
Kozlová Kateřina F 1999 CZE 18-19 TCV Jindřichův Hradec --- 06:30 88326 No
Kozojed Martin M 2004 CZE 12-13 E.ON Triathlon Team --- 02:38 88260 No
Kozojed Ondřej M 2007 CZE 10-11 E.ON Triathlon Team --- 01:25 88261 No
Królikowski David M 1999 CZE 18-19 --- --- 05:50 88237 No
Kušová Anna F 2004 CZE 12-13 EKOL TEAM --- 02:50 88058 No
Lalik Michal M 1973 CZE 40-49 Novatop Lapierre o.s. --- 06:10 87986 No
Lednická Jitka F 1979 CZE 20-39 --- --- 08:46 87175 No
Lednická Helena F 2006 CZE 10-11 POFM --- 01:26 87176 No
Lemańska Nikola F 2007 POL 10-11 Triathlon Dąbrowa Górnicza --- 02:00 88164 No
Macháček Michal M 2002 CZE 14-15 E.ON Triathlon Team --- 02:38 88262 No
Maixnerová Eliška F 2004 CZE 12-13 CzechTRI K. Team --- 02:39 88153 No
Marcinek Tomasz M 1991 POL 20-39 Tridivision TriathlonTeam --- 04:17 88305 No
Marek Jakub M 2003 CZE 14-15 EKOL TEAM --- 02:28 87659 No
Marek Lukáš M 2007 CZE 10-11 Plavecký klub Svitavy --- 01:25 87663 Yes
Mielke Dawid M 2002 POL 14-15 --- --- 02:20 87874 No
Mielke Raphael M 1966 POL 50-59 --- --- 07:20 87875 No
Michálek Filip M 2001 CZE 16-17 PK JH --- 04:29 87961 No
Michálek Šimon M 2005 CZE 12-13 PK JH --- 02:26 87962 No
Michalská Kamila F 2004 CZE 12-13 --- --- 02:40 87180 Yes
Mikuláš Ondřej M 2000 CZE 16-17 PS Kroměříž --- 05:00 88208 No
Milotová Anna F 2008 CZE 9 Lašský sportovní klub --- 02:30 87453 Yes
Minář Patrik M 2000 CZE 16-17 Individuální --- 05:00 88094 No
Modlibóg Maja F 2007 POL 10-11 Triathlon Dąbrowa Górnicza --- 03:00 88175 No
Mrázek Tomáš M 2007 CZE 10-11 POFM --- 01:43 87246 Yes
Muc Hania F 2008 POL 9 Triathlon Dąbrowa Górnicza --- 02:00 88165 No
Muc Zuzana F 2007 POL 10-11 Triathlon Dąbrowa Górnicza --- 01:45 88167 No
Myšička David M 1998 CZE 18-19 SK Slavia Praha --- 05:00 88248 No
Němec Matyáš M 2003 CZE 14-15 TCV Jindřichův Hradec --- 02:33 88363 No
Obermannová Lucie F 1998 CZE 18-19 EKOL TEAM --- 04:58 88065 No
Olivík Vojtěch M 1989 CZE 20-39 TITAN TRILIFE --- 06:30 88212 No
Pajtl Matěj M 2002 CZE 14-15 LSKF-M --- 02:20 88230 No
Piknerová Zuzana F 2003 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 03:30 88267 No
Pluhař David M 2003 CZE 14-15 PS Kroměříž --- 02:20 87722 No
PODSIADŁO KAMIL M 2008 POL 9 Triathlon Dąbrowa Górnicza --- 02:54 88163 No
Pokorná Pavlína F 2000 CZE 16-17 SKI CLUB Brandýs n.L. --- 05:10 88185 No
Pospíšil Matyáš M 2000 CZE 16-17 PK JH T.A. PLZEŇ 04:20 88314 No
Powada Jakub M 1993 CZE 20-39 Kerberos --- 04:10 88329 No
Prokop Bartosz M 2002 POL 14-15 AZS AWF Katowice --- 02:10 88069 No
Prus Roman M 1995 CZE 20-39 --- --- 10:00 87332 No
Ptáčková Anna F 2004 CZE 12-13 CzechTRI K. Team --- 02:39 88154 No
Půstová Šárka F 2002 CZE 14-15 EKOL TEAM --- 02:24 87963 No
Rozsíval Erik M 2004 CZE 12-13 TRI SKI Horní Počernice --- 02:30 88264 No
Semerád Martin M 1999 CZE 18-19 TJ BIŽU JBC --- 04:45 88268 No
Schoval František M 1988 CZE 20-39 Elab --- 05:15 88087 No
Schwarz Daniel M 1977 CZE 40-49 Individuální --- 07:02 87216 Yes
SKIBIŃSKA OLIWIA F 2007 POL 10-11 Triathlon Dąbrowa Górnicza --- 02:15 88344 No
Skočilová Nicol F 2004 CZE 12-13 E.ON Triathlon Team --- 03:05 88263 No
Skuhrová Tereza F 1994 CZE 20-39 TRI SKI Horní Počernice --- 05:20 88085 No
Součková Zuzana F 1954 CZE 60+ SK Slavia Praha --- 08:00 88253 No
Sowa Robert M 1989 POL 20-39 Triathlon Dabrowa Gornicza --- 05:00 88221 No
Spáčil Filip M 2003 CZE 14-15 PS Kroměříž --- 02:35 88132 No
Stašková Sára F 2003 CZE 14-15 KMP Kladno --- 02:35 87268 No
Střihavka Jindřich M 2000 CZE 16-17 TCV Jindřichův Hradec --- 04:58 88051 No
Stříhavková Petra F 1979 CZE 20-39 TCV Jindřichův Hradec --- 06:30 88050 No
Stuchl Jindřich M 1974 CZE 40-49 Individuální --- 08:00 87738 No
Svobodová Tereza F 2000 CZE 16-17 CzechTRI K. Team --- 05:34 88155 No
Syguła Julia F 2004 POL 12-13 Triathlon Dąbrowa Górnicza --- 03:00 88220 No
Szweda Petr M 1985 CZE 20-39 Wu-Tang --- 08:00 88289 No
Šimeček Michal M 1997 CZE 20-39 Kerberos --- 04:30 88359 No
Šimůnek Rostislav M 2000 CZE 16-17 TriSK ČB --- 04:30 88249 No
Šimůnková Simona F 1997 CZE 20-39 TriSK ČB --- 05:10 88250 No
Široký Václav M 2000 CZE 16-17 EKOL TEAM --- 04:15 88080 No
Švecová Lenka F 2001 CZE 16-17 TJ Spartak Třebíč --- 05:30 88064 Yes
Tadeáš Penner M 2003 CZE 14-15 TRI-MAX MORAVIAMAN Team Otrokovice --- 03:05 88074 No
Tlamka Filip M 2002 CZE 14-15 EKOL TEAM --- 02:15 88066 No
Trutna Jan M 1999 CZE 18-19 TCV Jindřichův Hradec TCV PRO 04:40 87991 No
Tučková Tereza F 2007 CZE 10-11 TriSK ČB --- 01:22 88251 No
Tůmová Michaela F 2005 CZE 12-13 POFM --- 02:45 87987 Yes
Uhrin Jan M 2006 CZE 10-11 AZ HAVÍŘOV --- 02:00 88340 No
Urbanova Michaela F 2003 CZE 14-15 PS Kroměříž --- 02:30 88006 No
Václavík Filip M 1995 CZE 20-39 TITAN TRILIFE --- 04:15 88204 No
Vimmerová Nikola F 2003 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 03:25 88313 No
Weber Adam M 2004 CZE 12-13 Triatlon Plzeň --- 03:08 88190 No
Weber Martin M 1967 CZE 50-59 K1 Plzeň --- 05:42 88191 No
Wers Dawid M 2004 POL 12-13 Triathlon Dabrowa Gornicza --- 03:30 88324 No
Witas Julia F 2005 POL 12-13 Triathlon Dąbrowa Górnicza --- 03:55 88171 No
Witas Jakub M 2006 POL 10-11 Triathlon Dąbrowa Górnicza --- 04:00 88172 No
Wohl Pavel M 1997 CZE 20-39 EasyGoRun --- 04:30 88031 No
Zahradník Štěpán M 1997 CZE 20-39 TriSK ČB --- 05:00 87511 No
Zbořil Matěj M 2005 CZE 12-13 LSKF-M --- 03:43 88225 No
Zbořilová Markéta F 2007 CZE 10-11 LSKF-M --- 01:51 88226 No
Zelená Eliška F 1998 CZE 18-19 SOPKo --- 04:45 88209 No

135 registered racers
>