Aquatlon Jablonec n. N

Cancel
Name St. No. Gender Year Country Cat. Team Prof. team Čas plav. Var. s. Paid
Adam Petr 1 M 2007 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 01:33 88970 No
Bajer Vojtěch 2 M 2008 CZE 9 PS Kroměříž --- 01:52 88704 No
Bartoš Petr 3 M 1978 CZE 20-39 TTK Slavia VŠ Plzeň --- 04:45 88734 No
Bartoš Dominik 4 M 2009 CZE 8 TTK Slavia VŠ Plzeň --- 02:00 88738 No
Bartošová Lenka 5 F 1982 CZE 20-39 TTK Slavia VŠ Plzeň --- 05:30 88735 No
Bartošová Kristýna 6 F 2006 CZE 10-11 TTK Slavia VŠ Plzeň --- 01:50 88737 No
Barvínková Adéla 7 F 2003 CZE 14-15 Loko Trutnov --- 02:35 88996 No
Bělinová Natálie 8 F 2000 CZE 16-17 TJ BIŽU JBC --- 04:55 89023 No
Bělinová Rozálie 9 F 2003 CZE 14-15 Individuální --- 02:26 89024 No
Beneš Matěj 10 M 2001 CZE 16-17 LBS sport team --- 06:10 89112 No
Berka Jan 11 M 1989 CZE 20-39 TJ BIŽU JBC --- 06:00 89057 No
Beskydský Dědek 12 M 1945 CZE 60+ Klub důchpdců --- 10:45 89167 No
Blažek Jiří 13 M 1972 CZE 40-49 Individuální --- 06:30 88793 No
Boháčová Nikola F 2001 CZE 16-17 TT Příbram, z. s. --- 07:40 88813 No
Boháčová Tereza 15 F 2004 CZE 12-13 TT Příbram, z. s. --- 03:19 88814 No
Cihlář Vojtěch 16 M 2003 CZE 14-15 TT LOKO Beroun --- 02:22 88798 No
Cihlář Prokop 17 M 2006 CZE 10-11 TT LOKO Beroun --- 01:20 88800 No
Cihlář Jakub 18 M 2003 CZE 14-15 TT LOKO Beroun --- 02:18 88803 No
Cihlář Jan 19 M 2001 CZE 16-17 TT LOKO Beroun --- 05:05 88804 No
Cihlář Zdislav 20 M 1964 CZE 50-59 TT LOKO Beroun --- 05:35 88806 No
Cihlář Vít 21 M 2008 CZE 9 TJ Lokomotiva Beroun z.s. --- 01:32 88910 No
Cihlář Jan 211 M 1970 CZE 40-49 TT LOKO Beroun --- --- 89266 No
Ciprušová Tereza 22 F 2000 CZE 16-17 TJ Spartak Třebíč --- 05:16 88876 No
Cogan Onřej M 2005 CZE 12-13 Nová Paka --- 02:25 89117 No
Cogan Mikuláš M 2005 BRA 12-13 TJ Copacabana --- 02:13 89120 No
Čapková Tereza 25 F 1987 CZE 20-39 Tri Club Příbram --- 05:14 89015 No
Černohorský Tomáš 26 M 1997 CZE 20-39 TT Příbram, z. s. --- 05:00 88815 No
Červenková Denisa 27 F 2004 CZE 12-13 E.ON Triathlon Team --- 02:28 88538 No
Červenková Kateřina 28 F 2004 CZE 12-13 E.ON Triathlon Team --- 02:28 88539 No
DOLEJŠ Matouš 218 M 2001 CZE 16-17 Triatlon Liberec --- --- 89261 No
Dřízhalová Klára 29 F 2007 CZE 10-11 SK Slavia Praha --- 02:00 88788 No
Duba Lucas 30 M 2006 CZE 10-11 TRI SKI Horní Počernice --- 01:20 88139 No
Durdová Michaela 31 F 2003 CZE 14-15 SK Jeseniova Praha --- 03:20 89161 No
Dvořáková Kateřina 32 F 2007 CZE 10-11 E.ON Triathlon Team --- 01:24 88540 No
Dvořáková Kristýna F 2005 CZE 12-13 TRI SKI Horní Počernice --- 02:44 88992 No
Fiala Aleš 34 M 1966 CZE 50-59 SK Slavia Praha --- 06:25 88474 No
Ficenecová Zuzana F 2001 CZE 16-17 TJ SLAVIA Karlovy Vary --- 03:00 88832 No
Fišer Kryštof 35 M 2001 CZE 16-17 SBR TT Ústí nad Labem --- 05:00 89017 No
Grebik Radim 36 M 2001 CZE 16-17 TITAN TRILIFE --- 04:40 89174 No
GREPL Stanislav M 1968 CAF 40-49 Ski club --- 11:16 88234 No
Greplová Anna 38 F 2006 CZE 10-11 SKI CLUB Brandýs n.L. --- 01:58 88236 No
Gröschl Vojtěch 39 M 2007 CZE 10-11 TCV Jindřichův Hradec --- 01:33 88967 No
Grus Ondřej 40 M 2006 CZE 10-11 TJ Bižuterie Jablonec n.N. --- 01:19 89009 No
Grusová Veronika 41 F 2008 CZE 9 TJ Bižuterie Jablonec n.N. --- 01:45 89011 No
Günther Jan 42 M 2002 CZE 14-15 Loko Trutnov --- 02:50 88997 No
Hájek Tomáš 43 M 2000 CZE 16-17 JPK AXIS --- 04:58 87325 No
Hanáček Jáchym 44 M 2005 CZE 12-13 Elab --- 03:57 88914 No
Hanáček Pavel 45 M 2006 CZE 10-11 Elab --- 01:35 88915 No
Hanáčková Johana 46 F 2008 CZE 9 Elab --- 01:32 88916 No
Hanyk Michal 47 M 2002 CZE 14-15 AC Turnov --- 02:30 88906 No
Hanyk Roman 48 M 2004 CZE 12-13 AC Turnov --- 03:45 88908 No
Hartmanová Barbora 49 F 2002 CZE 14-15 Elab --- 02:21 88917 No
Hartmanová Tereza 50 F 2009 CZE 8 Elab --- 02:19 89164 No
Havelka Tomáš 51 M 2004 CZE 12-13 Loko Trutnov --- 02:25 88966 No
Heidrichová Anna 52 F 1999 CZE 18-19 TJ BIŽU JBC --- 05:20 89065 No
Heth Šimon 204 M 2009 CZE 8 TRI SKI Horní Počernice --- --- 89250 No
Holomoucký Adam 53 M 2000 CZE 16-17 Triatlon Liberec --- 06:00 89175 No
Horňova Adriana 54 F 2000 CZE 16-17 Elite Sport Boskovice --- 05:15 88976 No
Hraše Zbyněk 209 M 1974 CZE 40-49 Elab --- --- 89255 No
Hrašová Berenika 55 F 2005 CZE 12-13 Elab --- 03:24 88918 No
Hrašová Tea 56 F 2007 CZE 10-11 Elab --- 01:36 88919 No
Hrdlička Jakub 57 M 2002 CZE 14-15 PK JH --- 02:17 89059 No
Hrdličková Anna 58 F 2001 CZE 16-17 PK JH --- 04:45 89060 No
Hrušková Alžběta 59 F 2000 CZE 16-17 EKOL TEAM --- 04:51 88945 No
Charvátová Tereza 60 F 2002 CZE 14-15 EKOL TEAM --- 03:00 88974 No
Chmátalová Adéla 61 F 2004 CZE 12-13 LBS sport team --- 02:49 89116 No
Jahodová Eliška 62 F 2008 CZE 9 TCV Jindřichův Hradec --- 01:30 88796 No
Janak Karel 63 M 1957 CZE 60+ TITAN TRILIFE --- 07:00 88613 No
Janata Jan 64 M 2009 CZE 8 TJ Bižuterie Jablonec n.N. --- 02:19 88810 No
Janatová Zdeňka 65 F 2007 CZE 10-11 TJ BIŽU JBC --- 01:20 88809 No
Jandera Petr 66 M 1966 CZE 50-59 TRI-CLUB Jablonec n.N. --- 06:15 89126 No
Jiroušková Jana 67 F 1979 CZE 20-39 PRESTIGE CYCLING TEAM --- 05:05 89072 No
Juránek Lukáš 68 M 2002 CZE 14-15 X-team BaNo T.A. PLZEŇ 02:15 89109 No
Juránková Heidi 69 F 2002 CZE 14-15 X-team BaNo T.A. PLZEŇ 02:22 89110 No
Jurica Josef 70 M 1998 CZE 18-19 CzechTRI K. Team --- 04:31 89053 No
Kábrt Aleš 71 M 2005 CZE 12-13 Loko Trutnov --- 03:10 88998 No
Kaleb Maechler 72 M 2007 SUI 10-11 Triclub Zofingen --- 01:45 88952 No
Kališ Přemysl 73 M 1952 CZE 60+ TJ Znojmo --- 10:40 88285 No
Kamenický Viktor 74 M 2008 CZE 9 TCV Jindřichův Hradec --- 01:30 89064 No
Karešová Simona F 2002 CZE 14-15 TT Příbram, z. s. --- 02:30 88816 No
Kárníková Kateřina 203 F 1991 CZE 20-39 Eleven Mercedes Mitas --- --- 89256 No
Kesía Maechler 76 F 2004 SUI 12-13 Triclub Zofingen --- 02:52 88951 No
Kirsch Radomír 77 M 2002 CZE 14-15 Loko Trutnov --- 03:00 88999 No
Kirschová Nicol 78 F 2006 CZE 10-11 Loko Trutnov --- 01:20 89000 No
Kmoníčková Pavla 79 F 2000 CZE 16-17 CzechTRI K. Team --- 05:19 89054 No
Kobližek Mikuláš 80 M 2006 CZE 10-11 SBR TT Ústí nad Labem --- 01:20 88840 No
Koblížek Šimon 81 M 1999 CZE 18-19 SBR TT Ústí nad Labem --- 04:12 88839 No
Kolomazník Jan 82 M 1999 CZE 18-19 TITAN TRILIFE --- 04:55 88643 No
Kolomazník Jiří 83 M 2006 CZE 10-11 Zlínský plavecký klub --- 01:45 88644 No
Korous David 84 M 2004 CZE 12-13 E.ON Triathlon Team --- 02:37 88541 No
Korous Martin 85 M 1974 CZE 40-49 E.ON Triathlon Team --- 06:27 88551 No
Korousová Nikola 86 F 2006 CZE 10-11 E.ON Triathlon Team --- 01:22 88877 No
Kostelník Jan 87 M 1973 CZE 40-49 TJ Bižuterie Jablonec n.N. --- 06:24 89012 No
Kostlán Robert 88 M 2003 CZE 14-15 E.ON Triathlon Team --- 02:32 88542 No
Košťálová Kristýna 89 F 2000 CZE 16-17 SK Slavia Praha --- 05:25 88128 No
Kotišová Karolína 90 F 2006 CZE 10-11 TJ Sokol Senohraby --- 01:46 88950 No
Kounovská Veronika 91 F 1999 CZE 18-19 Cykloteam Ostrov --- 09:00 88054 No
Koutná Barbora 92 F 2007 CZE 10-11 TT Příbram, z. s. --- 02:00 88817 No
Koutný Roman 93 M 2003 CZE 14-15 TT Příbram, z. s. --- 03:19 88818 No
Kozlová Kateřina 94 F 1999 CZE 18-19 TCV Jindřichův Hradec --- 06:18 89020 No
Kozojed Martin 95 M 2004 CZE 12-13 E.ON Triathlon Team --- 02:37 88543 No
Kozojed Ondřej 96 M 2007 CZE 10-11 E.ON Triathlon Team --- 01:23 88544 No
Krenek Phillip 97 M 2002 CZE 14-15 LBS sport team --- 02:46 89115 No
Krůtová Eliška 98 F 2006 CZE 10-11 TT Příbram, z. s. --- 01:50 88819 No
Kučera Robert M 2006 CZE 10-11 TRIKV --- 01:20 89006 No
Kučerová Eliška F 2005 CZE 12-13 TRIKV --- 02:50 89005 No
Kuchařová Karolína 220 F 2004 CZE 12-13 Triatlon Plzeň --- --- 89252 No
Kuříková Eva 207 F 1965 CZE 50-59 TRI-CLUB Jablonec n.N. --- --- 89265 No
Kušová Anna 101 F 2004 CZE 12-13 EKOL TEAM --- 02:47 88767 No
Lahoda Jakub 102 M 2000 CZE 16-17 SK Slavia Praha --- 04:19 88949 No
Leinerová Lucie 103 F 1987 CZE 20-39 --- --- 10:00 87412 No
Leszkow David 104 M 2000 CZE 16-17 Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 05:00 88687 No
Leszkowová Ivana 105 F 2006 CZE 10-11 Šumavský triatlon --- 01:30 88688 No
Lukeš Matěj 106 M 2002 CZE 14-15 TJ Sokol Senohraby LBS sport 02:17 89111 No
Lutovská Klára 107 F 2008 CZE 9 Tj Bižuterie --- 01:56 88864 No
Lutovská Beáta 108 F 2008 CZE 9 Tj Bižuterie --- 01:58 88866 No
Macháček Michal 109 M 2002 CZE 14-15 E.ON Triathlon Team --- 02:37 88545 No
Maixnerová Eliška F 2004 CZE 12-13 CzechTRI K. Team --- 02:40 89051 No
Marek Jakub 111 M 2003 CZE 14-15 EKOL TEAM --- 02:24 87660 No
Marek Lukáš M 2007 CZE 10-11 Plavecký klub Svitavy --- 01:30 88500 No
Marek Matěj 206 M 2002 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- --- 89251 No
Matula Michal 113 M 2000 CZE 16-17 HISPORT Team --- 04:40 88436 No
Mezerová Dana 114 F 1999 CZE 18-19 TT Příbram, z. s. --- 07:38 88820 No
Mičková Kateřina 115 F 2004 CZE 12-13 SK AXIOM OrBiTt Žďár --- 02:35 88320 No
Michálek Filip 116 M 2001 CZE 16-17 PK JH --- 04:29 88350 No
Michálek Šimon 117 M 2005 CZE 12-13 PK JH --- 02:26 88352 No
Miklišová Lucie 118 F 2002 CZE 14-15 PS Kroměříž --- 02:30 87792 No
Míková Barbora 119 F 2007 CZE 10-11 --- --- 01:30 88829 No
Mužíček Petr 120 M 1980 CZE 20-39 TJ BIŽU JBC --- 05:00 88665 No
Myšička David 121 M 1998 CZE 18-19 SK Slavia Praha --- 05:00 88905 No
Němečková Eliška F 2006 CZE 10-11 TT Příbram, z. s. --- 01:55 88821 No
Neumanová Adéla 123 F 2004 CZE 12-13 SBR TT Ústí nad Labem --- 02:48 89018 No
Nevyhoštěný Vladimír 124 M 1995 CZE 20-39 Individuální --- 05:30 88987 No
Novák Lukáš M 1996 CZE 20-39 TJ BIŽU JBC --- 04:20 88331 No
Obermannová Lucie 126 F 1998 CZE 18-19 EKOL TEAM --- 04:54 88923 No
Ondráčková Barbora 127 F 2003 CZE 14-15 Loko Trutnov --- 03:00 89001 No
Papež Michal 302 M 2001 CZE 16-17 Loko Trutnov --- 06:00 89002 No
Pech Roman 301 M 1962 CZE 50-59 Šumavský triatlon (ŠuTri) --- --- 89258 No
Penner Tadeáš 176 M 2003 CZE 14-15 TRI-MAX MORAVIAMAN Team Otrokovice --- 03:05 88503 No
Petiška Ondřej 129 M 1997 CZE 20-39 SK RN HK --- 06:00 88648 No
Pičmanová Zuzana 130 F 1999 CZE 18-19 SK Slavia Praha --- 05:13 89025 No
Pičmanová Vendula 131 F 2001 CZE 16-17 SK Slavia Praha --- 05:20 89026 No
Piknerová Zuzana 132 F 2003 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 03:05 88873 No
Plic Lukáš 133 M 2006 CZE 10-11 TRI SKI Horní Počernice --- 01:23 88763 No
Plic Ondřej 134 M 2009 CZE 8 TRI SKI Horní Počernice --- 01:45 88764 No
Pluhař David 135 M 2003 CZE 14-15 PS Kroměříž --- 02:17 89156 No
Pluhařová Denisa 213 F 2001 CZE 16-17 Plavecké sporty Kroměříž. z.s. --- --- 89262 No
Pokorná Pavlína 136 F 2000 CZE 16-17 SKI CLUB Brandýs n.L. --- 05:04 88529 No
Pospíšil Matyáš 137 M 2000 CZE 16-17 PK JH T.A. PLZEŇ 04:15 89173 No
Potůček Adam 138 M 2009 CZE 8 Sportclub Plzeň --- 02:25 88958 No
Powada Jakub 139 M 1993 CZE 20-39 Kerberos --- 04:10 89027 No
Pozlerová Edita 140 F 2007 CZE 10-11 EDPoTEAM --- 01:27 89055 No
Pražák Tobiáš 141 M 2002 CZE 14-15 Loko Trutnov --- 02:25 89003 No
Procházková Patricie F 2002 CZE 14-15 LBS sport team --- 03:49 89118 No
Prokop Evžen 215 M 1968 CZE 40-49 TJ BIŽU JBC --- --- 89257 No
Prokop Jan 216 M 1970 CZE 40-49 TJ BIŽU JABLONEC --- --- 89264 No
Prokopová Eliška 214 F 2005 CZE 12-13 TJ BIŽU JABLONEC --- --- 89253 No
Ptáčková Anna 143 F 2004 CZE 12-13 CzechTRI K. Team --- 02:40 89052 No
Půstová Šárka 144 F 2002 CZE 14-15 EKOL TEAM --- 02:28 88912 No
Rozmahelová Monika 145 F 2003 CZE 14-15 PS Kroměříž --- 02:00 89171 No
Ryšávková Kateřina 210 F 1977 CZE 40-49 --- --- --- 89259 No
Řezáč Martin 219 M 1999 CZE 18-19 Triatlon Liberec --- --- 89260 No
Řimnáč Jakub 146 M 2003 CZE 14-15 SKJ Žatec --- 03:10 88202 No
Seifertová Natálie F 2006 CZE 10-11 Triatlet K.Vary --- 01:50 88921 No
Semerád Martin 148 M 1999 CZE 18-19 TJ BIŽU JBC --- 04:50 88991 No
Schoval František 149 M 1988 CZE 20-39 Elab --- 05:10 88875 No
Skočilová Nicol 150 F 2004 CZE 12-13 E.ON Triathlon Team --- 03:00 88546 No
Skořepa Adam 151 M 2004 CZE 12-13 Loko Trutnov --- 02:28 88965 No
Skuhrová Tereza 152 F 1994 CZE 20-39 TRI SKI Horní Počernice --- 05:20 88900 No
Součková Zuzana 153 F 1954 CZE 60+ SK Slavia Praha --- 08:00 88941 No
Srch Jiří 154 M 1998 CZE 18-19 Šumavský triatlon (ŠuTri) --- 05:00 88960 No
Stehlíková Klára 155 F 2003 CZE 14-15 TRI SKI Horní Počernice --- 03:05 89108 No
Strejc Michal 156 M 2002 CZE 14-15 E.ON Triathlon Team --- 02:30 88547 No
Strunz Martin 157 M 2006 CZE 10-11 TRI SKI Horní Počernice --- 01:30 88716 No
Střihavka Jindřich 158 M 2000 CZE 16-17 TCV Jindřichův Hradec --- 04:56 88741 No
Stříhavková Petra 159 F 1979 CZE 20-39 TCV Jindřichův Hradec --- 06:30 88742 No
Stuchl Jindřich 160 M 1974 CZE 40-49 Cykloteam Ostrov --- 08:00 87984 No
Stuchlík Jiří 161 M 2001 CZE 16-17 E.ON Triathlon Team --- 05:32 89095 No
Stuchlíková Natálie F 2005 CZE 12-13 E.ON Triathlon Team --- 02:58 88548 No
Stupková Barbora 163 F 2002 CZE 14-15 TJ SLAVIA Karlovy Vary --- 02:30 88833 No
Svobodová Agáta 164 F 2005 CZE 12-13 LBS sport team --- 02:51 89114 No
Šimeček Michal M 1997 CZE 20-39 Kerberos --- 04:28 89150 No
Šimečková Kateřina 166 F 2006 CZE 10-11 TJ Sokol Senohraby --- 01:36 88929 No
Šimonová Anežka 167 F 2005 CZE 12-13 TCV Jindřichův Hradec --- 03:06 88462 No
Šišková Barbora 168 F 2001 CZE 16-17 TITAN TRILIFE --- 05:00 89106 No
Šlajs Petr 205 M 1990 CZE 20-39 TTK Slavia VŠ Plzeň Salming --- 89254 No
Štěpka Tadeáš 169 M 2004 CZE 12-13 Elab --- 02:54 88920 No
Štibingrová Anna 170 F 2006 CZE 10-11 SK Slavia Praha --- 01:46 88870 No
Štolba Jakub 171 M 2003 CZE 14-15 TJ Sokol Senohraby --- 02:45 88894 No
Štolba Tomáš 172 M 2006 CZE 10-11 TJ Sokol Senohraby --- 01:19 88895 No
Šulc Adam 173 M 2007 CZE 10-11 TJ Milovice u Hořic --- 01:31 89170 No
Švecová Lenka 174 F 2001 CZE 16-17 EA TRIJI --- 05:20 88673 No
Táborská Lenka 175 F 1999 CZE 18-19 TJ BIŽU JBC --- 05:15 88907 No
Teplá Magdaléna 177 F 2005 CZE 12-13 SOPKo --- 02:50 87664 No
Teplý Ondřej 178 M 1978 CZE 20-39 HISPORT Team --- 05:20 87673 No
Tlamka Filip 179 M 2002 CZE 14-15 EKOL TEAM --- 02:15 88464 No
Tomková Kateřina F 2007 CZE 10-11 SK Slavia Praha --- 01:32 89035 No
Trinerová Nella F 2007 CZE 10-11 Triatlet K. Vary --- 01:50 88897 No
Tučková Tereza 182 F 2007 CZE 10-11 TriSK ČB --- 01:23 87312 No
Tuž Jiří 183 M 2004 CZE 12-13 TJ BIŽU JBC --- 02:18 88969 No
Tuž Jaroslav 184 M 1969 CZE 40-49 Individuální --- 06:30 88971 No
URBÁNKOVÁ Bára 185 F 2006 CZE 10-11 AK Spartak Slatiňany --- 01:50 88940 No
Urbanova Michaela 186 F 2003 CZE 14-15 PS Kroměříž --- 02:26 89102 No
Vachová Adéla F 2007 CZE 10-11 Loko Trutnov --- 02:10 89004 No
Valda Antonín 188 M 2009 CZE 8 TCV Jindřichův Hradec --- 02:13 89013 No
Valda Josef 189 M 2005 CZE 12-13 --- --- 03:30 89014 No
VALDOVÁ Marie 212 F 1977 CZE 40-49 TCV Jindřichův Hradec. z.s. --- --- 89263 No
Vimmerová Nikola 190 F 2003 CZE 14-15 Triatlon Plzeň --- 03:16 88830 No
Vlasák Karel 191 M 2002 CZE 14-15 TT Příbram, z. s. --- 02:22 88827 No
Vosejpka Jan 192 M 1999 CZE 18-19 E.ON Triathlon Team --- 05:00 88549 No
Vrobel Lukáš 193 M 1977 CZE 40-49 Kerberos --- 04:50 88751 No
Vyskočil Roman M 2003 CZE 14-15 SKI CLUB Brandýs n.L. --- 02:59 88235 No
Walter Jan 195 M 1992 CZE 20-39 TRI SKI Horní Počernice --- 05:20 89101 No
Weber Adam 196 M 2004 CZE 12-13 Triatlon Plzeň --- 03:00 88724 No
Weber Martin 197 M 1967 CZE 50-59 K1 Plzeň --- 05:23 88725 No
Wohl Pavel 198 M 1997 CZE 20-39 EasyGoRun --- 04:32 89100 No
Zadražil Filip 199 M 1998 CZE 18-19 TJ BIŽU JBC --- 05:35 88684 No
Zahradník Štěpán 200 M 1997 CZE 20-39 TriSK ČB --- 05:00 88703 No
Zelená Eliška 201 F 1998 CZE 18-19 SOPKo --- 04:42 88488 No
Žirovnický Jan 202 M 2005 CZE 12-13 E.ON Triathlon Team --- 03:00 88550 No

220 registered racers
>